dr hab. n. med.

Artur Niedzielski

Laryngolog dziecięcy, Audiolog, foniatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Dr hab. n. med. Artur Niedzielski specjalizuje się między innymi w laryngologii dziecięcej. Obecnie kieruje Oddziałem Otolaryngologii w szpitalu Bielańskim w Warszawie oraz pełni ... więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr hab. n. med. Artur Niedzielski specjalizuje się między innymi w laryngologii dziecięcej. Obecnie kieruje Oddziałem Otolaryngologii w szpitalu Bielańskim w Warszawie oraz pełni funkcję Starszego Asystenta Oddziału Otolaryngologii, Foniatrii i Audiologii w DSK w Lublinie.Jest również Adiunktem p.o Kierownika Pracowni Otoneurologicznej III Katedry Pediatrii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Czynny uczestnik krajowych i międzynarodowych konferencji naukowych.Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Dziecięcych. Współautor programu specjalizacyjnego z otolaryngologii dziecięcej dla pielęgniarek, zaakceptowany przez Ministra Zdrowia.

Ocena pacjentów:

49 opinii

 • Najlepszy laryngolog u jakiego byłam z dzieckiem, a byłam juz u wielu. Pomógł bardzo. Świetny kontakt z dzieckiem i z rodzicem, odpowiada na wszystkie pytania, a to wązne podczas leczenia dziecka. Bardzo mało juz tak dobrych i życzliwych lekarzy.

 • Bardzo dobry lekarz.Leczymy się u niego już bardzo długo.Naszym dzieciom bliźniakom nieraz pomógł.Nawet telefonicznie nie odmowi porady
  Bardzo polecam.

 • Do Pana Doktora trafilismy po ciagłym i nieskutecznym leczeniu...pierwsza wizyta, trafna decyzja i wkoncu leczenie zakonczone sukcesem! Podejscie Pana doktora do małych pacjentow przewspaniała a juz nie mowiac o rozmowie z Rodzicami...pełen Profesjonalizm,pełne i rzeczowe odpowiedzi kultura i usmiech na twarzy...Lekarz jakich naprawde jest mało. Panie Doktorze jest Pan wspaniały jako Lakarz a przede wszystkim człowiek tak trzymac i prosze sie nie zmieniac. Dziekujemy za całe oddanie i pomoc. Rodzice Filipka ;)

 • Pan dr Niedzielski bardzo nam pomógł w nagłym przypadku, choć wcale nie musiał (byliśmy z dzieckiem na oddziale dla dorosłych). Mieliśmy wielkie szczęście, że spotkaliśmy go w drzwiach, inaczej musielibyśmy jechać na drugi koniec Warszawy, gdzie byliśmy odesłani przez resztę personelu. Sama interwencja u czterolatka trwała pięć sekund i była niezauważalna dla dziecka. Dodatkowo - uśmiech, spokój i empatia. Powtórzę - mieliśmy wielkie szczęście trafić na dr Niedzielskiego.

 • Przesympatyczny i kompetentny Pan doktor z doskonałym podejściem do malutkich pacjentów. Zdecydowanie polecam.

 • Rewelacja - najlepszy laryngolog, u jakiego kiedykolwiek byłam! Profesjonalista, a przy tym sympatyczny człowiek z poczuciem humoru (jakże ważnym, kiedy człowiek przychodzi do lekarza po raz pierwszy, pełen obaw o zdrowie swojego dziecka). W naszym przypadku okazało się, że najgorsze już za nami: trafiliśmy do doktora kilka dni po zapaleniu ucha środkowego, które udało się zwalczyć domowymi metodami, a największy problem stanowiły zatkane uszy, które dr Niedzielski skrupulatnie wyczyścił w czasie wizyty. Lekarz wyczerpująco i cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania, zachęcał do zadawania kolejnych, a na koniec zaproponował, żeby dzwonić, jeśli tylko pojawią się jakieś pytania, czy wątpliwości. Jeśli człowiek po samej wizycie czuje się lepiej, to dla mnie wyznacznik, że ma się do czynienia z dobrym lekarzem. A tak było właśnie w tym przypadku. Reasumując - gorąco polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Fantastyczny, empatyczny i godny polecenia specjalista. Wizyta u pana Doktora była czystą przyjemnością. Szkoda że rzadko spotyka się takich specjalistów.

 • Często czytam opinie o lekarzach do których ktoś z mojej rodziny się umawia Na wszystkie patrzę z przymrużeniem oka wyznajac zasade ze ktoś zadowolony z wizyty pochwały nie napiszę a ktoś komuś się nie powiodło swoje żale będzie wylewał na portalach. Ostatnio trafiliśmy z dzieckiem do dr Niedzielskiego i żeby nie dublowac tych wszystkich opinii pozytywnych chciałam tylko potwierdzić ze sa trafne i nie wyssane z palca. Oczywiście wielki pozytyw dla Pana Doktora rozmawiając z nim oczywiście potwierdzają się wszystkie pozytywne spostrzeżenia na jego temat My i Nasze dziecko polecamy z czystym sumieniem dr Niedzielskiego.

 • Dr jest wspaniałym człowiekiem. Zna się na swojej pracy. Ma podejście do dziecka, wszystko wyjaśnia odpowiada na każde pytanie. POLECAM!!!

 • Do dr Niedzielskiego trafiliśmy po kilku wcześniejszych, nieskutecznych leczeniach zapalenia ucha. Już na pierwszej wizycie zasyganlizował, że trzeci migdał prędzej czy póżniej będzie do usunięcia inaczej "ucho nie odpuści". Doktor skierował nas na fiberoskopię co tylko potwierdziło wcześniejszą diagnozę. Dziś jesteśmy już po zabiegu, syn nareszcie ładnie oddycha, dobrze śpi, wreszcie nie chrapie, zaczął lepiej jeść i jest bardziej pogodny.
  Od pierwszej wizyty doktor budził w dziecku ogromne zaufanie. Znalazł z nim wspołny język, każdy swój krok opisywał przez co dziecko się nie bało.
  Krótko: lekarz z powołania, bez dwóch zdań. Dla naszego syna jest Panem Arturem, dla nas Wybitnym Specjalistą.
  Dziękujemy.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online