Bożena Mierzwa

Neurolog

10 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Bożena Mierzwa przyjmuje w jednym gabinecie

 • Popularność

  Neurolog to 3. najczęściej wyszukiwana specjalizacja lekarska w Polsce

 • Specjalizacja

  Lekarz Bożena Mierzwa to jeden z 2 lekarzy o specjalizacji neurolog w miejscowości Lubań na ZnanyLekarz.pl

 • Kontakt

  Ten neurolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

Adresy i cenniki

 • Praktyka Lekarska Puls

  Kazimierza Wielkiego 11
  59-800 Lubań, dolnośląskie

  83
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

 • bardzo słaby

  Ta Pani Doktor na pewno nie należy do osób miłych, życzliwych ani serdecznych. Ja będąc na wizycie z powodu silnych bólów kręgosłupa zostałem najpierw bardzo chłodno i niemiło potraktowane przez Panie siedzące w rejstracjii a następnie wizyta u Pani doktor, po ogólnikowym badaniu oraz kilku aroganckich odpowiedziach na moje pytania dotyczące dalszego leczenia, skończyła się wydatkiem 80zł bez żadnej konkretnej diagnozy ani skierowania na dodatkowe badania. Zdecydowanie odradzam wizyty u takich lekarzy wszystkim chorym i cierpiącym ból. U tej Pani pomocy nie uzyskacie!!!!!!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Niezwykle kompetentna, prawdziwy fachowiec, wspaniały lekarz, ale przede wszystkim człowiek. Miła, serdeczna, z poczuciem humoru. Polecam gorąco.

 • słaby

  Ta Pani pod żadnym względem nie jest miła i sympatyczna. Jest naburmuszona i niekulturalna. Odradzam!!


  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Czy ta doktor jest życzliwa i uprzejma raczej bym nie powiedziała !!! Gdy zobaczyła moje skierowanie odburknęła "proszę iść do swojego lekarza po uzasadnienie dlaczego jest pilne". Mogła to powiedzieć w bardziej uprzejmy sposób. To nie było zachowanie osoby kulturalnej.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Miła, serdeczna, życzliwa, cierpliwa, kompetentna, Przede wszystkim człowiek, który potrafi pomagać i niesie tę pomoc każdemu kto jej potrzebuje. Po prostu prawdziwy lekarz z powołaniem! U.W.

 • bardzo dobry

  konkretna i kompetentna.Ma duzo cierpliwości , a pacjent neurologiczny często jest trudny dla siebie i innych. Ponadto rozumie ,że pacjent już po miesiącu leczenia ma dość siebie i choroby, jest niecierpliwy i zmęczony. W przypadku dolegliwości neurologicznych leczenie trwa długo i takie podejście lekarza jest niesamowicie ważne, a czasem wręcz terapeutyczne. Wielkie uznanie dla p.Doktor!


  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • bardzo dobry

  Pani Doktor to bardzo dobry neurolog,sympatyczna,uśmiechnięta, życzliwa, a przede wszystkim zawsze poda rękę choremu w jego cierpieniu. Nigdy nie odmawia pomocy i przyjęcia chorego pacjenta.

 • bardzo dobry

  Leczę się u pani doktor już od dawna,jest życzliwa, kompetentna i bardzo miła w swojej codziennej pracy. Nigdy nie odmówiła pomocy i przyjęcia pacjenta bez rejestracji w razie potrzeby. Jest naprawdę WIELKIM LEKARZEM Z WIELKIM SERCEM ! Polecam wszystkim chorym Panią Doktor.

 • bardzo dobry

  Miła, serdeczna, życzliwa, cierpliwa, kompetentna, znająca się na zawodzie lakarza. Przede wszystkim człowiek, który potrafi pomagać i niesie tę pomoc każdemu kto jej potrzebuje. Po prostu prawdziwy lekarz z powołaniem! Gorąco polecam tą lekarkę każdemu. E.N.

 • bardzo dobry

  fachowiec,życzliwa , nie skąpi ,jeśli uzna za właściwe kieruje na specjalistyczne badania. Mimo sporej ilości pacjentów,nigdy nie odprawia niezarejestrowanych z "kwitkiem".