dr n. med.

Anna Brzozowska-Jaśkiewicz

Neurolog

25 opinii +dodaj

Umów wizytę 29 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2006 r. Specjalista neurolog. Specjalizację oraz doświadczenie w dziedzinie neurologii zdobywała pracując w Klinice… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo miła, profesjonalne podejście, szczegółowy wywiad, szczegółowe wskazówki. Polecam!!!

 • Z
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią SpecjalistycznąUsługa: ból kregoslupa szyjnego

  Pani doktor dokladnie bada,wypytuje i stawia trafne diagnozy ,kazdego z pacjentow trakuje indywidualnie

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo miła, sympatyczna oraz empatyczna. Wizyta przebiegła w miłej, rzeczowej i konkretnej atmosferze.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor Anna jest naprawdę super specjalistą. Przeprowadzona wizyta była bardzo mile i rzetelnie. Wysłuchała to co miałem do powiedzenia i zaproponowala rozwiązanie, które ku mojemu zdumieniu organizm zaakceptował bez większych efektów niepożądanych.

 • J

  W czasie wizyty Pani doktor była bardzo skrupulatna i miła. W czasie wizyty dostałem kilka mniejszych ok. 10 sekundowych ataków utraty świadomości (wyłączeń) bez drgawek. Na ten widok Pani doktor martwiąc się o mój stan zdrowia nie pozwoliła mi wracać do domu. Jak to ujęła "nie pozwolę panu wyjść, gdyż może się panu stać coś złego w czasie powrotu do domu" i od razu wezwała karetkę, która zabrała mnie na sor szpitala wojewódzkiego. Tam przeszedłem dokładne badania. Takie zachowanie Pani doktor bardzo mi się spodobało. Świadczy to o tym, że nie traktuje pacjenta machinalnie jako kolejny przypadek, który trzeba "odbębnić" i zainkasować pieniądze za wizytę, ale podchodzi do niego z empatią i dba o jego dobro. Zanim przyjechała karetka przypisała mi również nowy lek, który ma zmniejszyć wyłączenia. Mam nadzieję, że tak się stanie. Nie chcę uogólniać ale podejrzewam, że znaleźliby się lekarze, którzy pomimo takich ataków jakie miałem odesłaliby mnie do domu nie wzywając karetki.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Przychodnia ZanaUsługa: konsultacje neurologiczne

  Bardzo kompetentna i fachowa osoba ,mogła w sposób przystępny a zarazem dokładny i fachowy wytłumaczyć problemy moich dolegliwości i schorzeń oraz zastosować konkretną terapie. Jestem mile zaskoczony. Polecam.

 • H
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SanitasUsługa: stenoza

  Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Widać w jej pracy duże zaangażowanie. Lecze się u niej od około 2 lat i jestem bardzo zadowolony. Życzę Pani ,Pani doktor sukcesów w pracy zawodowej i by Pani maksymalnie rozwinęła swoje umiejętności oraz stałe poszerzala swoją wiedzę.pozdrawiam

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Przychodnia ZanaUsługa: konsultacje neurologiczne

  Bardzo duża wiedza którą potrafi przekazać w przyziemny sposób. Dokładnie wykonany wywiad, bardzo dokładne badanie fizykalne. Pani Doktor bardzo miła i empatyczna. Bez pośpiechu, bez popędzania. Bardzo polecam Panią Doktor.

 • J
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Przychodnia Zana

  Jestem zadowolona z wizyty. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Pani doktor jest dokladna i kompetentna.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo wnikliwie bada pacjenta, zadaje dużo pytań na temat objawów choroby. Pani doktor jest bardzo miła, uprzejma oraz okazuje duży szacunek dla chorego

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2006 r. Specjalista neurolog. Specjalizację oraz doświadczenie w dziedzinie neurologii zdobywała pracując w Klinice Neurologii z Pododdziałem Udarowym i Wczesnej Rehabilitacji Poudarowej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w 2010 roku na I Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego. Posiada doświadczenie zawodowe, obejmujące pracę z pacjentami hospitalizowanymi i leczonymi ambulatoryjnie. W codziennej pracy stara się łączyć nabyte doświadczenie z relacjami z pacjentem. Nieustannie doskonali swoje umiejętności oraz stara się aktualizować i pogłębiać zdobytą wiedzę, biorąc udział w licznych konferencjach i seminariach naukowych.

Specjalizacje

 • Neurologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie