Adresy (3)

ul.Prosta 2/14, Wola, Warszawa
CENTRUM "PROSTA" PSYCHOTERAPIA


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto
22 273..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 180 zł


Przyjmuję: dorosłych
22 273..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Pracujemy przez popularne komunikatory.
Jeśli nie umówimy się inaczej czekam na połączenie poprzez Skype
Login: beataszulikbomba1


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, dyplomowanym psychoterapeutą, założycielką Centrum Prosta Psychoterapia. Konsultuję, prowadzę terapie indywidualne, grupowe oraz ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Nerwica
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS
 • Studium Psychoterapii przy Laboratorium Psychoedukacji, Instytut Treningu i Psychoterapii
 • Szkoła Psychoterapii Grupowej przy Laboratorium Psychoedukacji

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Zdrowie Publiczne


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


ul.Prosta 2/14, Warszawa

od 250 zł

CENTRUM "PROSTA" PSYCHOTERAPIA

Login na SKYPE beataszulikbomba1180 zł

Centrum "Prosta" Psychoterapia

Pozostałe usługi


ul.Prosta 2/14, Warszawa

250 zł

CENTRUM "PROSTA" PSYCHOTERAPIA

Sesje terapii indywidualnej ON-LINEWarszawa

od 180 zł

36 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM "PROSTA" PSYCHOTERAPIA Inny

Bardzo polecam terapię u pani Beaty Szulik- Bomby. W moim przypadku pozwoliła uporać się z dość poważnymi problemami. Proces miał charakter długoterminowy. Dziś, już po jego zakończeniu, radzę sobie bardzo dobrze i prowadzę satysfakcjonujące życie.
Pani Beata ma wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii, a poza tym, tak po ludzku, jest przyjazna, wyrozumiała i fajna.
Jest osobą niezwykle świadomą procesów, które przechodzi pacjent/klient(?), pojawiających się emocji i interakcji pomiędzy uczestnikami.
Wg mnie dobrze zna i rozumie swój własny "aparat emocjonalny", ponieważ historie lub interakcje obarczone dużym ładunkiem emocjonalnym nigdy nie spowodowały u niej nieprofesjonalnego zachowania.
Miałam poczucie, że jest zaangażowana w pracę ze mną, a gdy przychodziły trudne momenty mogłam liczyć na wsparcie.
Dla mnie plusem był też dojazd do gabinetu przy ul. Prostej- zlokalizowanego blisko stacji metra Rondo ONZ.

Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM "PROSTA" PSYCHOTERAPIA

Zasłużenie ocena bardzo pozytywna. Zaangażowanie, pozytywne, profesjonalne podejście, otwartość i zainteresowanie.

P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM "PROSTA" PSYCHOTERAPIA konsultacja psychoterapeutyczna

Konsultacja przebiegła bardzo pomyślnie. Już przy pierwszej wizycie zarysowane zostały cele terapii. Pełna profesjonalność, polecam.

Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM "PROSTA" PSYCHOTERAPIA

Do Pani Beaty trafiłam przez przypadek. Można tak śmiało powiedzieć, biorąc pod uwagę fakt, że zasugerowałam się jedynie nazwiskiem ;) Bomba wydawała mi się odpowiednia, ponieważ potrzebowałam "bomby" w moim życiu. Doszłam do takiego momentu, że jedynym rozwiązaniem był dla mnie był ktoś, kto dosłownie wysadzi w powietrze cały mój świat.
Początkowo byłam nieufna, bo taka jestem z natury. Dodatkowo, specyficznie komunikuję się z otoczeniem. Wyrażam swoje uczucia jedynie poprzez metafory, opowieści, a czasem nawet baśnie.
Byłam jednym, wielkim chaosem, ale z drugiej strony bałam się, że terapia odbierze mi mój własny świat i naprawi mnie do tego stopnia, że będę funkcjonowała jak wszyscy, lecz utracę przestrzeń, która chroniła mnie przez lata.
Pani Beata jest osobą niezwykle empatyczną i taktowną, a jednocześnie kimś, kto potrafi wyznaczyć granice i mnie nie wystraszyć ;) przez cały czas terapii czułam się zaopiekowana i choć miałam trudności w komunikowaniu się że światem - Pani Beata starała się komunikować ze mną w moim własnym języku. To okazało się być kluczowe.
Jestem pod wielkim wrażeniem, że będąc empatyczną i wrażliwą osobą pomogła mi odzyskać niemalże całkowitą niezależność. Razem odkrywałyśmy mnie, od nowa.
Decyzja o terapii była jedną z najlepszych decyzji, a pozornie przypadkowy wybór okazał się najlepszym. Trafiłam na kogoś, kto kocha ludzi i robi to z niezwykłą mądrością. Kogoś, kto w niezwykły sposób potrafi dać przestrzeń. Pani Beata w stosunkowo krótkim czasie zdobyła moje zaufanie. Odczuwam ją jako wspaniałego człowieka i znakomitą profesjonalistkę.
Piszę tę opinię z wielką przyjemnością, bo wiem, jak bardzo czułam się "pogrzebana" i z jakim wyczuciem Pani Beata pomogła mi wyjść na powierzchnię.
Wykonałam bardzo wiele bardzo trudnej dla mnie pracy. Podejście i osoba Pani Beaty były tu kluczowe. Dziś jestem przekonana, że trudno byłoby mi znaleźć drugą, tak wspaniałą terapeutkę. Miałam ogromne szczęście.
Nie istnieją takie słowa, którymi można by opisać moją wdzięczność. Jak bowiem podziękować komuś, kto pośrednio mnie uratował. Zwłaszcza, że to nie działanie "ad hoc", a kilkuletnia, systematyczna i niełatwa praca.
Pani Beato, jeszcze raz wielkie dziękuję za nową jakość mojego życia.
Nawet takie "mroczne duszyczki", jak ja ;) mogą dostać wielkie wsparcie i Pani osoba i praca, którą Pani wykonuje - jest na to najlepszym dowodem .
Wydawało mi się, że jestem przypadkiem beznadziejnym i, choć łatwo ze mną nie było - dziś odzyskałam spokój i wolność ducha. Spokój, wolność, lekkość - to były dla mnie obce odczucia. Dziś czuję je niemalże każdego dnia. Dziękuję ????

B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM "PROSTA" PSYCHOTERAPIA konsultacja/sesja psychoterapii indywidualnej

Byłem w terapii przez prawie półtora roku. Kończąc ją, byłem zadowolony. Psychoterapeutka dba o dobre samopoczucie pacjenta, jest tym typem specjalisty, który pozytywnie wzmacnia swojego pacjenta. Jeżeli komuś to odpowiada, jest to idealny specjalista.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM "PROSTA" PSYCHOTERAPIA problemy rodzinne i zawodowe

Rozpoczęłam spotkania z psychologiem Panią Beatą kilka miesięcy temu. Nie wiedziałam czy dotrę do końca terapii, bo tak duża ilość godzin na początku przerażała. Okazało się, że czas szybko minął w bardzo komfortowej atmosferze rozmów rozważań i wskazówek. Megadobry kontakt i podejście do pacjenta. Bez oceniania, z dużą dawką pozytywnej motywacji do trudnych decyzji i rozmów oraz ciężkiej pracy nad sobą. Czuję się wysłuchana, ozdrowiona i pełna energii po terapii. Dostałam nową siłę do wałki z codziennością. Polecam gorąco psychoterapię z tym specjalistą. Kto wie, może będzie czas powrotu do terapii, a jeżeli będzie, to na pewno w tym miejscu i u tej osoby. Dziękuję Pani Beato za drugi, super motor do zmian, tylko na lepsze.

;
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM "PROSTA" PSYCHOTERAPIA konsultacja/sesja psychoterapii indywidualnej

Byłam na kilku wizytach u tej Pani . Niestety miałam wrażenie że jestem oceniana dość z góry . Nie czułam się komfortowo . Wiem ze nie zawsze terapia przebiega w przyjemny sposób jednak psycholog nie powinien oceniać w dość negatywny sposób drugiej osoby tylko starać się wysłuchać j pomoc zachowując swoje prywatne opinie dla siebie.

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM "PROSTA" PSYCHOTERAPIA pokonywanie stanów zaburzeń lękowych

Do Pani Beaty trafiłem w sierpniu 2018 po zapoznaniu się z jej profilem na znanym lekarzu. uczęszczałem do niej do kwietnia 2019. Choć między kolejnymi wizytami były nieregularności i nie odbyłem zaplanowanej ilości wizyt, to współpracę uważam za udaną. Celem głównym terapii było lepsze panowanie nad stanami lękowymi. Obecnie lepiej rozumiem moje problemy i mam wrażenie, że lepiej panuje nad różnymi formami lęku, a na pewno lepiej je rozumiem. Polecam współpracę!

K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: CENTRUM "PROSTA" PSYCHOTERAPIA

Do Pani Beaty chodziłem na 20-kilka spotkań. Objawem problemów były ataki paniki i lęku utrudniające normalne funkcjonowanie. Wynikiem terapii jest całkowity zanik ataków paniki i znaczne zmniejszenie częstości i siły odczuwania lęku. Pani Beata trafnie zidentyfikowała moje problemy z radzeniem sobie z emocjami i ze zrozumieniem sygnałów z własnego ciała. Następnie zidentyfikowaliśmy przyczyny rozwinięcia się tych problemów. Nauczyłem się umiejętności społecznych, czyli zdrowszych sposobów postępowania w relacjach. Metody, kwalifikacje i podejście do klienta Pani Beaty oceniam jako wzorowe. Polecam

W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM "PROSTA" PSYCHOTERAPIA konsultacja psychologiczna

Jestem po półrocznej terapii u p. Beaty i mogę mówić w samych superlatywach. Otwartość, zrozumienie, brak oceniania, jasne cele, uczciwość. Osiągnęliśmy założone cele, mogę polecić wizytę lub całą terapię z czystym sumieniem

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

92 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Pytanie dotyczące zaburzenia lękowe

Gdzie w Kielcach lub w dalszej odległości jest psychoterapeuta zajmujący się szczególnie derealizacją depersonalizacją?

Dzień dobry, można zgłosić się do każdego wykształconego psychoterapeuty, ponieważ oba objawy są dość częste, zwłaszcza u osób nerwicowych, czasem psychotycznych ale wystepują również u zdrowych.
Praca z tymi objawami nie wymaga dodatkowej specjizacji.
Pozdrawiam Beata Szulik Bomba

Beata Szulik-Bomba

Dzień dobry. Mam pewne pytanie a zarazem problem. od 7 lat piłem codziennie alkohol, najpierw były to 2-3 piwa potem juz 6-7 dziennie (Dzisiaj mija 33 dzien od kiedy nie pije), do tego doszla tez Marihuana w wieku 18 lat i palę ja tez codziennie najwiekszy tzw. detox od marihuany był to max 3 dni (obecnie 7 dzien nie pale). W maju tego roku po tzw. kacu zaczely sie u mnie objawiac stany lekowe, mysli samobojcze, oraz lęk przed niektorymi przedmiotami, efekt ten nasilal sie najbardziej po zazyciu marihuany (chcialem sobie zapalic, poprawic nastroj) a konczylo sie na popsuciem humoru i nawrotu stanow lekowych. I tu nasuwa sie pytanie czy bede mogl jeszcze kiedys wgl zapalic marhihuane? Alkoholu nie musze pic (juz sie z tym pogodzilem po ponad miesiacu abstynencji). Lekarz przepisal mi Hydroxyzyne 25mg ktora biore wtedy gdy sie zle czuje (tak zaradzil lekarz. Prosze o pomoc w uzyskaniu odpowiedzi. Dziekuje serdecznie i czekam na odpowiedz.

Dzień dobry,  zaciekawiło mnie Pana pytanie o marihuanę ponieważ odbieram je również jako wyraz zaskoczenia jej oddziaływaniem.
W badaniach z dużą ilością uczestników wychodziło, że 5-7 % społeczeństwa doświadcza zaburzeń lękowych i to się nie zmienia również jeśli chodzi o użytkowników marihuany. Jednakże w tych badaniach wyraźnie widać również że
małe dawki THC owszem mają działanie przeciwlękowe, ale już większe dawki działają prolękowo. Podobnie przy krótkim stosowaniu - THC obniża lęk, przy dłuższym nasila objawy lęku. Bezpieczne jest natomiast CBD.
Inaczej mówiąc korzystanie z marihuany może być dla Pana ryzykowne.
Zachęcam do pracy nad lękiem w psychoterapii, podobnie jak i nad używaniem alkoholu i marihuany. Obie substancję pełnią w Pana życiu ważną rolę i coś Panu dają. W wielu przypadkach chodzi o rozluźnienie, złagodzenie lęku. To wszystko można osiągnąć poprzez pracę nad sobą w psychoterspii, do czego szczerze zachęcam. Pozdrawiam Beata Szulik Bomba

Beata Szulik-Bomba

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, dyplomowanym psychoterapeutą, założycielką Centrum Prosta Psychoterapia. Konsultuję, prowadzę terapie indywidualne, grupowe oraz ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Nerwica
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS
 • Studium Psychoterapii przy Laboratorium Psychoedukacji, Instytut Treningu i Psychoterapii
 • Szkoła Psychoterapii Grupowej przy Laboratorium Psychoedukacji

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Zdrowie Publiczne

CertyfikatyPowiązane wyszukiwania