Umów wizytę Zapytaj lekarza 128 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem psychologiem z wieloletnim stażem pracy w szpitalu i własnym gabinecie. Ukończyłam Szkołę Terapii Gestalt oraz podstawy terapii systemowej. Obecnie w CBT EDU uczę się psychoterapii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
1 opinia

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: psychoterapia indywidualna

  Już po pierwszej wizycie Pani Anna wzbudziła moje zaufanie. Otrzymałam pomoc jakiej oczekiwałam. Poczułam się potraktowana bardzo indywidualnie i z troską.
  W sytuacjach kryzysowych nadal korzystam z porad Pani Anny.
  Szczerze polecam !!!

Pytania pacjentów (13)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem z wieloletnim stażem pracy w szpitalu i własnym gabinecie. Ukończyłam Szkołę Terapii Gestalt oraz podstawy terapii systemowej. Obecnie w CBT EDU uczę się psychoterapii poznawczo-behawioralnej.
  Psychoterapia jest drogą do poznania siebie i swoich potrzeb aby świadomie akceptować siebie i swoje życie. Zapraszam jeśli przeżywasz sytuacje kryzysowe w związku, rodzinie, pracy, trudności emocjonalne.
  Pracuję w zespole z terapeutami uzależnień i psychologami więc jeśli jest taka potrzeba stosujemy rózne formy terapii dostosowane do potrzeb pacjentów.
  Moje współpracowniczki to :
  Anna Hrycak t
  Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi (od 16 r.ż.) i terapią par. Ma doświadczenie w pracy z współuzależnieniem - osoby, które żyją w bliskich relacjach z osobą uzależnioną oraz DDA - praca nad własnym rozwojem też w grupach terapeutycznych. Ukończyła trzyletni kurs Somatic Experiencing - praca z traumą, metoda jeszcze mało znana w Polsce, bardzo skuteczna w regulowaniu układu neuronalnego; po wypadkach, traumatycznych zdarzeniach, które wydarzyły się niedawno jak również tych z dalekiej przeszłości. Można źle się czuć nie zdając sobie sprawy, że są to objawy bardzo dawnych wydarzeń, dotyczy to też traum rozwojowych.
  Alicja Nosek - t
  Certyfikowana Specjalistka Terapii Uzależnień.
  Zaprasza osoby, które widzą trudność w sposobie picia alkoholu, zażywania narkotyków, leków psychoaktywnych, hazard, w obszarze seksualnym, korzystania z urządzeń elektronicznych np. sieciocholizm, też zakupoholizm, pracoholizm, zaburzenia jedzenia, Jeśli niepokoją cię zachowania osoby bliskiej, to zacznij od siebie, zapraszamy na konsultacje, uzyskasz wskazówki jak konstruktywnie pomóc.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Wrocławski
 • Szkoła Psychoterapii Gestalt
 • Cognitive Behavioral Therapy CBT EDU Warszawa