Adresy (3)

Skwer Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5 m.18, 5 pięto, Wola, Warszawa
SKWER, Prosta Psychoterapia 2


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
22 273..... Pokaż numer


ul.Prosta 2/14, Wola, Warszawa
CENTRUM "PROSTA" PSYCHOTERAPIA


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto
22 273..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 180 zł


Przyjmuję: dorosłych
22 273..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Pracujemy przez popularne komunikatory.
Jeśli nie umówimy się inaczej czekam na połączenie poprzez Skype
Login: beataszulikbomba1


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, dyplomowanym psychoterapeutą, założycielką Centrum Prosta Psychoterapia. Konsultuję, prowadzę terapie indywidualne, grupowe oraz ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Nerwica
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS
 • Studium Psychoterapii przy Laboratorium Psychoedukacji, Instytut Treningu i Psychoterapii
 • Szkoła Psychoterapii Grupowej przy Laboratorium Psychoedukacji

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Zdrowie Publiczne


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja online


ul.Prosta 2/14, Warszawa

od 180 zł

CENTRUM "PROSTA" PSYCHOTERAPIA


180 zł

Centrum "Prosta" Psychoterapia


Psychoterapia indywidualna


Skwer Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5 m.18, 5 pięto, Warszawa

od 180 zł

SKWER, Prosta Psychoterapia 2


ul.Prosta 2/14, Warszawa

180 zł

CENTRUM "PROSTA" PSYCHOTERAPIA

Sesje terapii indywidualnej ON-LINE

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM "PROSTA" PSYCHOTERAPIA Inny

Bardzo polecam terapię u pani Beaty Szulik- Bomby. W moim przypadku pozwoliła uporać się z dość poważnymi problemami. Proces miał charakter długoterminowy. Dziś, już po jego zakończeniu, radzę sobie bardzo dobrze i prowadzę satysfakcjonujące życie.
Pani Beata ma wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii, a poza tym, tak po ludzku, jest przyjazna, wyrozumiała i fajna.
Jest osobą niezwykle świadomą procesów, które przechodzi pacjent/klient(?), pojawiających się emocji i interakcji pomiędzy uczestnikami.
Wg mnie dobrze zna i rozumie swój własny "aparat emocjonalny", ponieważ historie lub interakcje obarczone dużym ładunkiem emocjonalnym nigdy nie spowodowały u niej nieprofesjonalnego zachowania.
Miałam poczucie, że jest zaangażowana w pracę ze mną, a gdy przychodziły trudne momenty mogłam liczyć na wsparcie.
Dla mnie plusem był też dojazd do gabinetu przy ul. Prostej- zlokalizowanego blisko stacji metra Rondo ONZ.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM "PROSTA" PSYCHOTERAPIA

Zasłużenie ocena bardzo pozytywna. Zaangażowanie, pozytywne, profesjonalne podejście, otwartość i zainteresowanie.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM "PROSTA" PSYCHOTERAPIA konsultacja psychoterapeutyczna

Konsultacja przebiegła bardzo pomyślnie. Już przy pierwszej wizycie zarysowane zostały cele terapii. Pełna profesjonalność, polecam.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM "PROSTA" PSYCHOTERAPIA

Do Pani Beaty trafiłam przez przypadek. Można tak śmiało powiedzieć, biorąc pod uwagę fakt, że zasugerowałam się jedynie nazwiskiem ;) Bomba wydawała mi się odpowiednia, ponieważ potrzebowałam "bomby" w moim życiu. Doszłam do takiego momentu, że jedynym rozwiązaniem był dla mnie był ktoś, kto dosłownie wysadzi w powietrze cały mój świat.
Początkowo byłam nieufna, bo taka jestem z natury. Dodatkowo, specyficznie komunikuję się z otoczeniem. Wyrażam swoje uczucia jedynie poprzez metafory, opowieści, a czasem nawet baśnie.
Byłam jednym, wielkim chaosem, ale z drugiej strony bałam się, że terapia odbierze mi mój własny świat i naprawi mnie do tego stopnia, że będę funkcjonowała jak wszyscy, lecz utracę przestrzeń, która chroniła mnie przez lata.
Pani Beata jest osobą niezwykle empatyczną i taktowną, a jednocześnie kimś, kto potrafi wyznaczyć granice i mnie nie wystraszyć ;) przez cały czas terapii czułam się zaopiekowana i choć miałam trudności w komunikowaniu się że światem - Pani Beata starała się komunikować ze mną w moim własnym języku. To okazało się być kluczowe.
Jestem pod wielkim wrażeniem, że będąc empatyczną i wrażliwą osobą pomogła mi odzyskać niemalże całkowitą niezależność. Razem odkrywałyśmy mnie, od nowa.
Decyzja o terapii była jedną z najlepszych decyzji, a pozornie przypadkowy wybór okazał się najlepszym. Trafiłam na kogoś, kto kocha ludzi i robi to z niezwykłą mądrością. Kogoś, kto w niezwykły sposób potrafi dać przestrzeń. Pani Beata w stosunkowo krótkim czasie zdobyła moje zaufanie. Odczuwam ją jako wspaniałego człowieka i znakomitą profesjonalistkę.
Piszę tę opinię z wielką przyjemnością, bo wiem, jak bardzo czułam się "pogrzebana" i z jakim wyczuciem Pani Beata pomogła mi wyjść na powierzchnię.
Wykonałam bardzo wiele bardzo trudnej dla mnie pracy. Podejście i osoba Pani Beaty były tu kluczowe. Dziś jestem przekonana, że trudno byłoby mi znaleźć drugą, tak wspaniałą terapeutkę. Miałam ogromne szczęście.
Nie istnieją takie słowa, którymi można by opisać moją wdzięczność. Jak bowiem podziękować komuś, kto pośrednio mnie uratował. Zwłaszcza, że to nie działanie "ad hoc", a kilkuletnia, systematyczna i niełatwa praca.
Pani Beato, jeszcze raz wielkie dziękuję za nową jakość mojego życia.
Nawet takie "mroczne duszyczki", jak ja ;) mogą dostać wielkie wsparcie i Pani osoba i praca, którą Pani wykonuje - jest na to najlepszym dowodem .
Wydawało mi się, że jestem przypadkiem beznadziejnym i, choć łatwo ze mną nie było - dziś odzyskałam spokój i wolność ducha. Spokój, wolność, lekkość - to były dla mnie obce odczucia. Dziś czuję je niemalże każdego dnia. Dziękuję ????


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM "PROSTA" PSYCHOTERAPIA konsultacja/sesja psychoterapii indywidualnej

Byłem w terapii przez prawie półtora roku. Kończąc ją, byłem zadowolony. Psychoterapeutka dba o dobre samopoczucie pacjenta, jest tym typem specjalisty, który pozytywnie wzmacnia swojego pacjenta. Jeżeli komuś to odpowiada, jest to idealny specjalista.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM "PROSTA" PSYCHOTERAPIA problemy rodzinne i zawodowe

Rozpoczęłam spotkania z psychologiem Panią Beatą kilka miesięcy temu. Nie wiedziałam czy dotrę do końca terapii, bo tak duża ilość godzin na początku przerażała. Okazało się, że czas szybko minął w bardzo komfortowej atmosferze rozmów rozważań i wskazówek. Megadobry kontakt i podejście do pacjenta. Bez oceniania, z dużą dawką pozytywnej motywacji do trudnych decyzji i rozmów oraz ciężkiej pracy nad sobą. Czuję się wysłuchana, ozdrowiona i pełna energii po terapii. Dostałam nową siłę do wałki z codziennością. Polecam gorąco psychoterapię z tym specjalistą. Kto wie, może będzie czas powrotu do terapii, a jeżeli będzie, to na pewno w tym miejscu i u tej osoby. Dziękuję Pani Beato za drugi, super motor do zmian, tylko na lepsze.


;
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM "PROSTA" PSYCHOTERAPIA konsultacja/sesja psychoterapii indywidualnej

Byłam na kilku wizytach u tej Pani . Niestety miałam wrażenie że jestem oceniana dość z góry . Nie czułam się komfortowo . Wiem ze nie zawsze terapia przebiega w przyjemny sposób jednak psycholog nie powinien oceniać w dość negatywny sposób drugiej osoby tylko starać się wysłuchać j pomoc zachowując swoje prywatne opinie dla siebie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM "PROSTA" PSYCHOTERAPIA pokonywanie stanów zaburzeń lękowych

Do Pani Beaty trafiłem w sierpniu 2018 po zapoznaniu się z jej profilem na znanym lekarzu. uczęszczałem do niej do kwietnia 2019. Choć między kolejnymi wizytami były nieregularności i nie odbyłem zaplanowanej ilości wizyt, to współpracę uważam za udaną. Celem głównym terapii było lepsze panowanie nad stanami lękowymi. Obecnie lepiej rozumiem moje problemy i mam wrażenie, że lepiej panuje nad różnymi formami lęku, a na pewno lepiej je rozumiem. Polecam współpracę!


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CENTRUM "PROSTA" PSYCHOTERAPIA

Do Pani Beaty chodziłem na 20-kilka spotkań. Objawem problemów były ataki paniki i lęku utrudniające normalne funkcjonowanie. Wynikiem terapii jest całkowity zanik ataków paniki i znaczne zmniejszenie częstości i siły odczuwania lęku. Pani Beata trafnie zidentyfikowała moje problemy z radzeniem sobie z emocjami i ze zrozumieniem sygnałów z własnego ciała. Następnie zidentyfikowaliśmy przyczyny rozwinięcia się tych problemów. Nauczyłem się umiejętności społecznych, czyli zdrowszych sposobów postępowania w relacjach. Metody, kwalifikacje i podejście do klienta Pani Beaty oceniam jako wzorowe. Polecam


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM "PROSTA" PSYCHOTERAPIA konsultacja psychologiczna

Jestem po półrocznej terapii u p. Beaty i mogę mówić w samych superlatywach. Otwartość, zrozumienie, brak oceniania, jasne cele, uczciwość. Osiągnęliśmy założone cele, mogę polecić wizytę lub całą terapię z czystym sumieniem


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

90 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Jestem z moją dziewczyną 1,5 roku. Moja dziewczyna 24l. ja 2 lata starszy. Mamy problem, iż mojej dziewczynie co jakiś czas (co miesiąc, czasem rzadziej, czasem częściej) przejawia się stan "nie wiem czy jestem dla Ciebie najważniejsza" oraz problem większy - potrafi sobie wyobrażać mnie i moją eks - jedyną łóżkową partnerkę, co uważam za swój błąd życiowy z którym jest mi głupio ale o tym wie - nie może tego zaakceptować w 100%, ciągle to powraca jako wręcz urojenie - potrafi z wesołego dnia zrobić na wieczór koszmarny - ze względu że "nagle" przychodzą do niej takie myśli iż wyobraża sobie mnie i moją eks. Kocham ją, z eks 0 kontaktu, zdjęć, czegokolwiek - nawet o tym nie wspominam, mam to po prostu wyrzucone z głowy. Tu również pojawia się kwestia czystości małżeńskiej - obydwoje jesteśmy wierzący. Co zrobić w takim wypadku? Ona z tym walczy, ja z tym walczę, ale wiadomo siły trochę spadają z biegiem czasu, nie chcemy się męczyć z tym sobie poradzić. Ponadto chciałbym nadmienić iż, sytuacje te które mają miejsce są nagłe, nie wynikające z żadnego mojego zachowania w danej chwili, ona sama zdaje sobie z tego sprawę, że tak jest, próbuje to odrzucić by tak nie miała ale to po prostu wraca jak wcześniej pisałem co jakiś czas. Ona wtedy obwinia się za wszystko, potem obwinia mnie, staje się agresywna i nawet trochę się nie kontruje. Chcę aby przestała myśleć o mnie przez pryzmat eks, żeby przestała się również do niej porównywać - co dla mnie jest absurdalne bo jest fizycznie jak i pod każdym względem lepsza od eks. Tłumaczę jej, że jest dla mnie najważniejsza, że nie widzę poza nią świata - co ma odzwierciedlenie również w czynach
  każdego dnia i ona również "podczas świadomości" zdaje sobie z tego sprawę. Uważa, że jestem dla niej bardzo ważny i chce to pokonać - te myśli powracające. Są przy tym objawy wzmożonej agresji, płaczu, niepanowania nad sobą, rozchwianie emocjonalne. Efektem chciałbym aby było to, iż pogodzi się z przeszłością moją, zaakceptuje to i będziemy żyć szczęśliwie razem bez nawrotów tych stanów. Co do atrakcyjności mojej dziewczyny - ona zdaje sobie sprawę, że jest piękna ale czasem w to również powątpiewa. Pozdrawiam bardzo serdecznie osobę, która będzie w stanie mi/nam coś poradzić! Pytanie: co zrobić, by te stany wyobrażania sobie mnie z eks, porównywania się do niej i w ogóle myślenie o niej ustąpiły na dobre?

  Dzień dobry, wygląda na to, że oboje Państwo macie dość określone wyobrażenie jak powinien wyglądać związek i czego możecie od siebie oczekiwać. Z opisu wynika, że są to czasem nierealistyczne wyobrażenia i oczekiwania i słusznie zwraca Pan na to uwagę.
  Rozwiązaniem mogłaby okazać się psychoterapia, która pomoże obojgu uświadomić postawy, przekonania wpływające na opisaną sytuację. Pomocna może okazać się terapia par lub indywidualna każdego z Was. Pozdrawiam, Beata Szulik Bomba

  Beata Szulik-Bomba

 • Od dłuższego czasu zmagam się z problemami związanymi z samoakceptacją.
  Nie wierzę w swoje możliwości, przez co nie potrafię być sobą podczas spotkań towarzyskich czy w stosunku do partnera.
  Jestem zamknięta w sobie i boję się mówić o tym co myślę i czuję - tak naprawdę. Posiadam bagaż życiowy - lecz nie są to dzieci.
  Mam problemy ze snem, często mam migreny lub biegunkę, czuję wieczne spięcie i stres, zmęczenie, często miewam spadki nastroju, nie potrafię cieszyć się z życia, wiecznie coś mi nie pasuje i swoje frustracje przelewam na najbliższych, często nie panuję nad własnymi emocjami - jeśli jakaś sytuacja sprawia mi złość czy przykrość to "wybucham", krzyczę, wypowiadam słowa, które sprawiają, że wychodzę na osobę niezrównoważoną, a później tego żałuję. Boję się, że przez moje zachowanie stracę ludzi, na których mi bardzo zależy - jestem już niedoniesienia. Jestem świadoma swoich czynów lecz nie potrafię nad tym zapanować. Bardzo mi ciężko z tym wszystkim. Jestem młodą osobą a już jestem zmęczona życiem.

  Dzień dobry, współczuję Pani. Często słyszę podobne relacje w gabinecie i to co chciałabym Pani przekazać to, że nie musi tak być. Pani życie wewnętrzne może się zmienić jeśli będzie Pani chciała nad tym popracować np.w psychoterapii. Bardzo przyjemnie jest słyszeć i widzieć zmiany u osób, które po jakimś czasie funkcjonują, mówią i wyglądają spokojniej, bez napięć na buzi.
  Zachęcam do znalezienia właściwej osoby, z którą będzie Pani mogła popracować nad sobą w psychoterapii. To bardzo ułatwia życie i jest często bardzo satysfakcjonujące.
  Życzę powodzenia, Beata Szulik Bomba

  Beata Szulik-Bomba

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, dyplomowanym psychoterapeutą, założycielką Centrum Prosta Psychoterapia. Konsultuję, prowadzę terapie indywidualne, grupowe oraz ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Nerwica
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS
 • Studium Psychoterapii przy Laboratorium Psychoedukacji, Instytut Treningu i Psychoterapii
 • Szkoła Psychoterapii Grupowej przy Laboratorium Psychoedukacji

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Zdrowie Publiczne

CertyfikatyPowiązane wyszukiwania