lek. dent.

Beata Lidke

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

22 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
27 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ukończyłam Akademię Medyczną w Gdańsku, następnie specjalizację I stopnia ze stomatologii ogólnej. Prywatną praktykę prowadzę w Wejherowie od 2006 roku. Szczególny nacisk kładę… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Fachowa obsługa,profesjonalizm w każdym calu, wysokiej jakości, nowoczesny sprzęt.Pani Doktor zawsze opanowana,maksymalnie skoncentrowana na pacjencie.Wizyta w tym gabinecie to niezwykła przyjemność ! A jeszcze pół roku temu czułam porażający strach przed dentystą - do momentu, gdy w krytycznej sytuacji trafiłam do p. B. Lidke.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: stomatologia estetyczna- jedynki

  Polecam każdemu, kto w poszukuje Stomatologa, który zapewnia: Profesjonalizm, estetykę wykonania, delikatność i indywidualne podejście do pacjenta! Polecam serdecznie!

 • L
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: ból zeba

  Dzisiaj druga wizyta u Pani stomatolog i nie mam powodu aby narzekac.Miły spokojny bez ironi głos.Nastepna wizta po swietach Jestem zadowolona

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Miła atmosfera, Znakomite podejście, sprawnie i co najważniejsze bezbolesny i prawidłowo wykonany zabieg
  Na pewno będę wracał
  Z całego serca polecam

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: leczenie próchnicy

  Kilka dni temu odwiedziłem ten gabinet po raz pierwszy,i jestem bardzo zadowolona .Zapisałam się na kolejną wizytę.Bardzo miła i profesjonalna obsługa.Polecam

 • A
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Pani Beata to lekarz z powołania. Podczas wizyty panuje miła atmosfera, zapomina się o tym, iż jest się w gabinecie dentystycznym. Dbałość o dobro pacjenta jest tu stawiane na pierwszym miejscu - pełen profesjonalizm.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: chirurgia stomatologiczna

  Pani doktor bardzo kompetentna, zabieg wykonany szybko, sprawnie i profesjonalnie. Moge tylko polecic.

 • K
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: leczenie próchnicy

  Bezbolesnie,sympatyczna atmosfera,na pewno skorzystam ponownie.Ciepla I mila Pani doktor,ktora chetnie udziela porad

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Świetne podejście do pacjenta . Weszłam z bólem i przerażeniem po złych doświadczeniach. A wyszłam bez bólu i z uśmiechem. Na pewno tam wrócę :)

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: chirurgia stomatologiczna

  Bardzo miła fachowa obsługa, bezbolesna. Z usług gabinetu korzystałam pierwszy raz, Pani doktor bardzo fachowo podeszła do mojego przypadku, choć zalecała coś innego jednak podjęła się tego co chwiałam, robiła mi wypełnienie włóknem szklanym i wszystko jest w porządku.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam Akademię Medyczną w Gdańsku, następnie specjalizację I stopnia ze stomatologii ogólnej. Prywatną praktykę prowadzę w Wejherowie od 2006 roku.
  Szczególny nacisk kładę na kompleksowe usługi dentystyczne w profesjonalnej oraz bezstresowej atmosferze. W swojej pracy korzystam ze sprawdzonych metod leczenia i najnowocześniejszych materiałów dostępnych na rynku. Dbam również o jakość i estetykę wykonywanych prac protetycznych, dlatego od lat współpracuję z doskonałym technikiem, posiadającym wieloletni staż pracy.
  Mój gabinet jest przyjazny pacjentowi. Posiadam nowoczesne urządzenie do bezbolesnego,mikroprocesorowego dozowania środka znieczulającego "WAND", aparat RTG z radiowizjografią (dwukrotnie mniejsza dawka promieni rtg w porównaniu do zdjęcia na kliszy), piaskarkę dentystyczną do usuwania opornych osadów nazębych.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna