Lek.

Anna Pajdowska

Dermatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • W
  Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Medyczne A.A PajdowscyUsługa: atopowe zapalenie skóry

  Lekarz z powołania. Poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzebuje. Odpowiada na każde pytanie. A co najważniejsze jako jedyny lekarz zdiagnozował moją przypadłość, choć wcześniej byłam u kilu innych.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie i Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging.
   Specjalizacja w dziedzinie dermatologii i wenerologii uzyskana w 1992 roku.
   Kierownik Poradni Dermatologicznej od 1992 roku.
   Kierownik Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej 'Medicus' od 1998 roku.

   Członek:
   -Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego
   -Polskiego Towarzystwa Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej

   Jestem lekarzem specjalistą II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii. Zajmuję się leczeniem chorób skóry u dzieci i dorosłych

   Osiągnięcia:
   Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie i Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging.
   Specjalizacja w dziedzinie dermatologii i wenerologii uzyskana w 1992 roku.
   Kierownik Poradni Dermatologicznej od 1992 roku.
   Kierownik Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej 'Medicus' od 1998 roku.

  Specjalizacje

  • Dermatologia i wenerologia

  Usługi

  Specjalistyczne Centrum Medyczne A.A Pajdowscy

  Magnoliowa 1, 63-200 Jarocin, wielkopolskie

  Kriochirurgia
  Krioterapia
  Elektrokoagulacja
  Badanie mikologiczne
  Badanie mikroskopowe

  Przychodnia "Nad Stawem"

  Poznańska 10b, 62-720 Koźmin Wielkopolski, wielkopolskie

  Kriochirurgia
  Krioterapia
  Elektrokoagulacja
  Badanie mikologiczne
  Badanie mikroskopowe

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  15 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • W
   Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Medyczne A.A PajdowscyUsługa: atopowe zapalenie skóry

   Lekarz z powołania. Poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzebuje. Odpowiada na każde pytanie. A co najważniejsze jako jedyny lekarz zdiagnozował moją przypadłość, choć wcześniej byłam u kilu innych.

  • L

   Od ok. trzech lat borykałem się z różnego rodzaju dolegliwościami, bóle stawów, osłabienie, zmiany skórne... byłem u wielu lekarzy, w końcu padło podejrzenie tocznia, poważnej choroby z którą zostałem sam, bo nikt nie skierował mnie do szpitala w celu diagnostyki. W końcu trafiłem do Pani dr Pajdowskiej, która jako jedyna bardzo rzeczowo podeszła do sprawy. Dzięki Pani dr szybko znalazłem się w szpitalu specjalistycznym, gdzie ostatecznie po kilku latach występowania różnych objawów, badania potwierdziły wstępną diagnozę - toczeń rumieniowaty układowy. Dzisiaj wiem jedno - gdyby wszyscy lekarze traktowali swoich pacjentów z takim zaangażowaniem jak Pani dr Pajdowska, to mielibyśmy najlepszą służbę zdrowia na świecie. Przesympatyczna osoba, bardzo rzeczowa, pomocna, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, żeby rozwiać wszystkie wątpliwości, odpowiedzieć na wszystkie pytania. Moja choroba jest nieuleczalna, ale dzięki Pani dr w końcu została wykryta i można spróbować zahamować jej rozwój. Ogromne podziękowania za cudowne podejście do pacjenta!!!

  • od kilku miesięcy leczyłam syna u różnych lekarzy- specjalistów, którzy stawiali po kolei błędne diagnozy.Były silne sterydy, antybiotyki i żadnych efektów a wręcz przeciwnie. Choroba uderzała ze zdwojoną silą. Lekarz- dermatolog nie wpadł na to,że należałoby zacząć od konkretnych badań! dr Pajdowska już na pierwszej wizycie postawiła diagnozę, która się potwierdziła, a przede wszystkim wysłała na konkretne badania do Poznania.Po ośmiu tyg, wszystko zeszło. Dziekujemy serdecznie! polecamy wizytę u Pani doktor!

  • G

   Pani dr Pajdowska - to bardzo kompetentny lekarz, postawiła prawidłową diagnozę, co ważne, ponieważ inny dermatolog, u którego była moja mama, nie potrafił tego uczynić i długotrwałe leczenie nie przynosiło żadnych efektów. Właściwie i życzliwie interesuje się pacjentem, przeprowadza w sposób rzeczowy wywiad. Pani dr jest bardzo skuteczna, już w pierwszym tygodniu po wizycie było widać u mamy znaczącą poprawę. Dziękuję Pani Doktor w imieniu swoim i mamy!

  • C

   Od dwóch lat jestem pacjentką Pani doktor. Dzięki Pani doktor zostałam skierowana do szpitala w Poznaniu. Leczenie jest skuteczne, chodzę co jakiś czas na kontrolę. Jak na razie wszystko jest w porządku. Poświęciła mi dużo czasu i uwagi. Pani doktor jest warta polecenia. Doktor Anna Pajdowska, jest to wspaniały lekarz, jest to po prostu ANIOŁ. Czesława Sz. z Jarocina

  • V

   Od kilku lat borykałem się z kurzajkami. Pojawiało się ich coraz więcej, a preparaty apteczne, które stosowałem nie pomagały. W końcu trafiłem do pani doktor Anny Pajdowskiej i wszystkie brodawki zostały usunięte. Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia.

  • M

   syn miał grzybice ziarnistą , która została zdiagnozowana dzieki temu że Pani doktor Pajdowska dała skierowanie na specjalistyczne badania , dzieki niej mimo iż leczenie było dość długie zakończone zosało sukcesem. Nie było to leczenie na chybił trafił jakie stosowali inni lekarze i "dzieki którym stan skóry , powieki byl coraz gorszy. Konkretna , zdecydowana lekarka -polecam .

  • X

   Jestem pacjentką p.Pajdowskiej od ponad roku,choruje na łysienie plackowate i jestem bardzo zadowolona, ponieważ efekty są bardzo dobre, łysienie calkowicie zniknęło a ponadto moje włosy sa geste( przez kilkanaście lat mialam bardzo rzadkie), atmosfera w przychodni jak i w gabinecie jest bardzo miła.Polecam panią dr. Pajdowską , a Pani dr. z całego serca dziekuje na wyleczenie:))

  • A

   Jestem pacjentką p. doktor Pajdowskiej od ponad roku. Jest bardzo dobrą specjalistką. Zna się na rzeczy, jest miła i uprzejma. Efekty leczenia trądziku są bardzo zadawalające. Lekarz warty polecenia!!!!

  • K

   W ubiegłym roku pojawił się u mnie problem z łysieniem plackowatym,stopniowo łysienie się powiększało,wyglądało to okrutnie i zawstydzająco. Wykonane zabiegi oraz przepisywane leki przez panią doktor okazały się skuteczne.Włosy odrosły a po łysieniu nie ma śladu.Jestem bardzo zadowolony. POLECAM!