lek. dent.

Arkadiusz Chrzan

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

4 opinie +dodaj

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, dyplom lekarza uzyskał w 2010 roku. W trakcie kariery zawodowej stale doskonali i poszerza wiedzę przez liczne szkolenia oraz konferencje.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

3

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Bardzo profesjonalne podejście doktora Chrzana. Byłam w wielu gabinetach i dopiero doktor Chrzan potrafił zdiagnozować przyczynę bólu. Podczas jednej wizyty udało się wykonać całe leczenie. Zdecydowanie polecam.

 • Pan doktor leczyl mi kanalowo dwa zeby (pod mikroskopem). Jestem zadowolona z leczenia. Doktor wszystko dokladnie wyjasnia przed I po leczeniu.

 • M

  Niestety przejechalem się na średniej kompetencji Pana doktora. Nie polecam przy poważniejszych zabiegach - np. leczeniu kanałowym. Doktor przeoczył jeden z czterec kanałów w trakcie leczenia pod mikroskopem na jednej wizycie. kosztował to sporo, ponado 1000 zł. Później nie rewidował swojego twierdzenia, że leczenie przebiegło w porządku a przyczyny bólu są inne. Przez ponad 1,5 miesiąca chodziłem z niedoleczonym zębem - żywą miazgą w czwartym kanale. Dopiero zdjęcie rtg wykonane w innym zakładzie wykazało, że takowy kanał jest. Na zdjęciach wykonywanych w swoim gabinecie doktor Chrzan go nie dostrzegł - dwukrotnie. Cenię sobię placówkę i fakt, że wymienił mi dość przyzwoicie dwa wypełnienia w innych zębach. Ale zdecydowanie uczulam przez podjeciem poważniejzego leczenia. Wg mnie jest rutyniarzem choć ani wiek i jak widać doświadczenie go to tego nie predystynują.

 • M

  Zdecydowanie nie polecam! zdiagnozował u mnie konieczność leczenia kanałowego zęba. Chciał za to leczenie 1000 zł tymczasem dwóch innych niezależnych stomatologów orzekło że absolutnie nie ma potrzeby leczenia kanałowego w tym zębie. Nie wiem czy to była pomyłka zwykła czy chęć naciągania mnie na duże jak by nie było pieniądze!? tego się nigdy nie dowiem ale fakt jest taki ze niepotrzebnie miałabym wyleczony kanałowo ząb a zamiast tego ma żywy ząb notabene wyleczony za małe pieniążki w porównaniu z cennikiem dr Chrzana!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, dyplom lekarza uzyskał w 2010 roku. W trakcie kariery zawodowej stale doskonali i poszerza wiedzę przez liczne szkolenia oraz konferencje. Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Od ponad 5 lat pracuje w powiększeniu przy użyciu mikroskopu zabiegowego.

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia