Bożena Mierzwa

Neurolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Bożena Mierzwa przyjmuje w jednym gabinecie

 • Popularność

  Neurolog to 3. najczęściej wyszukiwana specjalizacja lekarska w Polsce

 • Specjalizacja

  Lekarz Bożena Mierzwa to jeden z 2 lekarzy o specjalizacji neurolog w miejscowości Lubań na ZnanyLekarz.pl

 • Kontakt

  Ten neurolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

Adresy i cenniki

 • Praktyka Lekarska Puls

  Kazimierza Wielkiego 11
  59-800 Lubań, dolnośląskie

  123
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów:

11 opinii

 • Od lat pozostaję pod opieką Pani doktor . Pełna empatii , czasami zmęczona ilością przyjętych pacjentów ,a mimo to życzliwa .Zawsze profesjonalna ,fachowa,szczera w rozmowie .

 • Ta Pani Doktor na pewno nie należy do osób miłych, życzliwych ani serdecznych. Ja będąc na wizycie z powodu silnych bólów kręgosłupa zostałem najpierw bardzo chłodno i niemiło potraktowane przez Panie siedzące w rejstracjii a następnie wizyta u Pani doktor, po ogólnikowym badaniu oraz kilku aroganckich odpowiedziach na moje pytania dotyczące dalszego leczenia, skończyła się wydatkiem 80zł bez żadnej konkretnej diagnozy ani skierowania na dodatkowe badania. Zdecydowanie odradzam wizyty u takich lekarzy wszystkim chorym i cierpiącym ból. U tej Pani pomocy nie uzyskacie!!!!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Niezwykle kompetentna, prawdziwy fachowiec, wspaniały lekarz, ale przede wszystkim człowiek. Miła, serdeczna, z poczuciem humoru. Polecam gorąco.

 • Ta Pani pod żadnym względem nie jest miła i sympatyczna. Jest naburmuszona i niekulturalna. Odradzam!!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Czy ta doktor jest życzliwa i uprzejma raczej bym nie powiedziała !!! Gdy zobaczyła moje skierowanie odburknęła "proszę iść do swojego lekarza po uzasadnienie dlaczego jest pilne". Mogła to powiedzieć w bardziej uprzejmy sposób. To nie było zachowanie osoby kulturalnej.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Miła, serdeczna, życzliwa, cierpliwa, kompetentna, Przede wszystkim człowiek, który potrafi pomagać i niesie tę pomoc każdemu kto jej potrzebuje. Po prostu prawdziwy lekarz z powołaniem! U.W.

 • konkretna i kompetentna.Ma duzo cierpliwości , a pacjent neurologiczny często jest trudny dla siebie i innych. Ponadto rozumie ,że pacjent już po miesiącu leczenia ma dość siebie i choroby, jest niecierpliwy i zmęczony. W przypadku dolegliwości neurologicznych leczenie trwa długo i takie podejście lekarza jest niesamowicie ważne, a czasem wręcz terapeutyczne. Wielkie uznanie dla p.Doktor!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • Pani Doktor to bardzo dobry neurolog,sympatyczna,uśmiechnięta, życzliwa, a przede wszystkim zawsze poda rękę choremu w jego cierpieniu. Nigdy nie odmawia pomocy i przyjęcia chorego pacjenta.

 • Leczę się u pani doktor już od dawna,jest życzliwa, kompetentna i bardzo miła w swojej codziennej pracy. Nigdy nie odmówiła pomocy i przyjęcia pacjenta bez rejestracji w razie potrzeby. Jest naprawdę WIELKIM LEKARZEM Z WIELKIM
  SERCEM ! Polecam wszystkim chorym Panią Doktor.

 • Miła, serdeczna, życzliwa, cierpliwa, kompetentna, znająca się na zawodzie lakarza.
  Przede wszystkim człowiek, który potrafi pomagać i niesie tę pomoc każdemu kto jej potrzebuje. Po prostu prawdziwy lekarz z powołaniem! Gorąco polecam tą lekarkę każdemu.

  E.N.