Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

Zakres porad

  • Dietetyk kliniczny

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja online

3 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Na diecie byłam już nie pierwszy raz, jednak dopiero Pani Ania ułożyła mi tak pyszny, zróżnicowany, a przede wszystkim zdrowy jadłospis. Zdrowy jadłospis na diecie może się wydawać oczywisty, ale niestety tak nie jest. Pani Ania stawia na naturalne posiłki, a nie zamienniki, których składy często nie są tak wspaniałe, jak mogłoby się wydawać. Uwielbiam słodycze i nawet tutaj zostałam wysłuchana i w swoje diecie dostałam zdrowe łakocie. Z całego serca mogę polecić tą bardzo mądrą dietetyk. Do tej pory, choć nie jestem już na konkretnej diecie, stosuje te wspaniałe przepisy, bo są po prostu pyszne.

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dietetyk Anna Turczyńska konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Bardzo polecam Panią Anię. Pierwszy raz byłam u dietetyka, który tak zaangażował się w moje cele, jednocześnie szczegółowo podchodząc do kwestii zdrowia. Duży plus daję również za wizytę edukacyjną, dzięki której mogłam zrozumieć na czym polegają moje błędy.

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dietetyk Anna Turczyńska jadłospis 14-dniowy

Pani Ania jest wspaniałą i wyrozumiałą osobą, układa dietę do której łatwo się dostosować, przez cały okres jej stosowania nie czułam się głodna, jadłam jedzenie, które mi smakowało, a przepisy były łatwe do przygotowania.
Pani Ania jest profesjonalna i ma bardzo zdrowe podejście do jedzenia i stosowania diet odchudzających. Dzięki Pani Ani mam wiele przepisów, które są zdrowe, przepyszne, sycące i łatwe do przygotowania i na pewno będę je stosować po tym jak skończę "odchudzanie".
Mogę szczerze polecić Panią Anię każdemu, kto chce schudnąć, zacząć się zdrowiej odżywiać lub zdrowo prowadzić dietę wegańską, wegetariańską lub bezglutenową.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Zakres porad

  • Dietetyk kliniczny

Najczęściej zadawane pytania