Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Ginekologiczny - Pracownia USG 3D/4D - Ginekologia Estetyczna

  Dobkiewicza 22
  27-600 Sandomierz, świętokrzyskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Usg ciąży 3d/4d
  Zwykła wizyta
  Laserowe leczenie blizn , rozstępów poporodowych
  Laserowe zabiegi rewitalizacji i liftingu pochwy
  Systemy wewnątrzmaciczne mirena
  Leczenie nadżerki
  Wkładki wewnątrzmaciczne
  Laserowe leczenie brodawek, kłykcin sromu i krocza
  Laserowe leczenie zespołu lużnej pochwy
  Laser monalisa touch
  Implanty antykoncepcyjne implanon nxt
  Laserowa rewitalizacja pochwy po porodzie
  Laserowe leczenie nietrzymania moczu
  Czystość pochwy, wymazy bakteriologiczne
  Badania hpv , chlamydia
  Pessary
  Labioplastyka-laserowa plastyka warg sromowych mniejszych
  Ginekologia estetyczna

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Profesjonalny, dokładny i rzeczowy lekarz. Gabinet w wysokim standardzie. Poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba. Szczerze polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalista, miły człowiek, odpowie na każde pytanie. Pan Rożek prowadził całą moją ciążę, w razie potrzeby konsultacji zawsze dostępny pod telefonem. Jestem bardzo zadowolona, najlepszy specjalista jakiego znam. Pozdrawiam

 • K

  Byłam również pierwszy raz u doktora wcześniej miałam złe doświadczenia z lekarzami tej specjalizacji, ale tutaj miłe zaskoczenie że są tacy lekarze właśnie jak pan Rożek.Pełen profesjonalizm, wiedza i przedewszystkim mówi co i jak a nie ja sama musiałam drążyć bo mi nikt nic nie raczył powiedzieć jakby łaske robili.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor podczas wizyty był bardzo przyjemny i miły ,doradzi i wytłumaczy jak są jakieś pytania.Polecam wszystkim paniom

 • B

  Pan doktor jak zawsze podczas wizyty był bardzo miły, rzeczowy. Ma świetne podejście do pacjenta i do każdego podchodzi indywidualnie starając się by pacjentka dobrze się czuła podczas wizyty. Kilka lat temu byłam pierwszy raz u dr Rożka na NFZ i byłam bardzo mile zaskoczona gdy pan doktor sam zaproponował mi badania,które mi się należą podczas wizyty.Rzadko się to zdarza bo zazwyczaj trzeba się prosić by ktoś nam je zrobił.Polecam tego lekarza !!!!!! :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Gabinet bardzo nowocześnie urządzony. Lekarz miły i odpowiada na wszystkie zadane pytania. Generalnie na plus

 • D

  Z czystym sumieniem i z przyjemnością polecam doktora Rożka! Prowadził obydwie moje ciąże i mam do Niego pełne zaufanie! mimo cukrzycy ciążowej w obydwu ciażach dzieciaczki urodzilam zdrowe i w terminie. Regularne wizyty, badania usg i profesjonalizm Pana Doktora dawały mi poczucie spokoju i zaopiekowania, co dla każdej ciężarnej jest bardzo ważne! Jeszcze raz serdecznie polecam!!

 • V
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam tego lekarza z wielu powodów, m.in. jest profesjonalny, ma profesjonalny gabinet, ale przede wszystkim dba o sferę psychiczną pacjentek. Kilka lat temu kiedy trafiłam do szpitala z zagrożoną ciążą, a był to początek ciąży- podczas gdy wszyscy lekarze podchodzili do tematu, że to pierwsze tygodnie, "to jeszcze wszystko może być", to dr Rożek był to jedyny lekarz, który podszedł do mnie i do mojego wówczas jeszcze nienarodzonego synka, jak do ludzi...Mimo, że był tylko jednym z wielu lekarzy na dyżurze, który nie był moim lekarzem prowadzącym....Polecam wszystkim!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  u Pana doktora byłam pierwszy raz. chciałam rozwiac pewne wątpliwości które pojawiły się na wizycie u innego lekarza i dr. Rożek nie potwierdził poprzedniej diagnozy, więc ufam że ma rację. bardzo miły, rzeczowy człowiek, gabinet nowocześnie urządzony. pozytyw.

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego Kraków

Choroby

więcej

Zdjęcia