Anna Maria Wasyliszyn-Nowak, internista Nysa

lek. Anna Maria Wasyliszyn-Nowak

Internista, Endokrynolog więcej

4 opinie

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Poradnia Endokrynologiczna - NZOZ "MEDICUS"

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci ubezpieczeni


Konsultacja internistyczna


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu
Piłsudskiego 47, Nysa
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITA w Nysie

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Choroby endokrynologiczne

Specjalizacje

  • Choroby wewnętrzne
  • Endokrynologia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


plac Piłsudskiego 5,

Poradnia Endokrynologiczna - NZOZ "MEDICUS"

Pozostałe usługi


Piłsudskiego 47, Nysa

130 zł

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITA w NysiePiłsudskiego 47, Nysa

170 zł

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITA w Nysie

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Kraków niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktyniemia

Najlepszy lekarz endokrynolog, u jakiego się leczyłam. (Chodzę do dr Wasyliszyn dwa lata). Profesjonalna, miła, ciepła, opiekuńcza. Szuka różnych rozwiązań, daje skierowania na różne badania. Jest zainteresowana pacjentem. Polecam!!!


U
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Kraków niedoczynność tarczycy

Jestem pod ogromnym wrażeniem zarówno kompetencji, jak i podejścia do mnie, jako pacjentki. Dr Wasyliszyn-Nowak wyjaśnia prostym językiem oraz słucha co się do niej mówi. To buduje dobrą relację opartą na zaufaniu i szacunku. Do tego jest po prostu bezpośrednią i miłą osobą. Bardzo ją polecam, chociaż to nie ułatwi do niej dostępu :) Już teraz trzeba trochę poczekac na wizytę, ale warto!


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Kraków Inny

Gorąco polecam Panią Doktor. Miałam swego czasu poważne problemy z hormonami i leczyłam się u kilku lekarzy ale tylko Pani Dr Wasyliszyn Nowak wytłumaczyła mi w czym leży problem i jak skutecznie podejść do jego leczenia. Trafiłam do niej przypadkiem ale już na pewno nie zmienię lekarza. Ważnym atutem jest również indywidualne podejście do pacjenta i ciepły stosunek, tak że podczas każdej wizyty czuję się w pełni komfortowo.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Przez lata chodziłam z moimi szalejącymi hormonami do wielu endokrynologów i co prawda większość była "okej", ale dr Wasyliszyn-Nowak zdecydowanie wyróżnia się na ich tle. Trafiłam do niej przypadkiem (przestało mi pasować jeżdżenie do innej dobrej dr. i po prostu wyszukałam pierwszy wolny termin do jakiegokolwiek endokrynologa w innej przychodni mojej sieci), ale to był strzał w dziesiątkę. Po latach (!) leczenia jako pierwsza wyjaśniła dokładnie, co jest przyczyną mojej choroby i jakie są rokowania. Jest bardzo kompetentna, rzeczowa, ale przy tym niezwykle ciepła. Kiedy udało mi się zajść w upragnioną ciążę, jej pierwszą reakcją było "gratuluję!", a dopiero zaraz potem "to teraz musimy działać tak i tak". Ogromnym plusem jest też to, że sama bardzo wiele tłumaczy, bez ciągnięcia za język. Ja akurat należę do pacjentów zadających milion pytań, ale wiem, że nie każdy tak ma - a spotykam się często z lekarzami, z których wszystko trzeba wyciągać, albo trzeba im sugerować dalsze działania - "a może zmieniłabym lek? A może powinnam zrobić badanie X, panie doktorze?" i tak dalej. Dr Wasyliszyn-Nowak sama zawsze sugeruje dalsze postępowanie, zawsze tłumaczy jak przyjmować leki, jak się przygotować do badań itd. - czasem nawet powtarza to samo na kolejnej wizycie, ale wychodzi z założenia, że lepiej powiedzieć o raz za dużo, niż o raz za mało - w końcu w grę wchodzi ludzkie zdrowie i nie chce ryzykować, że pacjent coś zapomni czy pomyli.
Jeśli masz problem z hormonami i dość chodzenia po lekarzach, którzy przepiszą tylko jeden czy drugi lek bez próby znalezienia przyczyny i bez wytłumaczenia, na co właściwie chorujesz - polecam dr Wasyliszyn-Nowak. Ja do niej chodzę w Medicoverze w Krakowie, ale pewnie przyjmuje gdzieś jeszcze.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Choroby endokrynologiczne

Specjalizacje

  • Choroby wewnętrzne
  • Endokrynologia