Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Jagiellońska 13, Kielce
Prosta-Lith w Kielcach

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych urologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
12 opinii

Wszystkie opinie mają znaczenie. Dowiedz się więcej o procesie moderacji.
A
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam nie dawno z ostrym bólem na oddział urologii w Międzylesiu. Zajmowało się mną kilku lekarzy i tylko dr Zapała udzielił mi dokładniejszych informacji na temat mojego dalszego leczenia. Sympatyczny i konkretny. Polecam


T
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam tego lekarza ani tej kliniki - lecznicza urologiczna (pani w recepcji wyraźnie mi oznajmiła,że usg posiadają- jak się okazało po wejściu do gabinetu dopiero mają taki zamiar zakupić usg), posiadam torbiel na jadrze co się przejawiało bólem - doktor po krotkim zbadaniu stwierdził, że należy zrobić zabieg - tylko na ten zabieg kazał mi czekać aż w klinice wybudują salę zabiegową(czas oczekiwania ok 6 miesięcy) a międzyczasie przepisał mi środki przeciwbólowe co wydawało mi się wręcz śmieszne żebym tyle miesięcy czekał -a co jak się budowa przedłuży? - wizyta i zabieg oczywiscie prywatnie
Poszedłem do innej kliniki okazało się, że ból był spowodowany czym innym i nie ma potrzeby wykonania zabiegu.


H
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor \"leczy\" taśmowo, nie ma czasu na indywidualna ocenę przypadku. W naszym przypadku stracone dwa lata na zapewnianiu że wszystko jest ok, regularne wizyty (co miesiąc) i cystoskopie (co 3 miesiące) nie wykazywały w opinii dr. Zapały rozwoju choroby. Pacjent ufa lekarzowi, że choroba jest pod kontrolą a tymczasem to nie jest prawda. Choroba rozwijała się w najlepsze a pan doktor cały czas mówił, że wszystko jest w porządku. Gdyby oprócz robienia cystoskopii zlecił TK, dużo wcześniej byłby znany rzeczywisty stan pacjenta. Brak słów na ignorancję tego lekarza, przecież to chodzi o ludzkie życie. Całe szczęście, że w porę poprosiliśmy o konsultację innego lekarza. Doktora Zapałę omijac szerokim łukiem!


A
Użytkownik zweryfikowany

można powiedzieć, że Pan Doktor uratował mi na pewno nerkę, jeśli nie życie, okazało się że pilnie potrzebuję plastyki nerki gdyż jest ona na granicy funkcjonowania, i że jestem jeszcze młoda (wówczas 22l) to spróbujemy uratować tą nerkę..i dobrze, że leczył mnie On a nie ktoś z mniejszym stażem, bo okazało się, że nerka jest bardziej zniszczona niż pokazywały to zdjecia i trzeba było zastosować jakiś rzadki chwyt. zawsze wszystko tłumaczył jak krowie na rowie, od a do z by nie było żadnych wątpliwości. jestem bardzo zadowolona, choć ze mną nie miał zbyt łatwo bo straszna ze mnie panikara ;]

Ocena zmieniona przez moderatora na "neutralny". Powód: Brak wystarczających argumentów do wystawienia innej oceny.


M
Użytkownik zweryfikowany

nie trafiaja do mnie argumenty jak ponizej. u pana doktora lecze sie od niedawna, za to moj ojciec leczyl sie u w/w ok 5 lat. nigdy nie zdarzylo mi sie zaniedbanie ani przeoczenie, tymbardziej ze pan doktor zawsze uczciwie i cierpliwie stara sie objasniac mechanizm swojego postepowania, co zapewnia mi komfort psychiczny. szczerze dziwi mnie uwaga nastawieniu \\\'na kase\\\'. dowcipny, mily czlowiek w kontaktach z pacjentem. chociaz tak podziekuje panu doktorowi za pomoc.


W
Użytkownik zweryfikowany

PAN DOKTOR TO SUPER SPECJALISTA, CUDOWNY CZŁOWIEK. SERDECZNIE WSZYSTKIM POLECAM. TO LEKARZ Z POWOŁANIA, ODDANY SWOJEJ PRACY.DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE ZA OPIEKĘ NAD MOIM MĘŻEM.ŻYCZĘ ZDROWIA I WIELU SUKCESÓW.


G

Pan doktor Zapała to super człowiek. Przed zabiegim stulejki bardzo sie denerwowałem ale kilka zartów z jego strony i od razu sie rozluźniłem. Bardzo miły człowiek i dobry specjalista.


:
Użytkownik zweryfikowany

Potwierdzam opinie pozostałych internautów.Pan doktor Zapała to przemiły człowiek i doskonały specjalista.Z wielka odpowiedzialnoscia i poswieceniem podchodzi do każdego z pacjentów.


J
Użytkownik zweryfikowany

Pana dr Arkadiusza Zapałę poznałem 2 lata temu kiedy bardzo intensywnie zajął się moim leczeniem. Jestem po zabiegu usunięcia guzków pęcherza moczowego. Czuję się dobrze. Co kilka miesięcy dokonywane są kontrole stanu mojego zdrowia. Pan dr Arkadiusz Zapała jest wysokiej klasy specjalistą urologiem a przy tym bardzo miłym człowiekiem. Mimo ciężkiej pracy jaką wykonuje jako specjalista i wiceordynator z pasją niesie pomoc swoim pacjentom.
Przynajmniej tą grogą pragnę serdecznie podziękować Panu Doktorowi za to,że dał mi nową szansę i nadzieję na dalsze moje życie.


M

Bardzo dobry specjalista,lecze sie u Pana doktora długie lata,moja przypadłosc to kamica nerkowa.Przemiły lekarz,Polecam...super człowiek...


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania