lek.

Arkadiusz Cybulski

Psychiatra

39 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 68 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Witam. Jestem lekarzem ze specjalizacją z psychiatrii. Posiadam pięcioletnie doświadczenie w pracy na szpitalnych oddziałach psychiatrycznych w Bydgoszczy, w Toruniu, w Gnieźnie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny

  plac Józefa Weyssenhoffa 7/3b
  85-072 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Przelew na konto

  Usługi

  Wizyta pierwszorazowa - konsultacje psychiatryczne 150 zł
  Wizyta kolejna - konsultacje psychiatryczne 120 zł

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
39 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: konsultacja

  Wizyta punktualna , lekarz skrupulatny. Ma swoją opinie ale nie narzuca jej na sile. Uczciwie powiedział ze jeśli z jakiegoś powodu lekarz nie pasuje pacjentowi ten powinien go zmienić. Źle wpisał recepte co kosztowało mnie trochę straconego czasu ale poza tym pozostawil pozytywne wrażenie . Marcin Borkiewicz

  Arkadiusz Cybulski2018-04-09

  Dziękuję, Panie Marcinie, za podzielenie się z innymi ludźmi swoją opinią na temat wizyty w moim gabinecie. Pozdrawiam serdecznie. Arkadiusz Cybulski

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: wizyta pierwszorazowa - konsultacje psychiatryczne

  Witam☺..Jestem po dwóch wizytach u pana Arkadiusza ..Pan doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta . W czasie wizyty mimo odczuwanego stresu przed rozmową o swoim problemie panuje bardzo miła atmosfera , która daje pajentowi poczucie bezpieczeństwa . Pan Arkadiusz jest osobą o bardzo dużej kulturze osobistej , ze zrozumieniem podchodzi do potrzeb pacjenta i stara sie pomóc . Widać że jest lekarzem z powołania ☺....Czasami są w życiu takie chwile w których potrzebujemy pomocy i wsparcia specjalisty , jak również człowieka.... Polecam ...

  Arkadiusz Cybulski2018-03-16

  Dziękuję Pani za podzielenie się z innymi ludźmi swoją opinią na temat wizyty w moim gabinecie. Pozdrawiam Panią serdecznie.

 • A
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny

  Bardzo rzeczowe i profesjonalne podejście .Od pierwszego momentu Pan doktor wzbudził moje zaufanie .Jestem zadowolony z efektów mojej pierwszej wizyty.

  Arkadiusz Cybulski2018-02-20

  Dziękuję Panu za podzielenie się z innymi ludźmi swoją opinią na temat wizyty w moim gabinecie. Pozdrawiam Pana serdecznie

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny

  Specjalista godny polecenia! Wizyty odbywają się w bezstresowej atmosferze z poszanowaniem godności drugiego człowieka z czym poprzedni lekarze mieli problem. Pan doktor z uwagą wysłuchuje pacjenta stara się poznać istotę problemu z jakim przyszedł pacjent stwarza relacje w której pacjent może poczuć się bezpiecznie co w takiej profesji jest bardzo ważne. Wychodząc z gabinetu ma się przeświadczenie, że jest się o krok bliżej rozwiązania problemu.

  Arkadiusz Cybulski2018-01-26

  Dziękuję za podzielenie się z innymi ludźmi swoją opinią na temat wizyty w moim gabinecie. Pozdrawiam serdecznie.

 • B

  Na początku bałem się poruszyć pewne kwestie ale spokój i opakowanie Pana doktora sprawiają, że ten spokój przechodzi na pacjenta ???? wizyta trwała chyba ponad pół godziny, w ciągu których poznałem możliwe przyczyny moich problemów. Dowiedziałem się o minimalnym czasie trwania leczenia. Wizyta przebiegła na rozmowie, wymianie zdań a nie jak w wyniku moich wcześniejszych doświadczeń z psychiatrami najczęściej na monologu - ja mówię, lekarz wystawia receptę, wizyta 5 minut za które płaciłem pieniądze. Tu mogę powiedzieć że cena wizyty proporcjonalna do czasu jaki powinno poświęcić się pacjentowi. Pan doktor pytał czy chcę poruszyć jeszcze jakąś kwestię bez ponaglania, że dobiega czas końca wizyty. Mogłem czuć się komfortowo bez obaw, że Pan doktor przerwie mi w pół zdania i pożegna - niestety takie miałem doświadczenia. Mam nadzieję, że Pan doktor przyczyni się swoją pozytywną postawą do zmiany tych doświadczeń. Już sama rozmowa zadziałała terapeutycznie, uświadomiłem sobie pewne sprawy, pewne kwestie ujrzałem w innym świetle, poczułem nadzieję i ulgę mimo, iż nie przyjąłem jeszcze leku mi przypisanego. Polecam Pana doktora! :-)

  Arkadiusz Cybulski2018-01-12

  Dziękuję, panie Błażeju, za podzielenie się z innymi ludźmi swoją opinią na temat wizyty w moim gabinecie. Pozdrawiam Pana serdecznie.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: wizyta pierwszorazowa - konsultacje psychiatryczne

  Pan Arkadiusz bardzo spokojny i wyrozumiały lekarz, wysłuchał moich problemów.. Po jego wizycie wyszedłem odmieniony i spokojny.. Napewno jeszcze raz lub kilka razy skorzystam z jego pomocy. Pozd wszystkich pacjentów.. Wojciech Szwarc.

  Arkadiusz Cybulski2017-12-28

  Panie Wojciechu, dziękuję za podzielenie się z innymi ludźmi swoją opinią na temat wizyty w moim gabinecie. Pozdrawiam Pana serdecznie.

 • P

  Doktor to fachowiec, zna się na ludzkiej psychice, wie jak doradzić pacjentowi. Pierwszy raz w życiu byłem u psychiatry i jestem bardzo zadowolony z tej wizyty.

  Arkadiusz Cybulski2017-10-10

  Dziękuję, Panie Piotrze, za podzielenie się z innymi ludźmi swoją opinią na temat wizyty w moim gabinecie. Pozdrawiam Pana serdecznie.

 • Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: nerwica lękowa

  Już po pierwszej wizycie, która była bardzo miła i sympatyczna a najważniejsze bardzo fachowa,dowiedziałem się gdzie tkwi przyczyna mojej nerwicy lękowej. Jestem po drugiej wizycie i już odczuwam bardzo znaczną poprawę stanu zdrowia.
  Lekarz godny polecenia

  Arkadiusz Cybulski2017-09-08

  Dziękuję, pani Anno, za podzielenie się z innymi ludźmi swoją opinią na temat wizyty w moim gabinecie. Pozdrawiam panią serdecznie.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: konsultacje psychiatryczne - wizyta pierwszorazowa

  Wizyta u Pana doktora przebiegła w bardzo miłej, życzliwej atmosferze. Pan Arkadiusz wzbudza zaufanie co pomaga w rozmowie o swoich problemach, wspólnie z pacjentem szuka rozwiązań trudnych sytuacji. Leki przepisane poprawiają nastrój jak również codziennie funkcjonowanie. Pan doktor jest bardzo cierpliwym, wyrozumiałym lekarzem, który jest autentycznie zainteresowany pacjentem ( dokładny wywiad M.in) . Profesjonalny lekarz. Polecam :-)

  Arkadiusz Cybulski2017-07-10

  Dziękuję, Pani Sylwio, za podzielenie się z innymi ludźmi, swoją opinią na temat wizyty w moim gabinecie. Pozdrawiam Panią serdecznie:)

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: konsultacje psychiatryczne - wizyta pierwszorazowa

  Profesjonalista w każdym calu. Szybko zyskuje zaufanie, dobrał odpowiednie leki, polecił dobrego terapeutę. Z jego pomocą na pewno udało mi się zmienić swoje życie na lepsze.
  Dziękuję!

  Arkadiusz Cybulski2017-07-04

  Dziękuję, Panie Wojciechu, za podzielenie się z innymi ludźmi, swoją opinią na temat wizyty w moim gabinecie. Pozdrawiam Pana serdecznie.

Pytania pacjentów (143)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam.

  Jestem lekarzem ze specjalizacją z psychiatrii. Posiadam pięcioletnie doświadczenie w pracy na szpitalnych oddziałach psychiatrycznych w Bydgoszczy, w Toruniu, w Gnieźnie i w Świeciu.

  Aktualnie piąty rok pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego i w Poradni Leczenia Uzależnień. Współpracuję z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Jestem lekarzem konsultantem psychiatrii w szpitalach w Mogilnie i w Strzelnie.

  Przez dwa lata pracowałem w Poradni Leczenia Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia "Promyk" w Świeciu i w Chełmnie. Przez dwa lata pracowałem jako psychiatra środowiskowy w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Pruszczu.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu

Znajomość języków

 • angielski

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl