dr hab. n. med.

Artur Niedzielski

Laryngolog dziecięcy, Audiolog, foniatra

47 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Dr hab. n. med. Artur Niedzielski specjalizuje się między innymi w laryngologii dziecięcej. Obecnie kieruje Oddziałem Otolaryngologii w szpitalu Bielańskim w Warszawie oraz pełni ... więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Dr hab. n. med. Artur Niedzielski specjalizuje się między innymi w laryngologii dziecięcej. Obecnie kieruje Oddziałem Otolaryngologii w szpitalu Bielańskim w Warszawie oraz pełni funkcję Starszego Asystenta Oddziału Otolaryngologii, Foniatrii i Audiologii w DSK w Lublinie.Jest również Adiunktem p.o Kierownika Pracowni Otoneurologicznej III Katedry Pediatrii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Czynny uczestnik krajowych i międzynarodowych konferencji naukowych.Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Dziecięcych. Współautor programu specjalizacyjnego z otolaryngologii dziecięcej dla pielęgniarek, zaakceptowany przez Ministra Zdrowia.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Nawiązując do wypowiedzi użytkownika:Justyna Pyra, MUSZĘ dorzucić swoje 2 grosze.BZDURA!!! Z punktu widzenia rodzica bardzo dobrze was rozumiem, bo sama jestem matką i na pewno tak jak wy w takich okolicznościach nerwy wzięłyby górę. Przestrzegam jednak przed pochopnymi opiniami, bo są naprawdę krzywdzące. Weźcie poprawkę na fakt, że lekarz to nie Duch Św. i nie może być w kilku miejscach na raz. Widocznie istniały przesłanki ku temu, że Pan dr. nie mógł natychmiast zbadać dziecka. Kilkakrotnie miałam zaszczyt skorzystać z usług tego lekarza i nie można złego słowa powiedzieć. Jest miły i uczynny, bardzo lubiany przez dzieci, a przy tym konkretny, kompetentny i rzeczowy. PROFESJONALISTA W KAŻDYM CALU, Z KTÓREGO PRZYKŁAD MOGŁOBY BRAĆ CAŁE GRONO LEKARZY.W skali od 1 do 5 zasługuje na min.10. Najlepszy laryngolog jakiego znam. Pozdrawiam i polecam !!!!!!

 • bardzo dobry

  Anioł w ludzkiej skórze...Takich lekarzy mających tak fantastyczne podejście do malego pacjenta,jego rodziców,wykazujących zainteresowane nie podyktowane chęcią zarobienia,mających uśmiech za swoją wzytówkę ze świecą szukac w tym kraju! Jeszcze raz dzękuję za wycięcie migdałka naszej kochanej Wandzi. E.Ajzak

 • bardzo dobry

  Mieliśmy okazję poznać Pana Doktora na oddziale w DSK, gdy poprosiłem żeby jeszcze raz obejrzał naszą córkę kilka godzin po zabiegu wycięcia migdałka, z uśmiechem na ustach powiedział (cytuję): "zbadać N...kę to CYSTA PSYJEMNOŚĆ :)" Polecam !!!

 • bardzo dobry

  Do Pana Doktora trafilismy po ciagłym i nieskutecznym leczeniu...pierwsza wizyta, trafna decyzja i wkoncu leczenie zakonczone sukcesem! Podejscie Pana doktora do małych pacjentow przewspaniała a juz nie mowiac o rozmowie z Rodzicami...pełen Profesjonalizm,pełne i rzeczowe odpowiedzi kultura i usmiech na twarzy...Lekarz jakich naprawde jest mało. Panie Doktorze jest Pan wspaniały jako Lakarz a przede wszystkim człowiek tak trzymac i prosze sie nie zmieniac. Dziekujemy za całe oddanie i pomoc. Rodzice Filipka ;)

 • bardzo dobry

  Pan dr Niedzielski bardzo nam pomógł w nagłym przypadku, choć wcale nie musiał (byliśmy z dzieckiem na oddziale dla dorosłych). Mieliśmy wielkie szczęście, że spotkaliśmy go w drzwiach, inaczej musielibyśmy jechać na drugi koniec Warszawy, gdzie byliśmy odesłani przez resztę personelu. Sama interwencja u czterolatka trwała pięć sekund i była niezauważalna dla dziecka. Dodatkowo - uśmiech, spokój i empatia. Powtórzę - mieliśmy wielkie szczęście trafić na dr Niedzielskiego.

 • bardzo dobry

  Przesympatyczny i kompetentny Pan doktor z doskonałym podejściem do malutkich pacjentów. Zdecydowanie polecam.

 • bardzo dobry

  Rewelacja - najlepszy laryngolog, u jakiego kiedykolwiek byłam! Profesjonalista, a przy tym sympatyczny człowiek z poczuciem humoru (jakże ważnym, kiedy człowiek przychodzi do lekarza po raz pierwszy, pełen obaw o zdrowie swojego dziecka). W naszym przypadku okazało się, że najgorsze już za nami: trafiliśmy do doktora kilka dni po zapaleniu ucha środkowego, które udało się zwalczyć domowymi metodami, a największy problem stanowiły zatkane uszy, które dr Niedzielski skrupulatnie wyczyścił w czasie wizyty. Lekarz wyczerpująco i cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania, zachęcał do zadawania kolejnych, a na koniec zaproponował, żeby dzwonić, jeśli tylko pojawią się jakieś pytania, czy wątpliwości. Jeśli człowiek po samej wizycie czuje się lepiej, to dla mnie wyznacznik, że ma się do czynienia z dobrym lekarzem. A tak było właśnie w tym przypadku. Reasumując - gorąco polecam!

 • bardzo dobry

  Fantastyczny, empatyczny i godny polecenia specjalista. Wizyta u pana Doktora była czystą przyjemnością. Szkoda że rzadko spotyka się takich specjalistów.

 • bardzo dobry

  Często czytam opinie o lekarzach do których ktoś z mojej rodziny się umawia Na wszystkie patrzę z przymrużeniem oka wyznajac zasade ze ktoś zadowolony z wizyty pochwały nie napiszę a ktoś komuś się nie powiodło swoje żale będzie wylewał na portalach. Ostatnio trafiliśmy z dzieckiem do dr Niedzielskiego i żeby nie dublowac tych wszystkich opinii pozytywnych chciałam tylko potwierdzić ze sa trafne i nie wyssane z palca. Oczywiście wielki pozytyw dla Pana Doktora rozmawiając z nim oczywiście potwierdzają się wszystkie pozytywne spostrzeżenia na jego temat My i Nasze dziecko polecamy z czystym sumieniem dr Niedzielskiego.

 • bardzo dobry

  Dr jest wspaniałym człowiekiem. Zna się na swojej pracy. Ma podejście do dziecka, wszystko wyjaśnia odpowiada na każde pytanie. POLECAM!!!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Marcin Musiatowicz

laryngolog dziecięcy

Umów się