lek. Barbara Jadwiga Czubińska

Pediatra, Alergolog więcej

Kalisz 1 adres

Nr PWZ: 4043202

4 opinie

Adres

Specjalistyczna Praktyka Alergologiczno - Pediatryczna
Podkowińskiego 2, Kalisz

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

4 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Alergologiczno - Pediatryczna Inny

Pani Doktor z ogromną wiedzą i doświadczeniem, z czułością i sercem podchodzi do pacjenta... leczy mnie od wielu lat i dzięki Niej nie jestem ,,kaleką" - prowadzę normalne życie, pracuje... DZIĘKUJĘ BARDZO ZA WSZYSTKO!!!!

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Alergologiczno - Pediatryczna Inny

Pani Doktor z ogromnym zaangażowaniem podeszła do leczenia. Bardzo dobrze dobrane leki, indywidualne podejście do pacjenta. Odczulam się regularnie, biorę leki. Jestem pod stałą obserwacją Pani Czubińskiej. Wszystkim zmagającym się z alergią polecam wybrać właśnie tego lekarza. Ogromna pomoc i nieocenione wsparcie.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Alergologiczno - Pediatryczna Inny

Jestem dozgonnie wdzięczny pani Czubińskiej. Wyciągnęła mnie z bardzo ciężkiej alergii.
Początkowo wydawała się zbyt zasadnicza i mało komunikatywna. Odpowiadała w sposób wydawało mi się zdawkowy. Jednak gdy któregoś razu postanowiłem z nią szczerze porozmawiać i dowiedzieć więcej o samej chorobie i gdy zobaczyła moją rzeczywistą chęć współpracy, a nie tylko oczekiwanie na kolejne tabletki to od razu się otworzyła i chętnie wyjaśniła mi na czym to wszystko polega. I to był klucz do sukcesu. Bo w alergii trzeba rozumieć co się dzieje i co się chce osiągnąć.
Dzięki niej funkcjonuję już zupełnie bez jakichkolwiek tabletek i objawów. A było tragicznie. Gdy trafiłem do niej takie lekarstwa jak Zyrtec itp. już na mnie praktycznie nie działały. W nocy duszności z powodu zaczynającej się astmy. Człowiek słabł z miesiąca na miesiąc, żyć się powoli odechciewało. Ale miałem szczęście. Zacząłem chodzić na systematyczne szczepienia, przyjmowałem od razu dwie różne szczepionki. Oczywiście w odpowiednich odstępach czasu i pod nadzorem anestezjologa. Trwało to długo bo ponad 5 lat. Po szczepieniach przez 3 lata pod kontrolą. Teraz już mijają kolejne 3 lata od mojej ostatniej wizyty. Nie chodzę już do alergologa bo nie muchę. To wspaniałe! Dziękuję Pani doktor!


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Alergologiczno - Pediatryczna alergia

Pani doktor Czubińska to lekarz z ogromną wiedzą i wieloletnim doswiadczeniem..Osoba kompetentna cierpliwa i punktualna. Czy ktos usłyszał od lekarza to co ja. Dla pani przyjdę do pracy pół godziny wcześniej❤


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania