lek.

Barbara Gluck

Okulista

93 opinie +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza
39 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Witam Państwa serdecznie. Jestem lekarzem okulistą od 1995 roku. Praktykę indywidualną otworzyłam w 2000 r. Od tego czasu zaufało mi po nad 2500 pacjentów ( tyle liczy obecnie baza… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
93 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ OkulistaUsługa: konsultacja okulistyczna z kosztem rejestracji

  Wizyta w bardzo miłej atmosferze, Pani doktor odpowiedziała wyczerpująco na wszystkie zadane pytania i dobrała odpowiednie szkła korekcyjne, mogę polecić z czystym sumieniem

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ OkulistaUsługa: konsultacja okulistyczna

  Pani doktor jest profesjonalistką w każdym calu. Wyczerpująco odpowiada na pytania i szczegółowo przeprowadza badanie.
  Zgłosiliśmy się z synem na kontrolę wzroku, bo nauczycielka w szkole zasugerowała, że mogą być potrzebne okulary. Pani doktor sprawdziła wzrok w każdym aspekcie (widzenie daleko, blisko, kolory, astygmatyzm). Przeprowadziła badanie dna oka oraz ciśnienia w oku. Polecam.

  Barbara Gluck2018-06-05

  Serdecznie dziękuję za opinię. Było mi bardzo miło służyć Państwu swoją wiedzą i doświadczeniem.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Doskonały specjalista.Dokładnie i rzetelnie przeprowadza badania , udziela wszystkich wyjaśnień. Przy tym odbywa się to w miłej i kulturalnej atmosferze co w dzisiejszych realiach zasługuje na podkreślenie.

  Barbara Gluck2018-05-07

  Bardzo dziękuję za Pani opinię. Przywraca mi powoli pozucie spełnienia obowiązku. Jeszcze raz dziękuję.

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badanie okulistyczne

  Badanie wzroku było nie dokładne, robione na szybko. Przeczytalam dwie linijki prawym okiem, lewym trzy i ok minutę siedziałam przy urządzeniach badajacych wzrok. Cała wizyta trwała maksymalnie 5/6 min.
  Pani doktor była nie uprzejma. Bez uprzedzenia zaczęła dotykać mojej gałki ocznej i wywijać powiekę w drugą stronę co było bardzo bolesne.
  Nie umyła przed tym rąk ani nie miała założonych rękawiczek. Pierwszy raz spotkałam się z takim badaniem wzroku.
  Doktor nie udzieliła odpowiedzi w jakim celu to zrobiła. Po tej czynności przez ponad godzinę oko było zaczerwienione i szczypało. Pod koniec badania doktor podała moją wade wzroku, która była mniejsza od posiadanej.
  W następnym tygodniu byłam u innego okulisty, który przeprowadził profesjonalne badanie wzroku.
  Nie polecam! Jeśli okulista nie potrafi dokładnie zbadać wzroku to nie chce myśleć jak rozwiązuje poważniejsze problemy dotyczące oczu.

  Barbara Gluck2018-05-01

  Pani Kamilo, bardzo mi przykro że nie spełniam Pani oczekiwań. W jednym punkcie się z Panią zgadzam : badanie okulistyczne jest z reguły bezdotykowe, odbywa się za pośrednictwem aparatów analizujących różne parametry . Badanie z oceną odwrotnej strony powieki wymaga niestety takiego kontaktu. Nawet jeśli decyzja o takim badaniu zapadła spontanicznie w trakcie Pani badania to tłumaczy to ale nie usprawiedliwia brak odejścia od biomikroskopu i dodatkowe umycie rąk. Dla dotychczasowych i przyszłych pacjentów na ten aspekt zwrócę szczególną uwagę. Co do dalszych Pani uwag to nie mogę się z nimi zgodzić. Zwykle mam bardzo dobry kontakt z pacjentem i naprawdę wszystko po kolei im tłumaczę ( proszę przeczytać pozostałe opinie). Nie pamiętam aby w Pani przypadku było zupełnie odwrotnie. Co do okularów to ich moc nie jest arbitralną decyzją lekarza a wspólnie wypracowaną strategią. Zaproponowane okulary uwzględniały fakt że mimo obecności wady wzroku od dziecka od dawna ich Pani nie używała, co oznacza stopniowe wprowadzanie korekcji. Cod o długości Pani wizyty system komputerowy na którym pracuję zarejestrował godzinę otwarcia Pani danych o godz 17.14 i zamknięcia 17.31. Serdecznie dziękuję za uwagi. Mam nadzieję że ta odpowiedź trafi do Pani.

 • E
  Lokalizacja: NZOZ Okulista

  Szybka pomoc , duża fachowość oraz bardzo miły stosunek do pacjenta.Podczas badania Pani doktor informowała mnie co robi i jaki jest tego wynik. Wyszłam bardzo zadowolona.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ OkulistaUsługa: konsultacja okulistyczna z kosztem rejestracji

  Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, kontaktowa, na każdym etapie badania wyjaśnia jaki ma ono cel; nie naraża pacjenta na zbyteczny stres i zbyteczne z medycznego punktu widzenia zabiegi. Nie zmieniła swego starannego podejścia do pacjentów- mam okazję korzystać z wizyt u P. Doktor już kilka lat.

  Barbara Gluck2018-03-15

  Bardzo dziękuję za opinię. Te " kilka lat " to prawdziwy komplement.. jeszcze raz dziękuję.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ OkulistaUsługa: konsultacja okulistyczna z kosztem rejestracji

  Bardzo miła Pani Doktor. Podczas wykonywania badań miałem wszystko dokładnie i jasno wytłumaczone. Wyszedłem bardzo zadowolony. Polecam.

  Barbara Gluck2018-03-05

  Dziękuję Panu. Życzyłabym sobie wszystkich tak miłych Pacjentów.

 • 1
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Okulista

  Pełen profesjonalizm ,miła atmosfera,bardzo dobrze dobrane szkła ,pełen zakres badań ,polecam z czystym sumieniem.

  Barbara Gluck2018-02-27

  Dziękuję za opinię. Nie rozpoznaje po Niku,ale jest mi bardzo miło. Życzę zdrowia.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo miła, zdiagnozowała mój problem z którym borykam się od paru lat i wyznaczyła plan leczenia na kilka miesięcy. Uważam że jest b. dobrym specjalistą i polecam wszystkim którzy mają problemy z diagnozowaniem swoich chorób oczu.

  Barbara Gluck2018-02-16

  Dziękuję za opinię. Mam nadzieję że zaproponowany schemat leczenia nie zawiedzie.

 • I
  Lokalizacja: NZOZ OkulistaUsługa: badanie okulistyczne

  Bardzo dokładne badania wzroku, dokładne rzetelne określenie wady wzroku i dobór okularów. Jestem jak najbardziej zadowolona po wizycie. Profesjonalne podejscie do pacjenta. Wszystko zostało mi dokładnie, przystepnie wyjaśnione.

  Otrzymałam fachową pomoc, wszystko zostało mi wyjaśnione w sposób rzetelny. Pani Doktor wykazała się cierpliwością przy doborze okularów

  Barbara Gluck2018-02-12

  Jest Pani bardzo uprzejma. Dziękuję za opinię i życzę zdrowia.

Pytania pacjentów (17)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam Państwa serdecznie.
  Jestem lekarzem okulistą od 1995 roku. Praktykę indywidualną otworzyłam w 2000 r. Od tego czasu zaufało mi po nad 2500 pacjentów ( tyle liczy obecnie baza danych mojej praktyki ). Od 2001 roku dokonuję zabiegów chirurgi refrakcyjnej tzn laserowej korekcji wzroku w oparciu o Klinikę MEDEOR w Łodzi. Pracuję obecnie na laserze excimerowym III generacji który umożliwia całkowicie bezdotykową metodę korekcji wad wzroku. W razie problemów Państwa z narządem wzroku serdecznie zapraszam .

Specjalizacje

 • Okulistyka

Nagrody i wyróżnienia

 • Egzamin specjalizacyjny 1998r z wyróznieniem

Zdjęcia