Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 40 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz przyjmuje pacjentów od 0 r. ż. W soboty lekarz przeprowadza wyłącznie zabiegi endoskopii laryngologicznej. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz przyjmuje pacjentów od 0 r. ż.

  W soboty lekarz przeprowadza wyłącznie zabiegi endoskopii laryngologicznej.

Ocena pacjentów:

20 opinii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Na razie jest dobrze. Zobaczymy jak przebiegnie całe leczenie dziecka. Mamy skierowanie na usunięcie 3 migdałka. Lekarz ma bardzo dobre podejście do dzieci. Mówi konkretnie i na temat. Ale trochę przegięciem jest to, że wizyta trwa 15 minut....wszystko jest tak trochę na szybko

 • AT

  Polecam w 100 % Pana doktora. Opieka przed zabiegiem i po usunieciu migdala wzorowa.Tak samo odnosi się do pacjęnta czy jest prywatnie czy na NFZ.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Poszłam do niego z zatkanymi bolącymi uszami, dostałam leki na alergie do nosa i tabletki również na alergie. Mimo iż zaznaczalam, że jestem uczulona jedynie na jad owadów.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo merytoryczne ale i z humorem. Przepisał jako lekarstwo steryd, mógł o tym wspomnieć na wizycie, ale z drugiej strony jest od tego ulotka lekarstwa. Posiada bardzo dużą wiedzę, jeśli będzie potrzebna kolejna wizyta, z pewnością będzie u Pana doktora.

 • Bardzo kompetentny lekarz polecam. Szybka diagnoza. Potrafi doradzić i nie traktuje pacjenta przez pryzmat pieniędzy tylko stara się pomoc. Jestem bardzo zadowolony z wizyty.

 • Świetny specjalista godny polecenia.
  Opieka przed i po zabiegu usunięcia migdałków wzorowa.
  Człowiek z anielską cierpliwością dla spanikowanej mamy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzetelny, nie odsyła do kolejnych specjalistów tylko przedstawia konkretny plan działania, ma fajny kontakt z pacjentem i stwarza miła i luźna atmosferę. Zdecydowanie polecam.

 • AS

  Po przeczytaniu opinii postanowiłam pojechać do tego lekarza z synkiem. Była to wizyta prywatna, Pan doktor bardzo miły, żartował, śmiał się, aczkolwiek odniosłam trochę wrażenie ze nie daje mi dokończyć zdań, a jako matka chciałam powiedzieć o wszystkim co mnie niepokoi....chodziło o duże migdałki więc usiłowałam przekazać jak najwięcej informacji ,które pomogą w podjęciu dobrej decyzji.... wycinać czy nie! pan doktor umówił nas do innej przychodni na specjalistyczne badanie (rurka przez nos) wręcz sugerował aby wziąć skierowanie bo po co płacić.... jednak my pojechaliśmy bez skierowania czyli kolejna wizyta prywatna ale płaciliśmy w rejestracji więc lekarz był przekonany ze jesteśmy na fundusz bo wszyscy tam w kolejce stali na fundusz... od wejścia zwracał się do nas bardzo chamsko i lekceważąco ... synek płakał ,był bardzo wystraszony (zresztą sam lekarz nas uprzedzał ze to bardzo nieprzyjemne badanie) Ja rozumie,że on ma pacjentów i nie będzie każdego niańczył ale zachował się okropnie... Prawie krzycząc powiedział,że on jest zmęczony , i siedzi tu od rana... chce iść też do domu a za drzwiami czekają pacjenci ! Złapał moje dziecko jak kurę za głowę i na chama wpakował mu w nos rurkę... to dobrze,że zrobił to sprawnie i szybko ale przy tym gdy badał mu gardło patyczkiem a syn zanosił się od płaczu i nie chciał otworzyć buzi, pan doktor rzucił z wielkimi nerwami tym patyczkiem o kosz... w tym momencie miałam ochotę wyjść, powstrzymało mnie tylko dobro dziecka, czekanie na wizytę u innego specjalisty jak tu byliśmy już o krok.... serce mnie bolało ale zacisnęłam zęby....zbadał , wyszliśmy i już tam nie wróciliśmy.... w życiu bym mu nie oddała dziecka żeby go operował... porażka.... na wyjściu powiedziałam ze płaciliśmy za wizytę, zmieszał się, głupio uśmiechną.....Typowy lekarz , prywatnie był miły bo musiał a na fundusz ... no taka praca.... Maria Kuryło

 • JM

  witam! jestem mamą 6-letniego łobuziaka:) czekamy na zabieg usunięcia trzeciego migdałka..pacjentami Pana doktora jesteśmy już jakiś czas..i dziękuje''Górze'' że, udało się nam trafić własnie na Pana doktora..jest wspaniałym człowiekiem i doskonałym specjalistą..ma rewelacyjner podejście do pacjentów...potrafi spokojnie i dokładnie wszystko wytłumaczyć..a jeżeli nie jest czegoś do końca pewny nie działa w ciemno tylko zleca odpowiednie badania..u mojego bohatera było podejrzenie przetoki szyjnej..co niestety albo stety przesunęło termin zabiegu migdałka.. zlecone zostały przez Pana doktora odpowiednie badania które na szczęście wykluczyły przetokę.. jestem okropnie wdzięczna Panu doktorowi za profesjonalną opiekę..i podejście do naszego problemu. wszystkim mamom , które szukają i potrzebuja profesjonalnej porady laryngologicznej z całą pewnścią polecam Pana doktora.. warto Panu doktorowi zaufać:) a ja Dziękuje!

 • Szczerze polecam. Pan doktor przeprowadził operację wycięcia migdałka i przecięcia błon bębęnkowych u naszego niespełna czteroletnmiego synka. Nasz Mały już w domu zagorączkował (alergia + operacja zrobiły swoje). A Pan doktor nie tylko do nas sam dzwonił i pytał jak czuje się nasz syn, ale specjalnie spotkał się z nami w dzień wolny od pracy, żeby obejrzeć małego pacjenta. Z takim podejściem jeszcze się nigdy nie spotkałam. Brakuje mi nawet słów, żeby opisać moją wdzięczność za niebywałą opiekę.