Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Gabinet prywatny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka

Konsultacja psychoterapeutyczna


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem będącym w procesie certyfikacji na psychoterapeutę Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Specjalizuje się w psychoterapii indywi...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Depresja
 • Kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Kielecka 9/20,

Gabinet prywatny

Opinie

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu psychoterapia

Pani Basia jest niezwykle empatyczną osobą, potrafi wysłuchać i zrozumieć, a dzięki jej subtelnym podpowiedziom problemy zaczynają się "same" rozwiązywać.
Po kilku miesiącach terapii mogę z czystym sumieniem polecić p. Basię!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Ad Intra psychoterapia depresji

Na Panią Barbarę trafiłem przypadkiem. Borykam się od dłuższego czasu z stanami depresyjnymi. Nie miałem wcześniej do czynienia z żadną terapią więc też nie wiedziałem czego się spodziewać. Na początku Pani Barbara wytlumaczylam mi na czym polegać będą nasze spotkania.
Jako psycholog Pani Matla ma niesamowitą zdolność wysłuchania się w to co chciałem jej powiedzieć można odczuć prawdziwą empatię i zainteresowanie tym co aktualnie siedzi w człowieku. Pani Barbara przejawia nadzwyczajną ochotę pomocy oraz wyszukiwania wielu sposobów do tego aby człowiek mógł poradzić sobie ze swoimi problemami.
Dzięki terapii z pomocą Pani psycholog nauczyłem się radzić sobie w trudnych dla mnie sytauacjach , udało mi się też zrozumieć i zaleczyć rany z dzieciństwa oraz z wieku dorastania co też pomogło mi lepszym funkcjonowaniu na codzień.
Nadal korzystam z terapii ponieważ na każdym spotkaniu uczę się czegoś nowego o sobie a rozmowa z Panią Barbarą to czysta przyjemność.

mgr Barbara Matla

Dziękuję za wyczerpującą opinię. Cieszę się, że czuje się Pan wysłuchany i terapia przynosi owoce.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Ad Intra

Długo zastanawialiśmy się czy skorzystać z terapii par bo ciężko było nam sobie to wyobrazić, jednak nie żałujemy! Pani mgr pomogła nam w rozwiązaniu naszych problemów, zobaczyliśmy jak w prosty sposób poprawić komunikację między nami. Szczerze polecam Panią magister!

mgr Barbara Matla

Dziękuję za opinię. Cieszę się, że udało się Państwu rozwinąć relację.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

46 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Od pięciu lat moja żona nie całował się namiętnie i czule.Trzy i pół roku temu ja zdradzilem i dowiedziała się o tym. Od tamtego czasu zabiegalem o nią,wyjazdy tam gdzie lubi,prezenty bez okazji,kwiaty,teatr ,nawet pożyczkę dużą załatwiłem żeby mogła prowadzić swój interes. Kłótnie o uczucia były zawsze,ona jest inna,nie umie tego okazywać i dziękować. Sex raz na tydzień,dwa albo i trzy, bez calowania . Już nie wiem co robić, odpuszczam sobie to wszystko i zaczyna mi być obojętna choć bardzo ja kocham. Nie mamy wspólnych znajomych,ja mam pracę ona przyjaciela i mówi że nic więcej. Co mam robić? bo już nie wiem . Nie przytula się, nie całuje, i nie pyta jak minął Dzień, czy co u Ciebie? .Nie rozmawiamy w ten sposób. Widzimy się rano bo późno kończę pracę . Za nic nie umie się odwdzięczyć. Już nie wiem co mam robić.

Dzien dobry,
to trudna sytuacja takiej niepewności co do uczuć żony i trudności w konakcie. Mam wrażenie czytając, że Panstwo oddaliliście się od siebie jakoś. Zastanawiam się czy istnieje możliwość szczerej rozmowy dlaczego żona postępuje w ten sposób. Jeśli ludzie w związku oddalają się od siebie, ponieważ nie mają zaspokojonych potrzeb, to znajdują inne rzeczy, w które się angażują: np Pan pracę, żona być może przyjaciela? Warto żebyście Państwo skorzystali z terapii małżeńskiej, aby odbudować bliskość między Wami, nauczyć się otwarcie rozmawiać ze sobą i zaspokajać potrzeby obu stron w związku a nie poza nim. Życzę powodzenia
Barbara Matla

mgr Barbara Matla

Jestem w wieku dojrzewania i mam problem. Tak problemy w tym wieku nic nie znaczą . Ale to co przeżywam jest zbyt ciężkie dla mnie i muszę się wygadać i proszę o pomoc. Jestem harcerką i jest dużo chłopaków ale ostatnio doszła nowa drużyna w której są chłopacy z poprawczaka. Jeden z nich bardzo mi się spodobał odrazu. Pisaliśmy i ja zapytałam by opowiedział coś o sobie, a on zrozumiał chyba że ja chyba z niego sie naśmiewam ale to nie prawda. I potem już nie pisaliśmy. Wczoraj widzieliśmy się na rajdzie harcerskim i bardzo chciałam z nim pogadać ale się bałam bo myślałam że mógłby mieć do mnie żal. Bardzo przeżywam to, ciągle chcę płakać, głowa mnie boli. Bardzo ale to bardzo mi go szkoda. Nie dość że jest w ośrodku wychowawczym to jeszcze z domu dziecka. Rozumiem że do takich ośrodków nie trafia się bez powodu ale za bardzo mi zależy. Proszę o pomoc. Nie wiem co mam zrobić i co się ze mną dzieje. Nic nie jest w stanie mnie pocieszyć a myśl o tym jak mu może być źle dręczy mnie.

Dzień dobry,
tak sytuacja musi wywoływać w Tobie wiele silnych emocji, które z resztą nazywasz. To normalne, że w wieku dojrzewania zakochujemy się, zauraczamy w różnych osobach. Wchodzimy też w różne relacje damsko- męskie, aby popróbować tego, jak nam w nich jest, jakie osoby nas interesują i z jakimi czujemy się dobrze. Rozumiem, że ten chłopak ma coś co Cię przyciąga i interesuje ;) Chcesz go poznać, ale też pomóc mu. Możesz napisać mu wprost o swojej potrzebie poznania go itp, natomiast to także od niego zależy, ile będzie miał otwartości na relację z Tobą, na otworzenie się. Na pewno doświadczył wielu krzywd w życiu i teraz się boi, że może znów ktoś go zranić. Jeśli on nie wykaże otwartości na relację z Tobą, to nie dasz rady angażować się za dwoje i wtedy będziesz się frustrować. Ważne jak się czujesz Ty w tej relacji. Zwróć uwagę także na Twoje odczucia i potrzeby- na ile są realizowane. Na ile też on je realizuje i zwraca uwagę na nie. Jeśli on sie nie odzywa, to jak Ty się z tym czujesz? i czy Ci sie to podoba? Czy chcesz, żeby tak było?
Warto spróbować spotkań z psychologiem w jakiejś poradni, np psychologiczno-pedagogicznej lub innej. Dobrze, że szukasz pomocy i wsparcia.
Życzę powodzenia i pomyślnych rozwiązań :)
Barbara Matla

mgr Barbara Matla

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem będącym w procesie certyfikacji na psychoterapeutę Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Specjalizuje się w psychoterapii indywi...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Depresja
 • Kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia