Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 130 zł


Przyjmuję: dorosłych
81 454..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Wymagana płatność przed wizytą, najpóźniej w przeddzień umówionej konsultacji.
Numer mojego konta: 44 **** **** **** **** **** ****
Poproszę o potwierdzenie płatności na mój adres e-mailowy najpóźniej w dniu konsultacji: ***************************

ZASADY ODWOŁANIA KONSULTACJI I ZWROTÓW PŁATNOŚCI
1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Bursaki 25, Lublin
PsychoWsparcie Anita Rawa-Kochanowska


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto
81 454..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Oferuję wsparcie psychologiczne dla kobiet i mężczyzn w kryzysie - pomagam wyjść z życiowych zakrętów na prostą :-) Zapraszam na stronę www.rawa-kocha...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Kryzys życiowy
 • Kryzys zawodowy
 • Kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
 • Laboratorium Edukacji i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach
 • Polski Instytut Ericksonowski
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja online


130 zł

Konsultacja online

50 minut


Konsultacja psychologiczna


Bursaki 25, Lublin

130 zł

PsychoWsparcie Anita Rawa-Kochanowska

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PsychoWsparcie Anita Rawa-Kochanowska konsultacja psychologiczna

Wizyta bardzo udana ! Zaangażowanie w rozmowę, pomoc w rozwiązywaniu problemu , wymiana spostrzeżeń , miła atmosfera , ciężko zauważyć jak leci 50 min.
Polecam! :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PsychoWsparcie Anita Rawa-Kochanowska konsultacja psychologiczna

Dziś była moja pierwsza wizyta i jestem zachwycona przystępnością i łatwością rozmowy. Czas upłynął mi błyskawicznie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PsychoWsparcie Anita Rawa-Kochanowska konsultacja psychologiczna

Terapię u pani dr Anity skończyłam jakiś czas temu. Tym wpisem chcę jeszcze raz wyrazić swoją wdzięczność za pomoc w osiągnięciu celów, z którymi rozpoczynałam terapię oraz komfortu jakiego nie odczuwałam przez całe życie. Jestem wdzięczna losowi, że spotkałam Panią Anitę na swojej drodze. Od początku wzbudziła moje zaufanie, po pierwszej sesji miałam ogromną ochotę przyjść na kolejną. Jest serdeczną osobą, potrafi słuchać, jest bardzo taktowna, a jednocześnie wyróżnia się poczuciem humoru. Od początku otrzymałam od Niej ogromny komfort psychiczny i czułam się bardzo swobodnie, jak po spotkaniu z przyjaciółką, która doskonale mnie rozumie, wysłucha i jest ze mną tu i teraz. Na sesjach mogłam się wygadać. Z każdego spotkania wychodziłam naładowana pozytywną energią, chociaż poruszane tematy najczęściej nie były lekkie, łatwe i przyjemne. Uwierzyłam w siebie, dziś uśmiecham się i jestem szczęśliwa. Osiągnęłam swoje cele oraz kolejne, od tego czasu zadziały się zmiany w moim życiu, o których wcześniej mogłam pomarzyć. Dziś jestem w miejscu, w którym mam ochotę i przyjemność być. Czuję się spełniona, spokojna i szczęśliwa, z dystansem podchodzę do problemów, które nikogo przecież nie omijają. Z perspektywy tych kilku lat zupełnie inaczej patrzę na świat, na życie, na ludzi. Stałam się optymistką, raz na zawsze pozbywając się wewnętrznego krytyka. Czas przeznaczony na kilka miesięcy terapii to najlepsza inwestycja w siebie, swoje życie i zdrowie psychiczne. Bez dwóch zdań polecam!

dr Anita Rawa-Kochanowska

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za tak piękną opinię :-) Jestem zaszczycona, wzruszona i szczęśliwa. I mam ochotę jeszcze bardziej angażować się w moją pracę :-)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PsychoWsparcie Anita Rawa-Kochanowska konsultacja psychologiczna

Choć dopiero zaczynam swoją "przygodę" z Panią Anitą to już jestem bardzo zadowolona zarówno z terapii jak i z atmosfery panującej w gabinecie. Widać, zaangażowanie oraz zrozumienie pacjenta i jego problemu. Polecam serdecznie! :)

dr Anita Rawa-Kochanowska

Bardzo dziękuję, droga M.! :-) Mam nadzieję, że dalej będzie tylko lepiej! :-)


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PsychoWsparcie Anita Rawa-Kochanowska konsultacja psychologiczna

Pani doktor bardzo przyjemna, rozmawia się z nią jak z "dobrą kumpelą", aż chce się jej powierzyć swe troski, problemy. Ujęło mnie także poczucie humoru, jakie nieczęsto spotykam u lekarzy :)

dr Anita Rawa-Kochanowska

Bardzo mi miło czytać takie słowa, mam nadzieję, że oprócz "kumpelstwa" mam także w sobie profesjonalizm ;-)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PsychoWsparcie Anita Rawa-Kochanowska konsultacja psychologiczna

Do Pani Doktor trafiłam w bardzo ciężkim okresie życia z którym nie umiem sobie poradzić. Mimo że nadal jest mi ciężko I pewnie długo jeszcze będzie, po każdej terapii choć przez chwilę czuje ulgę, a chwilowa ulga to dla mnie w tym momencie i tak bardzo dużo. Cenię bardzo panią doktor za życzliwość, szczerość i zaangażowanie.

dr Anita Rawa-Kochanowska

Dziękuję i ufam, że dasz sobie radę, ponieważ masz w sobie moc!


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Pani Anita pomogła mi stanąć z boku, uspokoić głowę, pokazała trochę inną perspektywę w momencie kiedy nie radziłam sobie z emocjami, zamiast żyć pełną piersią to wpadłam w wir zamartwiania, kalkulowania i rozpamiętywania przeszłości. Pani Anita to bardzo ciepła osoba przy której człowiek aż ma ochotę się otworzyć. Przy której nie boi się stanąć w prawdzie o sobie samym, nawet jeśli ta prawda okazuję się trudna. W takich momentach warto mieć (psycho)wsparcie kogoś takiego, kogoś kto nie ocenia, nie krytykuje, a potrafi słuchać i pytać w taki sposób żeby człowiek zacząć się zastanawiać nad własnymi mechanizmami. Nad tym dlaczego właściwie tak robi? Dlaczego tak myśli? I czego tak naprawdę chce? Pani Anita to świetna, mądra kobieta, z ogromnym poczuciem humoru. Każda wizyta dostarczała mi nowych przemyśleń, nowych pytań. Pani Anita jest psychoterapeutą z prawdziwego powołania i nawet jeśli ktoś nie jest przekonany o tym czy jego problemy kwalifikują się pod psychoterapie to i tak warto, ponieważ rozmowa z Nią może naprawdę wiele zdziałać. Najważniejsze przecież jest to żeby bardziej rozumieć siebie, bardziej doświadczać życia i odnaleźć spokój serca. Czas spędzony na sesjach był niezwykłą podróżą w głąb siebie. Polecam Panią Anitę! Jest świetnym kompanem

dr Anita Rawa-Kochanowska

Sylwia, bardzo Ci dziękuję za tyle dobrych słów! Rozmowy z Tobą były jak powiew świeżego powietrza :-) Trzymam kciuki za Twoje pomysły i plany :-)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PsychoWsparcie Anita Rawa-Kochanowska lekarz zrobiła na mnie ogromne pozytywne wrażenie

Lekarz zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Wiem że będę chciała jeszcze się z nią spotkać. Jej sugestie są obiecujące dla mnie.

dr Anita Rawa-Kochanowska

Całe szczęście, że to ogromne wrażenie miało charakter pozytywny :-) Bardzo dziękuję za opinie i serdecznie zapraszam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PsychoWsparcie Anita Rawa-Kochanowska

Pani Anita pomogla mi w bardzo trudnym momencie w moim zyciu stawic czola lekom i przetrwac ogromnie stresujace chwile.Dzieki niej zobaczylam siebie z zupelnie nowej perspektywy, co pomoglo mi nabrac pewnosci siebie,zadbac o siebie,a jedoczesnie osiagnac cele,ktore przed soba postawilam.Pani Anita jest madrym i empatycznym terapeuta, na ktorego zawsze mozna liczyc.Dziekuje i z calego serca polecam!

dr Anita Rawa-Kochanowska

Bardzo serdecznie dziękuję za ciepłe słowa! Cieszę się, że mogłam Cię poznać i towarzyszyć w procesie zmiany :-)


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PsychoWsparcie Anita Rawa-Kochanowska psychoterapia indywidualna

Dzięki spotkaniom z Panią Anitą odkryłam, że nie można się poddawać i należy „zawalczyć” o siebie. Systematyczne wizyty w bardzo miłej atmosferze pomogły mi się otworzyć przed zupełnie dla mnie obcą osobą. Długie rozmowy, pełne wskazówek i dobrych rad dały mi siłę do tego, aby zacząć sukcesywnie dążyć do swojego celu. Z głębi serca mogę polecić wizytę u Pani Doktor osobą, które znajdują się w takim momencie życia, kiedy nie wierzą, że mogą coś zmienić.

dr Anita Rawa-Kochanowska

Bardzo dziękuję ???? Cudownie było z Tobą pracować, bo pokazałaś mi, jak wiele masz w sobie siły i determinacji do zmian! ????


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

13 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam poważny problem. Mianowicie mój pierwszy związek był bardzo toksyczny i aktualnie borykam się problemami związanymi z tym, co się wtedy w moim życiu działo. Boję bliskości z mężczyzną - boje się, jak chce mnie złapać za rękę lub przytulić. Jest to strach przed przyjacielem oraz przed osobą, która mi się podoba. Nie boję się za to przytulić do ojca, czy brata. Boję się, że w takiej sytuacji nigdy nie stworzę normalnego związku, bo jak to tak bez kontaktu cielesnego? Choćby zwykłego całusa lub przytulasa.
  Moje pytanie brzmi - do kogo powinnam się udać z moim problemem? Do seksuologa, czy psychologa?

  Dzień dobry. Moim zdaniem lepiej byłoby udać się do psychologa, ponieważ Pani problem nie jest ściśle związany ze sferą seksualną. Lęk przed fizyczną bliskością wydaje się mieć głębsze podłoże, wymagające jakiejś formy psychoterapii. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

  dr Anita Rawa-Kochanowska

 • Moja 16-letnia córka ma od kilku miesięcy chłopaka, ma 17 lat i nie do końca przypadł nam do gustu. Ona zna nasze stanowisko w tej sprawie, ale staramy się szanować jej decyzję. Problem jaki mamy i nie wiem jak sobie z nim poradzić to, że niedawno córka oznajmiła mi, że zaczęła współżyć z chłopakiem i chciałaby abym zaprowadziła ją do ginekologa po antykoncepcję. Jestem zszokowana i nie potrafię sobie poradzić z tą sytuacją. Rozmawiałam z nią, tłumaczyłam że to za wcześnie, że mogli poczekać, ale ona ma odmienne zdanie na ten temat, powiedziała że dojrzała do tej decyzji i dobrze ją przemyślała oraz że nie zrobiła tego z byle kim. Powiedziałam jej, że umówię ją i pójdziemy do ginekologa, ale robię to wbrew sobie. Wiele razy rozmawiałam z nią na temat chłopaków, sexu, liczyłam, że się nie będzie spieszyła, że poczeka i tak było do momentu kiedy nie poznała chłopaka i się zakochała. Obserwuję ją i widzę jak się zachowuje, że hormony jej buzują i chyba nie do końca radzi sobie z własnym "pożądaniem". Nie wiem jak postąpić w tej sytuacji, nie chcę jej zrazić do siebie, aby straciła do mnie zaufanie i wogóle nic mi juz nie mówiła.

  Myślę, że to bardzo cenne, iż córka zwierzyła się Pani z tego, że rozpoczęła współżycie. To bardzo intymna informacja i może być Pani dumna z relacji, jaką ma Pani z córką. Oczywiście ma Pani prawo nie być zachwycona wyborem córki, natomiast w tym momencie kwestia dobrania odpowiedniej antykoncepcji wydaje się być dość pilna. Córka nie jest już dzieckiem i nie ma już Pani wpływu na jej decyzje i tak naprawdę jedyne, co może Pani zrobić, to pójść z córką do ginekologa. Notabene, to swego rodzaju zaszczyt dla matki, jeśli córka chce z nią iść do lekarza tej specjalności. Uważam, że warto, żeby córka wiedziała o tym, że jest Pani trudno zaakceptować jej decyzję, bo w końcu ma Pani prawo do swoich poglądów i jako matka ma Pani prawo je wyrazić, tylko z szacunkiem dla tej drugiej strony. Przydałaby się wam spokojna rozmowa. Może warto przed tą rozmową umówić się na konsultację do psychologa, by porozmawiać ze specjalistą o uczuciach i obawach oraz przygotować się do rozmowy z córką. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

  dr Anita Rawa-Kochanowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Oferuję wsparcie psychologiczne dla kobiet i mężczyzn w kryzysie - pomagam wyjść z życiowych zakrętów na prostą :-) Zapraszam na stronę www.rawa-kocha...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Kryzys życiowy
 • Kryzys zawodowy
 • Kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
 • Laboratorium Edukacji i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach
 • Polski Instytut Ericksonowski
Zobacz więcej

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • PsychoterapiaProfile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (5)

Powiązane wyszukiwania