dr n. med.

Bartosz Małkiewicz

verifiedCreated with Sketch.

Urolog

96 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Adiunkt Kliniki Urologii i Onkologii Urologicznej Uniwersytetu Medycznego Akademicki Szpital Kliniczny ul. Borowska 213, Wrocław Konsultacje urologiczne. Diagnostyka i leczenie… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
96 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska PolimedUsługa: operacja stulejki

  Profesjonalna diagnoza i bardzo serdeczne podejście do pacjenta - tak mogę podsumować trzy wizyty, które odbyłem w związku z dolegliwością jaką była stulejka.

  Pan Doktor proponuje konkretne rozwiązania i nie zawraca głowy półśrodkami. W czasie pierwszej wizyty zostałem kompleksowo zbadany pod kątem urologicznym i został mi zaproponowany zabieg obrzezania, w celu usunięcia stulejki. Druga wizyta to już zabieg - bezbolesny (znieczulenie), podczas którego panowała przyjazna atmosfera, a Doktor informował co w danej chwili robi. Trzecia wizyta to kontrola.

  Wszystko ładnie się wygoiło, polecam Pana Doktora.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: chora nerka

  Dr Małkiewicz to bardzo dobry fachowiec. W moim przypadku wykazał się ogromnym profesjonalizmem, dokładnie zdiagnozował oraz sprawnie przeprowadził operację usunięcia nerki. Przez cały pobyt w szpitalu był bardzo otwarty, szczery i cierpliwie tłumaczył przebieg leczenia. Przede wszystkim dzięki osobie doktora pobyt w szpitalu nie był dla mnie koszmarem. Obecnie pozostaje pod opieką doktora. Polecam każdemu choremu tego specjalistę

 • dr Bartosz Małkiewicz to przede wszystkim wspaniały człowiek, nietuzinkowa postać w świecie lekarskim. Doskonały fachowiec, obdarzony talentem z ogromną intuicją, doświadczeniem (mimo młodego wieku) i wiedzą medyczną. To Człowiek posiadający wielką kulturę osobistą oraz ogromną dozę empatii, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, dla każdego pacjenta ma czas i cierpliwość. Dr Bartosz jest urologiem, ale tak na prawdę to Urolog, Chirurg i Onkolog w jednej osobie. Jedna rzecz jest najwazniejsza: warto zaufać i powierzyć swoje zdrowie i życie w Jego pewne ręce! Ja to zrobiłem i Panu Bogu dziękuję,że postawił na mojej drodze tak wspaniałego lekarza. Wojciech Rączyński

 • W
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska PolimedUsługa: operacja nerki

  Dzięki komentarzom na stronie trafiłem do Pana Doktora Małkiewicza. Już po pierwszej wizycie byłem przekonany, że był to dobry wybór i wszystkie pozytywne komentarze są uzasadnione. Badanie odbyło się w bardzo przyjaznej atmosferze. Pan Doktor bardzo rzeczowo wskazał mi etapy leczenia. W trakcie wizyty ustalił orientacyjny termin operacji. Zabieg operacyjny wykonał terminowo i bardzo profesjonalnie. Po operacji rzeczowo i bez pośpiechu wyjaśnił jej przebieg. Jeśli mierzyć postawę Pana Doktora miarą słów naszego wielkiego rodaka, papieża Jana Pawła II „ człowiek jest wart tyle ile może dać drugiemu człowiekowi” wartość Pana Doktora jest bezcenna. Obecnie pozostaję pod opieką Pana Doktora. Szczerze polecam.
  Wdzięczny pacjent

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pan doktor nauk med Bartosz Małkiewicz to lekarz z powołania i pasji. Chciałbym Panu z całego serca podziękować za przeprowadzenie mojej, bardzo trudnej operacji. Oraz za opiekę medyczną i przychylne podejście do każdego pacjenta. Wspaniały lekarz i człowiek. Polecam każdemu takiego lekarza. Pozdrawiam serdecznie Piotr Zarzycki ☺️

 • A
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska PolimedUsługa: przerost prostaty

  Znakomity lekarz i wspaniały człowiek. Trafiłem do Pana Doktora między innymi na podstawie opinii wystawionych mu na tym forum. Przez kilka lat chodziłem do innego urologa, który wydawał się kompetentny i empatyczny. Kiedy zaproponował mi wykonanie zabiegu TURP ze względu na przerost prostaty zgodziłem się. Niestety oczekiwanie na zabieg ciągle się przedłużało i zwodził mnie kolejnymi terminami. Ponieważ dolegliwości były bardzo uciążliwe i nie mogłem się doczekać obiecanego zabiegu postanowiłem pilnie poszukiwać innego lekarza.
  Pan Doktor Małkiewicz potwierdził pilną potrzebę wykonania takiego zabiegu i ustalił orientacyjny termin zabiegu za 3-4 miesiące. Byłem na wizycie u Pana Doktora na początku stycznia 2018 roku, zaś w połowie kwietnia zabieg został wykonany.
  Na temat zabiegu i rekonwalescencji naczytałem się wiele. Miałem trochę obaw, jak się będę czuł po tym zabiegu. Pacjenci piszą o różnych komplikacjach i problemach.
  Moje obawy okazały się całkowicie bezpodstawne. Mimo, że mój trzeci płat był stosunkowo duży zabieg został wykonany perfekcyjnie. Po zabiegu czułem się znakomicie i następnego dnia opuściłem klinikę w znakomitej formie. Moja rekonwalescencja następowała błyskawicznie, zaś skutki uboczne zabiegu ustępowały bardzo szybko. Jestem sześć tygodni po zabiegu, a już od kilku tygodni zapomniałem, że byłem operowany.
  Niewątpliwie jest to zasługa wybitnych umiejętności Pana Doktora Małkiewicza.
  Piszę celowo Pana Doktora z dużej litery, żeby uszanować jego kompetencje i podejście do pacjenta.
  Poza tym, że jest znakomitym lekarzem jest także wspaniałym człowiekiem o życzliwym podejściu do pacjentów, co powoduje, że stres związany z operacją jest minimalizowany. Nie jest to jedynie moja indywidualna opinia, także inni pacjenci, którzy byli w tym samym czasie na oddziale podkreślali te cechy Pana Doktora.
  A.P.

 • J
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska PolimedUsługa: przerost prostaty

  Polecam wszystkim osobom, mającym problemy z zakresu urologii, Pana Doktora Bartosza Małkiewicza. Profesjonalizm, rzeczowość, znakomite podejście do pacjenta i wysokie poczucie humoru pozwala na fakt, iż z gabinetu Pana Doktora wychodzi się z uśmiechem na twarzy, zapominając o swoich problemach. Doktor Małkiewicz prowadzi również od kilku lat, z bardzo pozytywnym skutkiem, moją żonę (nowotwór pęcherza), która o współpracy z Doktorem wypowiada się w samych superlatywach. Pozdrawiam wraz z żoną serdecznie Pana Bartosza. Jerzy Dobrowolski

 • P
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska PolimedUsługa: zapalenie pęcherza

  Mimo dobrych opinii na temat doktora, ja nie wspominam wizyty dobrze. Usłyszałam, że nawracające co kilka miesięcy zapalenie pęcherza nie nadaje się do leczenia antybiotykowego, ponieważ nie występuje wystarczająco często. Przepisano mi tabletki, które miałam zażywać przez wyznaczony czas. Gdyby w trakcie przyjmowania leku powróciło zapalenie pęcherza - miałam się zgłosić ponownie.
  Wyszłam z gabinetu właściwie z niczym, żadnej porady dotyczącej codziennego życia czy higieny, aby zminimalizować ryzyko kolejnego zapalenia pęcherza. Nie polecam.

 • K
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Polimed

  Polecam doktora Małkiewicza, świetny specjalista, diagnoza w stu procentach trafna, zabieg wykonany z najwyższą starannością. Pozdrawiam, Krystyna M

 • U
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska PolimedUsługa: dolegliwości związane ze stulejką

  Bardzo dobry lekarz! Pierwsza wizyta sympatyczna mimo dość krepującej mojej dolegliwości (stulejka u faceta w wieku 74 lat!), zostałem szczegółowo przebadany – łącznie z USG brzucha – i zdiagnozowany, a wytworzona przez dr. Małkiewicza atmosfera wizyty pozwoliła na rozproszenie mojego skrępowania. Druga wizyta to już operacja usunięcia stulejki, przeprowadzona sprawnie, szybko i skutecznie, atmosfera także bardzo dobra, a sama operacja bezbolesna – za wyjątkiem wprowadzania znieczulenia, bo to jednak trzy zastrzyki… Kilka dni po operacji sympatyczny kontakt telefoniczny (sms-owy), który „podnosił mnie na duchu”, za co jestem Panu Doktorowi bardzo wdzięczny.
  Na szczególne podkreślenie zasługuje – moim zdaniem – okazywana przez lekarza troska i życzliwość, co niestety nie jest zbyt częste w dzisiejszych czasach…
  Stanisław O.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Adiunkt Kliniki Urologii i Onkologii Urologicznej Uniwersytetu Medycznego
  Akademicki Szpital Kliniczny ul. Borowska 213, Wrocław

  Konsultacje urologiczne.
  Diagnostyka i leczenie schorzeń urologicznych.
  Diagnostyka i leczenie nowotworów urologicznych.
  Leczenie operacyjne i farmakologiczne.
  Kompleksowa opieka urologiczna.

Specjalizacje

 • Urologia