Aneta Wróblewska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

Mam wieloletnie doświadczenie i umiejętności w zawodzie psychologa, które rozwinęłam podczas pracy w Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego m.in. na Oddziale psychiatrycznym dziennym,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

0

Ogólna ocena
0 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Mam wieloletnie doświadczenie i umiejętności w zawodzie psychologa, które rozwinęłam podczas pracy w Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego m.in. na Oddziale psychiatrycznym dziennym, jak również w Poradni Zdrowia Psychicznego i w Zespole leczenia środowiskowego, w którym obecnie pełnię obowiązki kierownika.
  Prowadzę konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną i grupową z osobami dorosłymi. W swojej pracy pomagam w zdobywaniu rozumienia własnych przeżyć, zachowań, sytuacji będących źródłem trudności dnia codziennego i szukania drogi prowadzącej do satysfakcjonujących zmian.

  Zajmuję się także psychoterapią osób z doświadczeniem psychozy.

  Swoją wiedzę psychoterapeutyczną uzyskałam podczas czteroletniego szkolenia w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”.

  Swoją pracę poddaje regularnie superwizji.

  Dodatkowo prowadzę ćwiczenia z zakresu psychopatologii z elementami psychiatrii dla studentów III roku psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego jak również praktyk studenckich dla Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania, kierunek psychologia i Uniwersytetu Warszawskiego.