Adresy (2)

Płatność po konsultacji

U tego specjalisty zapłacisz wygodnie po konsultacji. Zobacz więcej



Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 200 zł


32 661..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto, Blik

Zapłacisz po konsultacji online.

Płatność po sesji.
BLIK lub tradycyjny przelew.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Najpóźniej 30 minut przed wizytą dostaniesz SMS oraz e-mail z linkiem do konsultacji online. Połączysz się z telefonu lub komputera.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


NIP

8942971417

Adres firmy

Św. Józefa 82d, Rybnik

Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej i Seksuologii
Powstańców Śląskich 3, Rybnik


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
32 661..... Pokaż numer


NIP

8942971417

Adres firmy

Św. Józefa 82d, Rybnik

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


200 zł

Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej i Seksuologii

Konsultacja psychologiczna - 200 zł
Kolejna wizyta - 180 zł
Konsultacja seksuologiczna- 250 zł
Kolejna wizyta - 220 zł
Konsultacja dotycząca dysforii płciowej - 250 zł
Kolejna wizyta- 250 zł
Terapia par i małżeństw - 350 zł
Kolejna wizyta - 300 zł



Powstańców Śląskich 3, Rybnik

Dowiedz się więcej

Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej i Seksuologii

Konsultacja psychologiczna - 200 zł Kolejna wizyta - 180 zł Konsultacja seksuologiczna- 250 zł Kolejna wizyta - 220 zł Konsultacja dotycząca dysforii płciowej - 250 zł
Kolejna wizyta- 250 zł

Moje doświadczenie

O mnie

mgr Bogusława Maria Błaszczyk - psycholog, seksuolog, psychoterapeuta


Certyfikowany Psychoterapeuta Poznawczo-Behawioralny PTTP...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Praca z osobami LGBTQ+
 • Praca z osobami dysforią płciową - towarzyszenie w tranzycji
 • Zaburzenia seksuologiczne, osobowości, depresyjne, lękowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • 2016- 2018 - Seksuologia kliniczna SWPS Katowice
 • 2011- 2015 - Szkoła Terapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT w Warszawie
 • 2006- 2011 - Uniwersytet SWPS Wrocław - psychologia kliniczna, psychologia zarządzania i marketingu

Zakres porad

 • Psychoterapia
 • Seksuologia
 • Psychologia kliniczna

Doświadczenie

 • Prywatna Klinka Leczenia Uzależnień "Mandala", Mirków, psycholog
 • Staż w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu. Oddział V ogólnopsychiatryczny całodobowy męski, psycholog
 • Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii w Rybniku, terapeuta
Zobacz więcej

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

 • Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • Orły Medycyny 2019

90 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej i Seksuologii konsultacja online

Szczerze polecam panią Błaszczyk każdemu, kto ma problemy. Empatyczna, potrafiąca wysłuchać i doradzić osoba to skarb gdy zmagamy się z sytuacjami przerastającymi nas samych. Pani Bogusława spełnia te kryteria. Uczciwa, otwarta, nie "owija w bawełnę" kiedy na szali jest nasze samopoznanie i zrozumienie naszych myśli i problemów. Zaangażowanie na 5+!

R
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej i Seksuologii Konsultacja psychologiczna

Dzięki za pomoc warto było polecam bardzo fajnie i na temat.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej i Seksuologii Inny

Bardzo polecam wizytę u pani Błaszczyk wszystkim, którzy zastanawiają się nad rozpoczęciem terapii. Ja bardzo się cieszę, że się zdecydowałam. Pani Błaszczyk cechuje się profesjonalizmem, zaangażowaniem i empatią. Bardzo doceniam cały ten proces i polecam każdemu przepracowanie kwestii, które sprawiają trudności. Odczuwam poprawę w funkcjonowaniu, ponieważ dzięki terapii lepiej zrozumiałam siebie. Pani Błaszczyk wnikliwie analizowała moje wypowiedzi i zadawała trafne pytania, które skłaniały do pogłębiania tematu. Jeszcze raz polecam serdecznie


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej i Seksuologii Inny

Bardzo polecam panią doktor. Spotkania były wspaniałe - panowała bardzo przyjazna atmosfera, bez stresu, czułam się zrozumiana, pełny profesjonalizm. Zawsze o wszystko mogłam się spytać i otrzymywałam odpowiedź. Świetny kontakt z pacjentem - nie ma problemu ze znalezieniem lub przełożeniem terminu konsultacji. Bardzo się cieszę, że trafiłam na panią Błaszczyk.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej i Seksuologii konsultacja online

Dotarłem do Pani gabinetu szukając psychologa który wystawiłby mi opinię do sądu i naprawdę lepszego w okolicach Rybnika nie znajdziecie :) Pełna profesjonalość i wyrozumiałość, miła i przyjazna.

Jeśli jest ktoś osobą LGBTQ+ to również gorąco zapraszam do tej Pani, pomoże Wam z problemami i nie będzie Was dyskryminować. A nawet jeśli nie macie problemu to można po prostu pogadać :D Naprawdę szybko można się dostać, zawsze jakiś termin się dla Was znajdzie. Konsultacje można prowadzić online jak i na miejscu co ułatwia sprawę jeśli placówka jest dla Was za daleko.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej i Seksuologii konsultacja online

Doctor BMB was really supportive, helpful and very knowledgeable. She is not only very professional but also just an overall sweet person who cares about her patients. Finding Doctor BMB felt like finding the Holy Grail; we had our sessions in English, which was very important to me, and she has a vast knowledge about trans issues, as well as a deep understanding of her patients' struggles. I didn't think I would be able to find a doctor like that in Poland. I recommend :)


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej i Seksuologii konsultacja online

Pani BMB stworzyła bardzo miłą atmosferę podczas konsultacji. Jej profesjonalne podejście do mojego problemu i nie bagatelizowanie go sprawiło, że czułem się komfortowo i bez stresu. Potrafi bez problemu nawiązać kontakt z pacjentem. Po konsultacji zawsze czułem się wysłuchany i zrozumiany. Wiem, że mogę na niej polegać, gdy potrzebuję pomocy. Z czystym sumieniem bardzo polecam.


W
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej i Seksuologii Inny

Trafiłam do Pani Błaszczyk będąc na granicy rozpaczy, z przekonaniem że nie ma dla mnie ratunku. Jej profesjonalizm, a jednocześnie empatia, ciepło oraz cierpliwość bez trudu pozwoliły mi się otworzyć, w czym również pomogła spokojna atmosfera przytulnego gabinetu, w którym czułam się jak w najbezpieczniejszym miejscu na świecie, pierwszy raz w życiu wysłuchana i zrozumiana. Po każdej wizycie byłam coraz bardziej zmotywowana do działania, a uporanie się z największymi problemami otworzyło mi drogę do upragnionej tranzycji. Proces opiniowania odbył się bez opóźnień, co umożliwiło przejście do dalszej części terapii, mogąc liczyć na pomoc w znalezieniu odpowiednich specjalistów. Spodobało mi się, że Pani BMB słucha z zaangażowaniem, nie podsuwając gotowych rozwiązań, ale dając cenne wskazówki, pozwalające odzyskać kontrolę nad życiem. Chciałabym powiedzieć więcej niż „polecam”, bo mój stan z ubiegłego roku wydaje mi się teraz tylko koszmarnym snem, z którego zostałam chyba cudem wyrwana.


L
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej i Seksuologii Inny

Pani Bogusia to przekochana osoba, kontakt między nią a pacjentem jest znakomity. Nie ma zadnych problemów jeśli chodzi o przełożenie wizyty, terminy są elastyczne i dostosowane do potrzeb pacjenta. Zawsze punktualnie o ustalonej godzinie, rozmowa online w świetnych warunkach wraz z działającą kamerką i mikrofonem. Jest bardzo uprzejma, wyrozumiała i pomocna. Chętnie odpowiada na jakiekolwiek pytania oraz tłumaczy nieznajome terminy. Bardzo dobry kontakt z rodzicem. Serdecznie polecam Panią Bogusie jako psychologa i seksuologa, osobiście uważam ją jako najlepszego i najprzyjemniejszego lekarza z jakim miałem dotychczas doczynienie.


Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani doktor nie skupiła się na problemie. Padło stwierdzenie, że taka po prostu jestem. Dookoła problemu są wątki, które zostały wykorzystane aby ustalić diagnozę bez wcześniej zleconych badań. Po JEDNEJ wizycie diagnoza-osoba aseksualna, z brakiem libido nie da się nic zrobić. Zostało to stwierdzone tak: masz te objawy=aseksualność. 3-4 objawy bez badań=diagnoza. Według Pani mam uczęszczać na psychoterapię, która ma zakończyć stare rzeczy i wtedy może libido wróci ale bez gwarancji. Zalecone suplementy, z góry zaznaczone, że to placebo, które nie zadziała ale można spróbować. (Jak wiem, że to placebo to na 100% już nie zadziała). Podczas wizyty wątki były na siłę ciągnięte aby dobić do 50min wizyty, a już po 20 mogłaby się ona zakończyć. Zostałam zxbita tym, że nic z tym nie zrobię i zaufałam, że tak jest. Zagłębiając się w temat-wizyta powinna zacząć się od zlecenia badań - czy wszystko jest dobrze z rzeczami działającymi na libido. Niestety nie na tej wizycie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

42 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Czy gdy wyleczy się depresję, może zniknąć także niedoczynność tarczycy?

Witam serdecznie,
Nie spotkałam się z takimi badaniami i przypadkami. Zmniejszenie dawki Eytyroxu przez lekarza to raczej konsekwencja holistycznego podejścia pacjenta ( zadbanie o odpowiednią dietę, regularne przyjmowanie leku, odpowiednia suplementacja, niski poziom stresu wypracowany dzięki psychoterapii, dobra jakość snu i higieny psychicznej, brak uzależnień) wtedy możliwe, że wyniki TSH, FT3, FT4 ulegną poprawie.
Pozdrawiam serdecznie,
BMB

mgr Bogusława Maria Błaszczyk

Czy w Polsce jest dozwolona terapia hormonalna zastępcza osób niepełnoletnich? Jeśli tak, to do jakiego lekarza należy się zwrócić w pierwszej kolejności, który mógłby mi doradzić jak zacząć ten cały proces, do kogo się zwrócić dalej, ile to będzie kosztowało, od którego konkretnie roku życia można zacząć itp?

Witam serdecznie, Tranzycję można zacząć stosunkowo wcześniej tylko u osób poniżej 18 r.ż. musi być zgoda jednego rodzica i obecność na wizycie u lekarza. Wizyta u lekarza/seksuologa polecam H. Zakliczyńską. Hormony to koszt do 50zł za miesiąc. Wizyty są raz na 3 miesiące potem kontrolna co 6 miesięcy. W między czasie powinna być tranzycja u psychologa/seksuologa który przygotuję opinię seksuologiczno-psychologiczną, wizyty są raz w miesiącu przez 6 miesięcy na końcu opinia płatna dodatkowo. Tutaj ja się tym zajmuję, również można online. Zapraszam serdecznie.Na końcu zaświadczenie od lekarza psychiatry, który potwierdzi diagnozę dysforii płciowej. Jest to jednorazowa wizyta tu polecam Dawida Bednarczyka. Pozdrawiam serdecznie, BMB

mgr Bogusława Maria Błaszczyk

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania