lek.

Artur Lenecki

verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

32 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
39 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz przyjmuje pacjentów od 0 r. ż. W soboty lekarz przeprowadza wyłącznie zabiegi endoskopii laryngologicznej. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED / PROFEMED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: konsultacja laryngologa dziecięcego

  Bardzo rzeczowy lekarz, ale przy tym nie spieszy się, wszystko dokładnie tłumaczy, wyjasnia, wyczerpująco odpowiada na każde pytanie. Jest również bardzo miły, co ma duże znaczenie, zwłaszcza dla najmłodszych pacjentów. Godny polecenia specjalista!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED / PROFEMED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: endoskopia

  Jako fachowiec wydaje mi się bardzo dobry. Robi wiele badań zanim wyda opinię. Uświadamia pacjęta o procesie leczenia i jego braku. Jedyne co mi przeszkadzało to to, że jest zbyt szybki i nie daje dojść do słowa chcąc opisać problem z jakim się przyszlo.

 • D
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: badanie laryngologiczne

  Polecam :) bylam dzisiaj na wizycie pierwszy raz z dzieckiem .Doktor ma bardzo fajne podejscie do maluchow wiec obylo sie bez placzu przy badaniu .Maly dostal skierowanie na dodatkowe badania i zobaczymy co bedzie dalej :)

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED / PROFEMED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: Podejrzenie przerostu trzeciego migdala

  Uwazam, ze ciezko byc dobrym lekarzem nie robiac w ogole- ale naprawde w ogole- wywiadu z pacjentem. Pan doktor nie jest zainteresowany dowiedzeniem die czegokolwiek, dopiero na drugiej wizycie odrobine Pan doktor raczyl uslyszec ale to wyszlo przy okazji, podczas rozmowy. Pan doktor nie wyjasnia za wiele, nie ma czasu usunac woskowiny z ucha (dwoch innych lekarzy uznalo to za konieczne zeby ocenic stan ucha), nie ma czasu wyjasnic wynikow badan. Na szczescie znalezlismy innego kompetentnego lekarza, ktory mial.na to wszystko czas i przeprowadzil wywiad i wszystko zakonczylo dobrze.

 • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: konsultacje laryngologiczne

  Bardzo dobry specjalista Pan dr. zleca badania szuka przyczyny choroby a nie leczy tylko skutki choroby, u dziecka bardzo profesjonalnie wykonał badanie endoskopii nosogardła. Polecam

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Konkretny, kompetentny, tolerowalny przez dzieci. Przy czym nie informuje jak będzie wyglądał zabieg.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Kompetentny lekarz, widać że zna się na tym, co robi. Po przeprowadzonym wywiadzie, bezboleśnie wykonał badanie. Szczegółowo opisał dalsze postępowanie.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz jako specjalista jest rzetelny (przynajmniej takie odniosłam wrażenie po pierwszej wizycie). Ma specyficzne podejście do pacjentów, co nie wpływa na merytorykę, tylko sposób rozmowy lekarz-pacjent. Zanim przystąpi (na kolejnej wizycie) do endoskopii, zlecił badania laboratoryjne, żeby przy ich pomocy znaleźć/wyeliminować przyczynę przewlekłego kataru u maluszka.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: endoskopia laryngologiczna

  Zabieg endoskopi nosa u mojego dziecka Pan doktor wykonał tak bardzo delikatnie, żeby był on jak najmniej bolesny. Ma świetne podejście do pacjenta. Szybko nas zdiagnozował i dostaliśmy skierowanie na usunięcie trzeciego migdałka. Jesteśmy bardzo zadowoleni i bardzo polecamy tego specjalistę.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: konsultacja laryngologa dziecięcego

  szybko, krótko i na temat. jesteśmy po wycięciu migdałka gardłowego i przecięciu błon w uszach. dziecko w końcu spokojnie śpi i oddycha. mam nadzieje że wszystko będzie dobrze bo dziecko właśnie 2 tygodnie po zabiegu jest.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz przyjmuje pacjentów od 0 r. ż.

  W soboty lekarz przeprowadza wyłącznie zabiegi endoskopii laryngologicznej.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia
 • Otorynolaryngologia dziecięca