dr n. med.

Bartosz Małkiewicz

Urolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adiunkt Kliniki Urologii i Onkologii Urologicznej Uniwersytetu Medycznego
Akademicki Szpital Kliniczny ul. Borowska 213, Wrocław

Konsultacje urologiczne.
Diagnostyka…
więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Adiunkt Kliniki Urologii i Onkologii Urologicznej Uniwersytetu Medycznego
  Akademicki Szpital Kliniczny ul. Borowska 213, Wrocław

  Konsultacje urologiczne.
  Diagnostyka i leczenie schorzeń urologicznych.
  Diagnostyka i leczenie nowotworów urologicznych.
  Leczenie operacyjne i farmakologiczne.
  Kompleksowa opieka urologiczna.

Specjalizacje

 • Urologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
78 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Polimed

  Miałem szczęście,że los postawił na mojej życiowej drodze dr.Bartosza Małkiewicza.
  Dzięki trafnej diagnozie,a następnie przeprowadzeniu osobiście skomplikowanej operacji w obrębie dróg moczowych i troskliwej opiece po operacji w Klinice na ul,Borowskiej we Wrocławiu,jestem obecnie zdrowy i w pełni sił,choć od operacji minęło dopiero kilka miesięcy.
  To wszystko zawdzięczam profesjonalnemu zaangażowaniu się
  dr. Małkiewicza wobec moich problemów zdrowotnych.
  Serdecznie dziękuję Panie Doktorze za uratowanie mi zdrowia i życia.
  Wszystkim, którzy mają schorzenia urologiczne polecam
  Pana dr Bartosza Małkiewicza.
  Pozdrawiam Pana i całą Pana rodzinę,
  wdzięczny pacjent Antoni G.wraz z małżonką Marią.

 • D
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska PolimedUsługa: leczenie nerki

  Pan Doktor Bartosz Małkiewicz ,operował mnie 23.05.2017. Nie tylko uratował mi nerke ale, jestem pewnien że życie. Pan Doktor to ,wyjatkowy fachowiec w swojej specjalizacji, konkretny ,szczery a przede wszystkim tryskajacy emaptią!! Po operacji ,dbał o mnie, interesował się moim stanem ,odwiedzał . Nie zostałem sam z
  moim problemem. Bardzo pozytwynie mnie nastawił do walki z moją chorobą ,która spadła na mnie i moją rodzinę z zaskoczenia. Szanowny Panie doktorze Bartoszu :) z całego serca dziekuję Panu jak rónież moja rodzina , za szybką pomoc, za operację oszczędzjącą moją nerkę oraz za okazane mi serce. Drodzy pacjenci, jeśli poszukujecie pomocy w swojej chorobie, polecam serdecznie Pana Doktora Bartosza Małkiewicza.Nikogo nie zostawi bez fachowej pomocy, bez wsparcia,a swoją przyjazną osobowością na pewno pomoże Wam w drodze dochodzenie do zdrowia.
  Pozdrawiam serdecznie Pana Doktora, Sylwester Buda z żoną.

 • Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska PolimedUsługa: Konsultacja urologiczna + USG

  Najlepszy lekarz, chirurg jakiego znam. Wspaniały specjalista. Zgłosiłam się do Pana Doktora 12 lat temu po wstępnej diagnozie Angiomyolipoma renis (obustronna guzowatość nerek). Wtedy kompletnie nie wiedziałam, co mi się przytrafiło w genach. Bardzo się bałam. Oswajaliśmy razem moją chorobę. Ponad rok tem zdecydowaliśmy, na jednej z konsultacji w Polimed, ze już czas na operacje oszczędzające nerki, by uniknąć krwotoku wewnętrznego. Obecnie jestem po drugiej operacji. Wyniki w normie, a ja pozbyłam się strachu, który nosiłam przez 12 lat. Szczerze polecam Pana Doktora każdemu, kto ma kłopot urologiczno-nerkowy. Otacza swoich pacjentów opieką medyczną jak i psychiczną podczas pobytu w szpitalu. Ma najlepszy zespół operacyjny!
  Bardzo dziękuję, że 12 lat temu trafiłam właśnie na Pana - Panie Doktorze! Uratował mi Pan życie, jak wielu osobom :-)
  Pozdrawiam i życzę Wam poszukującym po diagnozie właśnie takich Lekarzy jak Pan Bartosz Małkiewicz.
  Basia B.

 • M
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska PolimedUsługa: usunięcie nerki

  Zdiagnozowano u mnie złośliwego raka nerki i pomimo mojego pesymistycznego podejścia do sprawy i słabej kondycji psychicznej, doktor zawsze wytrwale i rzetelnie odpowiadał na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Pomógł w załatwieniu wszystkich formalności, związanych z operacją, która osobiście przeprowadził. Po zabiegu był szczerze zainteresowany moim samopoczuciem zarówno fizycznym jak i psychicznym.
  Dr Bartosz Małkiewicz ma znakomite podejście do pacjenta, zna swoich pacjentów, w szpitalu otacza chorych zainteresowaniem.
  Przede wszystkim dr Małkiewicz to wybitny specjalista, a zarazem sympatyczny i wspaniały człowiek.
  Dziękuję za wszelką okazaną pomoc.
  Andrzej M.

 • A
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska PolimedUsługa: laparoskopowe usunięcie żylaków powrózka nasiennego

  Z czystym sumieniem mogę polecić Dr. Bartosza Małkiewicza wszystkim osobom, które potrzebują pomocy. Już od pierwszej wizyty, człowiek ma pewność, że trafił w ręce specjalisty, dla którego najważniejsze jest zdrowie pacjenta. Doktor Małkiewicz zdiagnozował u mnie żylaki powrózka nasiennego i przeprowadził operację ich usunięcia. W trakcie całego mojego leczenia wykazał się pełnym profesjonalizmem w swojej dziedzinie oraz doskonałym kontaktem z pacjentem. Polecam wszystkim niezdecydowanym Dr. Bartosza Małkiewicza. Pozdrawiam. Aleksander K.

 • Trudno znaleźć w jednej osobie dobrego lekarza, doskonałego urologa i wspaniałego człowieka. Mnie się jednak udało. Doktor Bartosz Małkiewicz to bardzo oddany swojej pracy specjalista. Jest przy tym zawsze pomocny, cierpliwy i uśmiechnięty. Ma doskonały kontakt z pacjentem i widzi w nim człowieka, a nie kolejny przypadek. Dziękuję doktorowi Małkiewiczowi za trafną diagnozę, bezpowikłaniową prostatektomię. Dziękuję za uratowanie mi zdrowia i ... życia. Gorąco polecam wszystkim zagubionym i przestraszonym tego wspaniałego specjalistę. Pozdrawiam serdecznie. Robert Zalewski

 • Dr Małkiewicz prowadził moją mamę chorą na raka pęcherza. Super kontakt, profesjonalna wiedza i co najważniejsze, po operacji wycięcia pęcherza i wykonaniu stomii - mam czuje się bardzo dobrze. Bardzo cenne dla nas było to, że Doktor umiał rozmawiać z moją mamą - przerażoną i ogłuszoną wiadomościami. Polecam gorąco, jeśli ktoś szuka połączenia "lekarz i jednocześnie człowiek", to świetny adres.
  Magda Lipowska

 • K

  Bardzo dobry lekarz, bardzo dobry specjalista od początku do końca interesuje się pacjentem, trafna diagnoza i zabieg prostatektomi wykonany perfekcyjnie bez żadnych komplikacji i powikłań. Szczerze polecam Pana Dr. Małkiewicza wszystkim którzy szukają pomocy. Pozdrawiam Leszek T.

 • Serdeczne podziękowania dla Pana Dr. Małkiewicza za zainteresowanie moim przypadkiem, podjęcie się niebanalnego i niecodziennego zabiegu metodą Nesbita, który (widząc efekty) został przeprowadzony po mistrzowsku. Pan Doktor jest wspaniałym lekarzem, którego cechuje pełen profesjonalizm, a tak po ludzku ogromna sympatia i poczucie humoru. Oby więcej takich lekarzy. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam! Mateusz W.

 • Mówiąc krótko Dr. Małkiewicz to wybitny specjalista,sympatyczny rzetelny wspaniały człowiek .Ma znakomite podejście do pacjenta,w szpitalu otacza chorych troska i zainteresowaniem . Polecam wszystkim z problemami urologicznymi Pana Doktora .Dziękuje serdecznie w imieniu męża i swoim .Pozdrawiam.