Anna Stańczyk-Przyłuska, pediatra Łódź

dr n. med. Anna Stańczyk-Przyłuska

Pediatra, Alergolog, Pulmonolog więcej

18 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Armii Krajowej 82, Polesie, Łódź
GABINET

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Alergia
  • Alergia pokarmowa
  • Alergia dróg oddechowych
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Testy alergiczne


Armii Krajowej 82, Łódź

GABINET

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
18 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
F
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: GABINET katar

Zapisaliśmy się na prywatną wizytę z 7 miesięczną córką z powodu kataru który trwał już 3 tygodnie i utrudniał bardzo oddychanie naszemu dziecku.
Po przebadaniu dziecka Pani dr. postawiła diagnozę ,że katar jest przemijający i lada dzień powinien przejść.
Z zaleceń otrzymaliśmy inhalacje z soli fizjologicznych dodatkowo na pytanie dlaczego córka ma czerwone policzki i przeciera bardzo oczy otrzymaliśmy odpowiedź ,że to zupełnie normalne.
Po tygodniu czasu pojechaliśmy do innego lekarza ponieważ nic się nie poprawiło a nawet było coraz gorzej.
Okazało się ,że córka ma alergie pokarmową i pierwszą oznaką były czerwone policzki i przecieranie oczu.
Pani dr. jako alergolog powinna jako pierwsza powinna powiedzieć ,że jest to alergia a nie zwykłe przeziębienie.

dr n. med. Anna Stańczyk-Przyłuska

Nie mogę niestety sprawdzić w dokumentacji jaki był stan kliniczny Państwa Córki, w dniu badania, ponieważ nie podpisujecie Państwo listu nazwiskiem.
Natomiast z całą pewnością mogę powiedzieć i potwierdzi to każdy alergolog, że czerwone policzki to za mało żeby rozpoznać alergię pokarmową. Aby to zweryfikować można wykonać badanie przeciwciał IgE przeciwko alergenom pokarmowym lub próbę eliminacji i prowokacji. Zbyt pochopnie przypisuje się alergii pokarmowej różne objawy, które wcale alergią nie są. Co najlepiej weryfikuje próba prowokacyjna.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: GABINET infekcja, zapalenie płuc, alergia i inne

Z synem już kilkakrotnie byliśmy na wizycie u Pani Doktor, zawsze wychodzę z wizyty spokojna o dziecko, zawsze jest dokładnie zbadane, dostaje szczegółowy opis, idealnie dobrane i skuteczne leki, a co najważniejsze tłumaczy mi wszystko bardzo dokładnie. Panią Doktor polecam wszystkim znajomym mamom, mam 3 specjalistów z opieki, których jestem bardzo zadowolona i Pani Doktor jest zdecydowane w tej trójce.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: GABINET

Trafilismy do pani doktor z polecenia. Po pierwszej wizycie bylismy bardzo zadowoleni. Dlugie badanie, dokladny wywiad. Niestety przy drugiej wizycie kompletne nieporozumienie. Dziecko dostalo leki- dawki zupelnie nie dopasowane do maluszka. Trzylatek dostal dawki lekow dostosowane wedlug ulotki dla dzieci powyzej lat 12 i 25kg wagi! Gdyby nie uwaga rodzicow, niewiadomo jakby sie skonczylo. Oprocz tego inne leki tez docelowo dla dzieci starszych. Pani doktor bardzo mocno nas nastraszyla alergia ktora moze zakonczyc sie astma, traktujac nas jak rodzicow kompletnie nieodopowiedzialnych bo nie chcemy wyrzucic psa (na ktorego wyszla alergia). Mielismy rowniez unikac wszelkich miejsc i w ktorych mieszkaja psy. Wiecej nie pojawilismy sie u pani doktor, kolejni lekarze nie potwierdzili tezy pani doktor, dodatkowo podsumowali ze leki ktore przepisala to "bomba" dla takiego dziecka. Byc moze jako pulmonolog tak, ale jako alergolog- nie polecam.

dr n. med. Anna Stańczyk-Przyłuska

Szkoda, ze nie podpisała się Pani pełnym nazwiskiem, abym mogła spojrzeć w dokumentacje Pani Synka. Tym niemniej cieszę się, ze trafiła Pani na lekarza, któremu Pani ufa i dziecko jest skutecznie leczone. Bo o to chodzi.
Na pewno nie zalecałam wyrzucać psa, bo jestem miłośnikiem zwierząt, choć sama nie mogę przebywać w towarzystwie kotów. Mogłam jedynie powiedzieć, aby dziecko odizolować, znajdując psu inny , kochający dom.
Anna Stańczyk-Przyłuska


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: GABINET

Bardzo dobre podejście do małego pacjenta ,Pani dr przeprowadziła wnikliwy wywiad jak sie okazało leczenie bardzo skuteczne nareszcie dzieki Pani doktor bez antybiotyku. Bardzo dziekujemy Dawid i mama

dr n. med. Anna Stańczyk-Przyłuska

Dziękuję pięknie i pozdrawiam
Anna Stańczyk-Przyłuska


M
Użytkownik zweryfikowany

Do pani Doktor trafiamy każdej jesieni i zimy, bowiem nasz syn należ do osób chorowitych. Dzięki wdrożonemu przez nią leczeniu już trzykrotnie uniknęliśmy szpitala. Empatia Pani Doktor i pomysłowość trafiają do naszego syna, dzięki czemu na każdej wizycie cierpliwie znosi przeprowadzane badania. Polecamy i Pozdrawiamy serdecznie.


B
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor Anna Stańczyk opiekuje się mną od małego. Jest świetnym specjalistą. Mam przekonanie, że tylko dzięki jej talentom lekarskim moja astma oskrzelowa i alergia zostały okiełznane, a mój komfort życia wzrósł ogromnie. W przypadku drobnych infekcji też zawsze mogę liczyć na jej pomoc. Pani Doktor Anna Stańczyk reprezentuje sobą niespotykane połączenie fachowości, ciepła i serdeczności. Bycie jej pacjentem to wielka przyjemność i komfort ze względu na jej stuprocentową merytoryczność i uprzejmość. Polecam Panią Doktor Annę Stańczyk jako cudownego i szalenie sprawnego lekarza.


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry i doświadczony specjalista. Obdarzony dużymi pokładami empatii. Dzieci na widok p Doktor od razu się uśmiechają. Polecam


A
Użytkownik zweryfikowany

Do pani dr trafiliśmy z polecenia i ja zdecydowanie chciałabym ja polecić innym! Pani dr to lekarz z niesamowita wiedza i doświadczeniem- zawsze wyczerpująco odpowiada na nasze pytania - fachowo ale jednocześnie przystępnie. Pani dr zawsze trafia z diagnoza i sposobem leczenia u naszego synka. Podczas gdy inny pediatra chciał leczyć juz syna antybiotykiem- pani dr postawiła diagnozę - katar- i leczenie skończyło sie na kroplach do nosa!
Zdecydowanie nie jest to lekarz, który wspiera przemysł farmaceutologiczny- antybiotyk i ciężkie leki to ostateczność.
Poza tym to lekarz z powołania i cudowny, ciepły człowiek- nasz syn ja uwielbia! My rownież:)


A
Użytkownik zweryfikowany

Witam, chciałabym bardzo polecić Panią doktor. Jest ona doskonałym specjalistą, ma wszechstronną wiedzę, szczególnie z zakresu pulmonologii i alergologii. Zawsze bardzo dokładnie i długo bada swoich małych pacjentów ( nie widziałam innego pediatry, który opukiwałby klatkę piersiową podczas badania :). Zawsze stawia trafne diagnozy i nie szarżuje z lekami. Poza tym jest osobą niezwykle cierpliwą i ciepłą. Moja Hania nie jednego potrafi błyskawicznie wyprowadzić z równowagi (również mnie :), a Pani doktor nigdy jeszcze nie podniosła głosu i cierpliwie czekała aż mała spełni polecenia. Hania jest pod opieką Pani doktor od 7 lat. W tym czasie pokonałyśmy wiele zapaleń płuc, napadów duszności i różnych niespodziewanych chorób. Dziękuję Pani Doktor.


Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor w trakcie płatnej wizyty, odbiera telefony od pacjentów i poświęca czyjś opłacony czas na rzecz znajomych. Bywa arogancka, nieuprzejma i nie jest skutecznym pulmonologiem. Było konieczne szukanie innego lekarza, który by zechciał poważnie podejść do leczenia astmy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Alergia
  • Alergia pokarmowa
  • Alergia dróg oddechowych
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania