mgr

Anna Karowicz

verifiedCreated with Sketch.

Logopeda, Terapeuta

13 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
224 odwiedziny w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: KlinikaGutkowskaUsługa: dyslalia

  Wspaniały logopeda z dobrym podejściem do dzieci. Kreatywna, z mnóstwem ciekawych pomocy. Dziecko nie chce wyjść z gabinetu. Polecam.

 • M
  Lokalizacja: KlinikaGutkowska

  Pani Ania jest bardzo kompetentną i przesympatyczną osobą. Nie sądziłam, że w tak szybkim tempie uda mi się całkowicie wyeliminować wadę wymowy. Jestem bardzo zadowolona z efektu współpracy, tym bardziej, że przed pierwszą wizytą wielokrotnie słyszałam, że ciężko będzie mi pozbyć się uciążliwej wady. Bardzo dziękuję, jestem ogromnie wdzięczna!!!! Polecam!!!!
  M.G.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KlinikaGutkowskaUsługa: terapia logopedyczna

  Świetna specjalistka w swojej dziedzinie, jednocześnie bardzo kontaktowa i życzliwa osoba.
  Pomimo sporadycznych wizyt w gabinecie i faktu, że leczenie rozpocząłem jako dorosły, dostrzegam pozytwne zmiany w swojej wymowie.
  Jestem przekonany, że dalsza terapia i odpowiednia motywacja pozwolą mi całkowicie wyeliminować problem.
  Z całą odpowiedzialnością polecam.

 • T
  Lokalizacja: KlinikaGutkowska

  Pani Ania Karowicz jest fantastycznym i bardzo kompetentnym specjalistą w dziedzinie logopedii. Potrafi w błyskawicznym tempie zyskać sobie sympatię zarówno dziecka jak i rodziców. Diagnoza a później terapia prowadzona przez p. Anię była przyjemnością dla mojego dziecka i dla mnie również, a przekazane przez p. Anię wskazówki i uwagi co do samodzielnych ćwiczeń w domu, pozwoliły osiągnąć zamierzone efekty. Z całą odpowiedzialnością, polecam!!!!!!!

 • D
  Lokalizacja: KlinikaGutkowska

  Dziękuję za indywidualne i profesjonalnie podejście do pacjenta. Pani Anna wytłumaczyła dokładnie przyczyny wady wymowy, omówiła program terapii i pomogła pozbyć się złych nawyków, w tym niewłaściwej pozycji języka. Już po pierwszych paru wizytach było widać różnicę, co było dla mnie dużym zaskoczeniem. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.

 • M
  Lokalizacja: KlinikaGutkowska

  Logopedka, która wie, czym się interesują dzieci i dobrze to wykorzystuje. Syn z radością ćwiczy język z postaciami z Gwiezdnych Wojen i ratuje świat za pomocą kolorowych kawałków waty. Terapia dość szybko zaczęła przynosić efekty, a nasze dziecko polubiło zajęcia z panią Anią i chętnie na nie przychodzi. Duży plus za kontakt i cierpliwe tłumaczenie ćwiczeń. Polecam.

 • B

  Pani ortodontka poleciła mi poszukanie logopedy, która podjęła by się ułożenia języka (mam dosyć duży) i poprawą wymowy, aby zakładanie aparatu nie poszło na marne. Po poszukiwaniach trafiłem do Ani Karowicz.
  Pierwszy kontakt telefoniczny bardzo dobry, rozumiała nad czym potrzebuję popracować. Podczas pierwszej wizyty były przeróżne ćwiczenia na wychwycenie z czym mam problem. Po każdej wizycie widzę poprawę wymowy i ułożenie języka poprawiło się znacznie. Zadawane ćwiczenia do na mowę przyspieszają mój proces przemiany mowy. Już obecnie widzę, że coraz mniej osób prosi mnie o powtórzenie, bo coś niezrozumiale powiedziałem.
  Ania Karowicz jest bardzo miłą osobą i cierpliwą, potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć. Ma profesjonalne podejście. Dorośli nie powinni się wstydzić wizyt u logopedy, bo dają same korzyści.
  Ogólnie bardzo polecam, ja jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyt i poczynionych przeze mnie postępów.

 • E
  Lokalizacja: KlinikaGutkowska

  Pani Anna ma w sobie wiele empatii i wiele pomysłów, bo potrafi tak zrobić ćwiczenia logopedyczne, żeby dziecko było pewne, że to tylko zabawa. Dużo cennych rad, dobry kontakt i indywidualne podejście do dziecka.

 • S
  Lokalizacja: KlinikaGutkowskaUsługa: seplenienie

  Pani Ania kocha swoją pracę i widać to już od samego wejścia do gabinetu. Dużo uśmiechu, mnóstwo ciekawych zadań do wykonania i niesamowite podejście do dzieci. Nasz pełen energii syn świetnie sobie radzi na zajęciach i chętnie na nie przychodzi, choć nie jest łatwym towarzyszem zabaw, bo szybko się nudzi i zniechęca. Na szczęście trafiliśmy na odpowiednią osobę na odpowiednim miejscu, która potrafi wytłumaczyć co i jak robić z dzieckiem i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania.

 • Lokalizacja: KlinikaGutkowskaUsługa: wada wymowy

  Pani Ania to wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu! Bardzo dobry kontakt z dziecmi, udziela cenne wskazowki dla rodzica. A co najwazniejsze najpierw slucha pozniej doradza.
  Goraco polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Neurologopedia

Edukacja

 • Uniwersytet Łódzki Pedagogika Społeczna w zakresie pracy opiekuńczej i socjalno-wychowawczej
 • Uniwersytet Łódzki Pedagogika w zakresie Opieki i Terapii pedagogicznej
 • Uniwersytet Łódzki Logopedaia Medialna z Logopedią Ogólną
 • Uniwersytet Łódzki Neurologopedia
więcej

Znajomość języków

 • angielski