Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

6 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: POCZĄTEK ANNA, LEK. STOMATOLOG Inny

Od zawsze bałam się chodzić do dentysty , jednak od kiedy chodzę do Pani Anny każda wizyta jest przyjemnością. Profesjonalna, miła i dokładna. Najlepszy dentysta.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: POCZĄTEK ANNA, LEK. STOMATOLOG Leczenie zęba

U Pani Doktor lecze ząbki od lat. Tylko tam. Zawsze jestem zadowolona. Delikatna i profesjonalna. Tak sie złożyło że dziś będę dzwonila z bolem zeba, wiec mam nadzieję że się nie zawiode :) ????


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: POCZĄTEK ANNA, LEK. STOMATOLOG ból zęba

Zostałam przyjęta z bólem zęba na momencie. Pani bardzo uważała żeby mnie nie bolało. Mimo ogromnego strachu który mam z natury do każdej wizyty w gabinecie stomatologicznym czułam się komfortowo i bezpiecznie w rękach Pani stomatolog. Ogólnie wizytę i cały przebieg oceniam bardzo dobrze i z pewnością polecam. Dziękuję.
Anita P.


W
Użytkownik zweryfikowany

Świetny stomatolog z dobrze wyposażonym gabinetem, nowoczesny system znieczulania, miła i serdeczna atmosfera w gabinecie eliminuje stres przed zabiegiem. Leczenie profesjonalne i dokładne, ceny bardzo przyzwoite. Bardzo polecam :) Wiesiek z Piły 30.08.2016 r


M
Użytkownik zweryfikowany

Świetny stomatolog z dobrze wyposażonym gabinetem, nowoczesny system znieczulania, miła i serdeczna atmosfera w gabinecie eliminuje stres przed zabiegiem. Leczenie profesjonalne i dokładne, ceny bardzo przyzwoite. Bardzo polecam :)


P
Użytkownik zweryfikowany

Moim zdaniem pani Anna to świetny stomatolog! Terminy oczekiwania nie są długie, jako jedyna w Pile posiada znieczulenie komputerowe, które jest bardzo dużym atutem dla mnie, jako osoby panicznie bojącej się dentysty. Leczenie jest szybkie, nie drogie i dokładne. Jedynym mankamentem pozostaje umiejscowienie gabinetu w dość nieciekawym budynku, mimo to sprzęt jest nowoczesny i sterylny. Zdecydowanie Polecam! :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania