Adresy (2)


Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Allianz

Compensa + 3 więcej


Przyjmuję: dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza, Blik, + 2 więcej
52 525..... Pokaż numer


Broniewskiego 9, Bydgoszcz
Centrum Zdrowia Błonie w Bydgoszczy

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

ul. Ogrody 14, Bydgoszcz

200 zł

NZOZ ENDO-MEDICA Sp. z o.o.

Opinie

2

Ogólna ocena
24 opinie

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: NZOZ ENDO-MEDICA Sp. z o.o. konsultacja neurologiczna dzieci

Kompetentny lekarz. Jeśli nie jest biegły z jakiegoś tematu kieruje gdzie się udać. Profesjonalne podejście do zawodu, diagnoz, pacjenta.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Niestety to była chyba najgorsza wizyta lekarska jaką odbyłam w życiu. Wizytę miałam umówioną przez szpital zaraz po porodzie. Pani doktor bardzo się śpieszyła; przyjęła mojego 3 miesięcznego syna dosłownie "w locie". Po błyskawicznym zbadaniu dziecka stwierdziła, że wszytko jest źle. Dosłownie! Dostałam pilne skierowanie na dziecięcy oddział neurologiczny, tak po prostu bez słowa wyśnienia. Dopiero jak zaczęłam dopytywać z jakiego powodu, pani doktor powiedziała, że podejrzewa padaczkę. ( Nie była chętna do żadnych wyjaśnień, bo bardzo się spieszyła i nawet na mnie pokrzykiwała). Do tego skierowanie na rehabilitację, bo ruchowo również widziała wyłącznie wady. Otrzymałam również kartkę do pediatry, aby natychmiast zaprzestać szczepień. W szpitalu na oddziale neurologii w Bydgoszczy, powiedziano mi żeby się zbytnio nie denerwować, bo pani Baranowska wszystkim daje skierowanie do szpitala na pilne, a z tych skierowań prawie zawsze nic nie wychodzi. Skonsultowałam się też z pediatrą dziecka (ponad 30 lat doświadczenia), który orzekł, że dziecko jest całkowicie zdrowe, z pewnością nie ma żadnej padaczki, a wyniki po ewentualnych badaniach szpitalnych u tak małych dzieci są nie jednoznaczne. Nie mówiąc już o stresie, narkozach i chorobach (mamy przecież pandemię), na które 3 miesięczne dziecko będzie narażone w czasie hospitalizacji. Kartkę o zaprzestaniu szczepień wyrzuciłam do kosza. "Objawy" padaczki ustąpiły samoczynnie miesiąc po wizycie. Pani doktor postawiła błędną diagnozę. Właściwie nie była to nawet diagnoza, tylko podejrzenie. Miałam wrażenie, że nie potrafi wziąć odpowiedzialności za ewentualne decyzje, popchnęła sprawę dalej i miała nas z głowy. Dziecko rozwija się bardzo dobrze pod każdym względem i jest szczepione zgodnie z harmonogramem.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: NZOZ ENDO-MEDICA Sp. z o.o. konsultacja neurologiczna dzieci

Jestem wlasnie po wizycie i czystym sercem moge polecić corka wychodząc z gabinetu pyta kiedy znowu idzie do lekarza . Sympatyczna, wszystko bardz
o dobrze tlumaczy


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Bardzo dobry neurolog dziecięcy .Szczegółowy wywiad z rodzicem,badanie dokładne .Zleca dodatkowe badania .Miła ,z podejściem do dziecka .Jedyny neurolog na FNZ który poświęca się swojej pracy .Polecam


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zdrowia Błonie w Bydgoszczy zaespol zachodzacego slonca u niemowlaka

Jestem zachwycona wizyta u Pani doktor. Bardzo dokładnie i szczegółowo przeprowadziła wywiad i badanie. Pa i doktor wyslala nas na dodatkowe badania,aby miec pewnosc,ze z mlodziencem wszystko ok.Ma też niesamowite podejście do dzieci. Mój 11 miesięczny synek zanosił się śmiechem. Tylko dziękować,że są jeszcze lekarze którzy nie szczędzą czasu i wysyłają bez blagania,jak bywa i innych lekarzy na dodatkowe badania


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani doktor to cudowny człowiek. Zleca mnóstwo badań( za które nie trzeba płacić) co uważam za fenomen w środowisku lekarskim. Bardzo wnikliwa, dociekliwa i konkretna. Dziecko na każdej wizycie jest dokładnie zbadane pod kątem neurologicznym. Polecam


Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor to świetna osoba leczymy sie u niej juz dobry rok jest bardzo rzetelna,konkretna,pilnuje wszystkich badan co w tych czasach sie bardzo ceni:) moja corka ja uwielbia polecam kazdemu:) dziekujemy Pani dr i do zobaczenia w grudniu:)


E
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor leczyła mnie przez wiele lat, jest rzetelna i ma dużą wiedzę. Zlecała badania kontrolne, brała pod uwagę moje prośby i dolegliwości. Pani doktor dobrze leczy i pacjent może na nią liczyć. Zdarza się jej być oschłą, ale lekarz przede wszystkim musi być kompetentny, a taka właśnie jest Pani doktor. Bardzo żałuję, że nie mogę już chodzić do niej na wizyty, ale z całym sercem mogę polecić ją każdemu kto potrzebuje neurologa z prawdziwego zdarzenia.


D
Użytkownik zweryfikowany

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami, które przeczytałam. Bardzo nieprzyjemna osoba, może nadrabia w ten sposób brak wiedzy. Bada dziecko, fuka przy tym na rodziców, dziecko się denerwuje. Wysyłała nas na rezonans i cholera wie gdzie jeszcze, ale na szczęście skorzystaliśmy z innej opini i dziecko ma tylko wzmożone napięcie mięśniowe... I wystarczy poćwiczyć z rehabilitantem. Także szczerze odradzam bo to strata czasu i niepotrzebne nerwy!


T
Użytkownik zweryfikowany

Dziś miałam przyjemność poznać tą Panią i odradzam każdemu. Spanikowała kiedy zobaczyła, że dziecko ma drgawki chociaż usłyszała od nas, że takie drgawki występują u dziecka codziennie mimo to wezwała pogotowie narażając nas na niepotrzebny stres, bo w szpitalu stwierdzono, że skoro mówiono nam, że ona tak będzie miała przy swojej wadzie OUN to nie ma co panikować i że lekrza neurologa nie powinno to dziwić. W dodatku doktor Baranowska jest bardzo wulgarna i nie miła. Nawet przychodnia nie potrafiła zmierzyć dziecku temperatury bo termometr pokazywał 33 stopnie. Po prostu kpina i nic więcej.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania