lek.

Artur Lenecki

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

14 opinii +dodaj

Umów wizytę 39 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Bardzo rzetelny, nie odsyła do kolejnych specjalistów tylko przedstawia konkretny plan działania, ma fajny kontakt z pacjentem i stwarza miła i luźna atmosferę. Zdecydowanie polecam.

 • bardzo słaby

  Po przeczytaniu opinii postanowiłam pojechać do tego lekarza z synkiem. Była to wizyta prywatna, Pan doktor bardzo miły, żartował, śmiał się, aczkolwiek odniosłam trochę wrażenie ze nie daje mi dokończyć zdań, a jako matka chciałam powiedzieć o wszystkim co mnie niepokoi....chodziło o duże migdałki więc usiłowałam przekazać jak najwięcej informacji ,które pomogą w podjęciu dobrej decyzji.... wycinać czy nie! pan doktor umówił nas do innej przychodni na specjalistyczne badanie (rurka przez nos) wręcz sugerował aby wziąć skierowanie bo po co płacić.... jednak my pojechaliśmy bez skierowania czyli kolejna wizyta prywatna ale płaciliśmy w rejestracji więc lekarz był przekonany ze jesteśmy na fundusz bo wszyscy tam w kolejce stali na fundusz... od wejścia zwracał się do nas bardzo chamsko i lekceważąco ... synek płakał ,był bardzo wystraszony (zresztą sam lekarz nas uprzedzał ze to bardzo nieprzyjemne badanie) Ja rozumie,że on ma pacjentów i nie będzie każdego niańczył ale zachował się okropnie... Prawie krzycząc powiedział,że on jest zmęczony , i siedzi tu od rana... chce iść też do domu a za drzwiami czekają pacjenci ! Złapał moje dziecko jak kurę za głowę i na chama wpakował mu w nos rurkę... to dobrze,że zrobił to sprawnie i szybko ale przy tym gdy badał mu gardło patyczkiem a syn zanosił się od płaczu i nie chciał otworzyć buzi, pan doktor rzucił z wielkimi nerwami tym patyczkiem o kosz... w tym momencie miałam ochotę wyjść, powstrzymało mnie tylko dobro dziecka, czekanie na wizytę u innego specjalisty jak tu byliśmy już o krok.... serce mnie bolało ale zacisnęłam zęby....zbadał , wyszliśmy i już tam nie wróciliśmy.... w życiu bym mu nie oddała dziecka żeby go operował... porażka.... na wyjściu powiedziałam ze płaciliśmy za wizytę, zmieszał się, głupio uśmiechną.....Typowy lekarz , prywatnie był miły bo musiał a na fundusz ... no taka praca.... Maria Kuryło

 • bardzo dobry

  witam! jestem mamą 6-letniego łobuziaka:) czekamy na zabieg usunięcia trzeciego migdałka..pacjentami Pana doktora jesteśmy już jakiś czas..i dziękuje''Górze'' że, udało się nam trafić własnie na Pana doktora..jest wspaniałym człowiekiem i doskonałym specjalistą..ma rewelacyjner podejście do pacjentów...potrafi spokojnie i dokładnie wszystko wytłumaczyć..a jeżeli nie jest czegoś do końca pewny nie działa w ciemno tylko zleca odpowiednie badania..u mojego bohatera było podejrzenie przetoki szyjnej..co niestety albo stety przesunęło termin zabiegu migdałka.. zlecone zostały przez Pana doktora odpowiednie badania które na szczęście wykluczyły przetokę.. jestem okropnie wdzięczna Panu doktorowi za profesjonalną opiekę..i podejście do naszego problemu. wszystkim mamom , które szukają i potrzebuja profesjonalnej porady laryngologicznej z całą pewnścią polecam Pana doktora.. warto Panu doktorowi zaufać:) a ja Dziękuje!

 • bardzo dobry

  Szczerze polecam. Pan doktor przeprowadził operację wycięcia migdałka i przecięcia błon bębęnkowych u naszego niespełna czteroletnmiego synka. Nasz Mały już w domu zagorączkował (alergia + operacja zrobiły swoje). A Pan doktor nie tylko do nas sam dzwonił i pytał jak czuje się nasz syn, ale specjalnie spotkał się z nami w dzień wolny od pracy, żeby obejrzeć małego pacjenta. Z takim podejściem jeszcze się nigdy nie spotkałam. Brakuje mi nawet słów, żeby opisać moją wdzięczność za niebywałą opiekę.

 • dobry

  Doktor Lenecki to profesjonalista ;). Od jakiegos czasu bardzo bolała mnie głowa. W jednym ze szpitali zrobiono mi zdjęcie RTG i lekarz, który mnie wówczas badał stwierdził zapalenie zatok szczękowych i zapisał antybiotyk. Mimo skonczenia antybiotyku nie bylo poprawy, kolejny lekarz i kolejny antybiotyk. Sytuacja jak poprzednio. Dopiero po długiej męczarni trafiłam na doktora Leneckiego, który po zobaczeniu zdjęcia RTG i opisie choroby przez poprzednich lekarzy złapał się za głowe i wytłumaczył mi, że problemem nie są zatoki, które są czyste i nic w nich nie ma. Moim problemem był alergiczny nieżyt nosa, przy którym żadna antybiotykoterapia nie była potrzebna. Po przepisaniu mi przez doktora Leneckiego zwykłych tabletek i kropli na alergie objawy ustąpiły. Od tej pory chodzę tylko do Pana Doktora mimo, iż czasami naprawdę długo trzeba sie wyczekać w kolejce ;).

 • bardzo dobry

  Swietny specjalista z wielkim optymizmem do leczenia. Dzieki Panu doktorowi i specjalistom z Wojskoweo Szpitala Klinicznego w Krakowie do ktorego mnie skierowal i dwoch operacjach nowotworu, dzis ciesze sie niezlym zdrowiem.Nadal jestem pod opieka Pana Doktora za co ja i moja rodzina bardzo dziekuje.

 • dobry

  Miałam okazję spotkać tego Pana po raz pierwszy, podczas nieprzyjemnej sytuacji nieporozumienia między lekarzami leczącymi moją córkę. Uważam, że po pierwsze jest to świetny mediator, który potrafił bezboleśnie zażegnać konflikt i zakończyć go z pożytkiem dla pacjenta (nie dziwię się, że jest dyrektorem). Po drugie- jest to lekarz, który wie, co robi, nie leczy pacjenta w ciemno(przeprowadza wywiad, zapoznaje się z historią choroby, zleca konkretne badania). Po trzecie- potrafi nawiązać kontakt z każdym : małym chłopcem, nastoletnią dziewczyną czy dorosłym pacjentem- a to u lekarza jest wg mnie bardzo ważne.

 • bardzo dobry

  chodziłam prywatnie i jest super. fachowiec w 100%.polecam

 • słaby

  Nie liczy sie z ludzmi zmienia terminy zabiegów jak mu sie podoba nie licząc sie ze stresem jaki pacjent przeżywa!Samowolka!

 • bardzo dobry

  najlepszy z laryngologów!!!!