dr n. med.

Bartosz Małkiewicz

Urolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adiunkt Kliniki Urologii i Onkologii Urologicznej Uniwersytetu Medycznego Akademicki Szpital Kliniczny ul. Borowska 213, Wrocław Konsultacje urologiczne. Diagnostyka i leczen... więcej

Adresy i cenniki

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Adiunkt Kliniki Urologii i Onkologii Urologicznej Uniwersytetu Medycznego
  Akademicki Szpital Kliniczny ul. Borowska 213, Wrocław

  Konsultacje urologiczne.
  Diagnostyka i leczenie schorzeń urologicznych.
  Diagnostyka i leczenie nowotworów urologicznych.
  Leczenie operacyjne i farmakologiczne.
  Kompleksowa opieka urologiczna.

Specjalizacje

 • Urologia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska PolimedUsługa: Konsultacja urologiczna + USG

  Najlepszy lekarz, chirurg jakiego znam. Wspaniały specjalista. Zgłosiłam się do Pana Doktora 12 lat temu po wstępnej diagnozie Angiomyolipoma renis (obustronna guzowatość nerek). Wtedy kompletnie nie wiedziałam, co mi się przytrafiło w genach. Bardzo się bałam. Oswajaliśmy razem moją chorobę. Ponad rok tem zdecydowaliśmy, na jednej z konsultacji w Polimed, ze już czas na operacje oszczędzające nerki, by uniknąć krwotoku wewnętrznego. Obecnie jestem po drugiej operacji. Wyniki w normie, a ja pozbyłam się strachu, który nosiłam przez 12 lat. Szczerze polecam Pana Doktora każdemu, kto ma kłopot urologiczno-nerkowy. Otacza swoich pacjentów opieką medyczną jak i psychiczną podczas pobytu w szpitalu. Ma najlepszy zespół operacyjny!
  Bardzo dziękuję, że 12 lat temu trafiłam właśnie na Pana - Panie Doktorze! Uratował mi Pan życie, jak wielu osobom :-)
  Pozdrawiam i życzę Wam poszukującym po diagnozie właśnie takich Lekarzy jak Pan Bartosz Małkiewicz.
  Basia B.

 • M
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska PolimedUsługa: usunięcie nerki

  Zdiagnozowano u mnie złośliwego raka nerki i pomimo mojego pesymistycznego podejścia do sprawy i słabej kondycji psychicznej, doktor zawsze wytrwale i rzetelnie odpowiadał na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Pomógł w załatwieniu wszystkich formalności, związanych z operacją, która osobiście przeprowadził. Po zabiegu był szczerze zainteresowany moim samopoczuciem zarówno fizycznym jak i psychicznym.
  Dr Bartosz Małkiewicz ma znakomite podejście do pacjenta, zna swoich pacjentów, w szpitalu otacza chorych zainteresowaniem.
  Przede wszystkim dr Małkiewicz to wybitny specjalista, a zarazem sympatyczny i wspaniały człowiek.
  Dziękuję za wszelką okazaną pomoc.
  Andrzej M.

 • A
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska PolimedUsługa: laparoskopowe usunięcie żylaków powrózka nasiennego

  Z czystym sumieniem mogę polecić Dr. Bartosza Małkiewicza wszystkim osobom, które potrzebują pomocy. Już od pierwszej wizyty, człowiek ma pewność, że trafił w ręce specjalisty, dla którego najważniejsze jest zdrowie pacjenta. Doktor Małkiewicz zdiagnozował u mnie żylaki powrózka nasiennego i przeprowadził operację ich usunięcia. W trakcie całego mojego leczenia wykazał się pełnym profesjonalizmem w swojej dziedzinie oraz doskonałym kontaktem z pacjentem. Polecam wszystkim niezdecydowanym Dr. Bartosza Małkiewicza. Pozdrawiam. Aleksander K.

 • Trudno znaleźć w jednej osobie dobrego lekarza, doskonałego urologa i wspaniałego człowieka. Mnie się jednak udało. Doktor Bartosz Małkiewicz to bardzo oddany swojej pracy specjalista. Jest przy tym zawsze pomocny, cierpliwy i uśmiechnięty. Ma doskonały kontakt z pacjentem i widzi w nim człowieka, a nie kolejny przypadek. Dziękuję doktorowi Małkiewiczowi za trafną diagnozę, bezpowikłaniową prostatektomię. Dziękuję za uratowanie mi zdrowia i ... życia. Gorąco polecam wszystkim zagubionym i przestraszonym tego wspaniałego specjalistę. Pozdrawiam serdecznie. Robert Zalewski

 • Dr Małkiewicz prowadził moją mamę chorą na raka pęcherza. Super kontakt, profesjonalna wiedza i co najważniejsze, po operacji wycięcia pęcherza i wykonaniu stomii - mam czuje się bardzo dobrze. Bardzo cenne dla nas było to, że Doktor umiał rozmawiać z moją mamą - przerażoną i ogłuszoną wiadomościami. Polecam gorąco, jeśli ktoś szuka połączenia "lekarz i jednocześnie człowiek", to świetny adres.
  Magda Lipowska

 • K

  Bardzo dobry lekarz, bardzo dobry specjalista od początku do końca interesuje się pacjentem, trafna diagnoza i zabieg prostatektomi wykonany perfekcyjnie bez żadnych komplikacji i powikłań. Szczerze polecam Pana Dr. Małkiewicza wszystkim którzy szukają pomocy. Pozdrawiam Leszek T.

 • Serdeczne podziękowania dla Pana Dr. Małkiewicza za zainteresowanie moim przypadkiem, podjęcie się niebanalnego i niecodziennego zabiegu metodą Nesbita, który (widząc efekty) został przeprowadzony po mistrzowsku. Pan Doktor jest wspaniałym lekarzem, którego cechuje pełen profesjonalizm, a tak po ludzku ogromna sympatia i poczucie humoru. Oby więcej takich lekarzy. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam! Mateusz W.

 • Mówiąc krótko Dr. Małkiewicz to wybitny specjalista,sympatyczny rzetelny wspaniały człowiek .Ma znakomite podejście do pacjenta,w szpitalu otacza chorych troska i zainteresowaniem . Polecam wszystkim z problemami urologicznymi Pana Doktora .Dziękuje serdecznie w imieniu męża i swoim .Pozdrawiam.

 • Poczucie bezpieczeństwa w chorobie jest niezwykle ważne a takie dał mojemu mężowi jak i mi Pan dr Bartosz Małkiewicz. W każdej sytuacji można liczyć na pomoc i wsparcie Pana dr Bartosza. Jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie. Człowiek niosący pomoc, do końca oddany swojej pracy i pacjentom. Jest to przede wszystkim lekarz niezmiernie sympatyczny, konkretny, opiekuńczy z poczuciem humoru. Bardzo dziękujemy Panie Doktorze! Pozdrawiamy Gosia i Dawid J.

 • A

  Wspaniały,świetny lekarz.Pierwsza wizyta w gabinecie i słowa,że zawalczymy o mój pęcherz zmieniły moje nastawienie do choroby.Przy tym empatia,poczucie humoru,niezwykła bystrość umysłu robią ogromne wrażenie.Na każde pytanie udziela odpowiedzi,nawet banalne.Polecam wszystkim wspaniałego lekarza,wybitnego specjalistę,niezwykłego człowieka Wiesław