Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach
Przyjmuję: dzieci w każdym wieku

Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

O mnie

Rehabilitacja dzieci i niemowląt.
Specjalizuję się w fizjoterapii dzieci i niemowląt. Swoją wiedzę zdobywałam podczas 5 letnich studiów na kie...

Zobacz pełen opis

Znajomość języków

  • Angielski

57 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
Y
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoterapeuta pediatryczny Bytom Inny

Od około pół roku zwracamy się o pomoc do Ani dla naszej córeczki. Człowiek z wielkim sercem i profesjonalista w swojej dziedzinie. Dziecko ma trudną sytuację, ale po każdej wizycie widzę rezultaty, jej stan się poprawia. Również wielkie dzięki za rady, które naprawdę pomagają. Jest wiele dobrych rzeczy do napisania, ale jeśli szukasz dobrego fizjoterapeuta z doskonałym podejściem do dzieci, to jest miejsce dla Ciebie. A możesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie w dobrych rękach. Z całego serca dziękuję za Twoją pracę i polecam!

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoterapeuta pediatryczny Bytom Inny

Pani Ania prowadzi moja 4 letnią córkę. Przyszliśmy z problemem chodzenia na palcach.
Po 3 wizytach widzimy poprawę.
Poniżej tylko kilka cech jakie mi się nasuwają
Rzetelność,
Dokładność
Cierpliwość.

Cena za konsultacje odpowiednią.

Szczerze polecam.

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Ania prowadziła moją córkę od drugiego miesiąca życia. Po sporych problemach z napięciem i asymetrią nie ma śladu. Często efekt ćwiczeń po wizycie widoczny był niemal od razu. Pani Ania jasno tłumaczy jak pracować z dzieckiem między wizytami i analizuje postępy. Wielki plus za dostosowywanie godzin wizyt do trybu dnia dziecka, tak aby spotkania były jak najbardziej efektywne.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na Panią Anie ! Nasz Synek jest z tych co maja turbo drzemki, a po wizytach Pani Ani zawsze śpi po 3 godziny ! Jest to bardzo ciepła osoba która ma wspaniałe podejście do maluszków. Zawsze punktualna. Wszystko tłumaczy i przede wszystkim nie straszy. Co dla mnie było najważniejsze. Z całego serca polecam.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam Panią Anne z całego serca. Super podejście do dzieci, profesjonalizm i komunikatywność. W naszym przypadku u czterotygodniowej córki pojawiły się kolki, koleżanka zasugerowała kontakt z fizjoterapeutą niemowlęcym i poleciła Panią Annie i był to strzał w dziesiątkę. Po nieprzespanych nocach, stosowaniu espumisanu oraz próbach masażu (nic nie pomagało), skorzystaliśmy z pomocy pani Ani, nie spodziewałam się że sposób noszenia, podnoszenia dziecka oraz inne sposoby masowania mogą zdziałać cuda, a nieprawidłowe noszenie niemowlaka może nasilić problem. Po godzinnej wizycie w domu, córka od dwóch dni bez podania leków na kolki nie pręży się, nie płacze i jest dużo spokojniejsza.
Pani Ania przywróciła nam spokojnie wieczory i noce.
Bardzo dziękujemy i polecam w 100%.


D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Ania jest osobą bardzo profesjonalną i zaangażowaną. Ćwiczy z dwójką moich dzieci, ma serce i cierpliwość zarówno dla niemowlaka, który ma różne humorki, jak i 10 latki, której nie zawsze chce się ćwiczyć. Dobiera terapię stosownie do wieku, potrzeb i możliwości dziecka. Szczerze polecam


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Serdecznie polecam!
Pani Ania to świetna fizjoterapeutka. Od 2 miesiąca życia rehabilituje mojego synka i wiem ze tylko dzięki temu teraz rozwija się nawet szybciej niż jego rówieśnicy, a miało być zupełnie inaczej . Atmosfera, zaangażowanie, profesjonalizm, podejście do pacjenta , wszystko na plus.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoterapeuta pediatryczny Bytom Inny

Z całego serca polecam Panią Anię, profesjonalne podejście do dzieci, pomocna w każdym napotkanym problemie.
Świetny kontakt z dziećmi , dzięki Pani Ani wychodzimy na prostą z Córeczką , która ma obniżone napięcie.
Godna polecenia Fizjoterapeutka.
Dziękujemy Pani Aniu wykonuje Pani świetną pracę !!! Więcej takich przyjaznych i uczuciowych Ludzi !!!

mgr Anna Jagiełło

dziękuję bardzo za dobre słowa i tak pozytywne opinie


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Gorąco polecam Panią Anię jako profesjonalistę w każdym calu. Dzięki niej nasze bliźniaki wyszły dosłownie i w przenośni na prostą, mimo że ćwiczenia zaczęliśmy dość późno. Nawet w sytuacjach kryzysowych, gdy mama traciła już cierpliwość, Pani Ania wykazała się zrozumieniem, empatią, pomysłowością i cudownym podejściem do dziecka.


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Ania bardzo nam pomogła w rehabilitacji synka. Cierpliwie instruowała jak poprawnie ćwiczyć z dzieckiem i tłumaczyła na co dane ćwiczenia, czy prawidłowa pielęgnacja wpłyną. Dla mnie to bardzo ważne, gdyż lepiej zrozumiałam trudności, z którymi borykał się synek.
Przez cały okres rehabilitacji syn zrobił bardzo duże postępy.
Poleciłam Panią Anię znajomej i będę polecać dalej :))


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania