Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Lek.med. Bogumiła Jaromin- jestem specjalistą w dziedzinach endokrynologii, diabetologii i chorób wewnętrznych. Specjalizację i umiejętności w zakresie Endokrynologii zdobyłam w 2005r… więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Lek.med. Bogumiła Jaromin- jestem specjalistą w dziedzinach endokrynologii, diabetologii i chorób wewnętrznych. Specjalizację i umiejętności w zakresie Endokrynologii zdobyłam w 2005r w Instytucie Endokrynologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, w zakresie Diabetologii - w Klinice Diabetologii i Chorób Wewnętrznych , również Uniwersytetu Łódzkiego.
  Pracuję w Szpitalu Specjalistycznym im. Św Łukasza w Końskich w Poradniach Endokrynologicznej, Diabetologicznej i Oddziale Diabetologii. Leczymy i diagnozujemy tu chorych na cukrzycę, a także pacjentów z zaburzeniami endokrynologicznymi w tym m.in. chorobami tarczycy, nadnerczy, przysadki, przytarczyc, otyłością, zaburzeniami miesiączkowania, nadciśnieniem tętniczym.
  Zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystuję w gabinecie Prywatnym Endokrynologiczno-Diabetologicznym. Prowadzę leczenie chorych na cukrzycę różnych typów, w tym- typ 1, , 2, cukrzycę w ciąży , w zależności od wskazań- insuliną podawaną penami lub osobistą pompą insulinową, lekami doustnymi; chorych z zaburzeniami układu hormonalnego.
  Wykonuję USG gruczołu tarczowego, jamy brzusznej. Umiejętność tę potwierdzają certyfikaty uzyskane przeze mnie na Kursach prowadzonych przez Roztoczańską Szkołę Ultrasonografii

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Diabetologia
 • Choroby wewnętrzne

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Leczę się u Pani doktor ponad 10 lat,miałam tragiczne wyniki TSH,chorobę Hoszimoto,tyłam i czułam się okropnie.Pani doktor bardzo mi pomogła,dobrała odpowiednie leki i dziś czuję się dobrze.Pani Bogumiła to bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek.

 • G

  Chcesz znać opinię o lekarzu to idź i posłuchaj co ludzie mówią pod gabinetem i ile ich tam jest.Zadowoleni się leczą a nawiedzeni mają pretensje do całego świata.Na poczatku byłam spanikowana jak zaczynałam od pompy insulinowej, ale dzisiaj jest spoko i mało kto wie o moich problemach. Kontrolne wizyty nie są problemem a wdzięczność i przywiązanie zostaje.

 • Mając wiele objawów niedoczynności tarczycy /Hashimoto(moja mama na to choruje) zapisałam się do pani dr we wrześniu zeszłego roku. Tragedia...nic ZERO wywiadu!!! Pani dr zapytała tylko: jak się czuję? Odp.-różnie. Nic nie drążyła dalej...nic!! Sama jej powiedziałam, że moja mama miała wyciętą tarczycę i ma zdiagnozowane Hashimoto. Owszem zrobiła USG na moje życzenie. Tarczyca wyszła mi mniejsza niż norma. I co dalej? Nic. A ja się dalej męczę z objawami niedoczynności. Przyjść miałam teraz w marcu, Z kolejnymi wynikami: antygeny TSH FT4 FT3. Nie przyjdę, szkoda na nią czasu, nerwów i pieniędzy. A mojej mamie jakie zapisała leki...dawki.. to już mi szkoda słów na to. Omijać szerokim łukiem! Nie ma do kogo iść, żadnego fachowca...