Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

0.5

Ogólna ocena
4 opinie

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Zabobrze Inny

Diagnoza, w której lekarz umniejszył objawy. Mimo wysokiej gorączki (pow 39 stopni) oraz innych objawów lekarz odmówił wystawienia zwolnienia lekarskiego. Przepisał lek nie produkowany od 2 lat.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Zabobrze Złe samopoczucie/ból kości, mięśni/ ciągłe zmęczenie

Dzień dobry,
powiem szczerze, że pierwszy raz się zdarzyło, żeby lekarz w trakcie wizyty nie wstał od komputera i nawet nie przeprowadził podstawowych badań. Sytuacja wygląda tak, że od już roku walczę z ciągłym zmęczeniem, jestem wiecznie zmęczony. Ćwiczyłem, aby poczuć się lepiej i był okres, że czułem się trochę lepiej. Jednakże jakieś półtora tygodnia temu straciłem na masie mięśniowej, zaczęły mnie piec mięśnie, szczególnie na wysokości ramion i szyja, boleć kości, no i zacząłem nie mieć sił, aby wstać nawet z łóżka. Puentą lekarza było elektroniczne skierowanie na badania diagnostyczne, gdzie nie otrzymałem na nie L4, ani nie otrzymałem opcji wyboru laboratorium, które mogłoby przyjmować od 7 rano, gdzie miałbym opcję jeszcze zawalczyć, tylko zostało mi powiedziane, że muszę wziąć dzień wolny od pracy. Lekarzowi wskazałem, iż przeszedłem takie choroby jak zapalenie osierdzia oraz, że w ciągu ostatnich dwóch tygodni znacznie spadła moja wydolność. Zero reakcji, czy też wsparcia ze strony lekarza.


M
Użytkownik zweryfikowany

skierowanie na podstawowe badanie krwi wydane z łaski. doktor pytal gdzie pracuje i dlaczego nie pracuje kim jestem z zawodu, nie wiem po co. Nie chcial dac skierowania do ortopedy mimo problemu ze stopa ( uznal ze nic mi nie jest bez badania, niczego, chyba ma rentgen w oczach), w koncu dal takze z łaski. Mowiac o ciaglym zmeczeniu braku snu, mial wytlumaczenie ze kazdy jest senny ( ja uwazam ze skads to musi wynikac , warto byloby wiedziec z czego). Nie polecam tego człowieka.


J
Użytkownik zweryfikowany

Ignorant, kompletne olewanie pacjentów, dziecko z poważnym zapaleniem krtani i wysoką gorączką odesłał do domu, twierdząc że jest tylko przeziębione. Gdyby nie prywatna wizyta i prawidłowo postawiona diagnoza u innego lekarza w tym samym dniu, mogłoby się to źle skończyć dla dziecka. Mogłabym jeszcze więcej negatywów wymieniać, ale nie polecam nikomu tego lekarza.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie