Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Ul. Solskiego Ludwika, Bydgoszcz
Gabinet lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych alergologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

4.5

Ogólna ocena
23 opinie

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
P
Użytkownik zweryfikowany

Rzeczowa, kompetentna, przepisane leki zawsze skutkowały poprawą. Choć nie lubi, gdy pacjent próbuje za dużo pytać o przyczyny, skutki i szczegóły. Miła, ale trochę zdystansowana. Trochę za mało konsekwencji w długoterminowym prowadzeniu pacjenta alergicznego (proszę wziąć lek gdy będzie gorzej), brak regularnych i wyraźnych wskazań postępowania, czasem bagatelizuje uciążliwe dla pacjenta objawy (np. chroniczny katar). Cenowo ostatnio poszła trochę za wysoko. Ale to prawo rynku. Wizyty zwykle z poślizgiem czasowym. Polecam za skuteczność w nagłych przypadkach.


M
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy lekarz jakiego znam! Zawsze pomocna, miła i wie jak pomoc. Mimo, że droga to warto. Leczę się u pani doktor od wielu lat i gdy inni zawiedli, ona nigdy. Pomoże nawet nie w swojej specjalizacji, co jest ewenementem w Polsce! Lekarze macie na kim się wzorować!


W
Użytkownik zweryfikowany

Jestem mamą pięciolatka, który notorycznie od kiedy poszedł do pszedszkola chorował. Co tydzień był na antybiotyku aż wreszcie skończyło się to utratą odporności. Wszyscy lekarze byli zgodni iż trzeba usunąć migdałki i wtedy problem minie. Na szczęście trafiliśmy do Pani doktor, która zastosowała tak skuteczne metody leczenia, że obyło się bez wycinania. Wystarczyły tylko 2 wizyty i trafnie postawiona diagnoza. Mój synek już tak poważnie nie przechodzi każdego zapalenia gardła i zachował całe migdałki. Pozdrawiam Panią doktor.


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam
Kilka lat z rzędu z różnym nasileniem na przełomie wiosny i lata chorowałam na zapalenie oskrzeli.Lekarze rodzinni aplikowali mi przeróżne antybiotyki, a ja wiecznie wracałam z uwagi na brak postępów leczenia.Nikt nawet nie pomyślał ,że może to być alergia.Przez czysty przypadek związany z zapaleniem ucha trafiłam do gabinetu dr Ludwikowskiej.W trakcie wywiadu opowiedziałam o mojej przypadłości.Wykonano mi testy z krwi i wszystko stało się jasne.Moje przewlekłe zapalenia oskrzeli były wynikiem uczulenia na drzewa i trawy.Od prawie 2 lat się odczulam.Ubiegły rok pozwolił mi łagodnie przejść okres pylenia i wierzę ,że i w tym roku będzie "normalnie" Wdzięczna Paulina


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam dr Bożenę Ludwikowską , na jednej wizycie miałam wykonany szereg badań, testy skórne, spirografię, zostałam oczywiście osłuchana, wszystko to w cenie jednej wizyty. Mało tego, ponieważ dr jest także laryngologiem zbadano mi nos i uszy - co jeszcze w żadnym gabinecie mi się nie zdarzyło !
Gabinet jest bardzo profesjonalnie wyposażony, ma miłą obsługę, gorąco polecam


V
Użytkownik zweryfikowany

Pierwszy lekarz który (a) znalazł u mnie jak leczyć i czym leczyć tę chorobę .Wszystkie wizyty u innych lekarzy pulmonologów i laryngologów dawały skutek bezsensownego połykania nietrafionych antybiotyków lub leczenia na tzw. oko czyli kataru i przeziębienia ............to była chlamydia pneumoniae. Polecam Panią Doktor jest wielkim fachowcem w swojej dziedzinie .


P
Użytkownik zweryfikowany

Niestety Pani doktor Ludwikowska nie wykazała się zainteresowaniem jeśli chodzi o moja osobę.
Testy pyłkowe i wziewne nic nie wykazały, podejrzenie padło na składniki chemiczne, niestety objawy pojawiały się co jakiś czas i pani doktor stwierdziła,że w takiej sytuacji jedynym wyjściem są testy chemiczne z krwi. które kosztują jedyne 1850zl, ale nie mam się co przejmować, nie ma potrzeby wyjazdu do Warszawy, kurier się wszystkim zajmie. Dostałam receptę na leki antyhistaminowe, sterydy, bez instrukcji przyjmowania (usłyszałam jedynie: jak Pani będzie miała kolejny atak,to nich pani weźmie,tak proszę nie brać). Nie wątpię, Ze doktor Ludwikowska pomogła niektórym swoim pacjentom, ale u mnie nie zauważyłam chęci poszukiwania. teraz jestem pod opieką innego alergologa, który na pierwszej wizycie przeprowadził szczegółowy wywiad, zlecił masę badań. nazywa rzeczy po imieniu i bardzo szczegółowo objaśnia przyczyny,skutki mojej choroby.


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista. Podczas wizyty wykonano mi szereg darmowych badań dzięki czemu postawiono trafną diagnozę ,a to z kolei uchroniło mnie przed szpitalem.Gorąco polecam


K
Użytkownik zweryfikowany

Od kilku lat zmagam się z alergią na pyłki, trawy itp. W końcu postanowiłam się uporać z katarem i załzawionymi oczami od wiosny do wczesnej jesieni i zdecydowałam się na odczulanie. Znajoma poleciła mi gabinet dr Ludwikowskiej. Pani dr okazała sie bardzo rzeczowa i profesjonalna, ale przy tym miła i słuchająca co obecnie rzadko sie zdarza!! Zrobiła mi wszystkie badania, zaleciła leczenie i ustaliła plan odczulania.Jestem mega zadowolona - bo nie stoje w kolejkach tylko przychodze i już.Kto sie kiedyś odczulał wie co mam ma myśli. Naprawdę polecam, pełen profesjonalizm!


V
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz, miła, profesjonalna, zawsze znała się na wszystkich nowościach, gdyby nie ona dawno miałabym już astmę w bonusie do alergii :-)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania