Adres

Gabinet Psychologiczny Beata Matys-Wasilewska
Pienista , Polesie, Łódź

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Pozostałe usługi


Pienista , Łódź

Od 180 zł

Gabinet Psychologiczny Beata Matys-WasilewskaPienista , Łódź

Od 180 zł

Gabinet Psychologiczny Beata Matys-WasilewskaPienista , Łódź

Od 180 zł

Gabinet Psychologiczny Beata Matys-WasilewskaPienista , Łódź

Od 180 zł

Gabinet Psychologiczny Beata Matys-WasilewskaPienista , Łódź

Od 180 zł

Gabinet Psychologiczny Beata Matys-Wasilewska

Moje doświadczenie

O mnie

Mam wieloletnie doświadczenie w leczeniu zaburzeń nerwicowych, depresyjnych, psychosomatycznych.
Zajmuje się problemami rodzinnymi, osobowości...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Bulimia
  • Nerwica natręctw
  • Nerwica Lękowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Zakres porad

  • Psychoterapia młodzieży
  • Psychologia dzieci i młodzieży
  • Psychosomatyka
Zobacz więcej

18 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Beata Matys-Wasilewska konsultacja online (kolejna)

Miałam przyjemność rozmowy z Panią Betą po trzech latach od ostatniej wizyty. Poprzednia wizyta byłą tak skuteczna, że nie potrzebowałam dodatkowego kontaktu w międzyczasie. Pani Magister jest przemiłą osobą, która klarownie wyjaśni nawet najbardziej zawiły (jak dla nas) problem. Podaje jasno skuteczne rozwiązania. Właściwy człowiek na właściwym miejscu :)

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczny.Beata Matys-Wasilewska

Z przyjemnością umieszczam po latach komentarz o wsparciu, jakie udzieliła mi Pani Beata. Czułem się zaopiekowany i wysłuchany. Bardzo dobrze wspominam jej trafne pytania, komentarze i wnioski. Uwielbiałem momenty olśnienia, które miałem praktycznie po każdej sesji. Znalazło się też dużo miejsca na moje własne przemyślenia. Do dzisiaj nie wiem jak to możliwe, że nigdy nie poczułem się oceniony. Dzisiaj, jako psychoterapeuta pracuję inaczej, natomiast jej ciepło bije we mnie do dzisiaj.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczny.Beata Matys-Wasilewska

Każda wizyta u Pani Beaty to jak spa dla duszy. Bardzo szybko przekonuje do terapii, nawet osoby które mają wątpliwości. Jest zawsze doskonale przygotowana, słucha z uwagą, szczegółowo pamięta wcześniejsze spotkania i potrafi niezwykle trafnie "łączyć kropki". Jest terapeutą, który bardzo dużo daje od siebie - to nie jest terapia, na której tylko pacjent mówi przez godzinę. Dodatkowym atutem wizyt u Pani Beaty jest fakt, że w sposób holistyczny podchodzi do problemu, traktując organizm jako całość. Polecam z całego serca :)


C
Profil zweryfikowany

Delikatna i wyrozumiała. Na wizytach stwarza ciepłą i serdeczną atmosferę, budzi zaufanie. Pomogła mi poradzić sobie z trudnym problemem osobistym.


P
Profil zweryfikowany

Pani Beata bardzo pomogła mi wyjść z dołka pomimo mojego młodego wieku. Oczywiście jak to młoda osoba kieuję się emocjami jednak pani Beata potrafiła otworzyć mi oczy i nakierować na rozwiązanie problemu przez szczerą rozmowę i zrozumienie. Wszystkim serdecznie polecam bo warto !!! :)


M
Profil zweryfikowany

Ciepła, wyrozumiała, skoncentrowana na człowieku, który do niej przyszedł po pomoc. Nie ocenia, za to zadaje niezwykle trafne pytania, co w moim przypadku pomogło zrozumieć przyczynę mojego problemu. Terapia trwała dłużej niż godzinę, chciałam więc dopłacić, ale Pani Beatka nie wzięła pieniędzy mówiąc, że wszystko jest w porządku i nie muszę się przejmować. Poświęca tyle czasu, ile potrzeba. Z całego serca polecam!


M
Profil zweryfikowany

niestety byłam bardzo zawiedziona, zależało mi na rozpoczęciu terapii, umówiona miesiąc wcześniej na wizytę nie mogłam się jej doczekać, pojechałam przez pół miasta w najgorsze upały, dojechałam, stałam przed furtką - nie ma na domofonie zapisu gabinetu, pociłam się, dzwoniłam, nikt nie odbierał, po czym otworzyła pani psycholog i okazało się, że nie zapisała w kalendarzu naszej wizyty - przepraszam i do widzenia! byłam wściekła, nic nie zaproponowała, widziała jaka jestem zmęczona, nawet szklanki wody!


T
Profil zweryfikowany

Jestem osobą w bardzo dojrzałym wieku. Po przejściu na emeryturę, a nawet wcześniej, dopadła mnie depresja.
Lekarz psychiatra owszem - bardzo mnie wspomógł lekami, ale to było za mało. Na szczęście na swojej drodze spotkałam Panią Beatę. Od chwili kiedy po raz pierwszy weszłam do jej gabinetu i spojrzałam w Jej mądre, ciepłe oczy, wiedziałam, że to Osoba, której można zaufać i powierzyć wszystkie swoje problemy. Po prostu Jej umiejętność prowadzenia rozmowy, trafnego określenia przyczyny i wytłumaczenia tego w sposób bardzo przystępny i precyzyjny, jest nieoceniony. Od tego dnia zawsze, kiedy mam wizytę, mówię członkom rodziny, że "idę pod skrzydła Pani Beaty". Polecam Ją całym sercem.
Wdzięczna pacjentka Teresa Żyrkowska


Profil zweryfikowany

Nie wierzyłem w terapię dopóki nie poznałem Pani Beaty. Pomogła mi w wyjściu z solidnego doła i nerwicy natręctw. Moje życie stało się teraz łatwiejsze, a byłem już w takim punkcie w którym nie wierzyłem, że jakakolwiek zmiana na lepsze jest możliwa. To było błędne koło, z którego wyjść pomogła mi właśnie Pani Beata, za co dziękuję.


A
Profil zweryfikowany

Miałam stany lękowe połączone z depresją, bałam się wychodzić z domu, iść na uczelnię, codziennie rano budziłam się z płaczem. Poszlakowo znałam przyczynę mojego stanu, po wyeliminowaniu jej mój stan nie minął. Na panią Beatę trafiłam przez przypadek, znalazłam ją w internecie. Byłam u niej kilka razy 3-4 ? Pomogła mi niesamowicie. Jest świetnym specjalistą, potrafi czytać pomiędzy wierszami i pokazała mi przyczynę mojego stanu, gdzie sama w życiu bym nie wpadła na to, co pani Beata mi pokazała. Dzięki niej teraz normalnie żyję, jestem zadowolona. Gdyby nie jej pomoc zapewne rzuciłabym studia, i nie wiem jak bym wyszła z tamtego stanu. Bardzo konkretna osoba, to była moja pierwsza styczność z psychologiem i obawiałam się, że rozmowa będzie polegała na gdybaniu co bym mogła zrobić, żeby było lepiej. Pani Beata dawała konkretne koncepcje, zdecydowane i bardzo pomocne. Gorąco polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania