Dr n. med.

Anna Sztafińska verifiedCreated with Sketch.

Pediatra

Adresy i kontakt

 • ANNAYAH

  Romanowska 55F, lokal 11, Osiedle Zielony Romanów, 91-174 Łódź, łódzkie

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza


 • Oddział Kliniczny Alergologii i Interny Dziecięcej, Ośrodek Pediatryczny im. J. Korczaka Przyjmuje na NFZ

  Piłsudskiego 71, 90-329 Łódź, łódzkie

  Pod tym adresem przyjmuję
  dzieci w każdym wieku

 • Centrum Medyczne KA-MED Przyjmuje na NFZ

  Marii Skłodowskiej-Curie 3, 95-070 Aleksandrów Łódzki, łódzkie

  Pod tym adresem przyjmuję
  dzieci w każdym wieku

Ostatnia opinia

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne KA-MED

  Lekarz z powołania!!!!!!! Perfekcyjna w tym co robi. Od pierwszej wizyty Pani Doktor wzbudziła moją i mojego dziecka sympatię i zaufanie. Nie zostawiła nas z problemem a wręcz przeciwnie wiele Pani Doktor zawdzięczam. Polecam i gorąco dziękuję za wszystko co Pani zrobiła dla Alicji i Marcela.

 • Szukasz pediatry? Pacjenci polecają:

  Agnieszka Zjawiona
  Agnieszka Zjawiona
  Pediatra, Homeopata
  Szparagowa 10, Łódź
  Bardzo dobry specjalista - jako lekarz. Bardzo dobry kontakt z małym pacjentem oraz z rodzicem. Polecam jeśli komuś… więcej

  Krystyna Wąsowska-Królikowska
  Krystyna Wąsowska-Królikowska
  Pediatra, Alergolog, Gastrolog
  Szparagowa 10, Łódź
  Pani Doktor wywarła na nas bardzo dobre wrażenie . Zadawała dużo pytań , kompleksowo zbadała , wszystko wyjaśniła… więcej

  Elżbieta Hibner
  Elżbieta Hibner
  Neurolog dziecięcy, Pediatra
  Szparagowa 10, Łódź
  Pani Doktor cierpliwie wysłuchał z czym przyszliśmy, przeprowadziła szczegolowy wywiad, dokładnie zbadała dziecko… więcej

  Joanna Elżbieta Jerzyńska
  Joanna Elżbieta Jerzyńska
  Alergolog, Pediatra
  Łanowa 83, Łódź

  Irena Bobeff
  Irena Bobeff
  Endokrynolog, Pediatra
  Dąbrowskiego 19, Zgierz
  Bardzo przesympatyczna pani doktor. Zainteresowana pacjentem, bez pośpiechu wszystko wytłumaczyła, wysłuchala,… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chorób dzieci, które ukończę za kilka miesięcy, odbywam w Oddziale Klinicznym Alergologii i Interny Dziecięcej Ośrodka Pediatrycznego im. J. Korczaka w Łodzi.
   W lutym 2017 roku obroniłam z wyróżnieniem pracę doktorską "Wpływ leczenia przeciwastmatycznego na powysiłkowy skurcz oskrzeli u dzieci chorych na astmę", której promotorem była prof. dr hab. n. med. Iwona Stelmach.
   Ponadto jestem pracownikiem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi zatrudnionym na stanowisku asystenta, prowadzę zajęcia z pediatrii dla studentów różnych kierunków w języku polskim i angielskim.

   Doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu dzieci zdobyłam, pracując w szpitalu oraz w ramach podstawowej opieki zdrowotnej. W mojej praktyce lekarskiej stosuję jedynie sprawdzone i uznane metody leczenia. Moim małym Pacjentom i ich Rodzicom staram się poświęcać tyle czasu, ile jest niezbędne, aby zdobyć zaufanie, przeprowadzić wywiad, badanie, postawić diagnozę i udzielić szczegółowych informacji o stanie zdrowia dziecka.

   Jestem mamą dwóch synów, więc doskonale rozumiem problemy, ale i radości, z jakimi wiąże się rodzicielstwo.

   Od 18 października 2017 r. zapraszam pacjentów pediatrycznych do prywatnego gabinetu – szczegóły dotyczące dni i godzin przyjęć będą zawsze aktualizowane na stronie internetowej www.annayah.pl/med.html

   Publikacje naukowe:
   1. Jerzyńska J, Sztafińska A, Woicka-Kolejwa K, Stelmach I. Omalizumab as a new therapeutic approach for children with severe asthma. Advances in Dermatology and Allergology/Postȩpy Dermatologii i Alergologii. 2014;31(1):45-46.
   2. Stelmach I, Sztafińska A, Woicka-Kolejwa K, Jerzyńska J. Omalizumab in the prevention of anaphylaxis during immunotherapy: a case report. Advances in Dermatology and Allergology/Postȩpy Dermatologii i Alergologii. 2014;31(3):191-193.
   3. Stelmach I, Sztafińska A, Lechańska J, Balcerak J, Jerzyńska J. Exercise-induced urticaria and angioedema - case report. Pneumonol Alergol Pol. 2014;82(5):467-71.
   4. Sztafińska A, Jerzyńska J, Stelmach W, Woicka-Kolejwa K, Stelmach I. Quality of life in asthmatic children and their caregivers after two-year treatment with omalizumab - real-life study. Advances in Dermatology and Allergology. - przyjęty do druku, zostanie prawdopodobnie opublikowany w zeszycie 4/2017.
   5. Stelmach I, Zaczeniuk M, Sztafińska A, Majak P, Jerzyńska J, Kuklińska-Pijanka A, Stelmach W. Serum tryptase level and inflammatory markers in exhaled breath condensate of children with exercise-induced symptoms. Allergy Asthma Proc. 2016 Sep;37(5):84-92.
   6. Olszowiec-Chlebna M, Sztafińska A, Stelmach I. Teenager suffered from idiopathic anaphylaxis and chronic spontaneous urticaria successfully treated with omalizumab – a case report. Pediatr Allergy Immunol Pulmonol. March 2016, 29(1): 53-55.
   7. Stelmach I, Sztafińska A, Jerzyńska J, Podlecka D, Majak P, Stelmach W. New insights into treatment of children with exercise-induced asthma symtpoms. Allergy Asthma Proc. November/December 2016, pp. 466-474(9).

  Specjalizacje

  • Pediatria

  Usługi

  ANNAYAH

  Romanowska 55F, lokal 11, Osiedle Zielony Romanów, 91-174 Łódź, łódzkie

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Anna Sztafińska
  Anna Sztafińska
  Pediatra
  Łódź
  Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta. Brakuje informacji dlaczego badanie zostało wykonane i czy dziecku towarzyszą jakiekolwiek dolegliwości. Według aktualnej wiedzy, pacjenci, którzy nie… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne KA-MED

   Lekarz z powołania!!!!!!! Perfekcyjna w tym co robi. Od pierwszej wizyty Pani Doktor wzbudziła moją i mojego dziecka sympatię i zaufanie. Nie zostawiła nas z problemem a wręcz przeciwnie wiele Pani Doktor zawdzięczam. Polecam i gorąco dziękuję za wszystko co Pani zrobiła dla Alicji i Marcela.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne KA-MEDUsługa: goraczka u dziecka

   Ze wzgledu na wysoka goraczke naszego syna ktora utrzymywala sie dosc dlugo bylismy u kilku pediatrow lecz kazdy traktowal sztampowo dziecko. Dopiero pani dr zabrala sie powaznie i z wielka uwaga za ustalenie przyczyny u naszego syna. Bardzo wnikliwie go przebadala, zaden z dotychczasowych lekarzy nigdy nie zadal tylu waznych pytan i nie przebadal tak dokladnie jak pani dr. Pani Anna jest niezwykle sympatyczna, ciepla osoba z niesamowitym podejsciem do dziecka. Zlecila szereg niezbednych badan (kazde wytlumaczyla) ktore w naszym odczuciu byly konieczne lecz inni lekarze uwazali ze nie ma po co. Dodatkowo co zwrocilo nasza uwage bardzo dbala o higiene pracy przed i po przeprowadzonym badaniu myla rece co niestety malo ktory lekarz obecnie robi. Pani dr ku naszej uciesze jest z tego pokolenia lekarzy co antybiotyk przypisuje w ostatecznosci i gdy juz nie ma naprawde innej mozliwosci wyleczenia. Mam nadz ze Pani Anna zawsze pozostanie takim lekarzem z takim podejsciem. Oby wiecej takich osob.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne KA-MED

   Pani doktor jest wyjątkową osobą, zawsze uśmiechnięta, miłą, z super podjęciem do dzieci. Poświęca pacjentom należytą ilość czasu, w razie konieczności zleca niezbędne badania. Podczas zapalenia płuc syn był hospitalizowany na Oddziale Alergologii i Pediatrii w szpitalu im. Korczaka, Pani doktor zajęła się nim z wielką troską, syn miał wykonany szereg badań. Polecam Panią doktor każdemu małemu pacjentowi oraz jego rodzicom.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne KA-MED

   Świetny lekarz! Dokładna, wnikliwa, nie skąpiąca czasu, empatyczna i niezwykle życzliwa Pani doktor. Moje dzieci ją uwielbiają. Po prawie dwóch latach ciągłych chorób, Pani doktor w końcu trafnie zdiagnozowała moją córkę. Równie szybko skierowała mojego kilkutygodniowego syna na neonatologie podejrzewając, słusznie z reszta, zapalenie płuc. Mam do niej pełne zaufanie i nie wyobrażam sobie, chorowania dzieci, bez konsultacji z Panią Anną Sztafińska. Gorąco polecam wszystkim rodzicom, którzy szukają kompetentnego i rzetelnego lekarza, który jest także życzliwy i zawsze poświęcający tyle czasu ile wymaga sytuacja.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne KA-MEDUsługa: konsultacje pediatryczne

   Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor. Odwiedzam gabinet lekarski Pani Dr z dwójką dzieci od dłuższego czasu za każdym razem podejście do dzieci wspaniałe (też jest to ważne) ale Pani doktor zawsze dokładnie bada ,odpowiedni wywiad przeprowadzi, jeżeli w chorobie dziecka jest coś nie jasne to stara się jak może by dojść do tego aby odpowiednie zastosować leczenie. Jeśli występuje taka potrzeba kieruje na badania specjalistyczne aby rodzic mógł być spokojny o swoje dziecko. Jeśli mogę tak powiedzieć - Pani Dr "wczuwa" się w to co robi :) Pozdrawiam B.Kozłowska

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG