Umów wizytę 34 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Lekarz przyjmuje pacjentów od 0 r. ż. W soboty lekarz przeprowadza wyłącznie zabiegi endoskopii laryngologicznej. więcej

Umów wizytę

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED / PROFEMED – RzeszówUsługa: Podejrzenie przerostu trzeciego migdala

  Uwazam, ze ciezko byc dobrym lekarzem nie robiac w ogole- ale naprawde w ogole- wywiadu z pacjentem. Pan doktor nie jest zainteresowany dowiedzeniem die czegokolwiek, dopiero na drugiej wizycie odrobine Pan doktor raczyl uslyszec ale to wyszlo przy okazji, podczas rozmowy. Pan doktor nie wyjasnia za wiele, nie ma czasu usunac woskowiny z ucha (dwoch innych lekarzy uznalo to za konieczne zeby ocenic stan ucha), nie ma czasu wyjasnic wynikow badan. Na szczescie znalezlismy innego kompetentnego lekarza, ktory mial.na to wszystko czas i przeprowadzil wywiad i wszystko zakonczylo dobrze.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - RzeszówUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Bardzo dobry specjalista Pan dr. zleca badania szuka przyczyny choroby a nie leczy tylko skutki choroby, u dziecka bardzo profesjonalnie wykonał badanie endoskopii nosogardła. Polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Konkretny, kompetentny, tolerowalny przez dzieci. Przy czym nie informuje jak będzie wyglądał zabieg.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kompetentny lekarz, widać że zna się na tym, co robi. Po przeprowadzonym wywiadzie, bezboleśnie wykonał badanie. Szczegółowo opisał dalsze postępowanie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz jako specjalista jest rzetelny (przynajmniej takie odniosłam wrażenie po pierwszej wizycie). Ma specyficzne podejście do pacjentów, co nie wpływa na merytorykę, tylko sposób rozmowy lekarz-pacjent. Zanim przystąpi (na kolejnej wizycie) do endoskopii, zlecił badania laboratoryjne, żeby przy ich pomocy znaleźć/wyeliminować przyczynę przewlekłego kataru u maluszka.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - RzeszówUsługa: endoskopia laryngologiczna

  Zabieg endoskopi nosa u mojego dziecka Pan doktor wykonał tak bardzo delikatnie, żeby był on jak najmniej bolesny. Ma świetne podejście do pacjenta. Szybko nas zdiagnozował i dostaliśmy skierowanie na usunięcie trzeciego migdałka. Jesteśmy bardzo zadowoleni i bardzo polecamy tego specjalistę.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - RzeszówUsługa: konsultacja laryngologa dziecięcego

  szybko, krótko i na temat. jesteśmy po wycięciu migdałka gardłowego i przecięciu błon w uszach. dziecko w końcu spokojnie śpi i oddycha. mam nadzieje że wszystko będzie dobrze bo dziecko właśnie 2 tygodnie po zabiegu jest.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo rozczarowana po wizycie u dr Leneckiego płacąc 240 zł (2 dzieci) z czego na każde z nich przeznaczone było 15 min. to z obydwojgiem w gabinecie byłam jakieś 3 min. rzadnego badania nie zrobił, bo to konsultacja przecież tak zaznaczył zwrknał jednym okiem na badanie od innego lekarza z przed dwóch miesięcy i na tym sie zakończyła wizyta. Czytając opinie na znany lekarz myślałam, że naprawdę trafiłam dobrze Wielkie rozczarowanie......

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Super lekarz, prawidłowe podejście. Dzięki niemu moja córka w końcu słyszy i mówi (niedosłuch obustronny). Ze względu na rozdwojony języczek, została zoperowana w klinice w Lublinie, założone dreny. Cały czas jesteśmy pod kontrolą p.doktora Leneckiego.
  Wszystkie wizyty na NFZ w Sabamed.
  Wcześniej też byłyśmy u innych lekarzy, ale były przepisywane tylko leki antyalergiczne!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Polecam w 100%.... córka miala usowany trzeci migdal w szpitalu ASKLEPIOS w rzeszowie na ul. Podwisłocze. Opieka pielegniarska bez zastrzezen, tak samo jak i ogólny pobyt w szpitalu. Dr. Lenecki to fachowiec, ktory wie co robi. Jestesmy bardzo bardzo bardzo zadowoleni i polecamy tego lekarza w 10000000000%

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz przyjmuje pacjentów od 0 r. ż.

  W soboty lekarz przeprowadza wyłącznie zabiegi endoskopii laryngologicznej.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia
 • Otorynolaryngologia dziecięca