Adres

Bursaki 25, Lublin
PsychoWsparcie Anita Rawa-Kochanowska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto

Konsultacja psychologiczna • 130 zł

Psychoedukacja • 130 zł

Psychoterapia indywidualna • 130 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Oferuję wsparcie psychologiczne dla kobiet i mężczyzn w kryzysie - pomagam wyjść z życiowych zakrętów na prostą :-) Zapraszam na stronę www.rawa-kocha...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • kryzys życiowy
 • kryzys zawodowy
 • kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


Bursaki 25, Lublin

130 zł

PsychoWsparcie Anita Rawa-Kochanowska

Pozostałe usługi

Psychoedukacja


Bursaki 25, Lublin

130 zł

PsychoWsparcie Anita Rawa-Kochanowska


Psychoterapia indywidualna


Bursaki 25, Lublin

130 zł

PsychoWsparcie Anita Rawa-Kochanowska

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PsychoWsparcie Anita Rawa-Kochanowska lekarz zrobiła na mnie ogromne pozytywne wrażenie

Lekarz zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Wiem że będę chciała jeszcze się z nią spotkać. Jej sugestie są obiecujące dla mnie.

dr Anita Rawa-Kochanowska

Całe szczęście, że to ogromne wrażenie miało charakter pozytywny :-) Bardzo dziękuję za opinie i serdecznie zapraszam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PsychoWsparcie Anita Rawa-Kochanowska

Pani Anita pomogla mi w bardzo trudnym momencie w moim zyciu stawic czola lekom i przetrwac ogromnie stresujace chwile.Dzieki niej zobaczylam siebie z zupelnie nowej perspektywy, co pomoglo mi nabrac pewnosci siebie,zadbac o siebie,a jedoczesnie osiagnac cele,ktore przed soba postawilam.Pani Anita jest madrym i empatycznym terapeuta, na ktorego zawsze mozna liczyc.Dziekuje i z calego serca polecam!

dr Anita Rawa-Kochanowska

Bardzo serdecznie dziękuję za ciepłe słowa! Cieszę się, że mogłam Cię poznać i towarzyszyć w procesie zmiany :-)


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PsychoWsparcie Anita Rawa-Kochanowska psychoterapia indywidualna

Dzięki spotkaniom z Panią Anitą odkryłam, że nie można się poddawać i należy „zawalczyć” o siebie. Systematyczne wizyty w bardzo miłej atmosferze pomogły mi się otworzyć przed zupełnie dla mnie obcą osobą. Długie rozmowy, pełne wskazówek i dobrych rad dały mi siłę do tego, aby zacząć sukcesywnie dążyć do swojego celu. Z głębi serca mogę polecić wizytę u Pani Doktor osobą, które znajdują się w takim momencie życia, kiedy nie wierzą, że mogą coś zmienić.

dr Anita Rawa-Kochanowska

Bardzo dziękuję ???? Cudownie było z Tobą pracować, bo pokazałaś mi, jak wiele masz w sobie siły i determinacji do zmian! ????


E
Użytkownik zweryfikowany

To był najpiękniejszy prezent jaki mogłam sobie podarować - czas wspólnie spędzony z Tobą na poszukiwaniu drogi do siebie. Pierwsze kroki nie były łatwe - odsłanianie i wiążący się z tym wstyd. Błądzenie i wątpienie. Porządkowanie i nadzieja. Z jednej strony chęć dowiedzenia się o sobie jak najwięcej, a z drugiej obawa przed tą wiedzą. Stopniowe poznawanie prawdy o sobie, wchodzenie w świat uczuć, pragnień i wartości czy mocnych i słabych stron. Mierzenie się ze swoją niedoskonałością, kruchością, wrażliwością. To wszystko w bezpiecznej przestrzeni, którą zapewniałaś w różnych miejscach naszych spotkań i gdzie mogłam usłyszeć siebie, swój głos - przestrzeni za którą czasami tęsknię :) Zgadzam się, że nikt nie może oglądać własnej twarzy bez pomocy lustra tak nikt nie może nauczyć się odczytywać siebie bez drugiej osoby. Tu Ta druga osoba - Anita jest pełna akceptacji, łagodności, dobroci, a umiejętność patrzenia z dystansu na sytuację, zrozumienie, wgląd, wiedza, trafne pytania, konfrontacja przy jednoczesnym szacunku wobec mojej osoby, stanowiły podstawę do odkrycia uśmiechu, szczęścia. Dziękuję.

dr Anita Rawa-Kochanowska

Ojej. Zupełnie nie wiem, co napisać. Nie spodziewałam się aż tylu komplementów. Bardzo serdecznie dziękuję za te słowa. Praca z Tobą to taka długa, fascynująca rozmowa w odcinkach :-)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PsychoWsparcie Anita Rawa-Kochanowska

Praca z Anitą to dla mnie przyglądanie się sobie z innej perspektywy, zadawanie ważnych pytań, odkrywanie tego o co tak naprawdę mi chodzi. Potrafi dać konstruktywnego kopa, z inteligencją, dystansem i dawką humoru. Nie ocenia, daje przestrzeń i wie jak stworzyć dobrą atmosferę do trudnej pracy. Polecam!

dr Anita Rawa-Kochanowska

Bardzo dziękuję! Praca z Tobą była bardzo przyjemnym wyzwaniem :-)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PsychoWsparcie Anita Rawa-Kochanowska

Wspaniała kobieta, pełna empatii. Potrafi idealnie wczuć się w sytuacje pacjenta. Polecam z czystym sumieniem :)

dr Anita Rawa-Kochanowska

Bardzo dziękuję za miłe słowa :-) Bardzo się staram, choć do wspaniałości mi jeszcze daleko :-)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PsychoWsparcie Anita Rawa-Kochanowska

Pani Anita pomogła mi lepiej zrozumieć siebie. Dzięki niej przyjrzałam się na nowo swoim wartościom i potrzebom. Pozbyłam się silnego ściśnięcia brzucha spowodowanego stresem. Pani Anita pobudza do refleksji, uważnie obserwuje i daje cenną informację zwrotną. Zachęca do podsumowań i pracy nad sobą poprzez ćwiczenia. Potrafi włożyć przysłowiowy "kij w mrowisko" a dzięki temu skłania do głębokich przemyśleń. Inspiruje do zmiany zachowań i sposobu myślenia. Wspiera i dodaje pozytywnej energii.

dr Anita Rawa-Kochanowska

Bardzo dziękuję za dobre słowo i za konkretne informacje, co było ok. Bardzo się cieszę, że Cię poznałam i że mogłam być pomocna :-) Dziękuję za Twoją uważność i zaangażowanie :-)


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PsychoWsparcie Anita Rawa-Kochanowska konsultacja psychologiczna

To była moja pierwsza wizyta u psychologa i trochę się stresowałem, ale Pani Anita była bardzo pomocna i wyrozumiała.

dr Anita Rawa-Kochanowska

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Cieszę się, że mogłam pomóc :-)


U
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PsychoWsparcie Anita Rawa-Kochanowska

Pani Doktor pomogła mi się uporać z sytuacją, która wydawała się dla mnie bez wyjścia! Pani Doktor pomogła mi przezwyciężyć trudności z którymi się zmagałam i dzięki temu mogę dalej iść do przodu! Bardzo ciepło wspominam wizyty w Pani gabinecie. Jeszcze raz dziękuję.

dr Anita Rawa-Kochanowska

Ula, kontakt z Tobą bardzo wiele dał także mnie! Dziękuję!


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PsychoWsparcie Anita Rawa-Kochanowska

Długo szukałam dobrego specjalisty i miałam szczęście, że w końcu znalazłam Panią Anite. Bardzo empatyczna terapeutka z poczuciem humoru.
Bardzo pomógł mi Pani obiektywizm i unikanie stygmatyzujących diagnoz, dzięki czemu mogłam wreszcie w pełni opisać swoje uczucia. Gorąco polecam!

dr Anita Rawa-Kochanowska

Dziękuję Soniu! Praca z Tobą to była fascynująca podróż z metaforą, podczas której i ja wiele się nauczyłam :-)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

13 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam poważny problem. Mianowicie mój pierwszy związek był bardzo toksyczny i aktualnie borykam się problemami związanymi z tym, co się wtedy w moim życiu działo. Boję bliskości z mężczyzną - boje się, jak chce mnie złapać za rękę lub przytulić. Jest to strach przed przyjacielem oraz przed osobą, która mi się podoba. Nie boję się za to przytulić do ojca, czy brata. Boję się, że w takiej sytuacji nigdy nie stworzę normalnego związku, bo jak to tak bez kontaktu cielesnego? Choćby zwykłego całusa lub przytulasa.
  Moje pytanie brzmi - do kogo powinnam się udać z moim problemem? Do seksuologa, czy psychologa?

  Dzień dobry. Moim zdaniem lepiej byłoby udać się do psychologa, ponieważ Pani problem nie jest ściśle związany ze sferą seksualną. Lęk przed fizyczną bliskością wydaje się mieć głębsze podłoże, wymagające jakiejś formy psychoterapii. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

  dr Anita Rawa-Kochanowska

 • Moja 16-letnia córka ma od kilku miesięcy chłopaka, ma 17 lat i nie do końca przypadł nam do gustu. Ona zna nasze stanowisko w tej sprawie, ale staramy się szanować jej decyzję. Problem jaki mamy i nie wiem jak sobie z nim poradzić to, że niedawno córka oznajmiła mi, że zaczęła współżyć z chłopakiem i chciałaby abym zaprowadziła ją do ginekologa po antykoncepcję. Jestem zszokowana i nie potrafię sobie poradzić z tą sytuacją. Rozmawiałam z nią, tłumaczyłam że to za wcześnie, że mogli poczekać, ale ona ma odmienne zdanie na ten temat, powiedziała że dojrzała do tej decyzji i dobrze ją przemyślała oraz że nie zrobiła tego z byle kim. Powiedziałam jej, że umówię ją i pójdziemy do ginekologa, ale robię to wbrew sobie. Wiele razy rozmawiałam z nią na temat chłopaków, sexu, liczyłam, że się nie będzie spieszyła, że poczeka i tak było do momentu kiedy nie poznała chłopaka i się zakochała. Obserwuję ją i widzę jak się zachowuje, że hormony jej buzują i chyba nie do końca radzi sobie z własnym "pożądaniem". Nie wiem jak postąpić w tej sytuacji, nie chcę jej zrazić do siebie, aby straciła do mnie zaufanie i wogóle nic mi juz nie mówiła.

  Myślę, że to bardzo cenne, iż córka zwierzyła się Pani z tego, że rozpoczęła współżycie. To bardzo intymna informacja i może być Pani dumna z relacji, jaką ma Pani z córką. Oczywiście ma Pani prawo nie być zachwycona wyborem córki, natomiast w tym momencie kwestia dobrania odpowiedniej antykoncepcji wydaje się być dość pilna. Córka nie jest już dzieckiem i nie ma już Pani wpływu na jej decyzje i tak naprawdę jedyne, co może Pani zrobić, to pójść z córką do ginekologa. Notabene, to swego rodzaju zaszczyt dla matki, jeśli córka chce z nią iść do lekarza tej specjalności. Uważam, że warto, żeby córka wiedziała o tym, że jest Pani trudno zaakceptować jej decyzję, bo w końcu ma Pani prawo do swoich poglądów i jako matka ma Pani prawo je wyrazić, tylko z szacunkiem dla tej drugiej strony. Przydałaby się wam spokojna rozmowa. Może warto przed tą rozmową umówić się na konsultację do psychologa, by porozmawiać ze specjalistą o uczuciach i obawach oraz przygotować się do rozmowy z córką. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

  dr Anita Rawa-Kochanowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Oferuję wsparcie psychologiczne dla kobiet i mężczyzn w kryzysie - pomagam wyjść z życiowych zakrętów na prostą :-) Zapraszam na stronę www.rawa-kocha...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • kryzys życiowy
 • kryzys zawodowy
 • kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Publikacje i artykuły