Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Niepubliczny Wielospecjalistyczny Zabrzańskie Centrum Opieki Medycznej Salubris

Pani dr Morawiec, to prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie, lekarz z powołania,dusza człowiek .Ma wielkie serce dla wszystkich swoich małych pacjentów i ich rodziców.Od 15 lat moja córka jest pod opieką Pani doktor, za co jesteśmy jej bardzo wdzięczne. Pacjentka Klaudia i jej mama Sylwia


D
Użytkownik zweryfikowany

Moje dziecko jest bardzo poważnie obciążone, urodzone z wadami wrodzonymi nerek. Pod opieką pani doktor jest od dziewięciu lat. Zawsze możemy na nią liczyć, świetnie współpracuje z innymi naszymi lekarzami, jest ciepła i skromna. Interesuje ją komfort życia pacjenta i patrzy na dziecko całościowo. Podchodzi do dziecka serdecznie, ale rzeczowo i konkretnie. Nie spieszy się, nie panikuje i nie straszy na zapas, przez trudne decyzje przeprowadzała nas spokojnie - jesteśmy jej bardzo wdzięczni za wszystko.


M
Użytkownik zweryfikowany

Przemiła kobieta.
Przyszłam w 4 miesiącu ciąży na kontrolę i konsultacje z uwagi na wrodzoną wadę nerek.
Rozmawiało się cudownie, ale po pierwsze Pani Doktor nie zajrzała do historii choroby poza ostatnimi wynikami z badania moczu. Po drugie nie zrobiła USG a jedynie poleciła abym je wykonała , po trzecie po położeniu się na łóżku zbadala brzuch dłońmi, zalecila pić dużo wody i skasowała 200 zł.
Wniosek sam się nasuwa :)


W
Użytkownik zweryfikowany

Pani dr jest wspaniałą specjalistką w swojej dziedzinie.Zawsze odbiera telefon i chętnie doradzi jak postępować.Jako człowiek jest miła i serdeczna.Jednym słowem równa babeczka:)Polecam wszystkim!!!


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarzi do tego bardzo ciepła osoba. Zawsze szukająca rozwiązań optymalnych dla dobra pacjenta. Opanowana i profesjonalna. Nigdy nie odmówiła nam pomocy. Bardzo gorąco polecam. Pozdrawiam, Kamil


O
Użytkownik zweryfikowany

ciepla serdeczna ... ANIOL!!! skromna, nie potrzebuje wdziecnosci... jest tam by pomagac - dr house to przy niej pikus;) pierwszy raz od 10 miesiecy jestem pewna za jakiegos lekarza. dala nadzieje mi i mojej coreczce na normalne zycie gdzie inni lekarze okropnie mnie przestraszyli. chciala bym by kazdy lekarz mial tak wielkie serce, zaangażowanie jak pani dr! i nie prawda to co ktos napisal... ja nie bym prywatnie a w szpitalu w zabrzu czuam sie ... jak w domu... dziekujemy! mama wraz z mala JULCIA!!:)


M
Użytkownik zweryfikowany

Cudowny lekarz! Jest bardzo konkretna i potrafi wytłumczyć wszystko zatroskanym rodzicom takim jak ja. Ma równiez wspaniałe podejście do dzieci. Moja 3 - letnia córeczka po wizycie u niej nie chciała dac się zbadać innemu lekarzowi, bo chciała tylko do "tej fajnej cioci". Jest przy tym świetnym fachowcem. Po tułaniu się po różnych lekarzach wreszcie znaleźliśmy tego najlepszego. Olbrzymi plus za dostępność pod telefonem o każdej porze.


Z
Użytkownik zweryfikowany

Owszem sympatyczna p.doktor w gabinecie prywatnym,jak dla mnie mało konkretna ,zaleciła podawanie leku mojemu dziecko, które nie przynosiło rezultatów-zwleka z diagnozą co powoduje częstsze wizyty, polecam osobom ,które mogą pozwolić sobie na częste wizyty w gabinecie prywatnym.


U
Użytkownik zweryfikowany

Witam
Wspaniały lekarz nefrolog,ciepły serdeczny człowiek.Dużo czasu poświęca każdemu pacjentowi.Wspaniały fachowiec.Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy lekarza nefrologa polecam z vcałego serca panią doktor Morawiec

Ocena zmieniona przez moderatora na "neutralny".


S
Użytkownik zweryfikowany

Pani Morawiec jest świętnym lekarzem. Od 10 lat chodzę do niej na wizyty kontrolnę, gdyż jestem po operaccji nerek, pani Morawiec zawsze jest dla mnie oraz mojej mamy bardzo miła, serdeczna wszystko zawsze potrafii wytłumaczyć. Jako lekarz jest świetną osobą, zawsze na wizycie wszystko dokładnie wyjaśni czy wszystko w porządku, ani razu się nie zdażyło, by pani Morawiec mówiła coś o wizytach prywatnych. Z tego co napisała pani Zofia nie jestem pewna czy chodzi o tego samego lekarza, gdyż pani Morawiec jest świetnym lekarzem, oraz wspaniałym człowiekiem. Serdecznie pozdrawiam Sandra ( ;


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie