Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka

Moje doświadczenie

O mnie

Umawianie wizyt: sekretariat Pracowni Psychologicznej Pomocnia. Pon - Pt. w godz. 12:00 - 17:00. Telefon na: www.pomocnia-poznan.pl lub e-mail: sekret...

Zobacz pełen opis


Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
55 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Pomocnia

Wydawanie opinii na temat psychologa jest trudne, bo to trochę tak jakby oceniać przyjaciela- kwestia wyboru psychologa, moim zdaniem, jest bardzo indywidualna i subiektywna. Niemniej jednak mogę powiedzieć, że Pani Anna Wojciechowska jest bardzo sympatyczna, co w mojej ocenie ułatwia otwieranie się przed drugą osobą. Dodatkowo ma bardzo profesjonalne podejście do wykonywanej pracy- cechują ją punktualność oraz bardzo przejrzyste i zrozumiałe zasady współpracy. Niektóre metody wydawały mi się zaskakujące, ale z perspektywy czasu łapię się na tym, że z powodzeniem je stosuje i na ten moment jestem bardzo wdzięczna Pani Ani za wszystko, czego doświadczyłam w trakcie terapii.


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Pomocnia rozstanie z osoba bliską

Polecam wizyty u Pani Ani. Sceptycznie byłem nastawiony na wizytę, lecz po pierwszym spotkaniu przekonałem się, że warto się przełamać. Spotkania zdecydowanie mnie uskrzydliły i negatywne spojrzenie na tematy zostały zamienione na pozytywy wraz z wnioskami na przyszłość.
Polecam :)

Anna Wojciechowska

Panie Łukaszu, bardzo się cieszę, że podjął Pan to wyzwanie i tak wiele zmienił w swoim życiu :). Dziękuję i pozdrawiam.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Pomocnia

Bardzo gorąco polecam wizytę u Pani Ani Wojciechowskiej wszystkim którzy szukają profesjonalnego i kompetentnego specjalisty. Ciepła atmosfera i cenne porady... i uśmiech od ucha do ucha :-) Pani Ania to cudowny psycholog, szczera, uśmiechnięta pełna optymizmu. Spotkania z nią to sama przyjemność. Pełen profesjonalizm. Fachowe podejście. Po kilku miesiącach stanęłam na nogi. Z poziomu "nie chce mi się " do poziomu "mogę wszystko". :-) Nie jestem w stanie wyrazić słowami wdzięczności za natchnienie siłą do dalszego "wolniejszego" życia, czyt. "alleluja i do przodu":-). Z całego serca Pani Aniu dziękuję.

Anna Wojciechowska

Pani Iwono, pięknie dziękuję za te ciepłe słowa. Sprawiły one, że teraz ja mam uśmiech od ucha do ucha :).


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Pomocnia problemy z samopoczuciem po rozstaniu

Trafiłem do p. Anny z polecenia, w czerwcu tego roku i po pierwszej wizycie wiedziałem że trafiłem w dobre miejsce. Już na wstępie, sam gabinet, tudzież pracownia psychologiczna jest wspaniale wystrojona i przystosowana adekwatnie do osób, które tam przychodzą po pomoc, co też wywarło na mnie pozytywne wrażenie. Co do samej współpracy z p. Anną muszę przyznać że po kilku spotkaniach, wielu godzinach rozmów i litrach wypitych filiżanek kawy... pomogło. Pani psycholog bardzo mi pomogła po rozstaniu z narzeczoną, kiedy to byłem w kompletnej rozsypce. Na początku wyglądało to w taki sposób że musieliśmy się trochę poznać, potrzebny był wywiad, opisanie problemu i szukanie sposobu rozwiązania problemu - rzeczowo i konkretnie. Z czasem samemu miałem dojść do siebie, rozmowy były prowadzone w coraz luźniejszej atmosferze, do momentu aż samemu uznałem że już takowej pomocy nie potrzebuję. Dość istotną częścią pracy p. Anny jest skrupulatne notowanie wszystkiego co istotne i wspomaganie w rozmowie, co pozwala zachować ciągłość terapii. Co mogę powiedzieć więcej - nie wiem, zobaczymy co będzie się działo. Ogólnie bardzo pozytywnie, szczerze polecam i na pewno wrócę jeśli (odpukać) zajdzie taka potrzeba.

Anna Wojciechowska

Panie Macieju, serdecznie dziękuję za tę pozytywną opinię :). Mam nadzieję, że potrzeby powrotu nie będzie ale gdyby się tak zadziało, to zawsze będzie Pan mile widziany.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

do Pani Ani trafiłam trochę z przypadku, ale jak wiadomo, nic nie dzieje się bez powodu.
Cóż to były za spotkania!
z każdym czułam się mocniejsza, lepsza, piękniejsza, bardziej pewna siebie, na każdym odkrywałam kolejną moją zaletę i to, jaka jestem fajna. Wiem że "fajna" to niekoniecznie najlepsze słowo jakiego mogłabym tu użyć, ale je lubię, i lubię mówić, że jestem fajna:)
Pani Ania swoim profesjonalizmem, ogromną wiedzą, wspaniałym podejściem do podejściem do "delikwentki", wielkim poczuciem humoru, przyjaznym nastawieniem, zadaniami domowymi :) i dobrym słowem sprawiła, że uwierzyłam w siebie i polubiłam siebie! dziękuję!
Polecam gorąco wszystkim! nie tylko tym, którzy bardzo potrzebują pomocy, ale również tym, którzy pewne sprawy chcą sobie uporządkować!, poukładać!

Anna Wojciechowska

Pani Małgosiu, jak fajnie czyta mi się te słowa :). Życzę Pani wspaniałego, teraz już samodzielnego rozwoju :).


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Pomocnia

Długo zastanawiałam się co mogę tu napisać, żeby moje słowa chociaż w minimalnym stopniu mogły odwzorować to jaką osoba jest Pani Ania i żeby długość opinii nie była na miarę rozprawki:) Terapię u Pani Ani rozpoczęłam w listopadzie 2016 roku i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że to były najbardziej wartościowe spotkania w jakich mogłam uczestniczyć. Decyzja o rozpoczęciu terapii nie była łatwa, szczególnie dla mnie i trwała 3 lata. Nigdy nie potrafiłam rozmawiać o swoich problemach tym bardziej z obcymi ludźmi, wstydziłam się. Kiedyś pójście do psychologa uważałam za ostatecznośc i wyraz kompletnej bezradności. A teraz? Nie wyobrażam sobie żebym nie podjęła takiej decyzji.
W listopadzie rozpoczęła się moja przygoda- fascynująca przygoda, niezwykle barwna i pełna emocji u boki wyjątkowej mentorki - mentorki o ogromnej mądrości życiowej z niesamowitym poczuciem humoru. Pierwszy raz spotkałam się z tak zjawiskowym podejściem do pacjenta, ogromnym profesjonalizmem i niezwykłym ciepłem. Na każdej wizycie czułam się kimś ważnym, czułam się wyjątkowo. To wszystko dzięki Pani Ani, która potrafiła stworzyć magiczną atmosferę, jako jedyna potrafiła przenieść mnie w inny świat- inny wymiar, w którym uczyłam się siebie, uczyłam się poznawać i rozumieć swoje emocje, myśli, zachowania. Przenosiła mnie do zupełnie odległej mi bajki, w której stopniowo odkrywałam swoje "ukryte piękno". Nie było to łatwe, szczególnie dla osoby z zerowym poczuciem własnej wartości. Gdybym miała określić terapię u Pani Ani jednym słowem, powiedziałabym krótko- MAGIA! Kobieta na medal, zdecydowanie! Nie mogłam doczekać się każdego kolejnego spotkania, które wzbogacało moją  wiedzę i świadomość własnych emocji. Każde spotkanie umożliwało mi praktyczne zrozumienie problemów i poznanie swojej osoby. Nigdy nie zagłębiałam się wewnątrz siebie tak bardzo, jak nauczyła mnie tego Pani Ania. I nigdy nie rozumiałam jak ważna jest współpraca z własnym umysłem i akceptacja samej siebie w dążeniu do uzyskania lepszej jakości życia. Przestałam egzystować a zaczęłam żyć i przede wszystkim cieszyć się życiem. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że to była najlepsza decyzja w moim życiu. Dopiero teraz czuje, że żyje. W sumie mialam do czyniena oprócz Pani Ani z 3 psychologami. Nie mam im nic do zarzucenia bo każdy ma swoje podejście i metody. Z każdej sesji coś wyniosłam, ale z ręką na sercu mogę powiedzieć że pozostali 3 psychologowie nie dorastają Pani Ani do pięt! Sposób w jaki prowadzi Ona terapię jest niesamowity. Z pasja? To mało powiedziane! Pani Ania urodziła się do tego by być psychologiem. Jej łatwość w nawiązywaniu kontaktu z pacjentem i umiejętność zjednoczenia sobie ludzi jest niesamowita. Nigdy nie spotkałam się z taka osoba, która w tak błyskawicznym tempie przekona mnie do siebie. Nie jest mi łatwo komuś zaufać. Jednak tu było inaczej, już na pierwszym spotkaniu wiedziałam, że trafiłam na najlepszą psycholog pod słońcem:) Pani Ania ma w sobie coś takiego co powoduje, chcesz czy nie, że zaufasz Jej bezgranicznie. Zazwyczaj na wizytach u psychologa czułam się skrepowana, nie miałam odwagi by mówić co myślę. Tu tego nie było. Pełna swoboda, wyjątkowa atmosfera. Pierwszy raz czułam, że ktoś mnie naprawdę rozumie, że nie ocenia, niczego nie wymaga.
Co cechuje Pania Anie? Wyjątkowość przez duże W! Duże poczucie humoru (bez uśmiechu nie wyjdziesz :)), ciepło i delikatność w zadawaniu pytań. Jeśli masz wątpliwości jakiego psychologa wybrać i czy w ogóle się do niego udać, polecam Pania Anie w 101% i gwarantuje że zmieni się jakość Twojego życia:) tylko ostrzegam, jest jeden minus dotyczący wizyt - czas z Pania Ania stanowczo za szybko ucieka!:) chciałoby się powiedzieć "chwilo trwaj":)
Osobiście każda wizytę z osobna będę wspominać z wielkim uśmiechem na twarzy i na pewno z tęsknotą :)
Cudowny czas, który polecam każdemu!
Pani Aniu,
"Prawdziwe bogactwo to nie to, ile Twoja praca pozwoli Ci zarobić, ale to kim Cię uczyni"
Jest Pani nasza milionerka, ba! Miliarderka!:)
Niech się Pani nigdy nie zmienia i pielęgnuje swoje piękno:)
DZIĘKUJĘ za wszystko!

Anna Wojciechowska

Dziękuję Doroto za te przepiękne słowa i za wyjątkowe pożegnanie, które zorganizowałaś na ostatnim spotkaniu :). Z przyjemnością uczestniczyłam w Twojej szybkiej i wszechstronnej przemianie. Jej efektami na pewno długo będziesz się cieszyć. Wszystkiego dobrego dla Ciebie :).


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Pomocnia

Terapię u Pani Ani zakończyłam już kilka miesięcy temu. Na pierwsze spotkanie przyszłam jak taki mały żuczek, przytłoczony całym światem, z problemami wszystkich na swoich barkach, z zerowym, a nawet ujemnym poczuciem wartości. Już po kilku sesjach czułam jak wzbiera we mnie siła. Pani Ania dała mi drugie życie, wydobyła skrzętnie nawet te najgłębiej schowane gnioty, których istnienia sama nie byłam świadoma. Dzięki Pani Ani spojrzałam na siebie z zupełnie innej perspektywy. Dostrzegłam w sobie nie tylko dobrą mamę, żonę, ale także piękną kobietę.
Pani Aniu - chcę się pochwalić, że słowo "beznadziejna" nigdy już nie wróci na listę najczęściej wypowiadanych przeze mnie słów - tego jestem pewna. Gdyby ogłoszono Mistrzostwa Świata w prowadzeniu sesji, Pani z pewnością otrzymałaby najwyższe trofeum. Dziękuję za wszystko!

Anna Wojciechowska

Pani Agnieszko jestem pod dużym wrażeniem Pani słów. Bardzo dziękuję za to wyjątkowe docenienie :). Niech nadzieja będzie teraz Pani dobrą przyjaciółką :). Pozdrawiam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Pomocnia problemy w związku

Do Pani Ani trafiłam przede wszystkim z problemami w życiu małżeńskim - potrzebowałam wsparcia w bieżących sprawach i w podjęciu kilku ważnych decyzji. Od początku czułam, że trafiłam w dobre ręce. Spotkania nie zawsze były łatwe, często zmuszały do konfrontacji ze swoimi słabościami, ale tym bardziej je ceniłam. Pani Ania nie traktuje pacjenta ulgowo, wymaga i dzięki temu osiąga efekty. Spotkania zaowocowały zmianą nie tylko wewnętrzną, ale także w moim najbliższym otoczeniu. Jest świetnym specjalistą, polecam gorąco na te małe i dużo większe problemy.

Anna Wojciechowska

Pani Kamilo, serdecznie dziękuję za te piękne słowa uznania. Cieszę się, że wysiłek, który Pani włożyła w te wymagające spotkania okazał się być owocny :).


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Pomocnia

Pani Ania jest świetnym terapeutą, widać, że klient nie jest jednym z wielu pacjentów którym wymaganiom z konieczności musi sprostać, ale można potraktować Ją jako przyjaciółkę która naprawdę zagłębia się w nasz problem i w naprawdę przemiłej atmosferze pracuje się z panią Anią nad problemem, naprawdę polecam :)

Anna Wojciechowska

Aniu, bardzo dziękuję za Twoje serdeczne słowa. Życzę Ci powodzenia na nowej drodze :).


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Pomocnia

Jestem bardzo zadowolona z terapii. Gdy rozpoczynałam terapię miałam lęki i depresję. Nie potrafiłam cieszyć się z życia. Każdy mój dzień wyglądał tak samo, byłam załamana. Nigdy nie sądziłam, że spotkania z psychologiem mi pomogą. Jestem, więc pod wrażeniem, że z pomocą pani Ani tak wiele się zmieniło w moim życiu. Oczywiście na lepsze.

Pani Ania jest osobą miłą i sympatyczną. Po krótkim czasie nasze sesje stały się dla mnie czymś zupełnie naturalnym. Mogłam porozmawiać o moich problemach i obawach, a pani Ania pomagała mi je rozwiązać. Ostatnie wizyty uświadomiły mi jak duży postęp zrobiłam. Jestem bardzo wdzięczna i serdecznie polecam panią Annę Wojciechowską.

Anna Wojciechowska

Bardzo się cieszę, że spotkania są pomocne. Pięknie dziękuję za Pani opinię :).


Usługi i ceny

Psychoterapia indywidualna

120 zł


Śniadeckich 5/2, Poznań

120 zł

Pracownia Psychologiczna Pomocnia


Psychoterapia par

140 zł


Śniadeckich 5/2, Poznań

140 zł

Pracownia Psychologiczna Pomocnia


Psychoterapia rodzinna

140 zł


Śniadeckich 5/2, Poznań

140 zł

Pracownia Psychologiczna Pomocnia


Psychoterapia online

120 zł


Śniadeckich 5/2, Poznań

120 zł

Pracownia Psychologiczna Pomocnia

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
55 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Pomocnia

Wydawanie opinii na temat psychologa jest trudne, bo to trochę tak jakby oceniać przyjaciela- kwestia wyboru psychologa, moim zdaniem, jest bardzo indywidualna i subiektywna. Niemniej jednak mogę powiedzieć, że Pani Anna Wojciechowska jest bardzo sympatyczna, co w mojej ocenie ułatwia otwieranie się przed drugą osobą. Dodatkowo ma bardzo profesjonalne podejście do wykonywanej pracy- cechują ją punktualność oraz bardzo przejrzyste i zrozumiałe zasady współpracy. Niektóre metody wydawały mi się zaskakujące, ale z perspektywy czasu łapię się na tym, że z powodzeniem je stosuje i na ten moment jestem bardzo wdzięczna Pani Ani za wszystko, czego doświadczyłam w trakcie terapii.


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Pomocnia rozstanie z osoba bliską

Polecam wizyty u Pani Ani. Sceptycznie byłem nastawiony na wizytę, lecz po pierwszym spotkaniu przekonałem się, że warto się przełamać. Spotkania zdecydowanie mnie uskrzydliły i negatywne spojrzenie na tematy zostały zamienione na pozytywy wraz z wnioskami na przyszłość.
Polecam :)

Anna Wojciechowska

Panie Łukaszu, bardzo się cieszę, że podjął Pan to wyzwanie i tak wiele zmienił w swoim życiu :). Dziękuję i pozdrawiam.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Pomocnia

Bardzo gorąco polecam wizytę u Pani Ani Wojciechowskiej wszystkim którzy szukają profesjonalnego i kompetentnego specjalisty. Ciepła atmosfera i cenne porady... i uśmiech od ucha do ucha :-) Pani Ania to cudowny psycholog, szczera, uśmiechnięta pełna optymizmu. Spotkania z nią to sama przyjemność. Pełen profesjonalizm. Fachowe podejście. Po kilku miesiącach stanęłam na nogi. Z poziomu "nie chce mi się " do poziomu "mogę wszystko". :-) Nie jestem w stanie wyrazić słowami wdzięczności za natchnienie siłą do dalszego "wolniejszego" życia, czyt. "alleluja i do przodu":-). Z całego serca Pani Aniu dziękuję.

Anna Wojciechowska

Pani Iwono, pięknie dziękuję za te ciepłe słowa. Sprawiły one, że teraz ja mam uśmiech od ucha do ucha :).


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Pomocnia problemy z samopoczuciem po rozstaniu

Trafiłem do p. Anny z polecenia, w czerwcu tego roku i po pierwszej wizycie wiedziałem że trafiłem w dobre miejsce. Już na wstępie, sam gabinet, tudzież pracownia psychologiczna jest wspaniale wystrojona i przystosowana adekwatnie do osób, które tam przychodzą po pomoc, co też wywarło na mnie pozytywne wrażenie. Co do samej współpracy z p. Anną muszę przyznać że po kilku spotkaniach, wielu godzinach rozmów i litrach wypitych filiżanek kawy... pomogło. Pani psycholog bardzo mi pomogła po rozstaniu z narzeczoną, kiedy to byłem w kompletnej rozsypce. Na początku wyglądało to w taki sposób że musieliśmy się trochę poznać, potrzebny był wywiad, opisanie problemu i szukanie sposobu rozwiązania problemu - rzeczowo i konkretnie. Z czasem samemu miałem dojść do siebie, rozmowy były prowadzone w coraz luźniejszej atmosferze, do momentu aż samemu uznałem że już takowej pomocy nie potrzebuję. Dość istotną częścią pracy p. Anny jest skrupulatne notowanie wszystkiego co istotne i wspomaganie w rozmowie, co pozwala zachować ciągłość terapii. Co mogę powiedzieć więcej - nie wiem, zobaczymy co będzie się działo. Ogólnie bardzo pozytywnie, szczerze polecam i na pewno wrócę jeśli (odpukać) zajdzie taka potrzeba.

Anna Wojciechowska

Panie Macieju, serdecznie dziękuję za tę pozytywną opinię :). Mam nadzieję, że potrzeby powrotu nie będzie ale gdyby się tak zadziało, to zawsze będzie Pan mile widziany.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

do Pani Ani trafiłam trochę z przypadku, ale jak wiadomo, nic nie dzieje się bez powodu.
Cóż to były za spotkania!
z każdym czułam się mocniejsza, lepsza, piękniejsza, bardziej pewna siebie, na każdym odkrywałam kolejną moją zaletę i to, jaka jestem fajna. Wiem że "fajna" to niekoniecznie najlepsze słowo jakiego mogłabym tu użyć, ale je lubię, i lubię mówić, że jestem fajna:)
Pani Ania swoim profesjonalizmem, ogromną wiedzą, wspaniałym podejściem do podejściem do "delikwentki", wielkim poczuciem humoru, przyjaznym nastawieniem, zadaniami domowymi :) i dobrym słowem sprawiła, że uwierzyłam w siebie i polubiłam siebie! dziękuję!
Polecam gorąco wszystkim! nie tylko tym, którzy bardzo potrzebują pomocy, ale również tym, którzy pewne sprawy chcą sobie uporządkować!, poukładać!

Anna Wojciechowska

Pani Małgosiu, jak fajnie czyta mi się te słowa :). Życzę Pani wspaniałego, teraz już samodzielnego rozwoju :).


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Pomocnia

Długo zastanawiałam się co mogę tu napisać, żeby moje słowa chociaż w minimalnym stopniu mogły odwzorować to jaką osoba jest Pani Ania i żeby długość opinii nie była na miarę rozprawki:) Terapię u Pani Ani rozpoczęłam w listopadzie 2016 roku i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że to były najbardziej wartościowe spotkania w jakich mogłam uczestniczyć. Decyzja o rozpoczęciu terapii nie była łatwa, szczególnie dla mnie i trwała 3 lata. Nigdy nie potrafiłam rozmawiać o swoich problemach tym bardziej z obcymi ludźmi, wstydziłam się. Kiedyś pójście do psychologa uważałam za ostatecznośc i wyraz kompletnej bezradności. A teraz? Nie wyobrażam sobie żebym nie podjęła takiej decyzji.
W listopadzie rozpoczęła się moja przygoda- fascynująca przygoda, niezwykle barwna i pełna emocji u boki wyjątkowej mentorki - mentorki o ogromnej mądrości życiowej z niesamowitym poczuciem humoru. Pierwszy raz spotkałam się z tak zjawiskowym podejściem do pacjenta, ogromnym profesjonalizmem i niezwykłym ciepłem. Na każdej wizycie czułam się kimś ważnym, czułam się wyjątkowo. To wszystko dzięki Pani Ani, która potrafiła stworzyć magiczną atmosferę, jako jedyna potrafiła przenieść mnie w inny świat- inny wymiar, w którym uczyłam się siebie, uczyłam się poznawać i rozumieć swoje emocje, myśli, zachowania. Przenosiła mnie do zupełnie odległej mi bajki, w której stopniowo odkrywałam swoje "ukryte piękno". Nie było to łatwe, szczególnie dla osoby z zerowym poczuciem własnej wartości. Gdybym miała określić terapię u Pani Ani jednym słowem, powiedziałabym krótko- MAGIA! Kobieta na medal, zdecydowanie! Nie mogłam doczekać się każdego kolejnego spotkania, które wzbogacało moją  wiedzę i świadomość własnych emocji. Każde spotkanie umożliwało mi praktyczne zrozumienie problemów i poznanie swojej osoby. Nigdy nie zagłębiałam się wewnątrz siebie tak bardzo, jak nauczyła mnie tego Pani Ania. I nigdy nie rozumiałam jak ważna jest współpraca z własnym umysłem i akceptacja samej siebie w dążeniu do uzyskania lepszej jakości życia. Przestałam egzystować a zaczęłam żyć i przede wszystkim cieszyć się życiem. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że to była najlepsza decyzja w moim życiu. Dopiero teraz czuje, że żyje. W sumie mialam do czyniena oprócz Pani Ani z 3 psychologami. Nie mam im nic do zarzucenia bo każdy ma swoje podejście i metody. Z każdej sesji coś wyniosłam, ale z ręką na sercu mogę powiedzieć że pozostali 3 psychologowie nie dorastają Pani Ani do pięt! Sposób w jaki prowadzi Ona terapię jest niesamowity. Z pasja? To mało powiedziane! Pani Ania urodziła się do tego by być psychologiem. Jej łatwość w nawiązywaniu kontaktu z pacjentem i umiejętność zjednoczenia sobie ludzi jest niesamowita. Nigdy nie spotkałam się z taka osoba, która w tak błyskawicznym tempie przekona mnie do siebie. Nie jest mi łatwo komuś zaufać. Jednak tu było inaczej, już na pierwszym spotkaniu wiedziałam, że trafiłam na najlepszą psycholog pod słońcem:) Pani Ania ma w sobie coś takiego co powoduje, chcesz czy nie, że zaufasz Jej bezgranicznie. Zazwyczaj na wizytach u psychologa czułam się skrepowana, nie miałam odwagi by mówić co myślę. Tu tego nie było. Pełna swoboda, wyjątkowa atmosfera. Pierwszy raz czułam, że ktoś mnie naprawdę rozumie, że nie ocenia, niczego nie wymaga.
Co cechuje Pania Anie? Wyjątkowość przez duże W! Duże poczucie humoru (bez uśmiechu nie wyjdziesz :)), ciepło i delikatność w zadawaniu pytań. Jeśli masz wątpliwości jakiego psychologa wybrać i czy w ogóle się do niego udać, polecam Pania Anie w 101% i gwarantuje że zmieni się jakość Twojego życia:) tylko ostrzegam, jest jeden minus dotyczący wizyt - czas z Pania Ania stanowczo za szybko ucieka!:) chciałoby się powiedzieć "chwilo trwaj":)
Osobiście każda wizytę z osobna będę wspominać z wielkim uśmiechem na twarzy i na pewno z tęsknotą :)
Cudowny czas, który polecam każdemu!
Pani Aniu,
"Prawdziwe bogactwo to nie to, ile Twoja praca pozwoli Ci zarobić, ale to kim Cię uczyni"
Jest Pani nasza milionerka, ba! Miliarderka!:)
Niech się Pani nigdy nie zmienia i pielęgnuje swoje piękno:)
DZIĘKUJĘ za wszystko!

Anna Wojciechowska

Dziękuję Doroto za te przepiękne słowa i za wyjątkowe pożegnanie, które zorganizowałaś na ostatnim spotkaniu :). Z przyjemnością uczestniczyłam w Twojej szybkiej i wszechstronnej przemianie. Jej efektami na pewno długo będziesz się cieszyć. Wszystkiego dobrego dla Ciebie :).


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Pomocnia

Terapię u Pani Ani zakończyłam już kilka miesięcy temu. Na pierwsze spotkanie przyszłam jak taki mały żuczek, przytłoczony całym światem, z problemami wszystkich na swoich barkach, z zerowym, a nawet ujemnym poczuciem wartości. Już po kilku sesjach czułam jak wzbiera we mnie siła. Pani Ania dała mi drugie życie, wydobyła skrzętnie nawet te najgłębiej schowane gnioty, których istnienia sama nie byłam świadoma. Dzięki Pani Ani spojrzałam na siebie z zupełnie innej perspektywy. Dostrzegłam w sobie nie tylko dobrą mamę, żonę, ale także piękną kobietę.
Pani Aniu - chcę się pochwalić, że słowo "beznadziejna" nigdy już nie wróci na listę najczęściej wypowiadanych przeze mnie słów - tego jestem pewna. Gdyby ogłoszono Mistrzostwa Świata w prowadzeniu sesji, Pani z pewnością otrzymałaby najwyższe trofeum. Dziękuję za wszystko!

Anna Wojciechowska

Pani Agnieszko jestem pod dużym wrażeniem Pani słów. Bardzo dziękuję za to wyjątkowe docenienie :). Niech nadzieja będzie teraz Pani dobrą przyjaciółką :). Pozdrawiam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Pomocnia problemy w związku

Do Pani Ani trafiłam przede wszystkim z problemami w życiu małżeńskim - potrzebowałam wsparcia w bieżących sprawach i w podjęciu kilku ważnych decyzji. Od początku czułam, że trafiłam w dobre ręce. Spotkania nie zawsze były łatwe, często zmuszały do konfrontacji ze swoimi słabościami, ale tym bardziej je ceniłam. Pani Ania nie traktuje pacjenta ulgowo, wymaga i dzięki temu osiąga efekty. Spotkania zaowocowały zmianą nie tylko wewnętrzną, ale także w moim najbliższym otoczeniu. Jest świetnym specjalistą, polecam gorąco na te małe i dużo większe problemy.

Anna Wojciechowska

Pani Kamilo, serdecznie dziękuję za te piękne słowa uznania. Cieszę się, że wysiłek, który Pani włożyła w te wymagające spotkania okazał się być owocny :).


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Pomocnia

Pani Ania jest świetnym terapeutą, widać, że klient nie jest jednym z wielu pacjentów którym wymaganiom z konieczności musi sprostać, ale można potraktować Ją jako przyjaciółkę która naprawdę zagłębia się w nasz problem i w naprawdę przemiłej atmosferze pracuje się z panią Anią nad problemem, naprawdę polecam :)

Anna Wojciechowska

Aniu, bardzo dziękuję za Twoje serdeczne słowa. Życzę Ci powodzenia na nowej drodze :).


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Pomocnia

Jestem bardzo zadowolona z terapii. Gdy rozpoczynałam terapię miałam lęki i depresję. Nie potrafiłam cieszyć się z życia. Każdy mój dzień wyglądał tak samo, byłam załamana. Nigdy nie sądziłam, że spotkania z psychologiem mi pomogą. Jestem, więc pod wrażeniem, że z pomocą pani Ani tak wiele się zmieniło w moim życiu. Oczywiście na lepsze.

Pani Ania jest osobą miłą i sympatyczną. Po krótkim czasie nasze sesje stały się dla mnie czymś zupełnie naturalnym. Mogłam porozmawiać o moich problemach i obawach, a pani Ania pomagała mi je rozwiązać. Ostatnie wizyty uświadomiły mi jak duży postęp zrobiłam. Jestem bardzo wdzięczna i serdecznie polecam panią Annę Wojciechowską.

Anna Wojciechowska

Bardzo się cieszę, że spotkania są pomocne. Pięknie dziękuję za Pani opinię :).


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Umawianie wizyt: sekretariat Pracowni Psychologicznej Pomocnia. Pon - Pt. w godz. 12:00 - 17:00. Telefon na: www.pomocnia-poznan.pl lub e-mail: sekret...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Psychoterapia