lek. Bożena Ryczkowska-Kurdziel

Pediatra więcej

Staszów 1 adres

Nr PWZ: 3368082

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

14 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M

Małgorzata

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Rodzinna w Staszowie

Z całą pewnością polecam Panią dr Ryczkowska. 100 % zaangażowania, niezwykła czujność i trafna diagnoza spowodowała że dziś żyje. Sympatyczna atmosfera dzięki czemu nawet w fatalnej sytuacji zdrowotnej człowiek czuje się komfortowo.

A

Ania

Profil zweryfikowany

Pani doktor Ryczkowska to świetny specjalista! Zawsze znajdzie dla nas czas i porozozmawia. Postawiła diagnozę bardzo szybko i trafnie, dodatkowo wyjaśniła całej rodzinie jak dalej postępować z chorym. Inni lekarze powinni się od niej uczyć!

S

S.

Profil zweryfikowany

Niestety po kilku wizytach z dzieckiem nie mogę powiedzieć nic pochlebnego na temat lekarz Ryczkowskiej. Jeśli chodzi o trafność stawianych diagnoz - bywa różnie. Kieruje się raczej stereotypami, nie zadając sobie trudu się, aby poznać problem dogłębnie a samego pacjenta potraktować indywidualnie. Konsultując się z innymi lekarzami okazywało się niejednokrotnie, że stawiane przez nią diagnozy były błędne, co bardzo rozczarowuje.Jest dość arogancką i zarozumiałą osobą. Nie liczy się ze zdaniem rodzica, zamiast wysłuchać, rzuca niestosowne uwagi. Irytuje ją płacz dziecka i pytania rodzica. Brak jej nie tylko cierpliwości i fachowego podejścia ale również empatii. Nie zdobyła ani mojego zaufania ani sympatii a jedno i drugie jest bardzo potrzebne w relacji pacjent-lekarz. Tym bardziej lekarz mojego dziecka. Z przykrością muszę stwierdzić, że w moim odczuciu nie jest to odpowiednia osoba na stanowisku pediatry.


M

Małgorzata J.

Profil zweryfikowany

Całym sercem polecam Panią Doktor, profesjonalne podejście, oddana małym pacjentom i ich rodzicom, nigdy nie odmówiła pomocy, zawsze dokładnie wysłucha, dokładnie zbada, zawsze trafia z diagnozą. Moje dzieci uwielbiają Panią Doktor :) Polecam i serdecznie pozdrawiam


N

niezadowolona16

Profil zweryfikowany

mam sporo zastrzeżeń co do leczenia przez tą Pania, pośpiech i jeszcze raz pośpiech antybiotyk bezpodstawnie, nie liczy się ze zdaniem rodzica, chaos

lek. Bożena Ryczkowska-Kurdziel

Witam serdecznie i bardzo zachęcam do otwartej dyskusji o sposobach terapii w sztuce pediatrycznej. Jeszcze bardziej ciepło zapraszam do gabinetu gdzie w otwarte oczy możemy podyskutować o możliwych metodach alternatywnego leczenia dzieci. Zgadzam się z anonimowym przedmówcą, że pośpiech nie jest dobrym przyjacielem lekarza, a każdy z nas wymaga osobistego traktowania.


S

sylwia gawel

Profil zweryfikowany

Pani doktor Bożenka jest znakomitym specjalistą. Miła sympatyczna delikatna i wrażliwa kobieta. Swoich pacjętów kocha ponad życie i nie ważne czy to jest maluszek miesięczny czy starsza Pani .Dla każdego ma serdeczne i indywidualne podejście.Personel miły uśmiechnięty .Pani Dorotka kotka by zagłaskała ,milutka bardzo kochają ją dzieciaki. Pani Anetka profesjonalistka do szpiku kości sprytna energiczna wszędzie jej pełno.Pani Kasia jest najmłodszą z pielęgniarek ale jej wiedza i umiejętności oraz praktykę którą posiada wpełni mogę nazwać jako profesjonalną. Kocham je wszystkie .Buziaki dla całej załogi Pani Doktor Bożenki!!!!!!

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


G

Gość

Super lekarz, najważniejsze, że dla pacjentów przychodni nieuchronnie taka sama, zawsze uśmiechnięta, fachowa, poradzi, pomoże, radą i słowem wesprze. Nie potrzeba nic więcej.


R

rybka2002

Profil zweryfikowany

Może pani doktror jest dobrym specjalistą i ma trafne oceny. Ale sposób w jaki potraktowała mojego syna i mnie pozostawia wiele do życzenia.
Do czasu do kiedy pani Bożena myślała że wizyta u niej bedzie płatna z mojej prywatnej kieszeni zajmowała się dzieckiem z dużą atencją. Podczas przyjmowania przez mojego Adasia kroplówki zdobyłam jednak zaświadczenie z pracy że jestem ubezpieczona (w Staszowie byłam przejazdem). Z trudem personel z Panią doktor przyznał że nie musze za wizytę płacić.
Następnego dnia jednak odmówiono rejestracji mojego syna, wyjęto mu welfron i odesłano do szpitala. Pani Bożena powiedziała że nie będzie go leczyć.
Synek ma 2 lata, miał straszną gorączkę, biegunke i wymioty.
Mieszkam w dużym mieście i sposón traktowania pacjenta przez tą Panią jest dla mnie skandaliczny. Dlaczego inaczej traktuje pacjentów prywatnych i tych z NFZ? Bardzo staszowskie i małomiasteczkowe. Tak jak sama Pani doktor Ryczkowska, która powinna się wstydzić. Byłam u wielu pediatrów, ale to co mnie spotkało w Staszowie przechodzi moje najgorsze koszmary.
Pani pielęgniarka Aneta (straszny śmuzak) nie lepsza od swojej szefowej.


E

ewelina pałka

chodzę do Pani doktor z moim synem już od dawna zawsze potrafi postawić dobrą diagnozę przepisuje dobre leki


M

mama malego pacjenta

Profil zweryfikowany

Pani doktor jest wspaniala.Wyslucha doradzi i zawsze pomoze! jest lekarzem z powolania.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania