lek.

Cory Young

Okulista

59 opinii +dodaj

Umów wizytę 46 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Mieszkam w Polsce od ponad 25 lat. Zabiegowo zajmuję się okuloplastyką czyli głównie operacjami powiek. Poza okulistyką pasjonuję się ratownictwem medycznym więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
59 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: konsultacja okulistyczna

  Bardzo duży plus dla Pana Doktora! Szybko, profesjonalnie, a do tego miła atmosfera. Pan doktor w przejrzysty sposób odpowiadał na moje dodatkowe pytania. Polecam wszystkim!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze. Pan doktor odpowiedział wyczerpująco na wszystkie moje pytania. Bardzo polecam.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, al. Pokoju 5Usługa: konsultacja okulistyczna

  Bardzo polecam. Sympatyczny lekarz, wszystko dokładnie tłumaczy. Badanie bardzo dokładne, bez pośpiechu, rzetelny wywiad na temat innych chorób. Widać chęć niesienia pomocy. Kolejna wizyta też u tego samego lekarza.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam bardzo Pana doktora. Jest bardzo sympatyczny, wszystko dokładnie tłumaczy na wizycie. Badanie oczu było przeprowadzone w sposób bardzo dokładny i fachowy. Doktor odpowiedział na wszystkie pytania. Kolejna wizyta będzie na pewno u tego samego doktora. Polecam

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: konsultacja okulistyczna

  Dokładny, rzeczowy, rzetelnie wykonujący badanie, przyjaźnie nastawiony do badanego, spokojnie go wysłuchujący. Jednym słowem bardzo dobry lekarz.

 • A
  Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: zapalenie rogówki

  Bardzo mily, spokojny i rzetelny lekarz. Już jeden dzień po zastosowaniu leków moje oko było w dużo lepszym stanie. Zdecydowanie polecam :)

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, al. Pokoju 5

  Umówiłem się na prywatną wizytę koszt 132,00, chciałem wykonać badanie dna oka, doktor zapytał kto mnie skierował na to badanie i gdy usłyszał, że sam chciałem aby je wykonać odmówił badania. Pomimo, że w moim wieku jest ono rekomendowane. Wykonał mi za to badanie wzroku. Została stwierdzona wada, choć przyznam że nie jestem pewien tego badania, ponieważ wszystko odbyło się wielkim pośpiechu. Cała wizyta od momentu mojego wejścia, trwała niecałe 15 minut w trakcie której doktor co chwilę sprawdzał w komputerze czy przyszedł już kolejny pacjent. Z zaleceń po wizycie usłyszałem: okulary zamówić w małym osiedlowym optyku oraz raz na dwa lata badania kontrolne. Była to moja druga wizyta u okulisty w życiu więc oczekiwałem trochę więcej informacji odnośnie moich pierwszych okularów. Lekarz odmówił mi wypisania zaświadczenia o konieczności używania okularów do pracy przy komputerze (a stwierdziła wadę +2,0 i +1,5). Reasumując muszę ponownie umówić się na wizytę do innego okulisty i ponownie za nią zapłacić.

  Cory Young2018-03-30

  Niezmiernie mi przykro że nie był Pan zadowolony z wizyty. Jeśli chodzi o merytoryczne uwagi Pana:
  W trakcie wizyty jednak wykonano badanie nie tylko wzroku ale również oczu , w tym oceniano dno oczu pod kątem ew zmian chorobowych , w tym ewentualnej jaskry, zmian cukrzycowych czy związanych z chorobą nadciśnieniową. Przy badaniu dna oczu z zakrapianiem i poszerzaniem źrenic nie da się na tej samej wizycie przymierzyć i zapisać szkieł okularowych. Zamiast badać w ten sposób, postanowiłem najpierw ocenić czy jestem w stanie zbadać dna oczu u Pana bez zakrapiania w sposób dokładny , i dopiero jeśli wgląd będzie niewystarczający to decydować się na zakrapianie oczu, o czym Pana poinformowałem. W mojej ocenie badanie dna było dokładne i również dobrano Panu okulary do bliży jak i do użytku przy monitorze, nie narażając na konieczność wykonania drugiej , odpłatnej wizyty. Niestety nie mogłem wystawić Panu zaświadczenia o konieczności stosowania okularów do pracy przy monitorze dla Pana pracodawcy ponieważ ta kwestia jest uregulowana ustawowo; takie zaświadczenie można jedynie wystawić w ramach badań profilaktycznych do pracy ( np wstępne , okresowe) na podstawie skierowania od pracodawcy, i ma zostać podbite i wprowadzone do dokumentacji pracowniczej przez lekarza medycyny pracy.
  Uwaga co co "osiedlowego zakładu optycznego" dotyczyło mojej sugestii że należy upewnić się, że u optyka będzie Panu obsłużony przez wykwalifikowanego pracownika a nie sprzedawcę bez wykształcenia optycznego, i że często koszt szkieł w takich zakładach mniejszych jest niższa.
  Jeśli chodzi o subiektywne wrażenie że wizyta przebiegała w pośpiechu mogę jedynie przeprosić że tak Pan to odczuł; tego dnia nie było szczególnej presji czasowej, może po prostu Panu nie pasował mój "styl bycia". Niemniej z przyjemnością zapraszam Pana na ponowną konsultację (nieodpłatnie) - w tym celu proszę skontaktować się z placówką Profemed i wybrać dogodny dla siebie termin.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: dobór okularów

  Kompetentny, cierpliwy, przesympatyczny. Odpowie na każde pytanie, chętnie dzieli się wiedzą, pomocny.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: konsultacja okulistyczna

  Pacjentką była moja Mama. Pan Doktor zajął się profesjonalnie oraz z pełnym zaangażowaniem moją Mamą po komplikacji operacji zaćmy. Dzięki prawidłowo dobranej terapii oko mojej Mamy wraca do pełnej sprawności. Pan Doktor szukał wszelkich sposobów na usunięcie problemu, jednocześnie poinformował o ewentualnych alternatywach w procesie leczenia. Jest osobą, która skupia całą swoją uwagę na pacjencie, osobą której można zaufać w 100%. Polecam zdecydowanie!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetny specjalista. Poświęcił mi wystarczająco dużo czasu; wyjaśnił w szczegółach na czym polega moja choroba i wyjaśnił, dlaczego proces leczenia wygląda jak wygląda.

  PS Bardzo miły facet.

  Polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Mieszkam w Polsce od ponad 25 lat. Zabiegowo zajmuję się okuloplastyką czyli głównie operacjami powiek. Poza okulistyką pasjonuję się ratownictwem medycznym

Specjalizacje

 • Okulistyka

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego - wydział lekarski