lek.

Anna Leśniak

verifiedCreated with Sketch.

Okulista, Lekarz medycyny estetycznej

30 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
29 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz medycyny, specjalista okulistyki w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, Oddział Kliniczny Okulistyki i Onkologii Okulistycznej. Rozwój zawodowy oparty jest o zainteresowania chorobami… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Dietla 19Usługa: korekcja wad wzroku

  Bardzo się cieszę ze znalazłam takiego lekarza, wizyta przebiegła znakomicie bez pośpiechu oraz stresu uzyskałam wszystkie informacje i wskazówki odnośnie mojego problemu. Pani Doktor jest ciepłą i godną zaufania osoba z bardzo duża wiedzą.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet

  Gorąco polecam. Pełen profesjonalizm a przy okazji świetne podejscie do pacjenta. Wszystko jasno wytłumaczone i opisane. Oby więcej takich lekarzy.

 • I
  Lokalizacja: Żywiecka 44 Centrum Medyczne

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, Pani doktor była bardzo profesjonalna. Na początku przeprowadziła szczegółowy wywiad, a już po badaniu odpowiedziała na wszystkie pytania i przedstawiła najlepsze rozwiązanie wraz z wachlarzem wszystkich możliwości. Z pewnością powrócę na kolejną wizytę.

 • K
  Lokalizacja: Żywiecka 44 Centrum Medyczne

  Bardzo polecam Panią doktor. Mimo, iż podstawowe badania nie wskazywały na żadne nieprawidłowości z moimi oczami, to Pani doktor poprzez dodatkowe próby i badania dociekliwie szukała przyczyny mojego dyskomfortu ostatecznie znajdując genezę problemu. Dostałem porady i sugestie które mogą mi pomóc w moim problemie. Bardzo pozytywnie oceniam wizytę, dawno od żadnego lekarza nie otrzymałem takiego zaangażowania. Ponadto bardzo miła osoba ze świetnym podejściem do pacjenta.

 • Lokalizacja: Żywiecka 44 Centrum Medyczne

  Pani Doktor naprawdę profesjonalnie podeszła do mojego przypadku. Cierpliwie wszystko mi wytłumaczyła oraz odpowiedziała na wszelkie pytania. Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia Pani Doktor, polecam z czystym sumieniem.!!!

 • P
  Lokalizacja: Żywiecka 44 Centrum Medyczne

  Badania przeprowadzone przez Panią Dr.Annę Leśniak są szczegółowe, dokładne i wieloaspektowe. Każda informacja zostaje precyzyjnie wytłumaczona i opisana, a każda wątpliwość rozwiana. Bardzo serdecznie polecam !!- wizyta u Pani doktor zapewnia poczucie opieki i bezpieczeństwa, a także pełnego dostępu do informacji o stanie zdrowia.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Dietla 19

  Pani doktor Anna jako jedyna w Krakowie dobrze zdiagnozowała moją chorobę. Dzięki temu leczenie okazało się skuteczne i trwało krótko. Polecam wszystkim, którym zależy na dobrej i fachowej opiece okulistycznej!

 • W
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Dietla 19Usługa: pogorszenie wzroku w lewym oku

  Bardzo młoda i energiczna Pani lekarz. Przy wejściu do gabinetu przywitała ogromnym uśmiechem i po chwili zrobiła krótki wywiad, w którym opisałem swoją sytuacje. Szybka diagnoza mojego problemu, podanie kropel do oczu i badanie wzroku. Cała wizyta trwała maksymalnie 10 minut i po tym czasie dostałem już wytyczne. Bardzo rzetelnie i profesjonalnie podchodzi do problemu pacjenta. Z pewnością polecam Panią Doktor Anne.

 • S
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Dietla 19Usługa: Problemy z czytaniem

  Kilka lat żyłem w totalnej nieświadomości słabej jakości swojego wzroku. Przebadany w dużym centrum handlowym i wyposażony w okulary
  niemal przestałem czytać książki :/ Doktor Leśniak po bardzo wnikliwym badaniu przepisała mi okulary o zupełnie innych parametrach. Efekt jest jak po przesiadce z telewizora kineskopowego na 4k. Widzę! Polecam w ciemno! ;)

 • K
  Lokalizacja: Żywiecka 44 Centrum Medyczne

  Pani doktor jest profesjonalistka a oprócz tego bardzo miłą i ciepłą osobą. Jestem mega zadowolona z zabiegów z medycyny estetycznej .Pani doktor wykonuje usługi na najwyższym poziomie ! Polecam ! Bardzo dziękuje pani doktor .

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz medycyny, specjalista okulistyki w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, Oddział Kliniczny Okulistyki i Onkologii Okulistycznej. Rozwój zawodowy oparty jest o zainteresowania chorobami wzroku i zaawansowane metody ich leczenia. Praktyka kliniczna stanowi główne pole doświadczeń w dyscyplinie onkologii okulistycznej.

  Wśród zainteresowań jest również medycyna estetyczna. Doświadczenie zdobyte na licznych szkoleniach, konferencjach i kursach mistrzowskich pozwoliło na podjęcie trwającej już 5 praktyki w gabinetach medycyny estetycznej. Wśród gamy zabiegów znajdują się metody rewitalizacji skóry na bazie osocza bogatopłytkowego, wiele form mezoterapii igłowych, zabiegów antiaging; zabiegi na bazie kwasu hialuronowego i botoxu, a także lifting i korekty estetyczne z użyciem wchłanianych nici, stanowiących alternatywę chirurgii estetycznej.

Specjalizacje

 • Okulistyka

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński, Wydział lekarski, 2008
 • Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, studia podyplomowe w zakresie Kosmetologii, 2010
 • I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Długosza, profil biologiczno-chemiczny, 2002

Publikacje

 • “Relationship between stereoscopic vision, visual perception andmicrostructure changes of corpus callosum and occipital white matter in the 4-year old very low birth weight children.” Przemko Kwinta, Izabela Herman-Sucharska, Anna Leśniak, Marek Klimek, Paulina Karcz, Wojciech Durlak, Magdalena Nitecka, Grażyna Dutkowska, Anna Kubatko-Zielinska, Bożena Romanowska-Dixon and Jacek J. Pietrzyk. HINDAWI PUBLISHING CORPORATION
 • „Guzy naczyniowe siatkówki w materiale Kliniki Okulistyki i Onkologii Okulistycznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie” Anna Leśniak, Izabella Karska-Basta, Joanna Kobylarz, Bożena Romanowska-Dixon
 • „Chłoniak przydatków oka typu MALT – opis przypadku.” Anna Leśniak, Anna Markiewicz, Weronika Pociej-Marciak, Agnieszka Kulig-Stochmal, Anna Michalik-Wójcik, Bożena Romanowska-Dixon OKULISTYKA 1/2014.
 • „Czerniak spojówki rogówki - opis przypadku.” Weronika Pociej-Marciak, Anna Markiewicz, Anna Leśniak, Bożena Romanowska-Dixon OKULISTYKA 4/2013.
więcej

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Staże

 • Szpital Specjalistyczny im. J. Dietla w Krakowie, staż podyplomowy

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia