dr n. med.

Barbara Dura

Radiolog, Pediatra

10 opinii +dodaj

Umów wizytę 173 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem doktorem nauk medycznych, specjalistą Pediatrą i specjalistą Chorób Zakaźnych. Posiadam certyfikat uprawniający do samodzielnych badań ultrasonograficznych w pediatrii. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo dokładnie przeprowadziła badanie dziecka, odpowiedziała konkretnie i rzeczowo na wszystkie pytania, zleciła dodatkowe badania. Polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ ENDO-MEDICA Sp. z o.o.Usługa: konsultacja pediatryczna, USG

  Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor. Świetne podejście do dzieci. Podczas usg wszystko pokazuje i tłumaczy. Wizyta przebiega w spokojnej i przyjaznej atmosferze.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Choroba 10-miesięcznego dziecka

  Dr Barbara Dura to lekarz z powołania. Pomimo dość wczesnej pory odebrała telefon i tego samego dnia przyszła z wizytą. Cudowne podejście do dziecka. Synek w ogóle się nie bał. Pani dr z uśmiechem i szacunkiem do małego człowieka, spokojnie przeprowadziła badanie. Trafnie postawiła diagnozę i dobrała leczenie. Dodatkowo sprawdza efekty leczenia, jeśli trzeba wprowadza modyfikacje, tak aby dziecko wyzdrowiało. Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią dr Durę.

 • Pani Doktor jest osobą kompetentną, miłą, ma podejście do dzieci, trafnie stawia diagnozę. Jestem wdzięczna Pani Doktor za to, że potrafi wyciągnąć moje córeczki z infekcji. Takiego lekarza, z takim podejściem do małych pacjentów, zaangażowaniem, SERDECZNIE POLECAM!!!

 • E

  Dzięki Pani DOKTOR mój syn żyje. Poświęciła swój cenny czas dla mojego syna, leczyła i prowadziła go w moim domu, załatwiła pielęgniarkę, podłączyły kroplówki i półtora tygodnia przychodziły bezinteresownie, na koniec leczenia, gdy okazało się, że jest dobrze, Pani Doktor nie wzięła pieniędzy, prosiła tylko o modlitwę za Jej córkę, która w tym czasie przystępowała do matury. Wspaniały człowiek z dobrym, bezinteresownym sercem. Jestem JEJ za wszystko bardzo, bardzo wdzięczna. Elżbieta z Bydgoszczy. ;-))

 • M

  Mama Lenki


  Gdy moja córeczka zachorowała, dostałam numer telefonu od znajomej do Pani doktor Dura.Zadzwoniłam z zapytaniem,czy przyjedzie osłuchać moją córkę.Po niespełna godzinie Pani doktor była już u nas w domku.Bardzo dyspozycyjna.Niezwykle ciepła w podejściu do dziecka.Cierpliwie wysłuchała naszych pytań związanych z zaproponowanym tokiem leczenia oraz wnikliwie wytłumaczyła jak postępować.Co najważniejsze-dokładna w tym co robi.Z wielką dokładnością i spokojem osłuchiwała moją córeczkę na pierwszej i potem także kontrolnej wizycie.Pani doktor Dura nie tylko skupiła się na problemie który aktualnie zgłosiliśmy,ale też dała nam kilka rad na przyszłość odnośnie zdrowia,rozwoju naszej córeczki.Jeśli zdarzy się,że będziemy potrzebować porady ,pomocy dot.zdrowia naszej córeczki, to tylko będziemy chcieli porozmawiać o tym właśnie z doktor Dura.To lekarz z całym szacunkiem godny polecenia.

 • M

  Bardzo dobry lekarz. Mila, spokojnie podchodzi do dziecka, daje sobie czas na badanie, zwlaszcza w sytuacji, gdy dziecko placze. Korzystalismy z pomocy p.Doktor wielokrotnie i zawsze stawiala trafne diagnozy. Potrafila stwierdzic u dziecka zapalenie oskrzeli mimo, ze 2 lekarzy z przychodni rejonowej twierdzilo, ze to wirusowe zapalenie gardla. Polecam z czystym sumieniem.

 • M

  Pani doktor to miła i ciepła osoba,kompetentny fachowiec w tym co robi.Pomogła naszej córeczce,przyjechala do domu,obejrzala coreczke i zapisala lekarstwa.nastepnego dnia pojechalismy do Pani doktor do szpitala na kontrole i badania(pobranie krwi).POLECAM z czystym sercem Pania Doktor.

 • G

  Zgadzam się z opinią poprzedników.Pani Dr Dura Barbara jest fachowcem w pełni tego słowa znaczeniu. Jest od lat lekarką naszych dzieci: mamy dwie córeczki . W potrzebie wzywamy P. Doktor, zawsze śpieszy z pomocą ,jak to było dziś. Jest miła dla dziewczynek, udziela fachowych porad. Serdecznie polecam.

 • Z

  Najlepszy, doświadczony pediatra w rejonie. Polecam. Prowadzi mojego synka i córkę od kilku lat.Wykonuje precyzyjnie usg u dzieci.MAMA dwójki bobasków.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem doktorem nauk medycznych, specjalistą Pediatrą i specjalistą Chorób Zakaźnych. Posiadam certyfikat uprawniający do samodzielnych badań ultrasonograficznych w pediatrii.

Specjalizacje

 • Pediatria

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Poznaniu

Znajomość języków

 • polski

Zdjęcia