• dr n. o zdr. Aneta Kozaczuk
  dr n. o zdr. Aneta Kozaczuk
  Konsultacje online

  Cennik usług obowiązujący od dnia 01.01.2024r.

 • Adresy (2)

  Aneta Kozaczuk
  Narutowicza 22 lokal 3 (2 piętro), Lublin


  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Przyjmuję: dorosłych
  Przelew na konto

  NIP

  7122823901

  Adres firmy

  Żywnego 6/3, Lublin


  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta) (opis) • 200 zł

  Konsultacja online (opis) • 200 zł

  Kontynuacja terapii • 200 zł +5 więcej

  Psychoterapia par i małżeństw (opis) • 250 zł

  Testy psychologiczne • 200 zł

  Konsultacja psychologiczna dla młodzieży • 200 zł

  Pokaż więcej usług

  Sposób płatności: Przelew na konto, Revolut, Blik

  Zapisanie się na pierwszą lub kolejne sesje oznacza dokonanie rezerwacji wstępnej, która staje się rezerwacją ostateczną, gdy na konto Centrum Zdrowia Psychicznego wpłynie honorarium za mającą odbyć się sesję.
  Po upływie 2 dni od daty rezerwacji wstępnej brak zaksięgowania na koncie Centrum Zdrowia Psychicznego honorarium za mającą odbyć się sesję skutkuje jej odwołaniem.
  W przypadku umówienia sesji w przeddzień lub w dniu jej planowanej realizacji prosimy o dokonanie przelewu natychmiastowego, blik lub Revolut. Brak wykonania płatności honorarium w przeciągu godziny skutkuje odwołaniem sesji.
  Płatności zarówno za sesje stacjonarne jak i online proszę dokonywać na numer konta umieszczony w stopce maila, który otrzymacie Państwo niezwłocznie po dokonaniu rezerwacji wstępnej.
  Uwaga!
  Przełożenie terminu lub odwołanie opłaconej wizyty nie później niż 2 dni przed zaplanowaną sesją możliwe jest po uprzednim kontakcie mailowym: ******************************* lub telefonicznym +48 *********
  Honorarium za sesję zostaje przekazane na poczet kolejnej wizyty, której termin zostanie wspólnie ustalony. Nie przewidujemy możliwości zwrotu honorarium za sesję.
  Odwołanie lub przełożenie sesji w terminie krótszym niż 2 dni przed zaplanowaną wizytą uniemożliwia bezkosztową realizację wizyty w innym terminie. Nie przewidujemy możliwości zwrotu honorarium za sesję.
  Wizyty umówione i opłacone w przeddzień lub w dniu zaplanowanej wizyty nie podlegają możliwości bezkosztowego odwołania lub przeniesienia terminu.
  W razie jakichkolwiek pytań odnośnie wizyty zapraszamy do kontaktu :telefonicznie:+48 ***-***-*** i mailowo ******************************* w dni powszednie w godz. 10:00 – 15:00.
  Poza tymi godzinami kontakt e-mailowy ******************************* lub smsowy.

  Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

  W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

  Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

  * Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


  Konsultacja prowadzona przez przez komunikator Google Meet.
  W dniu wizyty zostanie przesłany na adres e-mail Pacjenta link do sesji online. Istnieje możliwość odbywania sesji bez włączania kamery.
  Zarówno Pacjent, jak i psychoterapeuta zobowiązują się do przestrzegania zasady, że w trakcie trwania sesji w pomieszczeniu, w którym prowadzone jest spotkanie, nie mogą przebywać osoby trzecie. Udział innych osób w sesji dopuszczalny jest wyłącznie
  w uzasadnionych przypadkach i tylko po wcześniejszym uzgodnieniu tego z psychoterapeutą.
  Każda ze stron zobowiązana jest do zapewnienia na czas trwania sesji online stabilnego połączenia internetowego. W przypadku braku możliwości połączenia online lub przerwania ciągłości spotkania online z przyczyn po stronie Centrum Zdrowia Psychicznego zostanie umówiony za aprobatą pacjenta kolejny jej termin lub w przypadku przerwania trwającej już sesji zostanie zaproponowane wydłużenie kolejnej sesji o czas niezrealizowanego połączenia bez konieczności ponoszenia przez Pacjenta dodatkowych opłat.
  W przypadku braku możliwości połączenia online lub przerwania ciągłości spotkania online z przyczyn po stronie Pacjenta wizyta traktowana jest za odbytą i uniemożliwia to ubieganie się przez Pacjenta o zwrot należności za sesję.


  Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


  NIP

  7122823901

  Adres firmy

  Żywnego 6/3, Lublin

  Usługi i ceny

  Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

  Popularne usługi


  Narutowicza 22 lokal 3 (2 piętro), Lublin

  200 zł

  Aneta Kozaczuk

  Konsultacja dla kobiet .Pierwsza konsultacja, której celem jest ustalenie trudności i wskazanie ścieżki leczenia.


  200 zł

  Konsultacje online

  Pierwsza konsultacja, której celem jest ustalenie trudności i wskazanie ścieżki leczenia.Sesja prowadzona przez dr n. o zdr Anetę Kozaczuk.
  Płatność przelewem/blikiem (informacja o płatności i regulamin usług zostaną przesłane na adres e-mail po umówieniu wizyty).  200 zł

  Konsultacje online

  Sesja prowadzona przez dr n. o zdr Anetę Kozaczuk.
  Płatność przelewem/blikiem (informacja o płatności i regulamin usług zostaną przesłane na adres e-mail po umówieniu wizyty).  Narutowicza 22 lokal 3 (2 piętro), Lublin

  200 zł

  Aneta Kozaczuk

  Psychoterapia indywidualna. Sesja prowadzona przez dr n. o. zdr Anetę Kozaczuk. Płatność przelewem/blikiem (informacja o płatności i regulamin usług zostaną przesłane na adres e-mail po umówieniu wizyty).


  200 zł

  Konsultacje online  Narutowicza 22 lokal 3 (2 piętro), Lublin

  250 zł

  Aneta Kozaczuk

  Sesja dla par i małżeństw.Sesja prowadzona przez dr n. o zdr. Anetę Kozaczuk.Płatność przelewem/blikiem (informacja o płatności i regulamin usług zostaną przesłane na adres e-mail po umówieniu wizyty).


  250 zł

  Konsultacje online

  Sesja dla par i małżeństw.Sesja prowadzona przez dr n. o zdr. Anetę Kozaczuk. Płatność przelewem/blikiem (informacja o płatności i regulamin usług zostaną przesłane na adres e-mail po umówieniu wizyty).  Narutowicza 22 lokal 3 (2 piętro), Lublin

  200 zł

  Aneta Kozaczuk

  Test diagnostyczny przeprowadzany jest na potrzeby terapii.
  Płatność przelewem/blikiem (informacja o płatności i regulamin usług zostaną przesłane na adres e-mail po umówieniu wizyty).Po wpływie honorarium za test na konto w dniu jego realizacji zostanie wysłany link do platformy z testem celem uzupełnienia go. Wypełnienie testu przez Pacjenta nie wiąże się z koniecznością sporządzenia przez psychologa jego opisu. Omówienie wyników testu realizowane jest na 3-ciej wizycie diagnostycznej.


  200 zł

  Konsultacje online

  Pozostałe usługi


  Narutowicza 22 lokal 3 (2 piętro), Lublin

  200 zł

  Aneta Kozaczuk


  200 zł

  Konsultacje online  200 zł

  Konsultacje online

  Konsultacja za pomocą czatu przez portal znany lekarz. Po dokonaniu przez Pacjenta wstępnej rezerwacji wizyty, na wskazany adres e-mail zostaną wysłane informacje odnośnie płatności i regulamin usług.
  Po wpływie honorarium za zaplanowaną sesję na konto Gabinetu, w dniu wizyty o umówionej godzinie zostanie przesłana informacja na czacie o dostępności specjalisty dla Pacjenta,  Narutowicza 22 lokal 3 (2 piętro), Lublin

  200 zł

  Aneta Kozaczuk


  200 zł

  Konsultacje online  Narutowicza 22 lokal 3 (2 piętro), Lublin

  100 zł

  Aneta Kozaczuk

  Moje doświadczenie

  O mnie

  Pracuję z pacjentami jako psycholog i psychoterapeutka towarzysząc im w trudnych momentach ich życia.
  Jestem również współzałożycielką i pr...

  Zobacz pełen opis


  Certyfikaty ZnanyLekarz


  Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Terapia długoterminowa
  • Terapia krótkoterminowa

  Profile społecznościowe

  155 opinii pacjentów

  Ogólna ocena

  Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Konsultacje online Kontynuacja terapii

  Początkowo terapia zapowiadała się świetnie, niestety po paru miesiącach ocknęłam się, że dalej nie dostałam obiecywanego planu terapii oraz zauważyłam, że nie dostaję żadnych materiałów, które były mi obiecywane, upraszałam się o informacje o terapiach grupowych (ponieważ Pani Aneta powiedziała, że mogą mi pomóc i się bardzo na nie cieszyłam), opis badań dostałam już po zakończeniu terapii i niestety również musiałam się co chwila niego upominać.. Kontakt jest bardzo trudniony, wizyty nigdy nie zaczynały się punktualnie, potrafiły być nagle przekładane bez żadnego powiadomienia mnie o tym. Szczególnie nie polecam terapii online, niestety, ja bardzo się zawiodłam.

  I
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

  Miałam pewne obiekcje przed sesją, ponieważ przejrzałam komentarze i te negatywne mnie zniechęciły ale umówiłam się i nie żałuję. Lekarz na prawdę z powołania. W porównani z moją poprzednią terapeutką to niebo a ziemia. Po raz pierwszy miałam terapię online ale Pani dr sprawiła, że czułam się jakbyśmy siedziały obok siebie. Rozmowa z Panią Doktor to rozmowa z serdecznym człowiekiem, który dzięki swojemu doświadczeniu sprawia, że pacjent nie wyczuwa dystansu z racji funkcji jaką dr pełni.
  Po sesji otrzymała wszystkie potrzebne linki a asystentka Pani dr wytłumaczyła mi krok po kroku jak mam się przygotować na następną sesję.
  Polecam z czystym sumieniem Panią Doktor.

  N
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Aneta Kozaczuk konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

  BARDZO POLECAM !!!!!!!
  Psychoterapeutka z doświadczeniem. Po pierwszych kilku zdaniach czuć, że terapia będzie merytorycznie konkretna. Bez ściem i psychologicznych regułek. Jestem wymagającym człowiekiem i od lekarza wymagam konkretów, zwłaszcza, że do psychologa nie chodzi się z kaszelkiem.
  Poza tym gabinet jest bardzo pro pacjentowy, każdy szczegół dopracowany na tyle by czuć się komfortowo podczas sesji.


  D
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Aneta Kozaczuk psychoterapia par i małżeństw

  Dzięki Pani Doktor zrozumiałam na czym polega rozmowa. Mieliśmy z partnerem bardzo osobistyy problem, który spotkał się totalnym zrozumieniem i akceptacją. W jasny sposób zostało nam zakomunikowane jak będzie wyglądała nasza terapia i czego powinniśmy się spodziewać. Najważniejsze dla mnie jest to, że Pani Doktor nie jest sztywna i w ludzki sposób dostępna. Jsk najbardziej polecam sesje u Pani Doktor


  T
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

  Merytoryka na wysokim poziomie. Konkrety i plan terapii przedstawiony bardzo zrozumiale. Wszelkie materiały przekazane i czytelne. Polecam z czystym sumieniem.


  W
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Aneta Kozaczuk konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

  Jak najbardziej polecam. Pierwszy psycholog, który merytorycznie podszedł do mojego problemu. Wszystko zostało mi wytłumaczone, spojrzałam na wiele spraw z innej perspektywy. Czułam się bezpiecznie i bardzo wysłuchana. Pani dr nie przerywa, daje poczucie komfortu i zaopiekowania.


  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Konsultacje online Kontynuacja terapii

  Zdecydowanie NIE polecam, w szczególności konsultacji online. Utrudniony i znikomy kontakt, sekretarka oraz psycholog nie odbierają telefonów oraz nie odpisują na maile. Po żadnym spotkaniu obiecane materiały oraz notatki ze spotkania nie zostały przesłane, mimo wielu telefonów i prób kontaktu, w tym momencie nie widzę sensu kontynuacji spotkań. Kompletny brak szacunku do czasu pacjenta i brak profesjonalizmu. Nie mówiąc o stracie pieniędzy. NIE POLECAM.


  B
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Aneta Kozaczuk psychoterapia par i małżeństw

  Profesjonalna, konkretna specjalistka. Wizyta prowadzona w sposób transparentny. Pani Aneta jasno określiła, czego możemy się spodziewać. Polecam.


  M
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Aneta Kozaczuk konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

  Wróciłam do Pani Doktor na sesje po dłuższej nieobecności i uważam, że lepszej decyzji nie mogłam podjąć.
  Specjalistka w swoim zawodzie, rzeczowa i życiowa.
  Bardzo ważnym aspektem dla mnie jest to, że Pani Doktor jest również czynna zawodowo jako biegły sądowy, więc wie dokładnie jakie bywają sytuacje rodzinne.
  Gabinet jest przytulny, zawsze pięknie pachnie a widok umilają świeże kwiaty.
  Pani Doktor dba o każdy szczegół wizyty by pacjent czuł się zaopiekowany.
  Nareszcie znalazłam osobę, która wie jak mi pomóc.


  M
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

  Pani Aneta jest psychologiem z powołania, wie jakie zadać pytania, żeby wyciągnąć to o czym człowiek nawet nie miał pojęcia, że mu ciąży.
  Przyjaźnie nastawiona, skupiona na problemie, zaangażowana w problem.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

  Odpowiedzi na pytania

  2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

  Rispolept consta podrożał kosztował 3,90 ,a teraz 57,00.Masakra ludzie z renciny ledwo na leki i zastrzyk starczy I Po zrobieniu opłat nie ma już na jedzenie. TO WEGETACJA.życze panom z rządu żeby ich albo ich rodziny to spotkało.

  Jak najbardziej podzielam Pańskie zdanie: WEGETACJA

  dr n. o zdr. Aneta Kozaczuk

  Dzień dobry czy biorąc paroksetyne można legalnie prowadzić pojazdy nie mam skutków ubocznych bo słyszałem że odpowiada się jak za alkohol ?

  Dzień dobry,

  nigdzie nie ma oficjalnego zakazu prowadzenia auta przy stosowaniu Paroksetyny. Zależy to indywidualnie od pacjenta, jakie działanie ma bo na każdego działa inaczej.

  dr n. o zdr. Aneta Kozaczuk

  Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

  Najczęściej zadawane pytania