Adres

ul. Jednorożca 55a/2, Osowa , Gdańsk
Duodent

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
3 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Anna wykonała wypelnienie w zębie numer 4 w ktorym od 15 lat miałam ciemną plombę . Poszłam ponownie, bo wypełnienie przeszkadzalo mi w czyszczeniu zęba nitką po czym Pani Anna powiedziala ze zrobila mi ząb numer 5 a nie 4. Zapłaciłam za usługe 140 zł. Dodatkowo dowiedzialam sie ,ze w zębie nr 4 jest prochnica a przecież ząb był zrobiony. Teraz czeka mnie ponowny wydatek, bo nawet nie mogę czyścić zębów nitką. Nie polecam nikomu.


B
Użytkownik zweryfikowany

Sympatyczne i proesjonalne podejście do pacjenta. Nasza 3-pokoleniowa rodzina leczy się u Pani Ani od jakiś 10 lat. Leczenie jest kompleksowe ( plomby , kamień i leczenie kanałów,korony), jedynie na pierwszą część implantów Pani doktor skierowała męża do innego pana doktora - zresztą świetnego specjalisty - dr Ziemlewskiego. Na termin trzeba zwyle poczekać jakieś 2 tygodnie, ale w sytuacjach kryzysowych można liczyć na wyrozumiałość i wcześniejszą wizytę. Ceny chyba przeciętne. Polecam wszystkim:-)


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo miła i sympatyczna lekarka, zawsze uśmiechnięta, a do tego kompetentna i fachowa. Leczę się u niej od ponad 10 lat, gdyż mam - nazwijmy to 'wymagające uzębienie"- , dzięki niej nie mam tylko 1 swojego zęba, a było naprawdę ciężko. Fantastyczna kobieta,młoda, po trzydziestce,fajna - tego dentysty nie trzeba się bać!!! Przyjmuje w prywatnym gabinecie na Żabiance i chyba na Osowej, nie ma kontraktu z NFZ ale jest daleka od zdzierania kasy z ludzi, jak coś mam do zrobienia i można to na NFZ to otwarcie o tym mówi 'no bo po co ma pani płacić".Serdecznie polecam!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie