Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 4 lat
Gotówka, Karta płatnicza
61 639..... Pokaż numer

Wizyta fizjoterapeutyczna • 140 zł

Wizyta zwykła • od 130 zł

Wkładki ortopedyczne • od 350 złPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 100 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 5 lat

Sposób płatności: Przelew na konto

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Fizjoterapeuta Reprezentacji Polski , chiropraktyk, terapeuta manualny, masażysta i trener personalny. Od siedmiu lat prowadzę własny gabinet fizjoter...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Rwa kulszowa
 • Bóle kręgosłupa
 • Skręcenie stawu
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Ackermann College of Chiropractic (Sztokholm)
 • Akademia Wychowania Fizycznego (Poznań)
 • Osteopathie Schule Deutchland

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
Zobacz więcej


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


100 zł

konsultacje online

Pozostałe usługi

Wizyta fizjoterapeutyczna


Promienista 62, Poznań

140 zł

SMART THERAPY


Wizyta zwykła


Promienista 62, Poznań

od 130 zł

SMART THERAPY


Wkładki ortopedyczne


Promienista 62, Poznań

od 350 zł

SMART THERAPY

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
187 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SMART THERAPY wizyta fizjoterapeutyczna

Pełen profesjonalizm połączony z sympatycznym podejściem do człowieka, czyli do pacjenta. Mówiąc całkiem serio: Ręce, które leczą :)

P.S. W imieniu własnym (oraz mojego psa) bardzo dziękuję Panu Bartoszowi za czas i starania poświęcone mojej łękotce. Dzięki Panu spacer nie kojarzy się z bólem ani z żółwim tempem.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: SMART THERAPY Wizyta zwykła

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Dokładne wyjaśnienie problemu i przedstawienie metod leczenia. Wzór dla innych lekarzy


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: SMART THERAPY Wizyta zwykła

Fachura, pierwsza wizyta i już po kilku godzinach widoczne zauważalne postępy. Bardzo dobry kontakt z pacjentem, wszystko wyjaśnione. Na pewno wrócę! Polecam pana Bartosza!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: SMART THERAPY wizyta fizjoterapeutyczna

Bartek jest kompetentny, skuteczny i nie traci czasu na zbędne konwenanse. Jest świetnym fachowcem, zawsze potrafi wszystko wytłumaczyć i ma świetny kontakt z pacjentami. Zdecydowanie polecam.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SMART THERAPY wizyta fizjoterapeutyczna

Świetny fachowiec, który zawsze ulży mi w bólu. Diagnoza i metody zawsze dobrane odpowiednio. Bartek to rownież przymila i kontaktowa osoba!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SMART THERAPY wizyta fizjoterapeutyczna

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Cenne wskazówki, fachowa porada i co najważniejsze skuteczność działania. Wizyta w bardzo miłej atmosferze. Polecam!!


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: SMART THERAPY wizyta fizjoterapeutyczna

Profesjonalnie i skutecznie. Po pierwszej wizycie ustąpiły praktycznie wszystkie problemy, z którymi męczyłem się na treningach w ostatnich miesiącach. Do tego świetny kontakt i cenne wskazówki na przyszłość. Szczerze polecam !!


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SMART THERAPY wizyta fizjoterapeutyczna

Bardzo rzeczowo, kompleksowo przeprowadzona konsultacja, poświęcono mi 1h na pierwszej wizycie, Pan Bartosz starał się znaleźć przyczynę problemu, a nie tylko wydać zalecenie do wstrzyknięcia hialuronu w staw kolanowy. myślę, że diagnoza została poprawnie postawiona, na pewno wrócę na kolejna wizytę


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: SMART THERAPY wizyta fizjoterapeutyczna

Kontuzje i urazy to nieuchronny element sezonu biegacza. Blisko 3 letnia współpraca z Panem Bartoszem nauczyła mnie aby nie czekać i leczyć urazy tak aby te nie przerodziły się w coś poważniejszego. Dokłada analiza, natychmiastowe działanie i cenne porady pozwalają na szybki powrót do maksymalnych treningów i starów w zawodach. Polecam uczciwie ale przede wszystkim szczerze dziękuję za pomoc!


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: SMART THERAPY Wizyta zwykła

Skuteczność, kompetencja, zaangażowanie, poza tym uprzejmość i wnikanie w indywidualny problem pacjenta. Polecam z całym przekonaniem.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

11 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam, mam 26 lat. Od kilku miesięcy zmagam się z bólem w odcinku szyjnym i prawego barku. Lekarz rozpoznał zniesienie lordozy szyjnej. Jestem już po drugiej rehabilitacji, tj. terapii manualnej, laserach i jonoforezie, prądach TENS. W domu wykonuję ćwiczenia zlecone przez fizjoterapeutę, zakupiłam także szwedzką poduszkę ortopedyczną. Mimo to, podczas zwykłych czynności, nawet dłuższego chodzenia, ból powraca, szczególnie nasilony w stawie obojczykowo-barkowym i w szyi. Czy ma Pan jakieś rady, co może pomóc, gdzie mam się udać i czy można to wyleczyć? Bardzo proszę o odpowiedź.

  Witam. Zniesienie lordozy to nie choroba tylko ocena posturalna. Nie jest to jednoznaczne z bólem. W Pani przypadku należy sprawdzić napięcia mięśniowe, ruchomość stawów i zacząć ukierunkowaną terapię manualną.
  Zapraszam na wizytę.

  mgr Bartosz Żbik

 • Witam,
  pytanie kieruję w sprawie problemu z plecami. Stwierdzona skolioza i kifoza w odcinku piersiowym. Ból się nasila, jest Pan w stanie pomóc przy stwierdzonej diagnozie u ortopedy, aby uniknać operacji? Dodatkowo ostatnio czuję rwanie wzdłuż kręgosłupa i przez to problem z ruchami głową.
  Pozdrawiam

  Dzień dobry. Nieodpowiedzialnym stwierdzeniem z mojej strony byłoby powiedzenie że na pewno uda mi się Pani pomoc. Za mało informacji. Musiałbym Panią zobaczyć, przeprowadzić wywiad i zrobić testy aby na Pani pytanie odpowiedzieć. Zapraszam na wizytę. Pozdrawiam serdecznie

  mgr Bartosz Żbik

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Fizjoterapeuta Reprezentacji Polski , chiropraktyk, terapeuta manualny, masażysta i trener personalny. Od siedmiu lat prowadzę własny gabinet fizjoter...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Rwa kulszowa
 • Bóle kręgosłupa
 • Skręcenie stawu
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Ackermann College of Chiropractic (Sztokholm)
 • Akademia Wychowania Fizycznego (Poznań)
 • Osteopathie Schule Deutchland

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
Zobacz więcej

Staże

 • Rehasport Clinic (2010)Znajomość języków

Angielski

Powiązane wyszukiwania