dr n. med.

Anna Brzozowska-Jaśkiewicz

verifiedCreated with Sketch.

Neurolog

31 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
43 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2006 r. Specjalista neurolog. Specjalizację oraz doświadczenie w dziedzinie neurologii zdobywała pracując w Klinice… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Przychodnia ZanaUsługa: bóle głowy

  Wizyta przebiegła szybko,Pani Doktor podeszła do sprawy rzeczowo i profesjonalnie,ocena wyników moich badań bardzo wnikliwa,
  polecam serdecznie

 • A
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Przychodnia ZanaUsługa: konsultacje neurologiczne

  Pani doktor przeprowadziła standardowe badanie, bardzo ogólnikowy wywiad, zleciła badania i rehabilitację, przepisała receptę. Wizyta trwała może 10 minut. Zdecydowanie oczekiwałam większego zaangażowania.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią SpecjalistycznąUsługa: konsultacje neurologiczne

  Bardzo gorąco polecam! Mój wybór specjalisty okazał się strzałem w dziesiątkę. Pani doktor jest świetna pod każdym względem. Warto umówić się na wizytę bo ten kto z niej skorzysta na pewno będzie zadowolony i nie będzie szukał nikogo innego.

 • F
  Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w LublinieUsługa: migrena

  Leczyłam się od kilku lat na przewlekłe migreny lecz było tylko gorzej. Na szczęście trafiłam do Pani Doktor! Zleciła mi badania, następnie rozpoczęła leczenie toksyną botulinową. Teraz cieszę się życiem i mogę normalnie funkcjonować. Polecam z całego serca! Dziękuje Pani Doktor!!!!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Przychodnia ZanaUsługa: konsultacje neurologiczne

  Zarezerwowałam wizytę u Pani Doktor dla mojej 20 - letniej Siostry. Była po podejrzeniu udaru, który później wykluczono. Zasugerowano padaczke, po czym została odesłana do domu po tygodniowym pobycie w szpitalu. Wszyscy byliśmy przerażeni, bo praktycznie niczego nam nie wyjaśniono. Szukałam dobrego neurologa, który przejrzy cała historie choroby i coś wytłumaczy- wyjaśni czego można się spodziewać dalej. Pani Doktor okazała się bardzo dobrym wyborem. Wyjaśniła dlaczego wykluczono udar, przyblizyla temat padaczki oraz uspokoiła, że pierwszy atak o niczym nie przasądza,a podobne objawy mogą wystąpić przy ciężkich stanach migrenowych połączonych z długotrwałym stresem i przemeczeniem. Szczerze polecam.

 • W
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Przychodnia ZanaUsługa: konsultacje neurologiczne

  Bardzo sympatyczna ,odpowiada na pytania.Moja pierwsza wizyta jednak da się zauważyć dużą wiedzę u Pani Doktor.Slucha pacjenta co jest ogromnym plusem.Myslę ze w końcu znalazłam odpowiedniego lekarza.Polecam.!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo miła, profesjonalne podejście, szczegółowy wywiad, szczegółowe wskazówki. Polecam!!!

 • Z
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią SpecjalistycznąUsługa: ból kregoslupa szyjnego

  Pani doktor dokladnie bada,wypytuje i stawia trafne diagnozy ,kazdego z pacjentow trakuje indywidualnie

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo miła, sympatyczna oraz empatyczna. Wizyta przebiegła w miłej, rzeczowej i konkretnej atmosferze.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor Anna jest naprawdę super specjalistą. Przeprowadzona wizyta była bardzo mile i rzetelnie. Wysłuchała to co miałem do powiedzenia i zaproponowala rozwiązanie, które ku mojemu zdumieniu organizm zaakceptował bez większych efektów niepożądanych.

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Od tygodnia mam zawroty glowy, boli mnie z tyłu głowa i szyja, jest mi niedobrze. Mimo brania leku apobetina 0,016 nie ma poprawy co robić

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Należy zgłosić się do lekarza rodzinnego lub neurologa, który w zależności od wywiadu i przeprowadzonego badania neurologicznego zadecyduje o trybie diagnostyki - pilnym bądź planowym. Przy tego typu dolegliwościach może być wskazane przeprowadzenie diagnostyki ogólnej - badania laboratoryjne/EKG, neurologicznej: MRI głowy i kręgosłupa szyjnego , USG DD tt szyjnych i kręgowych, ewentualnie EEG, laryngologicznej i próba VNG oraz ewentualnie dodatkowo diagnostyka kardiologiczna. Zakres w/w postępowania uzależniony jest od wywiadu, wieku pacjenta, przeprowadzonego badania ogólnego/neurologicznego/laryngologicznego.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2006 r. Specjalista neurolog. Specjalizację oraz doświadczenie w dziedzinie neurologii zdobywała pracując w Klinice Neurologii z Pododdziałem Udarowym i Wczesnej Rehabilitacji Poudarowej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w 2010 roku na I Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego. Posiada doświadczenie zawodowe, obejmujące pracę z pacjentami hospitalizowanymi i leczonymi ambulatoryjnie. W codziennej pracy stara się łączyć nabyte doświadczenie z relacjami z pacjentem. Nieustannie doskonali swoje umiejętności oraz stara się aktualizować i pogłębiać zdobytą wiedzę, biorąc udział w licznych konferencjach i seminariach naukowych.

Specjalizacje

 • Neurologia

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie