lek. dent. Barbara Rudnicka

Stomatolog więcej

Kolbuszowa 1 adres

Nr PWZ: 3738682

11 opinii

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Prywatny Gabinet Stomatologiczny Barbara Rudnicka
Wojska Polskiego 14, Kolbuszowa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Zakres porad

  • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
  • Stomatologia ogólna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

11 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Stomatologiczny Barbara Rudnicka Inny

Najlepsza Pani Doktor, tworzy tak miłą atmosferę, że człowiek zapomina o bólu, wszystko dokładnie wyjaśnia, bez stresu z uśmiechem na twarzy. Człowiek się czuje przy Pani Doktor bezpiecznie.

M
Profil zweryfikowany

Wlasnie wrocilem z wizyty u pani doktor. Miałem ściągany kamień. Wszystko odbywało sie w milej atmosferze, bezbólowo. Jestem niesamowicie zadowolony. Pelny profesjonalizm. Dusza czlowiek!!

J
Profil zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz, miły, sympatyczny, zna się na wykonywanym fachu. Polecam!


P
Profil zweryfikowany

trafiłam do p. doktor po poleceniu jej przez znajomą - i faktycznie potwierdzam bardzo miła, wesoła, delikatna i profesjonalna.poinformowała mnie dokładnie o ewentualnych konsekwencjach zabiegów , które chciałam zrobić.Wytłumaczyła wszystko dokładnie . Jestem bardzo zadowolona z usług i na pewno bede tam wraca


G

Świetnie, jestem z Kolbuszowej a nie wiem o kogo chodzi gdyż ulicy nie kojarzę, a samo B. nic mi nie mówi, no ale wszyscy znają i najlepsza :)


G


Wspaniała Osoba -miła ciepła dowcipna, doskonały fachowiec w swojej dziedzinie.Nigdy się nie denerwuje ,nigdy nie odsyła pacjenta bez opieki i leczenia.Polecam brać przykład z podejścia do pacjenta.


G

Pani Doktor jest najlepsza, miła, cierpliwa zawsze uśmiechnięta , dobry człowiek i fachowiec. leczę się u p.Doktor już parę lat i nawet jeśli z powodu dalekich terminów muszę pójść do innego gabinetu wracam zawsze do mojej p.Doktor


P
Profil zweryfikowany

Bardzo miła , sympatyczna zawsze uśmiechnięta. Wszystko wytłumaczy , kompetentna, odpowiada na wszystkie pytania dotyczące leczenia. Stara się ,żeby nie bolało, a jeśli już musi poboleć to robi wszystko delikatnie , robi przerwy żeby mozna było wszystko zrobić. Na prawdę batrdzo polecam wszystkim. Ja leczę się u p. doktor z całą rodziną już wiele lat i nie zamienię jej na inną


P
Profil zweryfikowany

Naprawdę polecam. Świetny fachowiec, przy tym bardzo miła kobieta i z poczuciem humoru. Nie traktuje pacjentów jak intruzów, jak co niektórzy...


G

Bardzo miła i uśmiechnięta (a w przypadku dentysty to ważne), zawsze pyta czy boli (zazwyczaj jednak tylko trochę, bo pani doktor stara się, żeby bardzo nie bolało).


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Zakres porad

  • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
  • Stomatologia ogólna

Najczęściej zadawane pytania