Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 140 zł


Przyjmuję: dorosłych
81 454..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Wymagana płatność przed wizytą, najpóźniej w przeddzień umówionej konsultacji.
Numer mojego konta: 44 **** **** **** **** **** ****
Poproszę o potwierdzenie płatności na mój adres e-mailowy najpóźniej w dniu konsultacji: ***************************

ZASADY ODWOŁANIA KONSULTACJI I ZWROTÓW PŁATNOŚCI
1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Bursaki 25, Lublin
PsychoWsparcie Anita Rawa-Kochanowska


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto, Blik
81 454..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Oferuję wsparcie psychologiczne dla kobiet i mężczyzn w kryzysie - pomagam wyjść z życiowych zakrętów na prostą. Kryzysy mają to do siebie, że są nieu...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Kryzys życiowy
 • Kryzys zawodowy
 • Kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
 • Szkoła Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach
 • Laboratorium Edukacji i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

140 zł

Konsultacja online

50 minutBursaki 25, Lublin

140 zł

PsychoWsparcie Anita Rawa-Kochanowska

Opinie

5

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
Ł
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PsychoWsparcie Anita Rawa-Kochanowska konsultacja psychologiczna

Nigdy wcześniej nie korzystałem z pomocy psychologa i dopiero tak naprawdę zaczynam terapię, dlatego nie bardzo wiedziałem, czego oczekiwać. Jednakże po każdej wizycie wychodzę rozluźniony, z lepiej poukładanymi różnymi kwestiami w głowie, a także zadowolony z faktu, że wybrałem właśnie tą Panią Psycholog.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Pani jest niesamowicie miła, ciepła i otwarta. Moja wizyta miała co prawda miejsce w lutym, ale z pewnością powtórzę sesje.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PsychoWsparcie Anita Rawa-Kochanowska konsultacja psychologiczna

Pani Anita uważnie słucha i notuje, byłam pozytywnie zaskoczona gdy zauważyłam, że na pierwszej wizycie wynotowała aż trzy strony A4 o mojej sytuacji życiowej. Przy okazji wprowadza miłą atmosferę, a czasem żartuje dla rozładowania napięcia. Podczas rozmowy pozwala na swobodną wypowiedź, ale od czasu do czasu nienachalnie wtrąca swoje uwagi lub zadaje pytania, które nakierowują i pomagają ująć sens problemu z którym się przyszło i znaleźć do niego odpowiednie rozwiązanie. Przede mną jeszcze kilka wizyt, ale już widzę poprawę i mam nadzieję, że utrzyma się ona jak najdłużej. Z całą pewnością polecam pomoc Pani Doktor.

dr Anita Rawa-Kochanowska

Bardzo dziękuję za dobre słowo, trzymam kciuki za dobre zmiany :-)


L
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Jestem pacjentem pani doktor od ok. 1,5 miesiąca i jestem bardzo zadowolona bo, widzę postęp w leczeniu depresji. Pani Anita jest bardzo ciepła, empatyczną, sympatyczna i energiczna osobą. Lubię chodzic do niej na terapię. Uważam, że terapia rozwiązań która ona stosuje jest bardzo skuteczna, dla osób którzy chcą zmienić coś w swoim życiu teraz, ale muszą sobie zdawać sprawę że psychoterapeuta ich nakierowuje, uzmysławia co może być przyczyną problemu a zadanie muszą wykonać sami. Psycholog to nie czarodziej z magiczna różdżką! Pani doktor słucha mnie i mówi gdzie widzi przyczynę, zadaje pytania a ja stawiam sobie cele i je próbuje realizować. Serdecznie polecam panią Doktor.

dr Anita Rawa-Kochanowska

Bardzo dziękuję za dobre słowo, cieszę się niezmiernie, że widzi Pani postępy :-)


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PsychoWsparcie Anita Rawa-Kochanowska konsultacja psychologiczna


Pani Anita to profesjonalna i sympatyczna osoba, która wzbudza zaufanie i idealnie odgaduje moje emocje. Nie wywiera presji i bardzo uważnie słucha. Po spotkaniach czuję siłę na zmianę kolejnych rzeczy w moim życiu. Bardzo się cieszę, że trafiłam do takiego terapeuty. Serdecznie polecam.

dr Anita Rawa-Kochanowska

Bardzo dziękuję za dobre słowo. Pamiętaj, że siła jest w Tobie, ja jestem tylko życzliwym towarzyszem :-)


Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Merytoryczne i skrupulatne podejscie do tematu. Nic nie narzucająca rozmowa. Luźna a jednocześnie dająca do myślenia.

dr Anita Rawa-Kochanowska

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię :-)


O
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PsychoWsparcie Anita Rawa-Kochanowska konsultacja psychologiczna

Rzeczowa, konkretna, pomocna. Słucha, analizuje, dopytuje. Gorąco polecam, pani psycholog godna polecenia.

dr Anita Rawa-Kochanowska

Bardzo dziękuję za polecenie :-)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PsychoWsparcie Anita Rawa-Kochanowska konsultacja psychologiczna

Świetna atmosfera i profesjonalne podejście. Pani Doktor bardzo dobrze wie co robi. Widać to już po samej rozmowie wstępnej. Polecam!

dr Anita Rawa-Kochanowska

Bardzo dziękuję, staram się jak mogę :-)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Zdecydowałam się na serię konsultacji terapeutycznych u dr Rawy-Kochanowskiej w formie online, kiedy poczułam, że nie wyjdę z życiowego kryzysu samodzielnie. W ciągu kilku miesięcy odzyskałam spokój, optymizm i poczucie sprawczości we własnym życiu :)

Pomimo ograniczeń wynikających z takiej formy konsultacji dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi terapeutki czułam, że dostałam potrzebne mi wsparcie oraz drogowskazy do dalszej pracy.

dr Anita Rawa-Kochanowska

Bardzo dziękuję za dobre słowo, a przede wszystkim za Twoją aktywność i zaangażowanie w proces zmiany. Terapia online jak widać może być równie skuteczna jak ta w gabinecie :-)


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PsychoWsparcie Anita Rawa-Kochanowska konsultacja psychologiczna

Polecam Panią doktor, jestem zadowolona z wizyt,atmosfera w gabinecie jest miła i można liczyć na fachową pomoc i wsparcie.

dr Anita Rawa-Kochanowska

Dziękuję bardzo za pozytywną opinię i trzymam kciuki za pożądane zmiany :-)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

13 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mam poważny problem. Mianowicie mój pierwszy związek był bardzo toksyczny i aktualnie borykam się problemami związanymi z tym, co się wtedy w moim życiu działo. Boję bliskości z mężczyzną - boje się, jak chce mnie złapać za rękę lub przytulić. Jest to strach przed przyjacielem oraz przed osobą, która mi się podoba. Nie boję się za to przytulić do ojca, czy brata. Boję się, że w takiej sytuacji nigdy nie stworzę normalnego związku, bo jak to tak bez kontaktu cielesnego? Choćby zwykłego całusa lub przytulasa.
Moje pytanie brzmi - do kogo powinnam się udać z moim problemem? Do seksuologa, czy psychologa?

Dzień dobry. Moim zdaniem lepiej byłoby udać się do psychologa, ponieważ Pani problem nie jest ściśle związany ze sferą seksualną. Lęk przed fizyczną bliskością wydaje się mieć głębsze podłoże, wymagające jakiejś formy psychoterapii. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

dr Anita Rawa-Kochanowska

Moja 16-letnia córka ma od kilku miesięcy chłopaka, ma 17 lat i nie do końca przypadł nam do gustu. Ona zna nasze stanowisko w tej sprawie, ale staramy się szanować jej decyzję. Problem jaki mamy i nie wiem jak sobie z nim poradzić to, że niedawno córka oznajmiła mi, że zaczęła współżyć z chłopakiem i chciałaby abym zaprowadziła ją do ginekologa po antykoncepcję. Jestem zszokowana i nie potrafię sobie poradzić z tą sytuacją. Rozmawiałam z nią, tłumaczyłam że to za wcześnie, że mogli poczekać, ale ona ma odmienne zdanie na ten temat, powiedziała że dojrzała do tej decyzji i dobrze ją przemyślała oraz że nie zrobiła tego z byle kim. Powiedziałam jej, że umówię ją i pójdziemy do ginekologa, ale robię to wbrew sobie. Wiele razy rozmawiałam z nią na temat chłopaków, sexu, liczyłam, że się nie będzie spieszyła, że poczeka i tak było do momentu kiedy nie poznała chłopaka i się zakochała. Obserwuję ją i widzę jak się zachowuje, że hormony jej buzują i chyba nie do końca radzi sobie z własnym "pożądaniem". Nie wiem jak postąpić w tej sytuacji, nie chcę jej zrazić do siebie, aby straciła do mnie zaufanie i wogóle nic mi juz nie mówiła.

Myślę, że to bardzo cenne, iż córka zwierzyła się Pani z tego, że rozpoczęła współżycie. To bardzo intymna informacja i może być Pani dumna z relacji, jaką ma Pani z córką. Oczywiście ma Pani prawo nie być zachwycona wyborem córki, natomiast w tym momencie kwestia dobrania odpowiedniej antykoncepcji wydaje się być dość pilna. Córka nie jest już dzieckiem i nie ma już Pani wpływu na jej decyzje i tak naprawdę jedyne, co może Pani zrobić, to pójść z córką do ginekologa. Notabene, to swego rodzaju zaszczyt dla matki, jeśli córka chce z nią iść do lekarza tej specjalności. Uważam, że warto, żeby córka wiedziała o tym, że jest Pani trudno zaakceptować jej decyzję, bo w końcu ma Pani prawo do swoich poglądów i jako matka ma Pani prawo je wyrazić, tylko z szacunkiem dla tej drugiej strony. Przydałaby się wam spokojna rozmowa. Może warto przed tą rozmową umówić się na konsultację do psychologa, by porozmawiać ze specjalistą o uczuciach i obawach oraz przygotować się do rozmowy z córką. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

dr Anita Rawa-Kochanowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Oferuję wsparcie psychologiczne dla kobiet i mężczyzn w kryzysie - pomagam wyjść z życiowych zakrętów na prostą. Kryzysy mają to do siebie, że są nieu...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Kryzys życiowy
 • Kryzys zawodowy
 • Kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
 • Szkoła Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach
 • Laboratorium Edukacji i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach
Zobacz więcej

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • PsychoterapiaProfile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (5)

Powiązane wyszukiwania