Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Jana Pawła II 78, Śródmieście, Warszawa
Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych alergologów w pobliżu
Czołowa 40 S, Białołęka, Warszawa
Praktyka Prywatna

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych alergologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Praktykę lekarską prowadzę od 1987 roku.


Specjalizacje

  • Medycyna rodzinna
  • Alergologia
  • Pediatria

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
81 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Praktyka Prywatna Inny

Chciałabym bardzo podziękować za trafną diagnozę i szybko wdrożone leczenie. Zostałam ugryziona przez kleszcza, pojawił się rumień. Zgłosiłam się do internisty, który stwierdził, że to nic groźnego i to samo minie. Jednak po kilku tygodniach to nie minęło. Zgłosiłam się do Pani Bożeny Dębskiej, która od razu stwierdziła boreliozę, natychmiast przepisała antybiotyk. Nie wiem jak by to wszystko się skończyło gdyby nie Ona. Z całego serca jeszcze raz bardzo dziękuję za okazaną pomoc i zaangażowanie! Polecam wszystkim Panią Doktor, jako osobę bardzo kompetentną, doświadczoną i empatyczną!


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Praktyka Prywatna bardzo wysoka gorączka bez innych objawów

Godny polecenia lekarz po raz kolejny fachową ocena choroby i porada. Dzięki Pani Doktor ominęła nas wizyta w szpitalu. W każdej chwili można zadzwonić i podpytać się w razie niepokojących objawow w trakcie leczenia


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Praktyka Prywatna

Znam Panią Doktor już 7 lat i mimo że przeprowadziłam się z rodziną dużo dalej nadal jeżdżę tylko do niej.
Wyleczyła nas z nie jednej choroby zarówno dzieci jak i dorosłych. Zawsze w dobrym chumorze, zawsze przeprowadza wywiad, zawsze bada brzuszek, uszy, gardło i osluchuje słuchawkami i zawsze trafia z diagnozą. Mnie osobiście namówiła na dietę z czego jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza że dziala.
Gorąco polecam Panią Doktor chociażby na szeroką wiedzę jaką posiada wynikającą z doświadczenia


M

Opinia z dnia 02.02.2019 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa alergia

Niestety wizyta u Pani doktor była dla mnie wielkim rozczarowaniem. Od 4 miesięcy zmagaliśmy się z katarem alergicznym u córci, a w grudniu dodatkowo pojawiły się bardzo silne zmiany skórne, cały czas rozdrapywane na nogach. Skojarzyłam, że w grę może wchodzić alergia na mleko (bowiem cały problem pojawił się wraz z pójściem dziecka do przedszkola, gdzie dostawała dużo mleka krowiego w odróżnieniu od domowej diety).
Czekałam z nadzieją na wizytę u Pani doktor blisko miesiąc (zmęczona cotygodniowymi wizytami u pediatry w celu wykluczenia zapalenia oskrzeli - z powodu paskudnego kaszlu naszego dziecka, no i przede wszystkim wiecznym katarem córki). Stosowałam już dietę bezmleczną, bezglutenową i bezjajeczną, ale tak naprawdę na ślepo. Celem mojej wizyty było przede wszystkim ustalenie czy i jakie testy robić, jak prowadzić dietę, jak walczyć ze zmianami na skórze.
Po wejściu do gabinetu widziałam, że Pani dr się spieszy bo, było już opóźnienie, jednak takiego przebiegu wizyty się nie spodziewałam. Pani dr odbierała dwa z leżących na biurku telefonów 6 lub 8 razy w trakcie tego, gdy opowiadałam o dolegliwościach dziecka (co oczywiście totalnie uniemożliwiało jakikolwiek skupienie się, nie mówiąc o braku poczucia zainteresowania - wracałam się potem dwa razy do gabinetu, bo nie zadałam połowy pytań, które mnie męczyły). Następnie osłuchała córkę (nie zajrzała do gardła ani do uszu - co potem w nocy, gdy dziecko łapało się za uszy było dla mnie źródłem sporych nerwów) i stwierdziła, że dziecko jest "całe zawalone flegmą". Dostałam leki wziewne (dopiero zapytana Pani dr wyjaśniła mi co to za leki - czy na alergię czy nie). Nie dostałam nic na alergię, pani dr nie zaleciła żadnych testów, nic na skórę. Zapytana o to po moim powrocie do gabinetu powiedziała, że najpierw musimy dziecko wyleczyć, jednocześnie w rozpoznaniu wpisała: ostre zapalenie oskrzeli, AZS, uczulenie na mleko krowie...
Nie dowiedziałam się niczego, a wkrótce potem objawy skórne przybrały tak ostrą postać, że i tak musiałam trafić do kolejnych lekarzy.. Niestety nie doświadczyłam niczego z pozytywów o jakich mogłam przeczytać na portalu.. szczerzę żałuję...


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Praktyka Prywatna konsultacja pediatryczna

Pani doktor robi dokładny wywiad z rodzicem o dziecku, słucha, rozmawia a antybiotyk jest dla niej ostatecznością (co jest dla mnie bardzo pozytywne) podpowiada, co można zrobić w czasie choroby dziecka. Bardzo miła i ciepła osoba. Serdecznie polecam każdemu- i małemu i dużemu :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Praktyka Prywatna konsultacje pediatryczne

Ta Pani doktor uratowała mnie przed załamaniem nerwowym ,a moją córkę przed szpitalem. Miesiąc leczyli inni lekarze moja dwumiesięczna córkę na wszystko,tylko nie to na co trzeba. W końcu już było tak tragicznie,że dziecko totalnie odmówiło jedzenia,cała jama ustna w ranach. Dostaliśmy namiar od znajomej do Pani Doktor,to była ostatnia deska ratunku,bo inaczej szpital. Pojechaliśmy,Pani doktor tylko zajrzała do buzi i od razu diagnoza Opryszczkowe zapalenie jamy ustnej!! A nie pleśniawki!! Dostała lek i już na drugi dzień dziecko zaczęło do nas wracać ! Po tygodniu leczenia inne dziecko! Uśmiechnięte ,pięknie je,praktycznie nie wiem co to płacz dziecka,bo w końcu przestalo boleć!! Jesteśmy tak wdzięczni.Bardzo dziękujęmy! Będziemy polecać każdemu ! Mama Neli


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Praktyka Prywatna

Dzięki Pani doktor, mój syn który był faszerowany antybiotykami od małego dostał u niej wreszcie fachową diagnozę i od kilkunastu lat nie bierzemy antybiotyków tylko leki wziewne. Specjalista z wielką empatią dla każdego!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa odczulanie

Od prawie 2 lat Pani Bożena Dębska prowadzi u mnie odczulanie. Nigdy się nie zawiodłem. Bardzo miła i fachowa. W przypadku pojawiających się pytań zawsze otrzymałem wyczerpujące wyjaśnienie. Polecam!!!!


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Praktyka Prywatna ból jądra u dziecka

Szybka i trafna diagnoza co w tym przypadku miało istotne znaczenie, błąd i czas mogły kosztować utratę jądra .
Serdecznie polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Praktykę lekarską prowadzę od 1987 roku.


Specjalizacje

  • Medycyna rodzinna
  • Alergologia
  • Pediatria

Powiązane wyszukiwania