Anna Majcher

Fizjoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: MMed - Anna Majcher

  Pani Ania jest fantastyczną fizjoterapeutką i przemiłą, sympatyczną osobą. W gabinecie panuje świetna atmosfera. Podczas pierwszej wizyty Pani Ania przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad, zawsze dokładnie wszystko wyjaśnia i odpowiada na pytania - pełen profesjonalizm. Odwiedzam gabinet MMed od jakiegoś czasu około raz w miesiącu. Widzę stanowczą poprawę i czuję się znacznie lepiej. Serdecznie polecam!

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Witam Państwa Serdecznie.

   Właściciel Anna Majcher MMed
   Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Swoje doświadczenie nabyłam podczas kilkuletniej praktyce medycznej. Posiadam kursy kwalifikacyjne do pracy z pacjentem praktycznie w każdej jednostce chorobowej- jednak terapia dobierana jest indywidualnie do każdego pacjenta.Prowadzę praktykę stacjonarną w Gabinecie MMed przy ul. Szajnowicza Iwanowa 13 E/3 os. Ślichowice .Pracujemy w zespole doświadczonych i profesjonalnych fizjoterapeutów.Jesteśmy magistrami fizjoterapii, dyplomowanymi terapeutami manualnym MT zajmujemy się pracą z pacjentami w celu kompleksowego leczenia ich bólu i dysfunkcji narządu ruchu. Posiadamy liczne kursy pozwalające pracować z pacjentem praktycznie w każdej jednostce chorobowej.
   Zajmuje się także kompleksową fizjoterapią kobiecą (bolesne miesiączki, wysiłkowe nietrzymanie moczu, obniżenie narządu rodnego, rozejście mięśnia brzucha, problemu okołoporodowe itd.

   Zachęcam do kontaktu- bo kto pyta nie błądzi :-)
   W razie pytań prosimy o kontakt mmedswietokrzyskie@gmail.com

  Choroby

  więcej

  Usługi

  MMed - Anna Majcher

  ul. Szajnowicza Iwanowa 13 E/3, 25-111 Kielce, świętokrzyskie

  Kinezyterapia od 60 zł
  Terapia indywidualna od 60 zł
  Kienesiotaping od 40 zł
  Bańka chińska od 30 zł
  Wady postawy dzieci od 50 zł
  Konsultacja 60 zł
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  30 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: MMed - Anna Majcher

   Pani Ania jest fantastyczną fizjoterapeutką i przemiłą, sympatyczną osobą. W gabinecie panuje świetna atmosfera. Podczas pierwszej wizyty Pani Ania przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad, zawsze dokładnie wszystko wyjaśnia i odpowiada na pytania - pełen profesjonalizm. Odwiedzam gabinet MMed od jakiegoś czasu około raz w miesiącu. Widzę stanowczą poprawę i czuję się znacznie lepiej. Serdecznie polecam!

  • M
   Lokalizacja: MMed - Anna MajcherUsługa: terapia indywidualna

   Jedyne co mogę powiedzieć to: Dziękuję Pani Aniu! Pełen profesjonalizm, wizyta umówiona praktycznie z dnia na dzień po wyjaśnieniu jaki mam problem, atmosfera bardzo miła, Pani Ania mega sympatyczna i uśmiechnięta, odpowiedziała na każde moje pytanie. A co najważniejsze: po pierwszej wizycie dolegliwości ustąpiły... Dziękuję i do zobaczenia :)

  • R
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MMed - Anna MajcherUsługa: terapia po urazie

   Moja córka uległa wypadkowi, w wyniku którego uszkodzeniu uległy wiązania kolana: wiązanie krzyżowe przednie oraz wiązanie poboczne. Wiele wskazywało na to, że konieczne będzie leczenie operacyjne. Dzięki pracy pani Anny, jaką wykonała z moją córką, córka wróciła do sprawności, powróciła również do uprawiania sportu - lekarze mieli obawy, że powrót do treningów bez operacji może nie być możliwy. Panią Annę cechuje duża wiedza teoretyczna, ogromne umiejętności praktyczne i profesjonalizm; jest zaangażowana w pracę, ukierunkowana na pacjenta, charakteryzuje ją komunikatywność, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi, wszystko wytłumaczone zostaje jasno i przejrzyście. Pani Anna poza tym jest ciepłą, serdeczną, uśmiechniętą osobą, z którą kontakt jest po prostu miły.

   Anna Majcher2017-09-15

   Ogromnie mi miło ! Również pracowało mi się dobrze z Zuzanką , powodzenia ! :)

  • Lokalizacja: MMed - Anna MajcherUsługa: badania pourazowe

   Jestem po urazie kolana i zaczęłam rehabilitacje u pani Anny. To moja druga wizyta i jestem bardzo z niej zadowolona. Pani Anna jest bardzo miła, sympatyczna i kompetentna. Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam !

   Anna Majcher2017-09-05

   Dziękuję Dominiko :) !

  • Lokalizacja: MMed - Anna MajcherUsługa: ból w kolanach

   Pani Aniu dziękuję za te wszystkie informacje które pomogły mi zrozumieć na czym polega mój problem, nareszcie wiem jak ćwiczyć by było lepiej! Polecam ogromnie!

   Anna Majcher2017-08-11

   Dziekuje i Powodzenia :)

  • D
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MMed - Anna MajcherUsługa: Rozstęp mięśni brzucha

   bardzo polecam!! Indywidualne podejście do pacjenta , duza wiedza z zakresu fizjoterapii kobiecej , po 4 miesiącach rozstęp mięśni brzucha zamknął sie ;) jestem bardzo zadowolona

   Anna Majcher2017-08-02

   Dziękuje serdecznie i powodzenia :-)!

  • J
   Lokalizacja: MMed - Anna Majcher

   Polecam. Byliśmy całą rodzinką, rodzice i dzieci. Każdy z czymś innym i każdy dostał inny zestaw zabiegów i ćwiczeń do domu. Jesteśmy bardzo zadowoleni. I nie musimy ćwiczyć w klatce jak małpki (jak w NFZ fizjoterapii) tylko w domu wykorzystując piłki i taśmy.

   Anna Majcher2017-07-31

   Dziekujemy serdecznie :)

  • S
   Lokalizacja: MMed - Anna MajcherUsługa: ból pleców/kręgosłupa

   Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta.Po wykonaniu zestawu ćwiczeń istotna poprawa. Polecam

   Anna Majcher2017-07-25

   Dziękujemy życzę zdrówka :)

  • E
   Lokalizacja: MMed - Anna MajcherUsługa: ból odcinka lędźwiowego kręgosłupa

   Polecam wszystkim. Zgłosiłam się z bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Ból ustąpił już po pierwszej wizycie.

   Anna Majcher2017-07-25

   Dziekuje Pani Ewo :) samego zdrowia już od teraz :)

  • W powodu nasilających się dolegliwości bólowych pleców, zdecydowałam się odwiedzić MMed. Była to bardzo dobra decyzja.Oprócz profesjonalnej i skutecznej terapii, w gabinecie mogę liczyć na przyjemną atmosferę, sympatyczną konwersację z Panią Anią. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi.Wiem, że mam do czynienia z odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku. Gabinet oferuje szeroką gamę zabiegów. Jeden z nich zainteresował mnie szczególnie i z pewnością będę kontynuować przygodę z MMed. Z czystym sumieniem polecam ;-)

   Anna Majcher2017-07-25

   Dziekuje Pani Aniu :)))