Adres

ul.Mieszka I 56, Gorzów Wielkopolski
Prywatny Gabinet Chirurgii i Urologii Dziecięcej

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • wszystkie choroby z zakresu chirurgii i urologii dziecęcej

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Chirurgii i Urologii Dziecięcej uroligia dziecieca

Pełen profesjonalizm. Ogromna wiedza medyczna. Oby więcej takich lekarzy z podejściem od serca dla małych pacjentów.


Użytkownik zweryfikowany

Polecam z czystym sumieniem. Trafiliśmy do dr Łoś z refluksem moczu u rocznej dziewczynki, polecili ją nam urolog i nefrolog z kliniki w Warszawie. Do dziś, to już 3 rok jesteśmy jej pacjentkami- świetna specjalistka, lekarz z powołania, bardzo rzeczowa, nie owija w bawełnę. Przyjmuje na Mieszka i w poradni urologicznej na Dekerta. Najlepszy lekarz, na jakiego trafiliśmy.


A
Użytkownik zweryfikowany

Dzięki Pani Doktor nasz syn nie potrzebuje ingerencji chirurgicznej, która była wcześniej zdiagnozowana przez lekarza w szpitalu. Ma podejście do dzieci i podejmuje trafnie decyzje.
Polecam :))))


M
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam ! Syn trafił do Pani dr jak miał zaledwie pół roku uznała że trzeba go operować więc my nie świadomi zgodzilismy sie.... po operacji przyszła kolej na kontrole oczywiscie u Pani doktor otworzyła pampersa spojrzała i stwierdziła operujemy znowu !!! wiec udalismy sie na konsultacje do nie zaleznego lekarza w Poznaniu i dopiero on zajał sie dzieckiem jak trzeba zrobił badania, usg itp i stwierdził że nie ma potrzeby operowania i meczenia dziecka ... dopiero po kilku latach trzeba było syna znów operowac a nie co chwile... jesli Pani doktor chce się wykazać na swoich studentach to niech szuka innych ofiar a nie biedne dzieci trafiają niepotrzebnie na stół !!!


E
Użytkownik zweryfikowany

Mamy 4,5 letniego synka ze stulejką dzieki Pani doktor nie trafiliśmy do szpitala leczymy jednocześnie zapalenie i stulejke poprzez stosowanie maści super podejście do dzieci ciepła miła serdeczna oby jak najwięcej takich lekarzy naprawde polecam mimo że wizyta prywatna ale warto dla tych naszych pociech.


M
Użytkownik zweryfikowany

Rewelacyjna lekarka.podejście do dzieci świetne.bardzo delikatna podczas badania.wzbudza ogromne zaufanie u rodziców i u dziecka.Szybka,trafna diagnoza.jak się zastanawiacie nad wizyta u Pani doktor,a wizytą u innego lekarza na NFZ to nie żałujcie 100zł i idźcie do Niej. My z synkiem poszliśmy na dworcowa ,bo na kasę chorych i w ostatnim momencie trafiliśmy do dr.Łoś w przeciwnym razie syn wylądowałby w szpitalu(takie były skutki leczenia przez lekarkę w przychodni na dworcowej).


K
Użytkownik zweryfikowany

Jest bardzo dobrym, szybko i trafnie podejmuje decyzje lekarskie i ma podejście medyczne do swojego pacjenta. Polecam z całą odpowiedzialnością. Wdzięczna mama małego pacjenta.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • wszystkie choroby z zakresu chirurgii i urologii dziecęcej

Specjalizacje

  • Chirurgia dziecięca
  • Urologia dziecięca