dr hab. n. med.

Artur Niedzielski

Laryngolog dziecięcy, Audiolog, foniatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Dr hab. n. med. Artur Niedzielski specjalizuje się między innymi w laryngologii dziecięcej. Obecnie kieruje Oddziałem Otolaryngologii w szpitalu Bielańskim w Warszawie oraz pełni ... więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Dr hab. n. med. Artur Niedzielski specjalizuje się między innymi w laryngologii dziecięcej. Obecnie kieruje Oddziałem Otolaryngologii w szpitalu Bielańskim w Warszawie oraz pełni funkcję Starszego Asystenta Oddziału Otolaryngologii, Foniatrii i Audiologii w DSK w Lublinie.Jest również Adiunktem p.o Kierownika Pracowni Otoneurologicznej III Katedry Pediatrii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Czynny uczestnik krajowych i międzynarodowych konferencji naukowych.Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Dziecięcych. Współautor programu specjalizacyjnego z otolaryngologii dziecięcej dla pielęgniarek, zaakceptowany przez Ministra Zdrowia.

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Niestety, muszę potwierdzić te wszystkie pozytywne komentarze. Zgadzam się w 100 %. Piszę niestety bo jak tak dalej pójdzie to będzie bardzo ciężko się dostać do pana Doktora ze względu na ogromne zainteresowanie. Polecam a jestem osobą wymagającą.

 • E

  Najlepszy laryngolog u jakiego byłam z dzieckiem, a byłam juz u wielu. Pomógł bardzo. Świetny kontakt z dzieckiem i z rodzicem, odpowiada na wszystkie pytania, a to wązne podczas leczenia dziecka. Bardzo mało juz tak dobrych i życzliwych lekarzy.

 • Bardzo dobry lekarz.Leczymy się u niego już bardzo długo.Naszym dzieciom bliźniakom nieraz pomógł.Nawet telefonicznie nie odmowi porady
  Bardzo polecam.

 • M

  Do Pana Doktora trafilismy po ciagłym i nieskutecznym leczeniu...pierwsza wizyta, trafna decyzja i wkoncu leczenie zakonczone sukcesem! Podejscie Pana doktora do małych pacjentow przewspaniała a juz nie mowiac o rozmowie z Rodzicami...pełen Profesjonalizm,pełne i rzeczowe odpowiedzi kultura i usmiech na twarzy...Lekarz jakich naprawde jest mało. Panie Doktorze jest Pan wspaniały jako Lakarz a przede wszystkim człowiek tak trzymac i prosze sie nie zmieniac. Dziekujemy za całe oddanie i pomoc. Rodzice Filipka ;)

 • J

  Pan dr Niedzielski bardzo nam pomógł w nagłym przypadku, choć wcale nie musiał (byliśmy z dzieckiem na oddziale dla dorosłych). Mieliśmy wielkie szczęście, że spotkaliśmy go w drzwiach, inaczej musielibyśmy jechać na drugi koniec Warszawy, gdzie byliśmy odesłani przez resztę personelu. Sama interwencja u czterolatka trwała pięć sekund i była niezauważalna dla dziecka. Dodatkowo - uśmiech, spokój i empatia. Powtórzę - mieliśmy wielkie szczęście trafić na dr Niedzielskiego.

 • M

  Przesympatyczny i kompetentny Pan doktor z doskonałym podejściem do malutkich pacjentów. Zdecydowanie polecam.

 • M

  Rewelacja - najlepszy laryngolog, u jakiego kiedykolwiek byłam! Profesjonalista, a przy tym sympatyczny człowiek z poczuciem humoru (jakże ważnym, kiedy człowiek przychodzi do lekarza po raz pierwszy, pełen obaw o zdrowie swojego dziecka). W naszym przypadku okazało się, że najgorsze już za nami: trafiliśmy do doktora kilka dni po zapaleniu ucha środkowego, które udało się zwalczyć domowymi metodami, a największy problem stanowiły zatkane uszy, które dr Niedzielski skrupulatnie wyczyścił w czasie wizyty. Lekarz wyczerpująco i cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania, zachęcał do zadawania kolejnych, a na koniec zaproponował, żeby dzwonić, jeśli tylko pojawią się jakieś pytania, czy wątpliwości. Jeśli człowiek po samej wizycie czuje się lepiej, to dla mnie wyznacznik, że ma się do czynienia z dobrym lekarzem. A tak było właśnie w tym przypadku. Reasumując - gorąco polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Fantastyczny, empatyczny i godny polecenia specjalista. Wizyta u pana Doktora była czystą przyjemnością. Szkoda że rzadko spotyka się takich specjalistów.

 • A

  Często czytam opinie o lekarzach do których ktoś z mojej rodziny się umawia Na wszystkie patrzę z przymrużeniem oka wyznajac zasade ze ktoś zadowolony z wizyty pochwały nie napiszę a ktoś komuś się nie powiodło swoje żale będzie wylewał na portalach. Ostatnio trafiliśmy z dzieckiem do dr Niedzielskiego i żeby nie dublowac tych wszystkich opinii pozytywnych chciałam tylko potwierdzić ze sa trafne i nie wyssane z palca. Oczywiście wielki pozytyw dla Pana Doktora rozmawiając z nim oczywiście potwierdzają się wszystkie pozytywne spostrzeżenia na jego temat My i Nasze dziecko polecamy z czystym sumieniem dr Niedzielskiego.

 • D

  Dr jest wspaniałym człowiekiem. Zna się na swojej pracy. Ma podejście do dziecka, wszystko wyjaśnia odpowiada na każde pytanie. POLECAM!!!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online