Dr n. med.

Arkadiusz Mamos

Internista, Gastrolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K

  Wizyta przebiegła sprawnie, lekarz wysłuchał moich pytań i wyczerpująco odpowiedział na moje pytania. Bardzo konkretny i dokładny. Diagnoza i zapisne leczenie przyniosło poprawę.
  Polecam.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  Usługi

  Centrum Medyczne Med-Gastr

  ul. Mokra 4, Bałuty, 91-034 Łódź, łódzkie

  Zwykła wizyta
  Rektosigmoidoskopia
  Polipektomia
  Diagnostyka pod kątem helicobacter pylori, w tym posiew i antybiogram (jedyna w łodzi placówka wykonująca tego typu diagnostykę)
  Diagnostyka pod kątem celiakii
  Badania laboratoryjne
  Kwalifikacja do zabiegów wykonywanych w szpitalu med-gastr
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  3 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K

   Wizyta przebiegła sprawnie, lekarz wysłuchał moich pytań i wyczerpująco odpowiedział na moje pytania. Bardzo konkretny i dokładny. Diagnoza i zapisne leczenie przyniosło poprawę.
   Polecam.

  • K

   Trafiłam do doktora z powtarzającym się problemem, ból brzucha, wzdęcia.
   Pan doktor skierował mnie na badanie, na każde moje pytanie szczegółowo udzielił odpowiedzi.
   Jestem w pełni zadowolona z wizyty u doktora Mamosa polecam serdecznie, po wizycie mogę stwierdzić, ze lekarz zanim przepisał mi jakiekolwiek lekarstwa najpierw znalazł przyczynę mojej choroby.

  • P

   Krótko mówiąc, dr zlekceważył moją podpowiedź, która później okazała się prawidłowa. A dokładniej: O doktorze Mamosie słyszałem pochlebne opinie. Byłem u niego tylko na 1 wizycie. Objawy: notoryczne wzdęcia, skłonności do zaparć. Dr uznał, że to prawdopodobnie zespół jelita drażliwego, dał mi typową gadkę o tym jak się odżywiać i robić kupkę i przepisał leki na zaparcie. Nie był to mój pierwszy gastrolog, podobną diagnozę usłyszałem już od poprzedniego. Zapytałem wprost, czy może to być przerost flory bakteryjnej jelita cienkiego. Odpowiedział, że raczej nie. Niedługo potem zrobiłem sobie wodorowy test oddechowy, który jednak dał wynik pozytywny. Dr się zatem pomylił. Daję ocenę neutralną, bo to była tylko jedna wizyta i nie dałem mu szansy poprawić swojego błędu.