Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

  • Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
  • Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
  • Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Lek.Anna Stebnicka jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego im.Piastów Śląskich we Wrocławiu na kierunku Lekarsko-Stomatologicznym. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej oraz stomatologii estetycznej,a także dziecięcej. Swoim optymistycznym podejściem potrafi przekonać do wspólpracy najbardziej opornych pacjentów.
W 2018 r. ukończyła studia podyplomowe na kierunku Medycyna estetyczna dla lekarzy w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Doskonali swoje umiejętności praktyczne i poszerza zdobytą wiedzę uczestnicząc w wielu potwierdzonych dyplomami i certyfikatami kursach, kongresach, sympozjach i warsztatach prowadzonych przez największe autorytety w dziedzinie medycyny estetycznej.
Najbardziej cieszy ja samoakceptacja pacjenta, dlatego zależy jej, aby efekt zabiegu estetycznego wzmacniał poczucie piękna i wprawiał w zachwyt, a nie w zdziwienie. Potrzeby kobiet i mężczyzn w różnym wieku są odmienne, stąd planując leczenie stara się dostosować możliwości podkreślenia indywidualnych cech do własnych oczekiwań. Leczenie estetyczne opiera na koncepcji przywracania prawidłowych proporcji i symetrii, czego efektem ma być uzyskanie naturalnych i harmonijnych rysów twarzy pacjenta.
więcej O mnie

Zakres porad

  • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Rodzaje konsultacji

Zdjęcia i filmy

Aktualności

lek. dent. Anna Stebnicka

ul. Legnicka 58, Galeria Handlowa Magnolia Park, 54-204 Wrocław

Gabinet znajduje się na parterze w galerii Magnolia Park, przy wejściu 4 (jest to wejście obok sklepu DECATHLON)

17/09/2025

Usługi i ceny

  • Konsultacja stomatologiczna

    Od 170 zł

  • Mezoterapia igłowa

    Od 320 zł

  • Wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym

    Od 900 zł

  • Wybielanie zębów systemem Prevdent

    1 850 zł

  • Wybielanie zębów

    Od 1 250 zł

Adresy (2)

Centrum Medyczne Magnolia
Centrum Medyczne Magnolia

ul. Legnicka 58, Galeria Handlowa Magnolia Park, Fabryczna, 54-204 Wrocław

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Gotówka
  • Karta płatnicza
  • Blik
  • Przelew na konto

Telefon

71 756...
DC Smile Designers
DC Smile Designers

Białowieska 81B, Fabryczna, 54-234 Wrocław

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

Telefon

71 756...

663 opinie

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Zaangażowanie lekarza
  • Szczegółowe wyjaśnienia
  • Skuteczność leczenia

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • P

    Po prostu super. Wyjątkowa, miła mimo że jest bardzo młoda. Serdecznie polecam
    .

     • Centrum Medyczne Magnolia leczenie zachowawcze  • 

  • M

    Super zaangażowanie z pani doktor strony .
    Wyjaśnij tak żeby wszystko zrozumieć polecam .

     • Centrum Medyczne Magnolia Konsultacja stomatologiczna  • 

  • M

    Pani Doktor bardzo empatyczna, delikatna. Wizyta w przyjaznej atmosferze. Ogromny atut to dostępność stomatologa nawet w sobotę.

     • Centrum Medyczne Magnolia leczenie zachowawcze  • 

  • M

    Jestem bardzo zadowolona z wizyty (konsultacja stomatologiczna+ usunięcie kamienia nazębnego). Zarówno pani higienistka jak i doktor stomatolog bardzo przyjazne. Dostałam również dużo praktycznych wskazówek jak odpowiednio czyścić zęby. Polecam!

     • Centrum Medyczne Magnolia Konsultacja stomatologiczna  • 

  • A

    Pani Doktor bardzo dobrze zaopiekowała się pacjentem, a wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Wykonała diagnostykę RTG na miejscu, zdiagnozowała problem, wyczyściła ropień i zaleciła leczenie do domu. Dziękujemy i polecamy.

     • Centrum Medyczne Magnolia Leczenie bólu  • 

  • M

    Wspaniała pani Doktor! Bardzo dziękuję za przemiłą wizytę- mam nadzieję że wdrożone leczenie będzie skuteczne- już teraz nie ma bólu! Polecam z całego serca!

     • Centrum Medyczne Magnolia Leczenie bólu  • 

  • V

    Super lekarz) Miła atmosfera Doskonale leczenie

     • Centrum Medyczne Magnolia leczenie zachowawcze  • 

  • A

    Bardzo miła atmosfera i profesjonalizm, polecam :-)

     • Centrum Medyczne Magnolia Konsultacja stomatologiczna  • 

  • K

    Drogo dobrze i szybko wykonana praca. Oby pomogło

     • Centrum Medyczne Magnolia leczenie próchnicy  • 

  • M

    Wszystko
    Super - jestem b zadowolony, będę wracał

     • Centrum Medyczne Magnolia Konsultacja stomatologiczna  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania