dr n. med.

Bartosz Małkiewicz

Urolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adiunkt Kliniki Urologii i Onkologii Urologicznej Uniwersytetu Medycznego Akademicki Szpital Kliniczny ul. Borowska 213, Wrocław Konsultacje urologiczne. Diagnostyka i leczen... więcej

Adresy i cenniki

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Adiunkt Kliniki Urologii i Onkologii Urologicznej Uniwersytetu Medycznego
  Akademicki Szpital Kliniczny ul. Borowska 213, Wrocław

  Konsultacje urologiczne.
  Diagnostyka i leczenie schorzeń urologicznych.
  Diagnostyka i leczenie nowotworów urologicznych.
  Leczenie operacyjne i farmakologiczne.
  Kompleksowa opieka urologiczna.

Ocena pacjentów:

74 opinie

 • Trudno znaleźć w jednej osobie dobrego lekarza, doskonałego urologa i wspaniałego człowieka. Mnie się jednak udało. Doktor Bartosz Małkiewicz to bardzo oddany swojej pracy specjalista. Jest przy tym zawsze pomocny, cierpliwy i uśmiechnięty. Ma doskonały kontakt z pacjentem i widzi w nim człowieka, a nie kolejny przypadek. Dziękuję doktorowi Małkiewiczowi za trafną diagnozę, bezpowikłaniową prostatektomię. Dziękuję za uratowanie mi zdrowia i ... życia. Gorąco polecam wszystkim zagubionym i przestraszonym tego wspaniałego specjalistę. Pozdrawiam serdecznie. Robert Zalewski

 • Dr Małkiewicz prowadził moją mamę chorą na raka pęcherza. Super kontakt, profesjonalna wiedza i co najważniejsze, po operacji wycięcia pęcherza i wykonaniu stomii - mam czuje się bardzo dobrze. Bardzo cenne dla nas było to, że Doktor umiał rozmawiać z moją mamą - przerażoną i ogłuszoną wiadomościami. Polecam gorąco, jeśli ktoś szuka połączenia "lekarz i jednocześnie człowiek", to świetny adres.
  Magda Lipowska

 • Bardzo dobry lekarz, bardzo dobry specjalista od początku do końca interesuje się pacjentem, trafna diagnoza i zabieg prostatektomi wykonany perfekcyjnie bez żadnych komplikacji i powikłań. Szczerze polecam Pana Dr. Małkiewicza wszystkim którzy szukają pomocy. Pozdrawiam Leszek T.

 • Serdeczne podziękowania dla Pana Dr. Małkiewicza za zainteresowanie moim przypadkiem, podjęcie się niebanalnego i niecodziennego zabiegu metodą Nesbita, który (widząc efekty) został przeprowadzony po mistrzowsku. Pan Doktor jest wspaniałym lekarzem, którego cechuje pełen profesjonalizm, a tak po ludzku ogromna sympatia i poczucie humoru. Oby więcej takich lekarzy. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam! Mateusz W.

 • Mówiąc krótko Dr. Małkiewicz to wybitny specjalista,sympatyczny rzetelny wspaniały człowiek .Ma znakomite podejście do pacjenta,w szpitalu otacza chorych troska i zainteresowaniem . Polecam wszystkim z problemami urologicznymi Pana Doktora .Dziękuje serdecznie w imieniu męża i swoim .Pozdrawiam.

 • Poczucie bezpieczeństwa w chorobie jest niezwykle ważne a takie dał mojemu mężowi jak i mi Pan dr Bartosz Małkiewicz. W każdej sytuacji można liczyć na pomoc i wsparcie Pana dr Bartosza. Jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie. Człowiek niosący pomoc, do końca oddany swojej pracy i pacjentom. Jest to przede wszystkim lekarz niezmiernie sympatyczny, konkretny, opiekuńczy z poczuciem humoru. Bardzo dziękujemy Panie Doktorze! Pozdrawiamy Gosia i Dawid J.

 • Wspaniały,świetny lekarz.Pierwsza wizyta w gabinecie i słowa,że zawalczymy o mój pęcherz zmieniły moje nastawienie do choroby.Przy tym empatia,poczucie humoru,niezwykła bystrość umysłu robią ogromne wrażenie.Na każde pytanie udziela odpowiedzi,nawet banalne.Polecam wszystkim wspaniałego lekarza,wybitnego specjalistę,niezwykłego człowieka Wiesław

 • Z pełną odpowiedzialnością polecam Dr Małkiewicza wszystkim, którzy borykają się z problemami urologicznymi, nawet tymi ciężkiego kalibru. Jest to bardzo kompetentny lekarz i wspaniały sprzymierzeniec w walce z chorobą. Mój tato trafił do Dr Małkiewicza w związku z wysokim poziomem PSA i tylko dzięki kompetencji i empatii Pana Doktora ani na moment nie poddał się chorobie. Szybka i pełna diagnostyka (biopsja, scyntygrafia kości, rezonans magnetyczny) okazała się punktem wyjścia do dalszych działań. Na każdym etapie Dr Małkiewicz szeroko omawiał wszystkie możliwe warianty leczenia, nigdy nie narzucając swojego zdania. Taka postawa buduje – jakże istotne w procesie leczenia – zaufanie pacjenta do lekarza prowadzącego. Pan Doktor jest doskonałym fachowcem w swojej dziedzinie, o czym utwierdził nas pobyt taty w szpitalu i z sukcesem przeprowadzona prostatektomia. Otwartość i cierpliwość Dr Małkiewicza pomogły nam uporać się z trudnym doświadczeniem choroby. Dziękujemy Panie Doktorze!!!

 • Pan dr B. Małkiewicz jest świetnym lekarzem, bardzo konkretnym. Jeden z nielicznych, który traktuje pacjenta jak człowieka a nie jedynie przypadek. Potrafił szybko i skutecznie rozwiązać mój problem, z którym borykałam się od 6-ciu miesięcy. Gorąco POLECAM.

 • Świetny lekarz urolog Pan dr n. med Bartosz Małkiewicz -polecam wspaniałe podejście do pacjenta i jego problemów :)