Bartłomiej Kabała, weterynarz Kielce

lek. wet. Bartłomiej Kabała

Weterynarz

39 opinii

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Jana Nowaka Jeziorańskiego 140, Kielce
"Cztery Łapy" Lecznica Weterynaryjna Bartłomiej Kabała

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
39 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: "Cztery Łapy" Lecznica Weterynaryjna Bartłomiej Kabała Inny

Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą z ogromną wiedzą i praktyką. Najważniejsze jest jednak to, że jest także wspaniałym Człowiekiem a Jego praca jest Jego pasją.
Nie spotkałam jeszcze tak oddanego zwierzętom lekarza.
Polecam


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: "Cztery Łapy" Lecznica Weterynaryjna Bartłomiej Kabała

Gorąco polecam lekarza. Doktor błyskawicznie zdiagnozował moją sunie i wykonał zabieg, który uratował jej życie. Po zabiegu wszystko dokładnie wyjaśnił i dał zalecenia pooperacyjne. Lekarz z powołania ze świetnym podejściem do zwierzaków! Z całego serca ja i Kima dziekujemy:)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: "Cztery Łapy" Lecznica Weterynaryjna Bartłomiej Kabała Choroba

Polecam wszystkim właścicielom czworonogów i nie tylko, korzystanie z usług doktora Bartłomieja Kabały. Przez wiele lat zajmował się on
z wielką wnikliwością i przejęciem leczeniem mojego kochanego psa. W trakcie jego poważnej choroby, miałam okazje obserwować jego zaangażowanie w pracę wobec wszystkich swoich pacjentów. I bez wątpienia można być pod wielkim wrażeniem jego wiedzy i umiejętności. To lekarz empatyczny z poczuciem humoru i doskonale rozumiejący nie tylko stan fizyczny w którym się zwierzę znajduje, ale również ma na uwadze jego psychikę. Lekarz ten zwraca również uwagę na lęki i obawy opiekunów zwierzaków. Na każdym etapie życia mojego kochanego psa, byliśmy mile i rzetelnie obsługiwani. Każde zagadnienie medyczne było mi szczegółowo wyjaśniane tak, żebym mogła zrozumieć istotę problemu i sposób leczenia. Polecam.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: "Cztery Łapy" Lecznica Weterynaryjna Bartłomiej Kabała

Jestem z Krakowa, ale dr Kabała został mi polecony i leczę u niego ortopedycznie moją sunie Golden Retriever, która urodziła się z wadą łapy m.in. skróconą i skrzywioną kością, całkowicie zwichniętą rzepką, brakiem rowka w kolanie. Moja sunia jest już po drugiej operacji u tego Doktora i wszystko idzie w dobrą stronę.
W mojej opinii dr Kabała jest profesjonalistą, a praca jest jego pasją, do tego ma ogromne serce do zwierząt i poczucie humoru. Pan Doktor odpowiada na każdą moją wątpliwość dotyczącą psa co daje mi poczucie bezpieczeństwa. Wiem, że moja sunia jest w dobrych rękach i polecam tego lekarza weterynarii z czystym sumieniem.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: "Cztery Łapy" Lecznica Weterynaryjna Bartłomiej Kabała

Pan doktor to znakomity specjalista i bardzo empatyczny człowiek. Wbrew niektórym opiniom które przeczytałam przed pójsciem do kliniki Pan Doktor okazał się bardzo kompetentnym fachowcem i człowiekiem kochającym zwierzęta. Przypadek mojego berneńczyka był bardzo trudny, wymagał skomplikowanego zabiegu na płucach i w okolicach serca. Zabieg trwał ponad 3 godziny. Zakończył się sukcesem. W trakcie operacji cały czas na bieżaco byłam informowana o stanie mojego psa. Po zakończonym zabiegu Pan Doktor bardzo szczegółowo udzielił mi wszelkich infromacji o możliwych powikłaniach i rokowaniach nie owijał też w bawełnę. Pełen profesjonalizm. Co do kasy cóż... przed zabiegiem zostałam poinformowana o kosztach nikt mnie do niczego nie zmuszał, to ja podjęłam decyzję. Niewiem czy cena zabiegu to duzo czy mało ale wiem jedno, zdrowie mojego psa jest bezcenne i każde pieniądze warte są usmiechniętej teraz mordki i energii która z każdym dniem jest coraz większa u mojego pupila. A inni lekarze nie dawali szans na jakiekolwiek leczenie. Doktor Kabała dał jednak szansę mojemu psu i za to jestem mu ogromnie wdzięczna. Wiem ze to nie koniec leczenia ale to co zrobił Pan Doktor jest nadzwyczajne bo zabieg był ogromnie rozległy i bardzo skomlikowany przy tym wymagający ogromnej wiedzy medycznej. Ponadto opieka w szpitalu też jest na najwyzszym poziomie. Personel miły, uczynny i uwielbiający mojego psiaka. Z pełną odpowiedzialnoscią polecam tego lekarza i klinikę!!!!


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: "Cztery Łapy" Lecznica Weterynaryjna Bartłomiej Kabała

Wspaniały, Lekarz prze duże " L" , profesjonalista, empatyczny , dobry człowiek . Ogromna wiedza i doświadczenie . Bezdomne zwierzęta Pan Doktor leczy za przysłowiowy grosz . Traktuje je na równi z " domnymi" pacjentami . Pan Doktor otoczył opieką weterynaryjną ponad 20 psiaków którymi się zajmuję i jeszcze nigdy się na nim nie zawiodłam, choć czasami trafiam do jego gabinetu z naprawdę trudnymi przypadkami . Ostatnio wykonał bardzo skomplikowany zabieg TTA więzadła krzyżowego u starszej mojej suni i po 3 miesiącach sunia bryka jak nowa ;) Z całą pewnością Lekarz godny polecenia ...


M
Użytkownik zweryfikowany

Zawiedli mnie dwukrotnie. Pierwszy raz podejrzewałem u mojego psa zatrucie nawozem. Pojechałem o 4 nad ranem do lecznicy. Na dyżurze był właściciel. Po podaniu objawów (ciągłe skakanie przez całą noc jak po wypiciu dużej dawki napoju energetycznego) zostałem wyśmiany. Doktor stwierdził, że pies wyczuł gdzieś suczkę i stąd te problemy. Kiedy powiedziałem, że znam swojego psa i coś się złego dzieje, usłyszałem, że "może chciał jechać na zakupy do Tesco". Po interwencji mojej połówki Pan od niechcenia podał lek przeciwbólowy, ale nie zapomniał policzyć za wizytę odpowiedniej kwoty. Rano, gdy mój pies był już w agonii, zadzwoniłem do mojego lek. weterynarii. Błyskawicznie potwierdzili moje przypuszczenia. Nie dawali mu wielkiej szansy na przeżycie, ale udało się, a za tak wspaniałą opiekę opłaty były wręcz symboliczne. Kolejnym razem mój zwierzak dostał dwa leki, których nie można ze sobą łączyć, w tym jeden w dawce jak dla psa 10 razy większego. Szkoda słów. Myślę, że czas najwyższy na znalezienie innego specjalisty całodobowego. Z całego serca nie polecam Pana Kabały z lecznicy Cztery Łapy.


P
Użytkownik zweryfikowany

Niestety, ale to najgorszy lekarz do jakiego można trafić. W 4Łapach nie ma - lub też pracownicy - nie potrafią dokonać podstawowych badań, które pozwoliłyby postawić rzetelną diagnozę. Nikt oprócz Pana Doktora nie ma uprawnień lub nie może korzystać ze specjalistycznego sprzętu, który - zgodnie z opisami na oficjalnej stronie gabinetu - miał wyróżniać tę placówkę na tle innych kieleckich oddziałów. Pan Doktor badanie USG wykonuje bardzo pobieżnie. Również badania krwi są niepełne i nie pozwalają na jakąkolwiek ocenę stanu zdrowia zwierzęcia. W praktyce, w każdym innym gabinecie można dokonać bardziej szczegółowych badań niż w 4Łapach. Pomimo że Pan Doktor dysponuje niepełnymi danymi to podejmuje się skomplikowanych zabiegów i najprawdopodobniej dopiero po otwarciu zwierzaka podejmuje się dalszej diagnozy, czyli mając do czynienia z cięższym pacjentem po prostu proponuje jego uśpienie. Zanim to nastąpi, przez kilka dni zwierzaka bezsensownie szprycuje się lekami, które choć są mu kompletnie niepotrzebne to dają placówce dość duży zarobek (zważywszy, że wizyta u młodych lekarzy, którzy nie posiadają żadnej wiedzy i nie potrafią udzielić odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie, kosztuje minimum 30 zł - do tego można doliczyć jeszcze takie i inne leki...i wyjdzie odpowiedni rachunek). Pan Doktor nie ma przygotowanego "planu B" dla cięższych przypadków. W dokumentacji panuje chaos. Każdorazowo można trafić do innego lekarza, który nie wie z jakim przypadkiem ma do czynienia i co dalej powinien zrobić. Za dużymi kosztami nie idzie jakakolwiek jakość usługi, więc jeśli komuś zależy na dobru zwierzęcia zalecam omijanie tej placówki szerokim łukiem.


Użytkownik zweryfikowany

Cudowni ludzie z podejściem jeśli chodzi o klinikę ;)
Pan Bartłomiej pełen profesjonalizmu i właściwego podejścia do zwierząt. Uratował wyjątkowy przypadek
mojego 16 -letniego yorczka '-usunięcie kamieni.
Jesteśmy wdzięczni za to ,co ręce Pana Doktora czynią ;)
Pozdrowienia od Maksia ;)


A
Użytkownik zweryfikowany

uratował mojego pogryzionego kotka, pełen profesjonalizm, bardzo miły zarówno dla mnie jak i pacjenta


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie