Adres

Nagietkowa 16 2, Gdańsk
Care Dent (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka, Karta płatnicza

Przegląd stomatologiczny • od 50 zł

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Przegląd stomatologiczny

od 50 zł


Nagietkowa 16 2, Gdańsk

od 50 zł

Care Dent

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Care Dent przegląd stomatologiczny

Pani doktor bardzo miła i konkretna. Doradzila, jak powinno wyglądać leczenie mojej wady zgryzu. Szybko i bezboleśnie przeprowadziła przegląd i założyła plombe. Jestem zadowolona z wizyty i na pewno umowie się na następną.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Care Dent Kontrola stomatologiczna

Bardzo profesjonalna i mila obsluga.Doktor Anna emanuje spokojem i wspaniala energia.zajela sie mna,jak malym dzieckiem,gdy uswiadomilam ja ,ze panicznie boje sie zneczulenia miejscowego(a racsej igiel i zastrzykow).zdecydowanie bede przychodzila do Pani doktor na kolejne kontrole.Polecam skromny przytulny i bardzo estetyczny gabinet ????.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Care Dent przegląd stomatologiczny

Szybko i konkretnie - 30 minut i wyszłam z nowiutką plombą. Dodatkowo uzyskałam informacje o wadzie zgryzu. Jestem zadowolona z wizyty oraz przeglądu.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Care Dent konsultacje ortodontyczne

Moje leczenie ortodontyczne zakończyło się blisko dwa lata temu - zostało źle przeprowadzone i w dniu ściągania aparatu z góry było widać dalej nachodzące na siebie jedynki, które zwyczajnie w świecie nie miały dla siebie odpowiednią ilość miejsca. Zostałem zapewniany, że aparat korekcyjny jeszcze to wyciągnie, co oczywiście okazało się totalną bzdurą. Z aparatem korekcyjnym było jeszcze więcej kłopotów - ponieważ został źle dobrany i zęby zaczęły uciekać, plastiki pękały i regularnie zgłaszałem się na ich klejenie - kazano mi jeszcze za to płacić!! Wybielałem także w w/w gabinecie zęby - efekt był bardzo krótki. Nie polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą stomatologiem.Jasno i profesjonalnie przedstawia możliwości leczenia w indywidualnym przypadku,świetni radzi sobie z dziećmi,które po zakończonej wizycie zawsze otrzymują nagrodę.W gabinecie panuje miła atmosfera a sam gabinet jest wyposażony nowocześnie.pozdrawiam Paulina


A

Miła, profesjonalna obsługa, szybki termin wizyty, bardzo dobrze wyposażony gabinet. Ogólnie oceniam bardzo pozytywnie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie