Adresy (2)

Feldo Clinic - Klinika Kroplówek
Prezydenta Gabriela Narutowicza, 64/1, Lublin


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto, Blik
81 460..... Pokaż numer


NIP

8652443816

Adres firmy

Prezydenta Gabriela Narutowicza 64 / 1, Lublin


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja pielęgniarska • 150 zł


81 460..... Pokaż numer

1) Po konsultacji zrób przelew na moje konto - Feldo Clinic Anika Maziarz: mBank 45 **** **** **** **** **** **** lub wyślij przelew BLIK na numer telefonu: *** *** ***.
2) Wpisz swoje imię i nazwisko oraz datę konsultacji w opisie przelewu.
3) To wszystko. Dziękuję za Twoje zaufanie.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Najpóźniej 30 minut przed wizytą dostaniesz SMS oraz e-mail z linkiem do konsultacji online. Połączysz się z telefonu lub komputera.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


NIP

8652443816

Adres firmy

Prezydenta Gabriela Narutowicza 64 / 1, Lublin

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Pozostałe usługi


150 zł

Konsultacja onlinePrezydenta Gabriela Narutowicza, 64/1, Lublin

Od 250 zł

Feldo Clinic - Klinika Kroplówek

Cena kroplówki zaczyna się od 250 zł, jednak całkowity koszt usługi może się różnić w zależności od rodzaju i dawki wybranego roztworu do infuzji.
Każdy wlew jest dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta, co pozwala na optymalizację efektów terapeutycznych. Rodzaj roztworu, który zostanie podany, jest wybierany na podstawie konsultacji, biorąc pod uwagę stan zdrowia oraz oczekiwane rezultaty.
Czas spędzony na kroplówce również jest zmienny i zależy od wybranego rodzaju infuzji. Standardowy czas trwania procedury może wahać się od kilkudziesięciu minut do 2-3 godzin. W trakcie zabiegu pacjent jest pod stałą opieką specjalisty, co gwarantuje bezpieczeństwo i komfort.

* Do ceny kroplówki dla pacjentów będących po raz pierwszy, doliczany jest koszt konsultacji i omówienia terapii w wysokości 150 zł.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem magistrem pielęgniarstwa, obecnie w trakcie specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki. Ukończyłam pona...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Infekcje
  • Zaburzenia nastroju
  • Stres
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty


Profile społecznościowe

Publikacje i artykuły

Publikacje (1)

Opinie pojawią się wkrótce

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u mgr Anika Maziarz? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię

Najczęściej zadawane pytania