Lek. dent.

Bożena Przybysz verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Ortodonta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: Panorama UśmiechuUsługa: aparaty stałe, leczenie, implant

  Serdecznie polecam Panią Bożenę, mimo wysokiej ceny. W jednym miejscu można wykonać wszystkie potrzebne badania, konsultacje, zabiegi. Profesjonalne i zaangażowane podejście do pacjenta.

 • Szukasz stomatologa? Pacjenci polecają:

  Monika Gawin
  Monika Gawin
  Stomatolog
  Kolberga 2a, Płock
  Jestem bardzo zadowolony z usług w OrtoMedzie, czysto, schludnie przyjemna obsługa. Dr Gawin jest bardzo dobrą… więcej

  Elżbieta Krzeska
  Elżbieta Krzeska
  Stomatolog
  Północna 34, Płock
  Byłam u Pani doktor po raz pierwszy i bardzo żałuję że nie poznałam wcześniej.Pani doktor jest bardzo profesjonalna… więcej

  Ewa Wnuk
  Ewa Wnuk
  Stomatolog dziecięcy, Stomatolog
  ul. Kwiatka 5a/8, Płock
  Pani doktor uśmiechnięta, przemiła, z bardzo dobrym podejściem do młodego człowieka, zabieg wykonany profesjonalnie… więcej

  Izabela Grabowska-Fighiera
  Izabela Grabowska-Fighiera
  Stomatolog, Stomatolog dziecięcy
  Kwiatka 5 A m. 8, Płock
  Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt u Pani Doktor. Profesjonalne podejście, punktualnie, miła atmosfera. Wspaniałe… więcej

  Maciej Woźniak
  Maciej Woźniak
  Stomatolog
  Kazimierza Wielkiego 44 c, Płock
  Po wizytach u Pana doktora można śmiało stwierdzić, że to najlepszy stomatolog jakiego znam. Profesjonalne podejście… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi.
   I stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej uzyskała w 1993r. II stopień specjalizacji z zakresu ortodoncji i tytuł specjalisty ortodonty uzyskała w 1996 roku.

   Swoje doświadczenie i wiedzę specjalistyczną pogłębia na licznych szkoleniach, seminariach, zjazdach, kursach medycznych z zakresu stomatologii, ortodoncji, protetyki, periodontologii, implantologii.

   W naszej praktyce prowadzi leczenie specjalistyczne ortodontyczne dzieci i dorosłych oraz zajmuje się planowaniem oraz koordynowaniem kompleksowego leczenia ogólnostomatologicznego wszystkich pacjentów.

   W naszej praktyce prowadzimy kompleksową opiekę stomatologiczną dzieci i dorosłych, obejmującą wszystkie obszary współczesnej stomatologii. Przykładamy wszelkich starań aby każdy zabieg był dla pacjenta przyjazny. Zajmujemy się skomplikowanymi przypadkami. Odtwarzamy funkcje i kształty zębów. Leczymy, uzupełniamy, poprawiamy estetykę uśmiechu. Uczymy jak dbać o higienę jamy ustnej. Dbamy o komfort i satysfakcję pacjentów.

   Zabiegi wykonujemy w lupach i przy użyciu mikroskopu. Wykorzystywany sprzęt zapewnia precyzję i dokładność leczenia .Stosujemy skuteczne znieczulenia i sedację podtlenkiem azotu (gaz rozweselający).

  Specjalizacje

  • Stomatologia ogólna
  • Ortodoncja

  Choroby

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3

  Ogólna ocena
  4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Panorama UśmiechuUsługa: aparaty stałe, leczenie, implant

   Serdecznie polecam Panią Bożenę, mimo wysokiej ceny. W jednym miejscu można wykonać wszystkie potrzebne badania, konsultacje, zabiegi. Profesjonalne i zaangażowane podejście do pacjenta.

  • A

   Leczenie przeprowadzone bez analizy cefalometrycznej, która jak się potem dowiedziałam jest niezbędnym elementem przy planowaniu leczenia. Wynik końcowy leczenia jest taki, że mam protruzje, której przed leczeniem nie było a pani doktor mimo moich uwag na ten temat uważała, że wszystko jest dobrze i tylko mi się wydaje, że coś jest nie tak. W 2 lata po leczeniu mam starte dolne siekacze z recesją dziąsła. Teraz będę powtarzac leczenie u innego ortodonty.

  • A

   Ortodonta z niej słaby, założyła mi aparat jak byłam w liceum, mówiłam jej, że trzeba mi 8-mki usunąć, stwierdziła, że one mi się zmieszczą. A na zdjęciu rentgenowskim było widać, że nie. Aktualnie nie mam przerw między zębami, nitki dentystycznej włożyć nie mogę, a jak już włożę to wyjąc nie mogę. Zęby mi się cofać zaczęły. jedna ósemka w ogóle wyjść może ponieważ wchodzi w korzeń siódemki. I mam do usunięcia wszystkie ósemki. Poza tym strasznie drogo.

  • I

   bardzo dobra stomatolog. Zaczelam leczyc u niej zeby kiedy inne- "wspaniale dentystki" bardziej zaszkodzily niz pomogly. na pierwszej wizycie pani doktor kazala zrobic rtg zebow by zobaczyc jak to wyglada i gdzie moga byc dziury. Okazalo sie po tym przeswietleniu zebow ze tam gdzie mialam zakladane plomby u innej stomatolog, to niestety ale pod kazda plomba byly mega wielkie dziury. Tak wiec widac jak te panie leczyly mi zeby. Wszystkie zeby sa wyleczone juz i bardzo polecam pania doktor, choc nie jest tania, ale wole zaplacic drozej ale miec pewnosc ze zeby beda wykonane fachowo i solidnie . Z czystym sumieniem polecam . najlepszy stomatolog u jakiej bylam w Płocku, a bylam naprawde u wielu....

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG